Příbram 2007 - ohlasy..

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Sraz v roce 2008 chci mít:

V Příbrami
20
43%
V Bechyni
21
45%
Jinde
6
13%
 
Celkem hlasů : 47

Příspěvekod dmatej » úte kvě 22, 2007 23:16

radek mb píše:
Honza 21061 píše:štěpení klubu na sekci českou, moravskou a slovenskou

řekl bych,že klub je rozmělněn na daleko více částí než jen tyto tři,ale na druhou stranu je to logické:vždy jsou ti někteří lidé blíž a s jinými si nemáš co povědět,to je v každém kolektivu :wink:


Jistě, třeba na plzeňsku jsme dokonce čtyři :D ... jsem trošku pozadu se čtením, pardon ...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod dmatej » úte kvě 22, 2007 23:24

Marek píše:Mám jiný názor. Myslím si, že předseda by čas mít měl. A pokud nemá, neměl by být předsedou. Předseda je hlava, vzor a jedinec, na kterém leží celé to břemeno, i když to třeba přímo neorganizuje, je za organizaci odpovědný. Je to předseda, málo platné.


Přijde mi normální, že předseda někoho pověří. Pokud to dotyčný nezvládne, nedá se nic dělat, ale předem se všechno vědět nedá.

Mě osobně to přišlo taky takový studený, ale Pátrač je poslední, komu bych za to spílal. Na druhou stranu jsem pořád rád, že jsem tam byl, bylo to fajn - až na umývárnu v kempu a skutečně chaotickou organizaci.

Jedna poznámka pro organizátory - pokud chcete, aby vám někdo pomohl, a on se dokonce dostaví a nabídne .... nedávejte mu moc na výběr. Zeptejte se ho jednou a pokud řekne, že je mu to jedno, co bude dělat (můj případ), řekněte mu kde kdy se má kam dostavit a co tam bude dělat. To je to, co jste nezvládli - nakonec jste to oddřeli jako koně, ještě vám tu spílají, ale můžete si za to sami.
Na druhou stranu příští rok už víte, co a jak ;-) Takže doufám, že to bude lepší (přestože možná něco oddřu i já).
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod dmatej » sob kvě 26, 2007 17:54

Jen tak souhrnem (snažím se to pročíst už celý týden jak zbývají chvilky) ... píšu to teď tak nějak souhrnem a dopisuju jak průběžně čtu .... ;-)

Teepee, Pátrač a jiní ukřivdění: Neberte to tak zle, ozvala se kritika, někdy víc někdy míň trefná, ale ... dobrý vedení se pozná tak, že se tím nenechá znechutit, prostě se to prodiskutuje a uvidí se, jak to dopadne příště. Jsou to jenom zkušenosti.

Ještě se to dá vzít jinak - když ty srazy budu špatný, lidi tam přestanou jezdit a budete mít po starostech. Když budou dobrý, bude se pořád ozývat kritika, sem tam si někdo zanadává, psychicky je to sice tlak a někdy dost nepříjemnej, ale myslím, že to zvládnete. Jinak řečeno, srazy budou, pokud ale návštěva spadne na "tvrdé jádro", které bude ta těžká organizace (bez uvozovek) obtěžovat, budou zase jen ty malé spontánní v kempu Nad Jezem a se sobotním výletem na letiště.

Myšo: Když někam mám přijet pozdě, zvednu telefon a zavolám tomu, kdo na mě čeká, že se zpozdím. Zvlášť když čeká už dvě hodiny. Že je to Blahout mě vůbec nedojímá, prostě tohle zvoral on. Pokud někomu volal, měl se dotyčný sebrat a nahlásit to ostatní. Ono totiž v tom suchý studeným větru na letišti nebylo moc příjemně a byli jsme zvědaví taky na kemp.

Stánek - ono jeden stánek se třemi obsluhujícími a pro nějakých 100 lidí je docela dost. Já sám jsem si dal 1x kuku, 2xklobásu (mimochodem docela dobrá a hlavně kus). A párky v rohlíku neměli už docela brzo. Ceny mi přišly slušný - žádný supernízký, ale rozhodně nebyly drahý (kukuřici na Slovensku sice dycky a levněji, ale tady za ní chcou kolikrát 2x tolik než v tom stánku).
A mimochodem, vezl jsem si tři buřty, ale nebyl oheň a zapomněl jsem na chleba. Nakonec jsem s nimi nakrmil toulavé kočky :)

Sprinty byly perfektní, kluků mi bylo líto, myslel jsem, že je půjdu prostřídat, ale nějk se to zašmodrchalo. Na jejich místě bych se prostě sebral a šel si nějakou pomoc sehnat - stejně tak to loni dělal Vašátor a fungovalo to.

Jízda zručnosti - mále jsem vjel na trať, protože jsem neidentifikoval start. Že se zrovna jezdí jsem si nevšiml a nebýt Blahoutova řevu, asi bych tam klidně najel. Za to se omlouvám a vlastně i děkuju, protože jsem díky němu nezpůsobil průser ;-)
Pro příště bych doporučil sebrat nějaké ty žlutě zbarvené gumy a postavit je nějak do příjezdu, aby to i zmatkaře jako jsem já zarazilo :) .

Celkově mi tam v některých věcech chybí Stenly - ten člověk prostě dokázal zařvat a sdělit davu, co je třeba udělat.... a dav to prostě udělal (a je mi jedno, jak moc jsem ho sral já :D ).

Arman - člověče, tys tam byl tak nápadnej, až jsi byl nenápadnej... chlapík v saku, vypadals, jako kdyby ses tam přimotal jako náhodnej prodejce... některý ty věci mi vrtaj hlavou.... myslím, že ta gola s trháčkem nebyla za špatnou cenu. Koupil aspoň někdo něco? Já nad tím chvíli dumal, ale nakonec jsem skončil s tím, že dláta dost dlouho potřebovat nebudu, goly mám už dvě (jen jaksi bez ráčny, obě jsem strhl), nůžky nože atp. zrovna teď nepotřebuju....

Souhlasím s KL: myslím, že nebylo dobré, že se něco "peklo" v Praze a sem tam něco uniklo na forum. Loni ... a vlastně všechny předchozí srazy se řešily přes internet a podle mě bylo dlouhodobě jasné co ke kdy bude třeba zařídit. A beru to včetně toho, že loni jsem zbytečně kontaktoval snad 6 letišť pro případ nouze a taky protože se všichni brňáci tvářili, jako kdyby měla rozhodnout "moc vyšší" a třeba sraz nebude. Loni se "pekla" tahle jediná (byť zásadní) věc a víme, že to nebylo dobře, proto se taky letos řešila Příbram. Jenže se "pekla" skoro celá (snad jediný Teepee se pokoušel organizaci přenést i na net). Pro příště bych uvítal opět návrat projednávání "co kde kdy jak" tady na foru. Na minisrazech vyjednávat drobnosti a každý závěr opět prezentovat zde. Dosáhnete tím min. toho, že všichni, co se chodí, budou vědět co je třeba.

A celkově bych to uzavřel tak ... oproti dřívějším srazům byl tenhle prostě jiný. Trochu oficiálnější ale přesto hodně volný. V kempu byla paráda, potkal jsem se se spoustou dobrých chlapů (a i několika fajn holkama). Skoro všechno se mohlo udělat líp, ale na druhou stranu všechno dopadlo dobře - sprinty, orientačka (když jsem o ní slyšel prvně, myslel jsem, že jste se zbláznili), spanilá jízda (sice vlastně nebyla, ale nakonec stejně když co chvíli přejede skupinka Lad, je to docela sranda), občerstvení, ubytování.
Těším se na příští - přeci jen, kdyby to už nemohlo být lepší, byla by to nuda, ne? Takhle se každej může realizovat ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod dandy » pon kvě 28, 2007 17:37

Som tu nový, nebol som ani na tomto a ani nijakom inom zraze tak si nie som úplne istý či sa vôbec môžem k tomuto vyjadrovať. Ale patrím k tým starším a snáď životom trochu viac ošľahaným na tomto fóre, tak snáď pár slov vypustiť môžem.

Niekto má vo svojom podpise napísané, že práve partia na tomto fóre ho presvedčila, že si má kúpiť ladu. Priznám sa, že som sem ako anonymný chodil čítať rozumy viac ako rok, kým som kúpil Nikitu. Hoc sa okolo áut a po cestách pohybujem už pekných pár rokov aj som sa priučil. Sú tu "kecalové" a "mudrlanti" ale aj ľudia, ktorí žigulíky poznajú, vedia a hlavne sú ochotní :!: poradiť každému kto potrebuje. Táto debata, ktorú som čítal od jej vzniku (kvôli stádu trojskych koní anonymne v robote) ma prekvapila. Chýba mi u niektorých prispievateľov akýkoľvek nadhľad a tolerancia. Akoby sami boli pupkom sveta a všetci okolo museli skákať podľa nich. Ale stretlo sa tam viac ako sto ľudí tak je nemožné každému vyhovieť. Niekto to chce mať organizované ako pioniersky tábor iný zasa volnejšie. Preto dúfam, že nielen pražskí organizátori, ale aj Pátrač ako predseda budú voči invektívam imúnni a nebudú to brať príliš osobne alebo tragicky. Veď každý sme iný, každý máme iné predstavy (o čomkoľvek), iné priority, iné sny... A iné požiadavky trebárs aj na priebeh zrazu sovietskej boľšoj techniky, ktorej sme všetci bez výnimky fandovia. Tak buďme voči sebe tolerantní a z niečoho čo bolo proste iné nerobme problém.

Teraz ma možno niekto virtuálne nakopne, ale časom zistí, že život je hlavne o tolerancii voči svojmu okoliu (lebo inak by ho trafil šľak).

Ďakujem, že tolerujete tento príspevok nováčika v radoch zanietených fandov.

Každopádne sa teším na najbližší zraz a dúfam, že sa ho budem môcť zúčastniť.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Myso » pon kvě 28, 2007 21:49

Pekne napisane, dufam ze sa pridas k Bratislavskej kolone smer Trnavaaaa!
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod dandy » úte kvě 29, 2007 18:52

Myso píše:dufam ze sa pridas k Bratislavskej kolone smer Trnavaaaa!


Samozrejme, už sa teším na svoj prvý zraz. :thumbright: Aspoň dúfam, že mi do toho nič nepríde.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Příbram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků