Trnava 2007- ohlasy

Stará cesta Vlčkovce, okres Trnava 28.7. 2007

Moderátor: Moderátoři

Trnava 2007- ohlasy

Příspěvekod Honza 21061 » ned črc 29, 2007 17:00

A je to za námi... :roll: Chtěl bych poděkovat Čmelovi, "kumpánům" :D a všem výborným Ladistům a jejich posádkám, že díky jejich přátelskému duchu jsem prožil víkend, další z řady, na který se nezapomíná.
Sraz byl opravdu o pohodě a hlavně o osobním setkání s lidmi, kteří jsou vzdáleni stovky kilometrů a díky tomuto srazu jsem mohl probrat spoustu věcí osobně, vidět se s nimi a hlavně se s některými dalšími poznat.
Byl to také pěkný výlet do přírody, víceméně alespoň na chvíli ujetí všem každodenním stejným věcem a povinnostem, starostem a hlavně změna prostředí.
Nedokážu zkrátka popsat to uvolnění a pohodu, kterou jsem při jízdě na sraz a na srazu samotném prožil a cítil (až jsem z toho upadl do poměrně silné nostalgické nálady a chvílemi se stranil ostatních, jak někteří v sobotu zaznamenali... :oops: )
Mimořádně pěkné bylo sobotní odpoledne v kempu, procházka kolem nádrže a večerní pokec. Ale to jistě každý ví sám, jaké to tam bylo. :wink:
O to smutnější, ostatně jako vždy; byl konec srazu a návrat zpět. Počasí jakoby tu náladu vytušilo a celý den je teď zamračeno a deštivo. Nevím, jak ostatním, ale mně momentálně rozhodně není do zpěvu a mrzí mě, že už je celý sraz minulostí. :cry: Ale už je to tak... To jsou věci, na které člověk vzpomíná v dobrém...
Jestli mi jen v nejmenším vyjde ta možnost, na podzimní sraz do Jedovnice odjíždím už ve čtvrtek!

Aby toho veselého nebylo moc, tak jsou tady i negativní prožitky, o to víc je mi líto, že nebýt jich, sraz by byl naprosto bez nejmenší chybičky. :cry: To, co se stalo v pátek v noci, jistě většina z účastníků zaregistrovala, vědí, proč se to stalo, jaké byly následky i důsledky, rozebírat to nebudu; mohlo se stát něco horšího... Nestalo se, buďme rádi. Byl to první moment, kdy jsem ještě v pátek vážně uvažoval o neprodleném nočním odjezdu ze srazu domů. Zůstal jsem s vírou, že v sobotu už budou jenom samé dobré zážitky a také byly.
Co mně je ovšem neskutečně líto a o to více, že jsem sám řidičem skupin C; D, chování jednoho účastníka, který na sraz přijel s tahačem a už v sobotu dopoledne předvedl, že vůz byl zřejmě bez 3 (2 panoramatických) pravých zrcátek. Dobře, stane se i když s vědomím, že tam příště může stát kočárek s dítětem a za mnou ještě může být návěs, by se to stát nemělo, Žigulíci přežijou neskutečné a sám na sobě občas během jízdy nějakou tu chybku najdu... Ale dorazilo mě to, co dotyčný "kolega" předvedl na mokré trávě v sobotu k večeru v kempu. Opět, nebudu to rozebírat, nebudu řešit, jestli, nebo kolik bylo vypito, ale musel bych použít ta nejostřejší slova už jen proto, že od 6 nezávislých lidí jsem slyšel, že "profíci jsou hovada". Mají pravdu, ani se jim nedivím, že tato slova použili.
Pak se zase nemůžeme divit my, že přístup veřejnosti k nám řidičům z povolání je takový, jaký je... :cry: A ještě něco. Šlo tu o spoustu plechů, ale i o životy. O kus dál byly vystaveni běsnící škodovce a žigulíku stany, lidi a děti... A nikdo z nás účinně nezasáhl. Já také ne a prohlašuji bez ostychu, že jsem srab!
To byl druhý moment, kdy jsem uvažoval o kapitulaci a ten třetí moment přijde za rok, protože si vážím života, zdraví a kupodivu i těch několika rezavých plechů, se kterými jsem tam přijel...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Acibuk » ned črc 29, 2007 17:19

Já ani nevím, jak začít. Bylo super pokecat se všemi, hlavně s moravskou squadrou, slovenskými tunery i klasiky. Až se mi nechtělo jet domů, i když odjezd po osmé hodině z Bukové mě trošku překvapil, zvláště po včerejším hodinovém odjíždění na spanilou jízdu, Jinak sraz absolutně super, chtěl bych poděkovat Čmelovi a jeho kumpánům za jeho organizaci a výběr místa, někomu to možná nevyhovuje, ale mě to takhle nadivoko docela sedí. Trnava příští rok, o tom žádná.

Nicméně víme, že negativa byla opět, a ať se jednalo o jakékoliv války a jak to je jakkoliv, myslím si, že alespoň jedna strana měla zachovat chladnou hlavu, že to řvaní bylo absolutně vyhrocené a z toho volání a následného příjezdu policie mi bylo už fakt blbě. Docela mě to zarazilo, to driftování dvou aut po trávě bylo taky na facku, respektive jeho intenzita, u ostatních se to celkem dalo. Ale sraz jsem si užil nejlépe, ne tak moji kumpáni, kterým někdo v Senci ukradl baťoh, kde byl docela drahý mobil, několik peněz, nová kšiltovka a část našich peněz na cestu zpět. Nakonec jsme ale vyšli.

A na závěr bych chtěl poděkovat Čmelovi a kumpánům, Myšovi za podporu, vysílačku a Dandymu za super navigaci. Vlastně všem. A taky jsem moc rád, že jsem Kokovi nevrátil tu brzdovku, protože mi za Bukovou opět stávkoval hlavní brzdový válec. A taky děkuju Koprovi a Ivovi za super pohoštění.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Ondra 07 » ned črc 29, 2007 18:19

Cmelakovy srazy maji odlisny charakter a muzu rict, ze se mi hodne libi. Jen tak dale, je videt ze s organizaci uz maji Trnavaci nejake zkusenosti a vsechno slo jako na dratkach. Ze se nekteri ucastnici opily a pak litali po trave je sice slabsi kousek, ale za jejich napady nikdo nemuze, nikomu se nic nestalo nastesti. Jako malou odplatou za jejich pocinani muze byt to, ze stratili klice od toho ziga a museli jet 20km pro nahradni. Ranni odjez "v podstate vsech" kolem pul 9 me taky docela prekvapil, ale to je vec kazdeho, kdo se chtel rozloucit tak to udelal a my jsme si tam ve dvou autech uzili jeste pekne dopoledne a poledne. Celkove hodnotim sraz na vybornou.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned črc 29, 2007 19:31

Taky bych chtěl sraz moc pochválit, moc se mi v TT libylo a sem rád že sem se tam konečně dostal.. CO bylo opravdu super, tak pohodová nálada a pokec(páteční noc sem nestih)..

Moc krásná byla krajina kolem kempu a sqelé slovenské silnice.... Škoda jen té nepoužitelné vody, ale sprcha z hadice v umývárce stačila bohatě.... :mrgreen:

CO mě zarazilo tak jen to že ste všichni v nedělu ráno tak rychle vypadly...

To zběsilé lítaní po trávě se mi taky moc nezamlouvalo, čeho je moc toho je moc...
Honza 21061 píše:A nikdo z nás účinně nezasáhl.

Snažil sem se klukům vysvětlit že už by mohli přestat, ale nezmohli se na nic jinýho než na ignoraci, naštěsti to po chvili zatrhl majo..

A co se nejvíc nepovedlo, tak to že to moc rychle uteklo... :mrgreen: čmelo diky..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod dandy » ned črc 29, 2007 19:43

Nemám s čím porovnávať pretože toto bol môj prvý zraz, ale na 1000000....% viem že nie posledný. Atmosféra bola fajn a organizácia tiež (díky Čmelo!). Bola to skrátka pohoda, super víkend, ktorý trošičku narušil nedostatok krvi v alkohole u niektorých jedincov. Našťastie sa nič nestalo a tak je všetko fajn. Spoznal som fúru nových ľudí (až toľko, že teraz už neviem ktorá tvár ktorému menu a autu patrí...) a teším sa na ďaľšie stretnutia.

Všetkým ďakujem! (Menovať nebudem aby som na niekoho nezabudol...) :hello1:
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Saynerm » ned črc 29, 2007 19:46

sice nebudu psat tak dlouhej text jako vsici predemnou, ale aspon ttoho nebudete mit tolik ke cteni

sraz se mi strasne moc libil a tesim se na pristi rok, misto kde byl sraz v patecni vecer a sobotni dopoledne se mi taky libilo a ani by mi nevadilo, kdyby se tam sraz konal i pristi rok, v kempu to bylo taky super, ale jak uz psal prede mnou napr. LRRH vikend ubehl silene rychle, mozna by neskodilo mit naky hodinky na kterych se zmackne tlacitko a cas se zpomali, teda pouze pro okoli ale ne pro nas sraz. Cmelaku opravdu se to vam organizatorum povedlo, jen si mohl prenechat ten pohar nekomu jinymu, ale to treba udelas za rok

a nejlepsi tam asi bylo, jak si organizatori zaridili aby si je nikdo nespletl, mely vsici stejnej sestrih
Naposledy upravil Saynerm dne ned črc 29, 2007 19:55, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Saynerm
 
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivo » ned črc 29, 2007 19:51

Taky chci poděkovat Čmelovi a jeho kolektivu za uspořádání a organizaci skvělého srazu. Líbilo se mi tam, až na chování některých jedinců, ale to už tu zmíněno bylo. Akorád tu dešťovou přeháňku, jste mohli zařídit slabší a kradší :lol: . Díky všem a už se těším na další setkání.
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Příspěvekod Myso » ned črc 29, 2007 19:59

bolo super, bolo fajn, tesil som sa ako male decko uz od pribrami, a jak to ubehlo :(

skory odjazd bol fakt prekvapivy, ale nakoniec mi to sadlo - domov (do prahy) som prisiel o 18:00, cestou som si totizto este odskocil do pardubic :shock:

Cmelo a Kumpani: DIIIIIIK!!!

a nakoniec aj vsetkym ostatnym co prisli a vytvorili tu super mega pohodovu atmosku!
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod EMI » ned črc 29, 2007 20:08

No tak co bych asi napsal já?? Asi to, že to byl můj první sraz, takže nemam možnost srovnávat. ... Sraz se mi teda moc a moc líbil. Bylo to prostě skvělý. Čmeldo bylo to fakt dobrý, díky :wink: Příjezd v pátek po 22 hodině měl dost co do sebe a sobotní program taky chválim. Mě ten "undrgrandovější" styl zas tolik nevadí ale musí se "trochu používat mozek" .... ty menší potíže co se tam staly tady řešit nebudu: kdo u toho byl tak si obrázek udělá sám a kdo u toho nebyl, tak tomu to může bejt u pr***

Nejsem teda žádná fajnovka ale přecijenom to sociální zázemí bylo slabší ale dalo se to zvládnout...kdybych to věděl, tak si vemu vodu s sebou :? Sprintíky neměli chybu.. měl sem sice trochu strach o auto.... přecijenom mi muselo vydržet ještě na dlouhou cestu domů. Ani sem nečekal že postoupim až ke čmelákovi, ono teda kdyby LRRH kára šlapala jak má, tak sem byl v *** ale stalo se no :wink:
S mým výsledkem na sprintech sem spokojenej: na sérivou 1500 bez úprav to šlo :D

Co mi mrzí že kvůli pár lidem máme jako ladysti ostudu všichni :evil:

No a přiznávam se: v neděli sem vypad taky brzo :oops: ale snažil sem se tak nějak ještě rozloučit. Snad pochopíte že sem musel jet, protože do Klatov je to přecijenom kua štreka :roll:

CELKOVÉ HODNOCENÍ: KLADNÉ :!: :wink:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
EMI
 
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI

Příspěvekod dandy » ned črc 29, 2007 20:43

kdybych to věděl, tak si vemu vodu s sebou :?


stačilo sa dookola popýtať, vody bolo dosť
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod EMI » ned črc 29, 2007 20:49

voda byla.....na zuby by ale nejlepší nebyla :P (myslim tu v nádrži) ale jo.. nakonec sem se vždycky někam vmísil, takže díky :wink:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
EMI
 
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned črc 29, 2007 21:01

EMI píše:ono teda kdyby LRRH kára šlapala jak má,
začíná to vypadat na nějakou chybu v uložení podvozku, nebo přenosu výkonu ke kolům spojenou s nedoladěností... :mrgreen: ale to už je OT...
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Blazzen » ned črc 29, 2007 21:02

Sraz byl moc pěkný teda na pateční noc ale asi každý ví! V sobotu to bylo moc pěkné sprinty z moji 1500 by byli v pohodě kdyby mi nezačala blbnout vodní pumpa :oops: ale to na příštím srazu se už nestane! a pak teda proč sem musel odjet kuli zdravotnímu stanu!Ale těším se na příští sraz :D
LADA 21044 1.7i 1996 LPG
Uživatelský avatar
Blazzen
 
Příspěvky: 137
Registrován: čtv srp 10, 2006 10:50
Bydliště: Brno

na jednotku

Příspěvekod trucker » ned črc 29, 2007 21:30

Tak toto bolo super. Tá organizácia na úrovni jak sa patrí. Pošprintuvali sme, povyprávali, popili sme, spoznali nových ludí. Prvú noc sme sa trochu tlačili v tahači lebo kamaratovi sa nechcelo rozbalovat stan a tú druhú noc si nepametám lebo som sa trochu zjel, len viem že som sa zobudil vedla basi piva. A jak sme odchádzali domov medzi poslednými tak som stratil klúče od žigula. ešte štastie že som mal tahač :lol: :lol:

Velké Dík čmelovi a jeho spoluorganizátorom(čmelo tak tú cenu si si ozaj zaslúžil) a matejovi zhlohovca jeho tatkovi a kamaratom
Mato ten žigul si dobre zapikoval do járku :lol: :lol:
žigulák je už legenda

Biodiesel production

LandRover Discovery I
Uživatelský avatar
trucker
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon úno 26, 2007 09:19
Bydliště: Piešťany-Mateja Bela

Příspěvekod Honza 21061 » ned črc 29, 2007 22:17

Aha, tak už vím najisto, kdo byl onen kolega... Truckere, jen bych se rád zeptal, jestli si pamatuješ alespoň to, jak jsi až na krev blbnul v kempu na mokré trávě k večeru se žigulem poblíž stanů a rodin s dětmi a našich aut, k bouračce krůček, až tě musel okřikovat cizí člověk, který si jistě o celém Ladaklubu udělá velmi kladný obrázek. Ta situace v sobotu dopoledne na srazu mě taky celkem překvapila, o to víc, že jsi za sebou neměl návěs, jistě víš...
I ten v noci naplno rozsvícený tahač, který světly vzbudil všechno, co stálo a spalo před ním. Kdybych nebyl sám řidič z povolání, tak bych si to nikdy nedovolil napsat, ale protože jsem, tak napíšu: Takhle se pravý král a kavalír silnic, kterými by měli řidiči kamiónů být, nechová. Není divu, že si všichni ostatní o profesionálech myslí jen to nejhorší a například v ČR musí ČESMAD dělat velmi drahé kampaně, aby očistil všechny profíky od toho, čím je pošpiní pár jedinců, kteří považují ten vysoký posez a velký volant za něco nadlidského a nadřazeného... Neber to jako peskování, ale jako kolegiální radu na daleké cesty i na Ladasrazy. :roll:

Ostatním se omlouvám za OT, ale dusil jsem to v sobě od sobotního dopoledne, v minulém příspěvku jsem se udržel, teď už zkrátka ne... :oops:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Trnava 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků