Příbram 2007 - ohlasy..

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno

Sraz v roce 2008 chci mít:

V Příbrami
20
43%
V Bechyni
21
45%
Jinde
6
13%
 
Celkem hlasů: 47

Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Ja prodaval 2ks poradne grilovane klobasy, 2 chleby, horcice, paprika za 30Kč (pro rýpavé - byl tam i tácek:)), a to se to tam taky vezlo dodávkou, a taky u toho někdo stál. Pivo po akcich za 20, lahvove srace za 5 - 10. Ale ja se nevztekam, ze to bylo drahe, ja jsem si tam proto nic nekoupil. Btw na uzavrenem festaku typu Pohoda to chapu, jsou stanky i 100x drazsi.Jen na srazu mi to proste nesedlo, navrhl jsem jine reseni. doufam, ze priste klapne
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Taky se trochu vyjádřím. Byly věci co se mi líbily a co se mi nelíbily, nebo mi spíš chyběly. Ale celkově bych to hodnotil spíš jako povedený sraz. A vzhledem k tomu, že se srazů zúčastňuju pouze jako návštěvník, tak mi přijde blbé něco kritizovat. Díky všem organizátorům a všem co přijeli.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Majo píše:k tomu vsetkemu asi tolko:
Velmi rad by som vediet, ako by ste si to predstavovali neoficialny zraz, kedze zahranicni ucastnici uz beru ako samozrejmost, ze je jarny zraz medzinarodny. To by sa fakt blbo vysvetlovalo ked by nas z Bechyne vyvadzala vojenska policia. Howk
Neoficiální sraz jako z dob před 2 roky již opravdu nepřipadá v úvahu, ale myslím jde o to, že už se kolem toho dělá strašný humbuk, mega akce ze které jsou lidé akorát zmatení, je pravdou, že k tomu "zmatku" značně přispěl ten slejvák, který to naboural. Jako mustr bych vzal poslední Bechyňi, Pátrač, který na tom hodně moc zapracoval, za přispění Blahouta (neměli jsme ještě oficiální statut), Ctiradových tahání za nitky v zákulisí a určitě i aktivity jiných lidí zajistili legálnost plochy a domluvili kemp atd. . Na ostatní atrakce během srazu se přihlásili dobrovolníci, kteří to dostali na krk a Pátrač se již o tyto aktivity nemusel starat, bylo to na nich a zvládlo se to, řeklo se co kdy bude a jak to bude probíhat a proběhlo to myslím v pohodě. Osobně si myslím, že nebýt Pátrače tak loni nic nebylo a co se týče jeho kritiky, že je jako hlava zodpověden za vše a tedy i Příbram nepřipadá v úvahu, jasně a předem dal najevo co ho v tomto roce čeká a bylo to všeobecně akceptováno. Nakonec musel ještě hasit aspoň to ubytování v kempu. Záleží na osobním pohledu, ale mě Příbramská plocha moc nesedla, klasická nudle je dle mě lepší. Nevšiml jsem si, že by loni někdo kolem někoho jezdil kilem, kdo si chtěl zablbnout jel za křižovatku a bylo. Stání aut na ploše také myslím nikoho neomezilo. Při tomto srazu člověk ztrácel přehled co kde a jak. Pokud se ovšem realizační tým smrskl na pět lidu tak se není co divit. Nějak jsem nepochopil kdo nebo proč vyběhl s Teepeem. Svalování viny za to a to nemá smysl, ale po loňské Bechyňi se objevily kritiky, že se zdrbl odjezd spanilky a věci kolem ní, tak se teď raději ani nedělala. Nezlobte se na mě, ale právě závěry letištního dění dělají tečku, která dělá dojem a ten byl špatný. Místních jedinců znalých místní podmínky bylo myslím dost, aby něco takového mohlo proběhnout. To, že někteří včetně mě prchli z letiště dříve je myslím důsledkem nespokojenosti s atmosférou a neinformovaností. Co se týče nespokojenosti s tím, že hodně lidí nechtělo spát na letišti a užívat si tamějších nadstandartních služeb, již dávno se mluvilo o ubytování v kempu a v penziónku pro ty náročnější o ubytování na letišti se začalo mluvit v posledním týdnu před akcí a to bylo špatně.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

S tím kilem - asi jsem to blbě napsal, ale do velkých plus bych dal BEZPEČNOST. Vše suprově oddělené, na těchto akcích se stává, se nedodržuje bezpečná vzdálenost prasící auta - návštěvníci, tady to bylo zvládnuté na 1.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
miminko
Příspěvky: 35
Registrován: úte kvě 23, 2006 07:35
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miminko »

Koko Loko píše:Osobně si myslím, že nebýt Pátrače tak loni nic nebylo a co se týče jeho kritiky, že je jako hlava zodpověden za vše a tedy i Příbram nepřipadá v úvahu, jasně a předem dal najevo co ho v tomto roce čeká a bylo to všeobecně akceptováno. Nakonec musel ještě hasit aspoň to ubytování v kempu.


souhlasím
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

Acibuk píše:S tím kilem - asi jsem to blbě napsal, ale do velkých plus bych dal BEZPEČNOST. Vše suprově oddělené, na těchto akcích se stává, se nedodržuje bezpečná vzdálenost prasící auta - návštěvníci, tady to bylo zvládnuté na 1.


No tak musim suhlasit. Sice to neboli zavratne rychlosti ale bolo tam zopar odbornikov co sa tam prehanalo medzi ludmi. Tu take nic nehrozilo co berem ako plus.

Urcite ze nie kazdemu sa miesto muselo pozdavat ale myslim si ze malo dost doseba oproti bechyni.

Spanila jazda mi absolutne nechybala. Neviem co je natom take zaujimave ale mne jazda v kolone nepripada moc zaujimava Samozrejme pokial by bola nemal by som ktomu ziadne vyhrady.

Co sa tyka tej neinformovanosti tak aj to sa dalo predsa ako tak poriesit. pokial nebol niekto navstevnik z marsu a vedel po cz/sk tak sa predsa mohol kludne opytat. ked nevedel ten mohol kludne skusit dalsieho. Samozrejme ze to nie je ono ale zase nevidel by som vtom az taku tragediu ako sa tu niekto snazi z toho urobit.
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

Acibuk píše:S tím kilem - asi jsem to blbě napsal, ale do velkých plus bych dal BEZPEČNOST. Vše suprově oddělené, na těchto akcích se stává, se nedodržuje bezpečná vzdálenost prasící auta - návštěvníci, tady to bylo zvládnuté na 1.
ale řeknu ti, čekal jsem kdo po tom slejváku začne orat trávu.. :)
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

ja jsem se srazem spokojen jediným minusem byla spanilka
Naposledy upravil(a) Marcel dne pon kvě 14, 2007 22:47, celkem upraveno 1 x.
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Já jsem se srazem spokojenej celkově, i když spanilka byla taková, že mi o ní nikdo neřek a najednou byli všichni pryč. Ale to je jen malá vada na kráse. Přijel jsem tam pokecat s kamarádama a to se mi splnilo, tímto všem děkuju za to jaký to bylo ;-)
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Samozřejmě se o úplném zklamání mluvit nedá, aspoň si lépe uvědomíme "cenu" pěkných zážitků.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Sraz byl dobrej akorát co mě chybělo byla spanilka a draha na sprinty byla na muj vkus dost kratka :( a orientační jizdu jsem nejel protože na mě byla těžká a nezapamatovatelná :oops: Jinak jsem rád zas viděl fajn lidi a pokecal s nima :) a děkuji Majovi za seřizení mého vozu teď to jede lépe a žere míň :twisted: .
Rozhodně bych nehazel vinu za to že se to nepovedlo podle představ na Patrače protože už na začatku bylo jasné že s organizaci nebude mít nic společné, protože rodina je duležitější než auto či sraz !!! :roll: Hlavně když nakonci zajistil Patrač ubytovaní pro lidi kteří do posledního dne mysleli že je zajištěn kemp a on nebyl :roll: Hazet chybu na někoho po je taky blbost, radši se poučit pro přiště aby se to neopakovalo a proběhlo vše v pohodě :wink: A už se moc těšim na další sraz :twisted:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

SPANILKA BYLA. Aspoň to tvrdil spolehlivý zdroj. Ale organizátoři spanilé jízdy ji zorganizovali tak zběsile, že jsem se o ní před odjezdem ani nedozvěděl, vykouřili se ve chvíli, kdy se předávaly ceny a četly výsledky soutěží! Takže to bylo naprosto šílený.
A mám takovej dojem, že to neorganizoval nikdo z regulérních organizátorů, ale někdo úplně jinej. Tudíž musim prohlásit, že si tu budete muset stěžovat i na "nekázeň" účastníků.

Takže neházejte vinu jen na organizátory!
Naposledy upravil(a) Jelen dne pon kvě 14, 2007 22:48, celkem upraveno 1 x.
Ziko
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ziko »

Spanilka nebyla.. jen někteří jsme si udělali mini, jízdou do kempu a to v dobu, kdy na letišti už půlka lidí nebyla..
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

dekuju moc krwelovi za pomoc na sprintech, na ktery (krome 300m drahy) nebyla jednina stiznost. Bez nej by se ty sprinty nezvladly, protoze sme na ne byli dva a byli protreba tri lidi. Ja sem jakozto organizator spokojen, protoze se nakonec vse celkem povedlo a cekla sem ze to dopadne hur. Dekuju vsem za pozitivni ohlasy a prijimam kritiku za absenci spanilky, myslem si ze od priste zase bude. Je fakt ze sem sraz stravil jako organizator takze sem mel co delat a asi proto sem nezaznamenal ohlaseni orientacky. Celkove pomerne spokojenost. Ono to v tech par lidech lip asi neslo.
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tak to jo, v tom pripade se omlovam za mystifikaci, ale takhle mi to bylo podano :axe:
Zamčeno

Zpět na „Příbram“