Jedovnice 2007 - hodnocení srazu

Podzimní sraz Jedovnice 27.9. 2007

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Honza 21061 » pon říj 01, 2007 21:18

No vidíš a já jsem při první jízdě nic nepřeválcoval a jel jsem si stylem "první kolo oťukáš, druhé přidáš"... :) První čas jízdy dopředu jsem měl myslím 1:38 a těch 2:35 jsem měl v disciplíně, kterou jsem si sám vymyslel a také jsem si v ní udělal ostudu a to byla jízda pozpátku. :oops: :) Je fakt, že bylo málo těch, kteří si na couvací disciplínu troufli.
S Myšem jsme poté zápasili o druhé místo dopředu, ale já měl ambice na místo první s tím, že dokud ten čas nevyjedu, nejdu spát. Potom jsem ale poznal, že to začíná být příliš osobní a začínám být tvrdý na auto, takže jsem to odložil na příště. :roll:
Jen mě mrzí, že mi při posledním pokusu "spadly" ruce z volantu a musel jsem couvat mezi kužely. Přitom v kufru jsem měl připraveny řidičské rukavice přesně pro tento případ... Nebýt toho, pravděpodobně bych ten čas překonal.
A musím trochu přechválit sebe i kolegu, který získal místo první- s originál volantem bez jakéhokoliv potahu se nemanévrovalo zrovna ideálně. To se také dalo poznat, že měl člověk "ruce plné pazourů". :lol:

Michal má pravdu, frekvence rádia Wien byla nějak slabá, až jsem ji nakonec při dolaďování úplně ztratil a když jsem už hledání vzdal a čekal až na večerní hodiny, přiběhl Michal s tím, že je perfektně slyšet na 89,9. Pak jsem si vzpomněl, že jsem si tu frekvenci vlastně uložil do paměti... Natolik mě to rozradostnilo, že jsem se konečně pustil do té opravy pozičního světla ve dveřích a dotahování volantu s tím, že až to dodělám, půjdeme k Vlkovi na Plazivce. :lol: (v mém případě to byla po celou dobu srazu cola) :D Potom jsem si naložil plné auto Světy Motorů od již zmíněného ochotného kolegy Jirky 2103, za což mu tímto znovu velice děkuji a k radosti už opravdu nechybělo nic. :)
No zkrátka byla tam pohoda! 8)

A také díky Michalovi a dalším, že jsem byl kladně ohodnocen za vedení Pražské minikolony, měli jsme kolikrát opravdu zábavu, ale cesta byla moc příjemná... :D Když už se tady tak začalo s tou upřímností, tak Laďuša promine, že ho tady napráším, jak mě v Jihlavě z iniciativy pomoci ve vedení, přehlédl při zpětném řazení na silnici poté, co jsme se roztrhli a málem jsme oba dojeli s potlučenými auty. (a to nepočítám, že mě na jaře v Příbrami ještě málem přejel) :D No jo no, všichni jsme lidi, tak snad se tomu bude smát i Laďuša. :lol: Naštěstí vše dobře dopadlo a já si teď už můžu říci, že je to snad konečně do třetice, protože za letošní rok jsem málem byl nabouraný v Příbrami, v Trnavě a nakonec i cestou do Jedovnice. :D
Ještě doplním: Vzhledem k výše zmíněné věci i k tomu, co napsal o otevírajících se dveřích Michal Pokorný a také za odvahu absolvovat sám nijak jednoduchou cestu na Pelhřimov k místu setkání, dovolím si tímto Laďušovi udělit kladný titul "Šoumen Pražské kolony do Jedovnice 2007". :wink:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Laďuša » pon říj 01, 2007 22:09

Honza 21061 píše:....
A také díky Michalovi a dalším, že jsem byl kladně ohodnocen za vedení Pražské minikolony, měli jsme kolikrát opravdu zábavu, ale cesta byla moc příjemná... :D Když už se tady tak začalo s tou upřímností, tak Laďuša promine, že ho tady napráším, jak mě v Jihlavě z iniciativy pomoci ve vedení, přehlédl při zpětném řazení na silnici poté, co jsme se roztrhli a málem jsme oba dojeli s potlučenými auty. (a to nepočítám, že mě na jaře v Příbrami ještě málem přejel) :D No jo no, všichni jsme lidi, tak snad se tomu bude smát i Laďuša. :lol: Naštěstí vše dobře dopadlo a já si teď už můžu říci, že je to snad konečně do třetice, protože za letošní rok jsem málem byl nabouraný v Příbrami, v Trnavě a nakonec i cestou do Jedovnice. :D
Ještě doplním: Vzhledem k výše zmíněné věci i k tomu, co napsal o otevírajících se dveřích Michal Pokorný a také za odvahu absolvovat sám nijak jednoduchou cestu na Pelhřimov k místu setkání, dovolím si tímto Laďušovi udělit kladný titul "Šoumen Pražské kolony do Jedovnice 2007". :wink:


A jak vypadá diplom k tutej disciplíně???? :P
Ne. Skutečně se tomu musim leda smát, jinak bych musel k Chocolouškovi... :oops: :oops:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Honza 21061 » pon říj 01, 2007 22:28

A jak vypadá diplom k tutej disciplíně????

Poukaz na kondiční jízdy v autoškole. :P :mrgreen:
Ne, to by byl cynismus, dělám si samozřejmě legraci. :wink: Diplom není žádný, ale můžeš mít dobrý pocit, že jsi byl ohodnocen. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Patrac » úte říj 02, 2007 06:31

K těm jízdám zručnosti. V loni jsem se jich zůčastnil poprvní vůbec za dobu mé účasti na srazech. A nebýt toho že mě Ivo v loni dal o 1,7s tak jsem měl první místo. A to jsem si myslel jakej budu mít strašnej čas. Letos ani nevím kde jsem zkončil. Nějak jsem si to stihl projet jenom jednou a pak jsem měl už spoudtu starostí s organizačníma věcma.
Timto bych chtěl požádat všechny, kdo mi dávali peníze za členské příspěvky na rok 2008 aby mi poslali SZ vím celkem o 24 lidech kterým jsem dával známku plus pár lidí mi dávalo peníze protože se do klubu chtěli přidat. Soubor do kterýho jsem si to v PC zapisoval je částečně poškozen a pár lidí který mi to dávali tam nemám zapsáno. Za tyto zmatky se moc omlouvám.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod radek mb » úte říj 02, 2007 23:21

Píšu trochu opožděně,ale myslim,že to nevadí.

Sraz byl supr,dokonce se líbil i mojí manželce a prý se těší na další.Naše malá zlobivka Julinka nebyla až tak velký handycap,vždycky se jí ochotně někdo ujmula nechal nás trochu vydechnout.Tímto bych poděkoval hlavně Standovi a Šárce a v neposlední řadě manželce Iva Marcele,která si malou dokonce vzala k sobě na kus spanilky :)
Taktéž děkuji všem,kteří se zůčastnili provětrání "bulbuljatoru" o mojí sestry a byli potom moc zábavní(Hnojar,Chettak,Tavri,Pavel04,jm3 atd.)
Je pravda,že jsem se obával počasí a vypadalo to zle,ale vše předčilo mé očekávání a bylo krásně,takže tímto děkuji Bohu,že mě vyslyšel.
jen mě mrzí,že jsem si nenašel čas na všechny,s kterýma jsem si chtěl říct víc,než jsme si řekli(mam na mysli hlavně Honzu21061),snad to vyjde jindy :(

Takže díky všem a snad se zas všichni a mnohem víc sejdeme na nějakém sraze příští rok a hlavně ve zdraví.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Honza 21061 » stř říj 03, 2007 00:33

Radek mb: No já jsem si říkal, že jsi v neděli nějak hodně rychle a náhle zmizel a ani jsme se pořádně nerozloučili. Taky jsem pořád někde pobíhal mezi chatkami a auty, tak to bylo těžší se potkat... :roll: V tomhle je zase výborná Trnava, kde jsou v podstatě všichni se všemi v bezprostředním kontaktu po celou dobu srazu.
Co se týče dalšího srazu, jestli se to bude konat a budeme pozváni, tak jsem se rozhodl s vámi příští rok vyrazit na štreku do Srbska, hájit barvy kulaté řady! :twisted: Pokud vím, letos žádný kulaťák nejel. :wink:
Ostatně, jsi srdečně zván na pražské schůze, když budeš mít zrovna čas.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod FOMA » stř říj 03, 2007 06:33

Sraz O.K,vše super a myslím,že není co dodat(i ženě se to líbilo)..snad jen sorry Ludku za mé ůvodní stržení závitu na hlavě- svíčky-na trenažeru...ale jistě chápeš,že to bylo v soutěžním zápalu o co nejlepší umístění se ... :oops: :lol: , :oops: :roll: a samozdřejmě pod vlivem soutěžních emocí.. :roll: :)

[ Komentář přidal: Luděk Musil: st říjen 03, 2007 08:43 ]
Však pohoda .... ta hlava už je stejně nepoužitelná. Po letošním šroubování svíček zůstaly slušné hromádky hliníkových pilin pod každým otvorem :D :D :D . L.
Luďo to myslím už i v loni... ale než ji vyhodíš otestuju na ní ještě leštění sání a pokus o nasazení větších ventilů. Myslím že pro motor 1,9L se to bude hodit. :wink:
Naposledy upravil FOMA dne čtv říj 04, 2007 06:05, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
FOMA
 
Příspěvky: 2177
Registrován: pát kvě 05, 2006 06:13
Bydliště: Kroměříž - Vyškov

Příspěvekod Hnojar » stř říj 03, 2007 20:42

Taktéž děkuji všem,kteří se zůčastnili provětrání "bulbuljatoru" o mojí sestry a byli potom moc zábavní
A my děkujem Sasance za provětrání našich plic a zklidnění rozpolcených dušiček :rolleyes:
VAZ 2106 ............... обессмертилься
East Runner БРИГАДА
Hnojar
 
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))

Příspěvekod Laďuša » sob říj 06, 2007 21:12

Lidi, uvědomujete si, před tejdnem už byl poslední večer na srazu??, Boha jeho, to to letí...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Hnojar » sob říj 06, 2007 21:25

což mi připomíná že jsem našel nedopitou flašku jedovnického rumu...........
VAZ 2106 ............... обессмертилься
East Runner БРИГАДА
Hnojar
 
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))

Příspěvekod Laďuša » sob říj 06, 2007 21:26

Hnojar píše:což mi připomíná že jsem našel nedopitou flašku jedovnického rumu...........


Ono tam zůstalo něco nedopitýho??? :twisted: No a to se divíme, ža na dvanáctke už v neděli nebylo co pít....
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Ivo » sob říj 06, 2007 21:27

Hnojar píše:jsem našel nedopitou flašku jedovnického rumu

A co si dělal celý sraz, že si ji nestihl dopít? :D
►Stodolní II◄
Expedice Estonia 2010 :hrob:
Iniciátor všeho zlého! Bacha na mě!
Život je tak rozmanitý. Každej den mě nasere někdo jinej.

Octavia combi 1,9tdi
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1998 až 5.3.2012 prodáno
Vaz 21073 1,7i, r.v. 1996 - 19.2.2012 až 20.2.2012 prodáno
Vaz 2107 1,5 AXTEC, LPG r.v.1995 - 3.6.2008 až 3.6.2008 :hrob:
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Příspěvekod radek mb » sob říj 06, 2007 21:27

Laďuša píše:No a to se divíme, ža na dvanáctke už v neděli nebylo co pít..

myslím,že tu chatku 12 nějak moc přeceňujete hoši :roll:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Maysner » sob říj 06, 2007 21:30

radek mb píše:
Laďuša píše:No a to se divíme, ža na dvanáctke už v neděli nebylo co pít..

myslím,že tu chatku 12 nějak moc přeceňujete hoši :roll:


neprecenujem. proste to tam zilo a ve ctvrtek sme vsechno vypili :P
Naposledy upravil Maysner dne sob říj 06, 2007 21:31, celkově upraveno 1
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Laďuša » sob říj 06, 2007 21:30

radek mb píše:
Laďuša píše:No a to se divíme, ža na dvanáctke už v neděli nebylo co pít..

myslím,že tu chatku 12 nějak moc přeceňujete hoši :roll:


Jinam jsme nedošli :P :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Jedovnice 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků