Příbram 2007 - ohlasy..

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Sraz v roce 2008 chci mít:

V Příbrami
20
43%
V Bechyni
21
45%
Jinde
6
13%
 
Celkem hlasů : 47

Příspěvekod Honza 21061 » čtv kvě 17, 2007 21:34

Honzu strašidla nepronásledujou, i když bych někdy rád, aby to byla jen strašidla...
No nic, jdeme dál!
Snad se krize už překonala.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Little Red Riding Hood » čtv kvě 17, 2007 21:40

DaNNy píše:musel jsem stat mimo vsechny, protoze sem nemohl zajet kvuli tomu prikopu k ostatnim.


byl sem na tom takřka podobně, nakonec se mi tam povedlo najet.. :lol: :lol: když sem vyjížděl ven, tak sem si do přikopu hodil špalky.. :lol: :lol:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Myso » čtv kvě 17, 2007 22:04

DaNNy píše:
Marek píše:Chaos, organizace veškerá žádná, jiný průběh srazu než deklaroval papírový průvodce,............ Už jen vietnamští stánkaři a je to komplet.
Můj názor je ten, že vedení LADAklubu selhalo a mělo by si posypat hlavu popelem....


Bohuzel musim naprosto souhlasit.... Na sraz jsem se tesil... Vyjel jsem, i kdyz bylo spatne pocasi...1.uzas byl na vysi vstupneho-to popravde nechapu dodedneska-ani na mega tuningovych akcich, kde je nabity program od rana do vecera to nestoji tolik!! Opomijim delku odbavovani u vstupu.....Presto jsem zaplatil a jel. Dalsi vec-musel jsem stat mimo vsechny, protoze sem nemohl zajet kvuli tomu prikopu k ostatnim... :cry: Po predcteni programu jsem byl lehce nervozni-cely den se takrka nic nedelo...ale rikam nevadi, pokecam s vami, stale jsem se tesil... Stacil jsem pozdravit par lidi, Samarku si par lidi vyfotil a to bylo vse... Shovan pred destem jsem se zatajenym dechem a uz dost nervozni sledoval tamniho zavodniho zigula, jak MIMO OZNACENE PLOCHY (ktera byla podle papiru urcena pro zavody apod. ) jezdi rychlosti, ktera opet podle papiru tezce prekracovala deklarovanych 15km/h, s tim, ze mi metr od auto dela smyky, znechucene jsem odjel...
Byl jsem tam necele pul hodiny, takze to za tech 250kc opravdu stalo...

kto ti za to moze ze mas ... auto ktore ani cez jarok neprejde? 250Kc bolo aj minule, clenovia to maju lacnejsie, a mega tunove akcie to maju velmi podobne... nam ale ide o to pokryt naklady na zraz...cim menej aut tym vyssie vstupne.

danny, zobud sa!!!
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod DaNNy » čtv kvě 17, 2007 22:31

ja se nepotrebuju budit...jen jsem napsal svuj nazor. Samozrejme muzu si za to sam, ovsem vsehcny akce s tim pocitaji, krome teto... Jinak skutecne na tuningovych akcich je vstupne podobne, program se ale srovnat neda... Nechci nikoho kritizovat, je to muj osobni nazor... Sraz se nepovedl a prispelo k tomu taky spatne pocasi, coz se ovlivnit neda... Priste to bude snad lepsi....
Uživatelský avatar
DaNNy
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned zář 12, 2004 16:18

Příspěvekod JmJ » pát kvě 18, 2007 06:18

Ja bych rekl, ze ten jarek mozna sel prejel ne pricne, ale podelne. Mozna. Inac vzhledem k tomu, ze tohle byl sraz VAZu, coz jsou i dnes (asi krom Revolution) auta se snad nejvetsi svetlou vyskou na trhu, tak jarek asi nikdo moc neresil :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Myso » pát kvě 18, 2007 07:20

JMJ to vystihol spravne, pisem si do zositka - nabuduci rok zabezpecit lprejazdnost etiska pre Dannyho :axe:

mam inak pocit ze na opacnej strane ten jarok nebol po celej dlzke, ale prechadzala trava plynulo do asfaltu, isiel som tade s ducatom a privesom...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Brandy » pát kvě 18, 2007 07:40

Tak taky napisu svuj nazor na sraz. Mne se to proste libilo!! Letistni plocha, kde byl oddeleny prostor pro zaparkovana auta a prostor, kde se jezdilo, nemela chybu. Stejne tak dalsi vybaveni, jako stanek s obcerstvenim, zachody nebo vytapeny stan, kde se dalo schovat pred destem. Orientacni jizda je podle me vybornej napad, jenom bych ji nestavel na misto spanile jizdy, ale jako neco navic. Spanila jizda mi trosku chybela, stejne jako zaverecne skupinove foceni. Taky by asi bylo pro priste dobre malinko urychlit odbaveni pri vjezdu na letiste (ziskavani nekterych informaci predem treba pres tohle forum, vybirani vstupneho uz v kempu). Celkove vsak sraz hodnotim velice pozitivne a dekuju vsem, kdoz se jakkoli podileli na jeho organizaci. Zaslouzi nase uznani.

A jeste k tomu "prikopu". Na druhy strane opravdu nebyl. Travnata plocha primo navazovala na asfalt.
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Brandy
 
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Víťa » pát kvě 18, 2007 10:18

Honza 21061 píše:Honzu strašidla nepronásledujou, i když bych někdy rád, aby to byla jen strašidla...
No nic, jdeme dál!
Snad se krize už překonala.
Já na to čučím furt, nepatří to sem.Kde to máš focený?Mně to připadá jako bys někde projížděl a někdo tě fotil z mostu nebo je to někde na chatě?Omlouvám se, že ruším téma, ale mně to tak dlouho vrtá hlavou... :oops: :roll:
Víťa
 
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvekod Honza 21061 » pát kvě 18, 2007 10:26

Danny: Řidič, ten tvrdej chleba má... :) Ostatně, kolikrát Ty jsi překročil někde povolenou rychlost? Neříkej mi, že s takovou károu jezdíš všude jako na kochačku. :lol:
Ale uznávám to, já se bál taky. Z jedné strany rozjeté sprinty a z druhé blbnoucí žiguly, z nichž snad ještě M. Blahout byl nejdůvěryhodnější šofér. V tomhle je lepší Bechyně, že riziko z rozjetých aut tam nese jen časoměřič...
---
Víťa: Ano, je to focené z verandy na jedné chatě se svažující se zahradou. Pošlu Ti nezmenšený originál, když to tak obdivuješ. :wink:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod DaNNy » pát kvě 18, 2007 11:27

Honza 21061 píše:Danny: Řidič, ten tvrdej chleba má... :) Ostatně, kolikrát Ty jsi překročil někde povolenou rychlost? Neříkej mi, že s takovou károu jezdíš všude jako na kochačku. :lol:
Ale uznávám to, já se bál taky....


Na tuhle otazku ti rad odpovim-Opravdu s tim jezdim jen srazy a obcas za hezkeho pocasi a predpisy vcetne povolene rychlosti dodrzuju vzdy. :D
Uživatelský avatar
DaNNy
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned zář 12, 2004 16:18

Příspěvekod Janička » pát kvě 18, 2007 12:19

JmJ píše:Ja bych rekl, ze ten jarek mozna sel prejel ne pricne, ale podelne. Mozna. Inac vzhledem k tomu, ze tohle byl sraz VAZu, coz jsou i dnes (asi krom Revolution) auta se snad nejvetsi svetlou vyskou na trhu, tak jarek asi nikdo moc neresil :-)


Chvíli sem přemýšlela ale i Oka to překonala :)
Uživatelský avatar
Janička
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 16, 2006 13:46
Bydliště: Kolín/Brno/Hulín

Příspěvekod Little Red Riding Hood » pát kvě 18, 2007 14:23

Myso píše:nabuduci rok zabezpecit lprejazdnost etiska pre Dannyho
pro mě taky.. :mrgreen:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Majo » pát kvě 18, 2007 16:42

Little Red Riding Hood píše:
Myso píše:nabuduci rok zabezpecit lprejazdnost etiska pre Dannyho
pro mě taky.. :mrgreen:


nebooj, Ty tie mlhovky urves urcite skor a budes mat po problemoch :mrgreen:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Little Red Riding Hood » pát kvě 18, 2007 17:39

Majo píše:nebooj, Ty tie mlhovky urves urcite skor a budes mat po problemoch :mrgreen:
ty..... :x :x :lol:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Laďuša » sob kvě 19, 2007 13:35

Mě se to páčilo! Sice nemam s čim srovnávat a do organizace nevidim...

Fronta u vjezdu mě nevadila...Teplý mě to startuje a dalo se pokecat.... Přesun z kempu na letiště byl skoro jako spanilka....

+ Lidi
+ Lady
+++ Orientačka (ty byla výborná)
+ Plno toho bylo, nevim
- Odjezd do kempu mohl být hromadnější
- Vyhlášení orientačky, byl v tom taký ňáký maglajz (chudák Števo se tak snažil a ani nás nevyhlásili)
- Hm, něco, co by mě nějak extra vadilo, asi ani ne..

A velký dík Majovi, který mi zachránil asi 40 fotek, když se mě pojebala paměťovka :( Vďaka :wink: (dejte mu kladnýho bludišťáka)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Příbram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků