Trnava 2007- ohlasy

Stará cesta Vlčkovce, okres Trnava 28.7. 2007

Moderátor: Moderátoři

EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

LRRH, Matej: To abych se v tom na příště taky malinko pohrabal :mrgreen: :P
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

to ondra ja plakat nebudem to sa neboj budem rad ked budes predomnou :ANAL: ale to sa nestane :lol: :lol: :)
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

... za to mě alespoň potěšilo to, že Oranžáda patřila mezi nejhezčí leštěnky ... příště budu první!
Jen neříkej! :P Stále platí: Ty 2x naleštěnější, já 4x. :twisted: Na příští ročník Trnavy mám připraveny trumfy v rukávu. :twisted: Nevylučuji ani vyslání tajných průzkumů mezi Oranžáda team a budu vždy krok před konkurencí. A potom na sraz přijede kolega Ladista z Jižních Čech, doveze všechny 3 svoje nablýskané a neježděné Žiguly a můžeme oba jít k šípku. :D :D I když na svou obhajobu můžu uvěst to, že nemám auto v garáži a v provozu je celoročně. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
dandy
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dandy »

Honza 21061 píše:
... za to mě alespoň potěšilo to, že Oranžáda patřila mezi nejhezčí leštěnky ... příště budu první!
Jen neříkej! :P Stále platí: Ty 2x naleštěnější, já 4x. :twisted: Na příští ročník Trnavy mám připraveny trumfy v rukávu. :twisted: Nevylučuji ani vyslání tajných průzkumů mezi Oranžáda team a budu vždy krok před konkurencí. A potom na sraz přijede kolega Ladista z Jižních Čech, doveze všechny 3 svoje nablýskané a neježděné Žiguly a můžeme oba jít k šípku. :D :D I když na svou obhajobu můžu uvěst to, že nemám auto v garáži a v provozu je celoročně. :)


Škoda, že som Nikitu nestihol ani len umyť... :oops:

Pred Jedovnicí beriem dovolenku aby ste videli ako má vyzerať sovietsky lak po 33 rokoch!!! :P
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
Stanley__001x
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Stanley__001x »

Opravdu dobrý sraz moc všem děkuji za pohodový výkend.
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

no jako urcit lestenku bolo tazke a bolo to vazne tesne :? ale tak rozhodlo sa ako sa rozhodlo :roll: :D
tomas lasab
Příspěvky: 8
Registrován: pon črc 30, 2007 10:05
Bydliště: Piestany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomas lasab »

cavte som tu novy bol som na zraze a moc sa mi pacilo niekedy zajtra tu slahnem aj par fofo zo zrazu
tomas lasab
Příspěvky: 8
Registrován: pon črc 30, 2007 10:05
Bydliště: Piestany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomas lasab »

a to s tym driftovanim na bukovej aj mna trosku sralo ale roman ked ma vypite a poruke auto tak to roby furt a ked sme odchadzaly tak aj v kamenolome driftoval az nebolo nakrok videt a este aj stratil kluce od zigula a musel ist k dedkovi pre nahradne. Inac vas vsedkych pozdravuje dnes v noci odchadza do talianska.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

tomas lasab: Měl jsem už napsaný odstavec, ale smazal jsem ho, abych ostatním nekazil náladu na srazovém tématu, ale jestli příště bude tvůj kamarád přihlášený, tak já se srazu odmítám zúčastnit. :!: Své jsem mu napsal, mnohem vlídněji, než jsem původně měl v úmyslu, dokonce jsem i já vůl přijal jeho omluvu, ale jak je vidět, hodlá to příště zase opakovat.
Od toho jste vy, jeho nejbližší kamarádi, abyste mu to rozmluvili a nebrali to na lehkou váhu, nejen kvůli němu, ale i kvůli ostatním nevinným lidem, co jsou okolo něj; když už domluvy ostatních (a že byly!) nestačí...
Přál bych všem, aby viděli záběry z nehod a komentáře, které nám dnes pouštěli na školení řidičů, doteď mi z toho není dobře. Ne ze záběrů, ale z vědomí, za jakých okolností byly usmrceny desítky lidí. Někteří také jeli na pohodovou dovolenou, nebo se zkrátka jen připletli do "zábavy" podobné, o které tu teď píšeš. Věř, že by si driftování rozmyslel každý a zvlášť s alkoholem v krvi. Nejhorší je, že tyhle lidi jsou jako uragán- přiletí, zničí vše a zase odletí, domluvy nestačí a jediné, jak tomu předejdu, že příště zkrátka nepojedu do jeho blízkosti, tudíž srazu můžu dát sbohem. :? Můžeme být všichni ještě rádi, že nás v noci nerozválcoval tím Manem, čehož jsme se dost vážně obávali všichni, co jsme stáli proti němu v kempu. :?
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

popřípadě vedle něj. jakože v Bukové jsem se divil té rodině, že ho nezabila, pak jsem se divil i sobe, ze jsem mu jen parkrat slusne rekl kasli na to. Takovy lidi na srazech nechci.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Acibuk píše:popřípadě vedle něj. jakože v Bukové jsem se divil té rodině, že ho nezabila, pak jsem se divil i sobe, ze jsem mu jen parkrat slusne rekl kasli na to. Takovy lidi na srazech nechci.
To taky, to máš pravdu! Mně přišla ta rodina taky dost dlouho klidná a jejich pouhé "vzpamatuj se!" pořádně tolerantní. Jakožto i ostatní, kteří měli zaparkovaná auta v první řadě a tedy přímo na ráně...
Já taky lituju, že to řeším až teď přes fórum, také jsem v kempu už zuřil a čekal jen, až mi dá pověstnou poslední kapku opětovým startem, nebo začne najíždět autem i do uličky ve druhé řadě, což se naštěstí pro všechny lidi i auta potom už nestalo. Mohlo se nás domluvit víc a říci mu narovinu a důrazně, co si o jeho chování (a řidičském umění, které ostatně nebylo nijak slavné a dalšímu průseru zabránilo několik náhod) myslíme... :evil: Mimo jiné by se spravila jistě pošramocená image klubu tím, že bychom ukázali, že většina z nás s ním nesympatizuje. Příště už nebudu takový srab, ale nejlepší by bylo, kdyby se tihle nebezpeční řidiči už na srazu neukazovali a jezdili si ohrožovat sami sebe někam jinam!!
Honza
Osa Praha - Brno
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

chlapi, zase to nedramatizujte :!:
kazdy z nas uz niekedy urobil blbost a hovorit, ze ho za to nechcem na zraze alebo ze tam nepojdem, to uz su trochu silne reci.
Ja som mu slusne povedal aby prestal a aj prestal, tym to pre mna skoncilo a nepotrebujem to mesiac rozoberat.
Takze spat k tomu co bolo na zraze pekne, ten kamion so sovietskou vlajkou nemal chybu :D

Inak cely zraz bol super, daavno som taky vydareny nezazil 8)
See you next year 8)
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Jenze jsi Majo nebyl prvni, kdo mu to rikal (i kdyz pominu toho nasraneho chlapa:)) Ale recene bolo dosť, tož napřesrok, nemohu se dockat
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

Majo píše:...Takze spat k tomu co bolo na zraze pekne, ten kamion so sovietskou vlajkou nemal chybu :D ...


kdyz by to byl Kamaz... :lol:

Acibuk píše:Jenze jsi Majo nebyl prvni, kdo mu to rikal (i kdyz pominu toho nasraneho chlapa:)) Ale recene bolo dosť, tož napřesrok, nemohu se dockat


proc to uteklo tak rychle :( :cry:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
tomas lasab
Příspěvky: 8
Registrován: pon črc 30, 2007 10:05
Bydliště: Piestany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomas lasab »

HONZA: no nabuduce mu to zakazem kamion nezoberie to teraz bol a len nahoda ze kamion mal doma a prisiel s nim na zraz nabuduce beriem asi aj aparaturu roman zoberie privesny vozik ten posluzi ako podium a spravime tam taku malu diskoteku jeho bracho dobre hra na gitaru. na buduci rok uz mozno aj ja budem mat zigula takze nas bude zas viac.
Zamčeno

Zpět na „Trnava 4“