Kolony směr Příbram

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Trasa pražské a připojených kolon?

Praha... po okreskách Dobřichovice- Řevnice- Dobříš- Dlouhá Lhota
6
46%
Praha... rychlostka R4- sjezd až za Dobříší... Dlouhá Lhota
4
31%
Dálniční kolona po R4 (sjezd na Dobříš) a kolona po okreskách (trasa libovolná, setkání u benzínky za Dobříší s dálniční kolonou)
3
23%
 
Celkem hlasů : 13

Příspěvekod Nemo » pát kvě 04, 2007 20:43

Nerad se podílím na dalším tříštění pražské kolony, ale pojedu asi také po okreskách.
Rozhod jsem se totiž jet na sraz žluťákem (2102), ale známku mám na 04ce.
Mimo to, on je spíš dělník, než ferari, a ty okresky mu víc vyhovují.
No, třeba utvoříme minikolonu s Jelenem, a možná ještě s někým?
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod Honza 21061 » pát kvě 04, 2007 22:17

Pavel 04: Rychlostka Tě neukousne. :) Vyrážím (teď už (e) ) v 17:30 z parkoviště viz, instrukce výše. Vzhledem k pátečnímu provozu počítám, že si odstojíme Komořany a Zbraslav a pak už to snad pojede.
---
Takže to přecijen bude vypadat na možnost 3, tj. 2 kolony z Prahy na sraz. Nevadí, zájemců o dálnici je už dost na viditelnou kolonu. (tedy dost, při památce loňské Bechyně říkám, že to nestojí ani za řeč)
Znovu jsem o tom přemýšlel, jestli se nemáme všichni spojit a jet po okreskách, ale ne. Je rozhodnuto a uděláme to takhle. Takže ať si okreskáři zvolí vedoucího a dohodnou si sami časy, trasu; já od této chvíle obstarávám jen dálniční kolonu.
Pokud se potom chcete někde spojit, je pár možností v okolí Dlouhé Lhoty po sjezdu z rychlostky, ale myslím, že bude lepší neplýtvat energií, kterou bude potřeba na place, aby stál základní tábor. Poté ať si každý tvoří, co uzná za vhodné. :)

To, že se dálniční VIP kolona zdrží, aby její členové nemuseli tolik pomáhat, je už dopředu jasné a podplacené. Další zájemci, hlaste se. :lol: Budeme tam první a schytáme to na celé čáře. :lol:
OT: (abyste rozuměli, páteční pomoc na place samozřejmě není povinnost, ale dobrá skautská a kamarádská vůle každého. Věřím, že každý, kdo se zúčastní pátečního příjezdu okolo 19 hod. bude ochoten nějaké té výpomoci bez nároku na honorář se zúčastnit, protože čím dříve bude stát základní tábor a náležitosti, se kterými se ráno sraz musí zahájit, tím dříve bude zázemí pro volnou zábavu a tím dříve si každý bude moci udělat pěkný večer, tak doufám, že se všichni hned nerozutečou.)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pavel04 » pát kvě 04, 2007 22:30

Jo to nerikam ale kdyz uz rychlostka tak bych se po ni nechtel tahnout, no nic. ja sem zvyklej na placenejch silnicich jezdit kolem 140 kmh avg real takze bych navic jako kolona radsi jel po okreskach. Navic nevim jak a co se na schuzi dohodlo, ale vzhledem k tomu, ze sem se prihlasil (byl sem pridelen :lol: ) ke sprintum, tak sem tudiz organizator a mel sem za to ze ti maji sraz na letisti v sest, coz pul hodiny asi nestaci :lol: ... takze se tohle tema me asi netyka :?
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Pavel04
 
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle

Příspěvekod Honza 21061 » pát kvě 04, 2007 23:08

Já jsem slyšel, že v 7, ale nechci tady dělat zmatky, pokud máš své instrukce.
Co se týče kolony, řeknu Ti to takhle: V 17:30 odjíždím z parkoviště, sám, nebo s kolonou. Chceš se přidat, přidej se a přizpůsob se, nechceš se přidat, nikdo Tě nenutí. 8)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pavel04 » pát kvě 04, 2007 23:09

ja zadny instrukce nemam a ani nevim jestli se to nemenilo a jestli si to pamatuju dobre. OK jedu s vama :)
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Pavel04
 
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle

Příspěvekod Jelen » sob kvě 05, 2007 02:41

Nemo píše:No, třeba utvoříme minikolonu s Jelenem, a možná ještě s někým?

neni problém, klidně přijedu až k Tobě. Přeci jen pak můžem jet na Černošice, Dobřichovice, Mníšek a tak dál... Kdo bude chtít se připojit, má možnost. Taky to nechci rvát po dálnici.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Nemo » sob kvě 05, 2007 20:49

Jelen píše:.......Taky to nechci rvát po dálnici.

O.K. ještě se domluvíme.
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod Honza 21061 » ned kvě 06, 2007 15:06

Tak se nám trochu rozproudilo hlasování, tudíž si oprávněně myslím, že většina je pro jízdu po okreskách přes Řevnice.
Pokud se během pár dní ukáže, že to skutečně bude pro větší počet aut v koloně lepší, tak se můžeme dohodnout a po okreskách jet všichni, avšak za dvou předpokladů:
- odjezd z Prahy cca o 30 min. dříve, tj. kolem 17 hod.
- od Řevnic dále na místo srazu musí převzít vedení kolony někdo jiný, neboť já tam ty cesty- necesty absolutně neznám.

Pokud tyto dva body budou vyřešené, bude zde naléháno a doporučována jízda po okreskách, z mé strany není problém. Čím více aut v koloně, tím lépe. Lepší 5 aut, než 3 že? 8) Hlaste se!
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jelen » ned kvě 06, 2007 15:32

Pro nás, co pojedem po okreskách (i když by se dalo říct, že je to vcelku rovná silnice) by mohla být trasa následovní: místo výjezdu mě nenapadá žádný, možná Černošice, pak pokračovat na Řevnice, dál na Hostomice přez Svinaře, v Hostomicích doleva na Dobříš a pak už do Dlouhé lhoty a na plac je to co by kamenem dohodil...

Nemo: Jestli pojedem jen spolu, tak bych přijel rovnou do Třebotova a trasa by pak mohla bejt stejná.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Nemo » ned kvě 06, 2007 20:14

Do Hostomic je cesta v pohodě (moje oblíbená), odtamtud se přímo podbízí (podle mapy) trasa : Buková > Pičín > Kotenčice > letiště.
Ale tuhle cestu jsem nikdy nejel, já jezdívám přes Hostomice rovně na Jince/Čenkov. Mmm, že bych si udělal průzkumný výlet?
Ostatně ve středu ráno možná do Čenkova pojedu služebně, mohl bych si odskočit 8)
Čili, zatím to necháme na jistotu Hostomice > Dobříš > Rosovice > Kotenčice > letiště, a když se mi to podaří s tím průzkumem, můžeme hodit zkratku.
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod Nemo » ned kvě 06, 2007 20:34

Teda, vycházím z předpokladu, že cílem bude letiště a pak teprv přesun do kempu. :?:

Jinak, pokud by se pražská kolona rozhodla pro okresky, považuji za velmi žádoucí setkání
"modřanské části" s ostatními, Jelen nadhodil Černošice, tam není skoro žádný plac, napadá mě jen, až úplně na konci Černošic je panelová odbočka v podstatě do nikam, >ze středu mapy míří k levému hornímu rohu: http://www.mapy.cz/#centerX=132809456@c ... izIds=none tam by se dalo postát.
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod SalWador » pon kvě 07, 2007 17:34

Východočeší, jak to bude s náma? Zatím vím, že jedu já + navigátor Chettak a možná DaWeR a druhé auto Marcel. To jsou zatím dva vozy. Malda zatim nevi, jestli pojede. Láďa z Hořiček bude mít svůj speciál připravený až za pár týdnů, dnes mi psal Rosťa z Moravan, že nepojede. A po dohode nejede ani Penanek2101.

V kazdem pripade jedeme z Hajnice u Trutnova resp. z Podbřezí u Dobušky přes Hradec Králové. Díky absenci dálniční známky na Marcelově voze navrhuji trasu přes Přelouč a Kutnou Horu.

Chce se někdo přidat?
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Honza 21061 » úte kvě 08, 2007 11:45

Nemo: Je to tak, nejdříve na letiště, potom do kempu (kdo bude chtít). :)
Ale s tím setkáním to musíme ještě dořešit, protože tohle vyzývá k prvotřídnímu "kufru". :lol: Leda, že by někdo počkal před tou odbočkou tak, aby každý věděl že "za žigulem první vpravo". :)

Budete mít někdo z pražské a připojené kolony CB? Já se snažím, abych ho do pátku taky sehnal...
P.S. Z toho vyplývá (a když vezmu ohled na hlasování) že pražská kolona se přesouvá z rychlostní silnice na okresky. Doufám, že díky přesunu trasy zase někdo neuteče... :roll: :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod jm3 » úte kvě 08, 2007 14:38

S Pavlem04 pojedeme po okreskach kolonou. 8) Koukal jsem na mapy a myslim, ze bychom se mohli srazit v Radotine na parkovisti u alberta(vlevo nahore) nebo u reky(vpravo dole), http://www.mapy.cz/?mapType=base&zoom=1 ... apParams=1 podle mapy to nevypada spatne, znate to tam nekdo???
A na 99% budeme mit 2 rucni CB :wink:
Uživatelský avatar
jm3
 
Příspěvky: 56
Registrován: úte led 31, 2006 22:18
Bydliště: Praha 3 - Žižkov

Příspěvekod DaNNy » úte kvě 08, 2007 16:11

zdravim, koukam, ze chcete jet vsichni po dalnici? Nechtel by jet nekdo Dobříšem? At už majitele DZ nebo nemajitele...Rad bych se k nekomu pridal v sobotu nejak dopoledne. Muzeme se sejit na Benzine-za Dobrisi a usporadat kolonu smer letiste po stary silnici(Obořiště, Dlouhá Lhota)-časově to vyjde celkem stejně s dálnící, protože je to blíž...
nevim, kdy budu mít ve skole pristup na net, kazdopadne moje cislo je 607 527 608 a kdyztak mi nekdo prosim cinknete, jak to bude a s kym bycho mohl jet...cim vice Ladiček, tim lepe :D
Uživatelský avatar
DaNNy
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned zář 12, 2004 16:18

PředchozíDalší

Zpět na Příbram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků