Jedovnice 2007 - hodnocení srazu

Podzimní sraz Jedovnice 27.9. 2007

Moderátor: Moderátoři

Jedovnice 2007 - hodnocení srazu

Příspěvekod Marek » sob zář 29, 2007 21:20

Tak, a je po srazu......................

Jsem už doma a na rozdíl od mnohých z vás, kteří se ještě veselejí v kempu, mohu napsat své dojmy už teď.

Za sebe říkám - jsem nadšen!!!

Sraz se mi neuvěřitelně líbil, dlouho jsem se tak skvěle nepobavil a nepoměl jako právě dnes. Fantastická atmosféra, příjemný program se spoustou akcí, prima lidé s obrovskou energií, s nimiž jsem si dobře popovídal - věřte, mnohé z vás jsem opět moc a moc rád viděl.
Některým jsem měl možnost pomoci s trabli jejich miláčků (za finanční odměny mnohokráte děkuji) a věřím, že jsem jim byl co platný a neinvestovali svých posledních pár korun zbytečně.
Až s dojetím a skoro slzami v očích jsem přijímal vaše vstřícná uvítání a kamarádská podání rukou. Moc mě těší, že mě pořád berete mezi sebe jako sobě rovného člena, přestože už si vozím svou línou prdel v jiném autě, a že je to vlastně pořád stejné jako v dobách, kdy jsem na srazy jezdil modrou "starou dámou".

Počasí přálo až překvapivě, tak pěkně v posledních několika dnech fakt nebylo a přiznám se, že ještě v pátek ráno jsem měl velké obavy - naštěstí se nenaplnily.


Takovéto srazy se mi líbí, takovýmto srazům chci býti přítomen.

Děkuji všem zúčastněným za to, že jsem mohl v jejich přítomnosti a blízkosti strávit velice příjemný víkend, dík patří pořadatelům srazu, především Luďkovi a Pátračovi, za jejich celodenní program v kempu a prohlídku jeskyní (kde jsem k mé lítosti a smůle bohužel chyběl) a těším se na další takový LADAsraz (třeba už na jaře).
Naposledy upravil Marek dne stř říj 10, 2007 10:38, celkově upraveno 1
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod JmJ » ned zář 30, 2007 07:26

I ja hodnotim probehlou seslost nasi kocovne spolecnosti velice kladne. Vylet do jeskyni byl super, sledovani jizdy zrucnosti zajimave, hod starterem do dalky protahl telo, pozorovani aut vlnicich se v kolone spanile jizdy krasne, ubytovani bezchybne, restourace dobra, organizace dokonala :-)

Jen kdybych ja idiot skleroticka tam nenechal ten pytel s hadrama z jeskyne... :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Ziko » ned zář 30, 2007 13:09

Mě se to taky líbilo, i když jsem tam byl jen 14 hodin.. Ale zase jsem viděl přátele, na které se vždy těším:) A taky jsem nebyl Ladou, a nikdo mě neodsoudil :-D
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Ziko
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec

Příspěvekod Nulašestka » ned zář 30, 2007 13:30

Byla to paráda. :D Předně bych rád všem poděkoval za to, že se hezky chovali a nebyl žádnej průser :!: Jinak je myslím vše podstatné obsaženo již v prvním příspěvku. :) Speciálně děkuji Hnojařovi že měl vzal při spanilce k sobě na palubu. :prayer: :wink:
Nechť se stejně vydaří i následující srazy. 8)
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Kopr » ned zář 30, 2007 15:25

Zdar všichni zůčastnění i nezůčastnění sraz byl skvělý spousta super lidí a velkého odpočinku.Děkuji všem co přijeli a hlavně za super organizaci moc se nám tam líbilo,hlavně Pátračovi,Luďkovi,Vašátorovi a spol. :D
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Kopr
 
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvekod Křečík Barbuška » ned zář 30, 2007 15:44

Velice zdařilá akce.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11022
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Saynerm » ned zář 30, 2007 16:24

tak uz sem zpet ze srazu, a moje dojmy sou jen a jen kladne, i kdyz sem nebyl v jeskynich, tak verim ze ti co tam byly, ze se jim tam libilo, sem rad ze sem vas vsechny zas jednou videl a ze sem poznal i nejake nove tvare, i ty na kolech, hlavne muzeum koroze bylo zajimave :-) , taky bych chtel podekovat za zajimave souteze. uz nevim co psat, takze to ukoncim. muj zaver zni jednoduse: SKVELEJ SRAZ A TESIM SE NA PRISTI
Uživatelský avatar
Saynerm
 
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned zář 30, 2007 16:52

Sice sem se tam boužel mihl jen na chvilku (spíš obchodně) , ale sraz byl super.. hlavně dobrá nálada.. super počasí... diky ivo (zrcátko, měrka), vašenkov (kotouče) a hlavně majo (50 systém)... jestli sem na něco zapomněl tak taky diky.. :mrgreen:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Atex » ned zář 30, 2007 17:18

no jelikoz to byl muj prvni sraz, tak nevim jak vypadaly ty predesle, jinak se mi tam moc libilo, a take se tesim na dalsi, jinak sem v klubu poznal zatim jen fajn lidi a to se mi libi. :shock:
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Atex
 
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod dandy » ned zář 30, 2007 17:32

:lol: Bolo super: pohoda, klídek, tabáček,
k tomu: gril, LADA a samozrejme ladisti :lol:

Kto nebol môže lutovať!!!
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Jirka 2103 » ned zář 30, 2007 17:49

Skvělý sraz, moc vydařená akcička...

Ještě jendou diky :prayer: Markovi :prayer: a :prayer: Luďkovi :prayer: za seřízení
Škoda Rapid 130 1987

Škoda a Lada mohou být přátele... :wink:
Uživatelský avatar
Jirka 2103
 
Příspěvky: 102
Registrován: ned zář 10, 2006 08:06
Bydliště: Plzeň-Bory

Příspěvekod Laďuša » ned zář 30, 2007 17:59

Sakra, já už se budu asi jenom opakovat...

Prostě nehorázná pohoda, úplně supeer akce, výborný lidi, sranda, akce, atmosféra...... Když to dneska ráno končilo, měl jsem divnou náladu...
Byl to teprv muj dvě a půltej sraz, ale bez váhání můžu říct, že zatim nejlepší :)

Takže díky organizátorům za uspořádání, klukom slovenským za to, že mě nechali spát na zemi, Markovi za šteluňk, Tommelovi za svezení :twisted: , a všem ostatním za to, že tam vůbev byli!!!! Supéééééééééér


( A na chatce 12 to prostě žilo!!! :mrgreen: )


Zapomněl jsem ještě na něco?
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Saynerm » ned zář 30, 2007 18:04

Atex píše:no jelikoz to byl muj prvni sraz, tak nevim jak vypadaly ty predesle, jinak se mi tam moc libilo, a take se tesim na dalsi, jinak sem v klubu poznal zatim jen fajn lidi a to se mi libi. :shock:


tak co ja vim, tak jedovnice sou hlavne o lidech, jinak pribram, jedovnice nebo i bechyne, o ktere nevim zda vubec jeste nekdy bude, sou taky o lidech, ale vice o autech, sprinty a takovy. teda aspon tak sem to pochopil ja
Uživatelský avatar
Saynerm
 
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Marcel » ned zář 30, 2007 18:32

sraz byl uplně supeer dik všem co se na tom podíleli
nejlepe bylo v patek v jeskyni za to dík Patrači
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Honza 21061 » ned zář 30, 2007 18:38

Připojuji se také k velkému poděkování všem organizátorům, za soutěže, které pro nás připravili, starali se o jejich dobrý průběh a vyhodnocení. Hlavně se klaním posádce placu jízdy zručnosti, kteří ochotně neustále stavěli překážky, které jsem při své testovací couvací jízdě pouze na malinká zrcátka (ale chromovaná :oops: ) profesionálně neustále shazoval a za to, že mě tam nechali takhle řádit... :roll:
Všem ostatním děkuji za velmi dobrou atmosféru, za to, že nikdo nic nepřehnal a že sraz proběhl v naprostém klidu a relaxačním duchu. Bylo to opravdu príma.
Účast na minigolfovém turnaji byla také výborná, takový zájem jsem tedy nečekal. :)
Rád jsem se setkal se svými přáteli, rád poznal i nové účastníky i ty, se kterými jsem neměl dříve možnost se seznámit. Na tomto místě musím uvést hlavně Jirku 2103, který se mi při mém zápasení s vytahováním a opravou přelámaného drátu dveřního pozičního světla okamžitě nabídl s pomocí a nářadím, se kterým jsem do výbavy nepočítal, přičemž jsme se vůbec neznali. (a tímto poznali) :)
No, takhle bych mohl pokračovat o každém a zabralo by to celé fórum... Takže ještě jednou všem tisíceré díky za skvělou atmosféru! Sraz byl naprosto dokonalý!!! :wink:

O to horší bylo, ostatně jako pokaždé, to loučení a odjezd. :cry: A potom i ta zdlouhavá, až úmorná cesta domů... :?
------
P.S. Na chatce 12, resp. na její verandě s Multifunkčním okýnkem to opravdu žilo, pokaždé, když jsem tam v pátek večer zavítal na své obchůzce chatek, klepalo se vlákno žárovky v baterce. :lol:

P.P.S. Vašátore, můžu Tě ujistit, že nejdéle z celého srazu si budu pamatovat ten dokonalý výraz "plazivec" ve spojení s jakýmsi záhadným pitím, které jsi takto nazval. :lol: (konkrétně: "Já už jsem si dal v autě jednoho plazivce...") Nejlepší na tom všem je, že Vašátor si nebyl schopen vzpomenout na tento rozhovor, a tím pádem asi i to, co se pod Plazivcem skrývá, zůstane navždy záhadou. :lol: :lol:
Naposledy upravil Honza 21061 dne ned zář 30, 2007 18:41, celkově upraveno 2
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Jedovnice 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron