Trnava 2007- ohlasy

Stará cesta Vlčkovce, okres Trnava 28.7. 2007

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod EMI » pon črc 30, 2007 12:37

LRRH, Matej: To abych se v tom na příště taky malinko pohrabal :mrgreen: :P
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
EMI
 
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI

Příspěvekod čmelák » pon črc 30, 2007 17:20

to ondra ja plakat nebudem to sa neboj budem rad ked budes predomnou :ANAL: ale to sa nestane :lol: :lol: :)
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Honza 21061 » pon črc 30, 2007 18:49

... za to mě alespoň potěšilo to, že Oranžáda patřila mezi nejhezčí leštěnky ... příště budu první!
Jen neříkej! :P Stále platí: Ty 2x naleštěnější, já 4x. :twisted: Na příští ročník Trnavy mám připraveny trumfy v rukávu. :twisted: Nevylučuji ani vyslání tajných průzkumů mezi Oranžáda team a budu vždy krok před konkurencí. A potom na sraz přijede kolega Ladista z Jižních Čech, doveze všechny 3 svoje nablýskané a neježděné Žiguly a můžeme oba jít k šípku. :D :D I když na svou obhajobu můžu uvěst to, že nemám auto v garáži a v provozu je celoročně. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod dandy » pon črc 30, 2007 20:26

Honza 21061 píše:
... za to mě alespoň potěšilo to, že Oranžáda patřila mezi nejhezčí leštěnky ... příště budu první!
Jen neříkej! :P Stále platí: Ty 2x naleštěnější, já 4x. :twisted: Na příští ročník Trnavy mám připraveny trumfy v rukávu. :twisted: Nevylučuji ani vyslání tajných průzkumů mezi Oranžáda team a budu vždy krok před konkurencí. A potom na sraz přijede kolega Ladista z Jižních Čech, doveze všechny 3 svoje nablýskané a neježděné Žiguly a můžeme oba jít k šípku. :D :D I když na svou obhajobu můžu uvěst to, že nemám auto v garáži a v provozu je celoročně. :)


Škoda, že som Nikitu nestihol ani len umyť... :oops:

Pred Jedovnicí beriem dovolenku aby ste videli ako má vyzerať sovietsky lak po 33 rokoch!!! :P
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Stanley__001x » pon črc 30, 2007 20:54

Opravdu dobrý sraz moc všem děkuji za pohodový výkend.
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Uživatelský avatar
Stanley__001x
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvekod čmelák » pon črc 30, 2007 21:52

no jako urcit lestenku bolo tazke a bolo to vazne tesne :? ale tak rozhodlo sa ako sa rozhodlo :roll: :D
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod tomas lasab » pon črc 30, 2007 22:49

cavte som tu novy bol som na zraze a moc sa mi pacilo niekedy zajtra tu slahnem aj par fofo zo zrazu
tomas lasab
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon črc 30, 2007 10:05
Bydliště: Piestany

Příspěvekod tomas lasab » pon črc 30, 2007 22:54

a to s tym driftovanim na bukovej aj mna trosku sralo ale roman ked ma vypite a poruke auto tak to roby furt a ked sme odchadzaly tak aj v kamenolome driftoval az nebolo nakrok videt a este aj stratil kluce od zigula a musel ist k dedkovi pre nahradne. Inac vas vsedkych pozdravuje dnes v noci odchadza do talianska.
tomas lasab
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon črc 30, 2007 10:05
Bydliště: Piestany

Příspěvekod Honza 21061 » úte črc 31, 2007 15:59

tomas lasab: Měl jsem už napsaný odstavec, ale smazal jsem ho, abych ostatním nekazil náladu na srazovém tématu, ale jestli příště bude tvůj kamarád přihlášený, tak já se srazu odmítám zúčastnit. :!: Své jsem mu napsal, mnohem vlídněji, než jsem původně měl v úmyslu, dokonce jsem i já vůl přijal jeho omluvu, ale jak je vidět, hodlá to příště zase opakovat.
Od toho jste vy, jeho nejbližší kamarádi, abyste mu to rozmluvili a nebrali to na lehkou váhu, nejen kvůli němu, ale i kvůli ostatním nevinným lidem, co jsou okolo něj; když už domluvy ostatních (a že byly!) nestačí...
Přál bych všem, aby viděli záběry z nehod a komentáře, které nám dnes pouštěli na školení řidičů, doteď mi z toho není dobře. Ne ze záběrů, ale z vědomí, za jakých okolností byly usmrceny desítky lidí. Někteří také jeli na pohodovou dovolenou, nebo se zkrátka jen připletli do "zábavy" podobné, o které tu teď píšeš. Věř, že by si driftování rozmyslel každý a zvlášť s alkoholem v krvi. Nejhorší je, že tyhle lidi jsou jako uragán- přiletí, zničí vše a zase odletí, domluvy nestačí a jediné, jak tomu předejdu, že příště zkrátka nepojedu do jeho blízkosti, tudíž srazu můžu dát sbohem. :? Můžeme být všichni ještě rádi, že nás v noci nerozválcoval tím Manem, čehož jsme se dost vážně obávali všichni, co jsme stáli proti němu v kempu. :?
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Acibuk » úte črc 31, 2007 16:40

popřípadě vedle něj. jakože v Bukové jsem se divil té rodině, že ho nezabila, pak jsem se divil i sobe, ze jsem mu jen parkrat slusne rekl kasli na to. Takovy lidi na srazech nechci.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Honza 21061 » úte črc 31, 2007 17:48

Acibuk píše:popřípadě vedle něj. jakože v Bukové jsem se divil té rodině, že ho nezabila, pak jsem se divil i sobe, ze jsem mu jen parkrat slusne rekl kasli na to. Takovy lidi na srazech nechci.
To taky, to máš pravdu! Mně přišla ta rodina taky dost dlouho klidná a jejich pouhé "vzpamatuj se!" pořádně tolerantní. Jakožto i ostatní, kteří měli zaparkovaná auta v první řadě a tedy přímo na ráně...
Já taky lituju, že to řeším až teď přes fórum, také jsem v kempu už zuřil a čekal jen, až mi dá pověstnou poslední kapku opětovým startem, nebo začne najíždět autem i do uličky ve druhé řadě, což se naštěstí pro všechny lidi i auta potom už nestalo. Mohlo se nás domluvit víc a říci mu narovinu a důrazně, co si o jeho chování (a řidičském umění, které ostatně nebylo nijak slavné a dalšímu průseru zabránilo několik náhod) myslíme... :evil: Mimo jiné by se spravila jistě pošramocená image klubu tím, že bychom ukázali, že většina z nás s ním nesympatizuje. Příště už nebudu takový srab, ale nejlepší by bylo, kdyby se tihle nebezpeční řidiči už na srazu neukazovali a jezdili si ohrožovat sami sebe někam jinam!!
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Majo » úte črc 31, 2007 20:02

chlapi, zase to nedramatizujte :!:
kazdy z nas uz niekedy urobil blbost a hovorit, ze ho za to nechcem na zraze alebo ze tam nepojdem, to uz su trochu silne reci.
Ja som mu slusne povedal aby prestal a aj prestal, tym to pre mna skoncilo a nepotrebujem to mesiac rozoberat.
Takze spat k tomu co bolo na zraze pekne, ten kamion so sovietskou vlajkou nemal chybu :D

Inak cely zraz bol super, daavno som taky vydareny nezazil 8)
See you next year 8)
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Acibuk » úte črc 31, 2007 20:33

Jenze jsi Majo nebyl prvni, kdo mu to rikal (i kdyz pominu toho nasraneho chlapa:)) Ale recene bolo dosť, tož napřesrok, nemohu se dockat
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Maysner » úte črc 31, 2007 20:42

Majo píše:...Takze spat k tomu co bolo na zraze pekne, ten kamion so sovietskou vlajkou nemal chybu :D ...


kdyz by to byl Kamaz... :lol:

Acibuk píše:Jenze jsi Majo nebyl prvni, kdo mu to rikal (i kdyz pominu toho nasraneho chlapa:)) Ale recene bolo dosť, tož napřesrok, nemohu se dockat


proc to uteklo tak rychle :( :cry:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod tomas lasab » úte črc 31, 2007 21:05

HONZA: no nabuduce mu to zakazem kamion nezoberie to teraz bol a len nahoda ze kamion mal doma a prisiel s nim na zraz nabuduce beriem asi aj aparaturu roman zoberie privesny vozik ten posluzi ako podium a spravime tam taku malu diskoteku jeho bracho dobre hra na gitaru. na buduci rok uz mozno aj ja budem mat zigula takze nas bude zas viac.
tomas lasab
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon črc 30, 2007 10:05
Bydliště: Piestany

PředchozíDalší

Zpět na Trnava 4

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků