Kolony směr Příbram

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Trasa pražské a připojených kolon?

Praha... po okreskách Dobřichovice- Řevnice- Dobříš- Dlouhá Lhota
6
46%
Praha... rychlostka R4- sjezd až za Dobříší... Dlouhá Lhota
4
31%
Dálniční kolona po R4 (sjezd na Dobříš) a kolona po okreskách (trasa libovolná, setkání u benzínky za Dobříší s dálniční kolonou)
3
23%
 
Celkem hlasů : 13

Příspěvekod dusin » stř kvě 09, 2007 12:42

SalWador píše:Východočeší, jak to bude s náma? Zatím vím, že jedu já + navigátor Chettak a možná DaWeR a druhé auto Marcel. To jsou zatím dva vozy. Malda zatim nevi, jestli pojede. Láďa z Hořiček bude mít svůj speciál připravený až za pár týdnů, dnes mi psal Rosťa z Moravan, že nepojede. A po dohode nejede ani Penanek2101.

V kazdem pripade jedeme z Hajnice u Trutnova resp. z Podbřezí u Dobušky přes Hradec Králové. Díky absenci dálniční známky na Marcelově voze navrhuji trasu přes Přelouč a Kutnou Horu.

Chce se někdo přidat?

Hádej.Jasně že se přidám.A možná s k nám ještě připojí jedna oka z kolína.V kolik plánujete být v hoře?Já že nevim,jak budu stíhat.ael do 17:30 bych snad měl být ready.
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Příspěvekod Chaloupka » stř kvě 09, 2007 14:08

Tak v kolik v Hradci budete :?:

Ja se připojuji 8)
VAZ 2103, "velitelský vůz", r.v. 1978, 5Q
Uživatelský avatar
Chaloupka
 
Příspěvky: 76
Registrován: úte črc 11, 2006 12:05
Bydliště: HK/Březhrad

Příspěvekod JirkaHagen » stř kvě 09, 2007 15:55

Jelen píše:Pro nás, co pojedem po okreskách (i když by se dalo říct, že je to vcelku rovná silnice) by mohla být trasa následovní: místo výjezdu mě nenapadá žádný, možná Černošice, pak pokračovat na Řevnice, dál na Hostomice přez Svinaře, v Hostomicích doleva na Dobříš a pak už do Dlouhé lhoty a na plac je to co by kamenem dohodil...

Nemo: Jestli pojedem jen spolu, tak bych přijel rovnou do Třebotova a trasa by pak mohla bejt stejná.

Až pojedem domu, tak to musíme vzít směrem na Beroun. Cestou je totiž kovošrot a to si nesmíme nechat ujít :lol:
Uživatelský avatar
JirkaHagen
 
Příspěvky: 26
Registrován: pát srp 11, 2006 19:38
Bydliště: Slaný

Příspěvekod Jelen » stř kvě 09, 2007 16:08

Jasná páka Hágy...
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Hurikán » stř kvě 09, 2007 16:21

Koko Loko píše:Kdo vůbec pojede v pátek z Brna? Nějak tu nevidím moc velkou aktivitu. Budeme se chtít nějak cestou domlouvat? Navrhuji PMRka, vlastním dva kusy na jednu pojedu já a na druhou pravděpodobně Ba3 nicméně další dva kusy mohu zapujčit z práce, případní zájemcové ohlaste se a pořiďte si 3 x AAA mikrotužku mám pocit, že budou bez zdrojů.


Pokud můžeš vzít nějaké to PMRko navíc, bylo by to dobré. Já budu mít jen CB, neboť si již PMRka z práce půjčit nemohu. Články si dodám vlastní.

Jestli pojedu ještě nevím. Rozhodnu se až zítra na základě aktální situace. Pravděpodobnost mé účasti je nyní asi 75%. :?

Atlas mi půjčovat netřeba. Jednak mám vlastní, a za druhé jedu sólo, tj bez spolujezdce. 8)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Drobek81 » stř kvě 09, 2007 16:25

Koko Loko píše:Kdo vůbec pojede v pátek z Brna? Nějak tu nevidím moc velkou aktivitu. Budeme se chtít nějak cestou domlouvat? Navrhuji PMRka, vlastním dva kusy na jednu pojedu já a na druhou pravděpodobně Ba3 nicméně další dva kusy mohu zapujčit z práce, případní zájemcové ohlaste se a pořiďte si 3 x AAA mikrotužku mám pocit, že budou bez zdrojů.


Heled Koko, pujcil bych si tu potforu od Tebe, teda jestli Hurikan neveme vsechny...
Jinak nevim jak kdo jede, je tu toho na cteni moc...ale slysel sem ze kdosi pojede snad i po dalnici...tak ted nevim co a jak, nicmene bych rad vedel v kolik od kud a kde(predpokladam obvykle misto kdesi za Brnem)...
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Hurikán » stř kvě 09, 2007 16:30

Drobek81 píše:
Koko Loko píše:Kdo vůbec pojede v pátek z Brna? Nějak tu nevidím moc velkou aktivitu. Budeme se chtít nějak cestou domlouvat? Navrhuji PMRka, vlastním dva kusy na jednu pojedu já a na druhou pravděpodobně Ba3 nicméně další dva kusy mohu zapujčit z práce, případní zájemcové ohlaste se a pořiďte si 3 x AAA mikrotužku mám pocit, že budou bez zdrojů.


Heled Koko, pujcil bych si tu potforu od Tebe, teda jestli Hurikan neveme vsechny...
Jinak nevim jak kdo jede, je tu toho na cteni moc...ale slysel sem ze kdosi pojede snad i po dalnici...tak ted nevim co a jak, nicmene bych rad vedel v kolik od kud a kde(predpokladam obvykle misto kdesi za Brnem)...


Ano, trošku se to rozdělilo. Luděk Musil, Pátrač a možná ještě někdo další jede po dálnici.

Většina z nás ale jede po "staré". Pro ty, kteří volí mimodálniční cestu je sraz na klasickém místě v Bosonohách s odjezdem v 15:00!!!
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Drobek81 » stř kvě 09, 2007 16:36

Hurikán píše:Pro ty, kteří volí mimodálniční cestu je sraz na klasickém místě v Bosonohách s odjezdem v 15:00!!!


strucne, vystizne...dekuji...
To znamena ze mam tak dve hodky abych se otocil pro krokodyla a este jedno zvire...no nastesti je v patek Brno v pohode prujezdne... :?
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Janička » stř kvě 09, 2007 17:35

dusin píše:
SalWador píše:Východočeší, jak to bude s náma? Zatím vím, že jedu já + navigátor Chettak a možná DaWeR a druhé auto Marcel. To jsou zatím dva vozy. Malda zatim nevi, jestli pojede. Láďa z Hořiček bude mít svůj speciál připravený až za pár týdnů, dnes mi psal Rosťa z Moravan, že nepojede. A po dohode nejede ani Penanek2101.

V kazdem pripade jedeme z Hajnice u Trutnova resp. z Podbřezí u Dobušky přes Hradec Králové. Díky absenci dálniční známky na Marcelově voze navrhuji trasu přes Přelouč a Kutnou Horu.

Chce se někdo přidat?

Hádej.Jasně že se přidám.A možná s k nám ještě připojí jedna oka z kolína.V kolik plánujete být v hoře?Já že nevim,jak budu stíhat.ael do 17:30 bych snad měl být ready.


Oka se určitě hlásí, časově to snad nějak zvládnu, v práci končím v 17:00. Navrhujete nějaké místo na sraz kde bych se mohla připojit?
Uživatelský avatar
Janička
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 16, 2006 13:46
Bydliště: Kolín/Brno/Hulín

Příspěvekod Little Red Riding Hood » stř kvě 09, 2007 17:36

v kolik vyjíždí brněnská část po dálnici??..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Honza 21061 » stř kvě 09, 2007 20:51

Pražáci, člověk tady den není a ono se to všechno takhle zvrtne. :shock:
Já nevím, co si o tom mám myslet, ale jednou jsme se domluvili, že se bude startovat z jednoho místa a teď najednou se tady řeší nějaký Radotín a jiné věci. (mělo se jet přes Baně, Všenory, Řevnice...)

Protože skutečně nemám sílu ani úmysly tady dva dny před odjezdem shánět, dohánět, napravovat apod. tak se tímto vzdávám i posledního bodu mého spoluorganizátorství Ladasrazu a tím je organizace kolony a prosím vás tedy o jediné: Napište mi, v kolik kde mám být (v Radotíně bych věděl o dobrém plácku, ale ...) já tam budu, někam se zařadím a jedem.
Skutečně, nestačím se divit... :shock:
Naposledy upravil Honza 21061 dne stř kvě 09, 2007 21:16, celkově upraveno 1
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jelen » stř kvě 09, 2007 21:04

Honza 21061, pokud je ten plácek snadno nalezitelnej i pro nás "přespolní", tak sem s tim, dobrý rady vítáme.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Honza 21061 » stř kvě 09, 2007 21:24

Jelen: Ale mě už to nebaví. Jednou se na schůzi dohodlo, resp. byl jsem oficiálně požádán, abych se ujal vedení a organizace pražské kolony a kolon připojených. (předtím jsem toto vždy dělal neoficiálně) Funkci jsem přijal a navrhl optimální místo setkání pro pražáky a trasu pro všechny. (ostaně v těch Řevnicích jsme se všichni- tedy mimopražští mohli taky spojit)
Jeden den jsem tu nebyl a organizaci kolony zřejmě převzal někdo jiný, takže proč dělat věci dvojmo.
Jak říkám, navrhněte si to jak chcete, já se do toho montovat nebudu. Uvažuju teď dokonce, že přijedu až v sobotu ráno, takže mi stačí napsat jen čas odjezdu z nějakého místa, buď tam budu, nebo ne, připojím se a vyřízeno.
Kolem tohoto srazu se nadělalo už tolik humbuku, že mi to začíná přerůstat přes hlavu a jestli o něco nestojím, tak ještě o starosti s akcí, která má být pro každého uvolněním a zábavou.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jelen » stř kvě 09, 2007 21:37

Jenže pokud vim, tak jsi dohodl trasu po dálnici. Já a Nemo jsme po dálnici jet nechtěli, tak jsme si dohodli svoji trasu. Že se začalo takhle kombinovat, za to já ani nemůžem.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Honza 21061 » stř kvě 09, 2007 21:51

Chtěl jsem jet po dálnici, ale potom jsem přeci psal, že s ohledem na vítězící možnost v hlasování "po okreskách" jsem to změnil s ohledem na to, aby nás bylo víc a aby kolona stála za něco.
Chce to, aby si občas všichni přečetli, co se změnilo od posledního příspěvku. Tím nemám na mysli Tebe ani Nema. Ani nevím, kdo přišel s tím Radotínem, ale jak říkám, nebudu to už řešit, protože mi to přetéká přes hlavu.
Tak tedy ještě z posledních sil měním trasu kolony a místo přes volnější Baně pojedeme přes ucpanější Lahovice směrem k setkání v Radotíně, když už se to tady tak zamíchalo.
Co se týče místa setkání, hned za křižovatkou Výpadová X Přeštínská směr Radotín je vedle silnice prašná plocha, kde se dají auta dobře odstavit a počkat na ostatní. Ovšem poblíž odstavné plochy není žádná možnost nákupu, jako je na Sofijském náměstí, to je to...

Ale nebudu do toho už kecat, jenom mi někdo řekněte, kam mám tedy přijet a v kolik.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Příbram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků