Příbram 2007 - ohlasy..

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Sraz v roce 2008 chci mít:

V Příbrami
20
43%
V Bechyni
21
45%
Jinde
6
13%
 
Celkem hlasů : 47

Příbram 2007 - ohlasy..

Příspěvekod Ziko » ned kvě 13, 2007 17:07

Tak jsem přijel domů, mám spoustu zážitků, a jsem rád, že jsem byl mezi sqelými lidmi.. Kteří, i kdyby hořel kemp, tak budou pořád v pohodě, a pořád bude dobrá nálada..
Na ohlasy jsem hodně zvědav, pže co jsem tak slyšel, tak názorů je mnoho..
Ale moc bych si přál, ať zde padne cokoliv, tak aby jsme se z toho jen poučili pro příště a všechno brali v pohodě..

Mě osobně chybělo toto:
-Spanilá jízda
-Společná fotka
-Fotka modelů u sebe

Jinak samozřejmě díky všem, co proto něco udělali, a i těm co přijeli:) A mega dík partě ze Srbska.. To německo dohókáme, ale aby nás tam pustili :)

A na závěr malá akneta.. Prosím hlasovat a neřešit, zda by to šlo, nebo ne:)
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Ziko
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec

Příspěvekod Křečík Barbuška » ned kvě 13, 2007 17:46

Přišlo mi to trošku slabé, každopádně se mi líbila druhá část orientační jízdy, zejména to rochnění v blátě těsně po tom slejváku bylo osvěžující, vymýšlení té cesty a úkolů asi stálo dost úsilí. Tím slabším mám na mysli, že jaksi zmizela ta poklidnost a uvolněnost předešlých bechyňských a trnavských srazů.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Acibuk » ned kvě 13, 2007 17:54

Nevím, jak bylo v kempu, ale mozna to bylo tema presunama, my jsme se v noci na letisti bavili suprove,i kdyz jen 2 auta. Timto dekuji Pajovi za nocleh v jeho Lade a Magde za vino:))

No, nevim, jak uz jsem nadhazoval, byl jsem na srazu poprve, dost lidi mi pomohlo, cehoz si moc vazim, mozna ta mistni anonymita bylo zpusobena pomerne orezanym dnem.Chtelo by to 2 jako opravdu 2 na letisti, ale nejsem organizator, tudiz do toho nevidim. Nicmene nase posadka dala 10/10.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned kvě 13, 2007 18:15

sraz byl fajn... ikdyž trochu mě občas vytáčel ten majitel kempu s jeho finanční politikou... :lol: :lol: co se týká letiště, je supr že bylo tolik plochy k ježdění a hodně možností co dělat, ale na druhou stranu to bylo škoda v tom že například sice bechyně je malá, a je to tam víc stísněné, ale proto se to tam víc prováže.. a připadal sem si po ní víc nacpanej dojmama a novejma vědomostmama.. ale jinak fakt bezvadný.. diky všem aa hlavně organizátorům.-..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Trevor » ned kvě 13, 2007 18:22

No podla mna to celkom uslo. To prsanie ma sice riadne sralo ale nastastie ze to prestalo lebo uz to vyzeralo ze budeme sediet v autach a cumet nato ako padaju krupy.

Co sa tyka samotneho programu tak si myslim ze to bolo az na par nedostatkov celkom dobre hlavne to ze to bolo nieco ine ako to byva vzdy. Ono na druhu stranu to uz musi byt riadne nudne ked na kazdom zraze je to stale na chlp rovnake.

PS: chcel by som hlavne podakovat vsetkym co mi priali stastnu cestu lebo na dialnici som to stastie mal a to dost velke :| :? :roll: Ten kto vymyslel v strede dialnici zvodidla ma uma pivo :D
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned kvě 13, 2007 18:26

FOTKY, FOTKY, FOTKY!!!!!!!!!
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod radek mb » ned kvě 13, 2007 19:07

Řeknu to tak ,jak to cítím.
Něco na tomhle srazu nebylo ono,nevim co,ale prostě jsem se necítil tak uvolněně jako v minulých letech.Prostě mě to letiště v Příbrami nějak neoslovilo.Zejména mi vadila velká dálka z letiště do kempu.
Positivní bylo to,že jsem viděl lidi,které jsem vidět chtěl a díky nim to byl příjemně prožitý víkend.
Na rovinu říkám,že i když je to pro mě dál,hlasuji pro Bechyni jako pro místo příštího jarního srazu.
Díky všem,ať žije East Runner Brigada.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Dawid » ned kvě 13, 2007 19:12

Trevor píše: Ten kto vymyslel v strede dialnici zvodidla ma uma pivo :D

???
Dawid
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned dub 30, 2006 13:53
Bydliště: Kladno

Příspěvekod George DeLorean » ned kvě 13, 2007 19:21

SRAZ BYL SUPPER!!!! Skoda ale ze nebyla spanila jizda.
TOYOTA EL54 Paseo
TOYOTA AE86 LEVIN
LADA 2101 1977 Movie star (2008-2011)
LADA 21011 1974 DMC (1995-2011)
LADA 21073i 1996 (2007-2009)
Uživatelský avatar
George DeLorean
 
Příspěvky: 439
Registrován: stř lis 22, 2006 19:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod linkis » ned kvě 13, 2007 19:24

bylo to super ale cekal jsem od toho vic a myslim ze nejsem jedinej...jak uz tady psal ziko nejvice chybela spanilka...ale zase se mi libila ta velka plocha na to se poradne vyradit...bylo to vazen super,,,a spolecnost kte neni co dodat proste ok!!. 8)
Uživatelský avatar
linkis
 
Příspěvky: 49
Registrován: pon dub 03, 2006 10:54
Bydliště: Krnov

Příspěvekod Laďuša » ned kvě 13, 2007 20:04

Tak mě se to hoooodně páčilo :wink:
Sice namam s čím srovnávat.....ale to mě neva.
Jako hodně dobrou hodnotim orientačku, to mě fakt bavilo, sranda musí bejt :D Jenom škoda, že mě a Števa nevyhlásili :P Nu nic...bylo to super a už se těšim na další
Díky organozátoři!
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Honza 21061 » ned kvě 13, 2007 20:58

radek mb: Ani jsem to na Tobě nepoznal, jako vždy jsi byl v sedmém nebi, že jsme zase jedna velká Ladarodina. :)

Já se přiznám, že na letišti jsem více, než 3/4 srazu proseděl u svého auta a těšil se spíše na večery do kempu, až se všichni sesedneme u stolu u všech možných témat hovoru. V tomhle byl tento kemp zase dobrý, připadalo mi to, že se více baví všichni se všema, než jindy, ale možná to tak bylo i jindy, jen jsem si toho teď všiml více...
Zkrátka já z celého srazu nejvíce vzpomínám na samotné setkání lidí a vzájemné popovídání, seznámil jsem se s dalšími členy klubu z ČR i SR, získal i předal mnoho poznatků z provozu žigulíků, takže případné nevydařenosti na samotném letišti jsou v mém případě tímto zcela překryty... :)

Bechyně se svým zaběhnutým programem je zkrátka Bechyně a její síla a sláva je nenahraditelná a to i pro mne, přestože jsem to s vámi absolvoval jen 1x. I já tedy hlasuji na příští rok pro Bechyni i kdyby tam nebylo možné jet. S odvoláním na možnost svobodného rozhodnutí a názorů v klubu... :roll:
---
A ještě jedna věc. Nebudu určitě s tímto názorem sám, když tu upřímně prohlásím, že další štěpení klubu na sekci českou, moravskou a slovenskou není vůbec ideální a dochází díky tomu k mnoha rozepřím, které pokud půjdou stále tímto směrem, mám obavy, aby se celý klub nakonec nerozpadl na mnoho částí "odštěpných závodů" které si budou navzájem konkurovat, nebo se k sobě nehlásit... Jistě hodně lidí ví, na co narážím a o čem mluvím... :roll: Následující srazy musí ukázat, že to tak už není! :wink:
Naposledy upravil Honza 21061 dne ned kvě 13, 2007 21:17, celkově upraveno 1
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod JmJ » ned kvě 13, 2007 21:17

Mozna to bylo tim, ze sem se o nic nejak nestaral, ale krom sprintu, sem absolutne nepostrehl kdy a kde probihala ta orientacni jizda, kdy a kde byla jizda zrucnosti, kdy a kde a kdo vyhlasisl vysledky a tak podobne :-). Par lidi sem se ptal a malo kdo mi k tomu rekl neco konkretniho. Ale jak jsem jiz psal, o nic sem se nijak nestaral, tak to mozna bylo tim. Nekdy behem dne jsem si vzpomenul, ze sem vyfasoval nejaky program. Z toho sem vycetl, ze vse bude mezi 10:30 a 18:00. Trochu necekane zjisteni: sraz se odehraje mezi ranem a vecerem ;-).

Take jsem nekolik minut venoval reseni zvlastni zahady, za kterou jsme povazovali dobu odbaveni jednoho vozidla na vezdu na letiste. Bohuzel marna snaha, zahada nevyresena :-)

Sice to mozna vyzniva jako silna kritika, ale neni nutne to tak brat. Jsou to jen takove muchy a delali jsme si z toho spis srandu :-)

Kemp pohoda, az na socialni zarizeni. Prece jen bych si dal neco o neco lepsiho. Hruza to nebyla, ale lepsi to byt mohlo :-). Pan byl takovy vesely, az sem se celkem divil :-). Kdyz sem mu rekl, ze budu spat v aute, ale v cizim, tak ho to ocividne poveselilo. Snidane byly ok, gulas taky, pivo tez.

Cely vylet nabyl vrcholu kdyz doslo k Drobkem tolik slibovane udalosti, kterou bylo pobliti se psa. Pes hodil savli v kopecku u Pribrami, cimz cestovni kancelar Tygr-Drobek-Krokodyl dostala vsem slibum :-).

Krasny vikend s prateli, behem ktereho jsem se urcite nenudil a to snad ani jedino minutu :-) Dekuji vsem.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Honza 21061 » ned kvě 13, 2007 21:25

JmJ píše:Kemp pohoda, az na socialni zarizeni. Prece jen bych si dal neco o neco lepsiho.

No, záchody a umývárna byly jedním slovem děsné... :) Ale spíše tou velmi zapáchající vodou, to ostatní by ani tak nevadilo.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nulašestka » ned kvě 13, 2007 21:27

Sraz se mi moc líbil. :) Oproti loňsku byl vidět značný posun dopředu především v oblasti služeb na letišti (záchody, občerstvení...). Za to patří organizátorům můj dík. Jinak velikost letiště mi přišla adekvátní vzhledem k počtu účastníků, líbilo se mi že auta stála na trávě a v prostoru kde se pohybovali lidi nikdo rychle nejezdil.
Trochu mě mrzela absence spanilky, ale zároveň mi tentokrát spadl kámen ze srdce, musel bych jet stejně na konci. :P
Bylo to bezváááá!!! :D
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Další

Zpět na Příbram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků