Jarní sraz 2007 - organizace

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Teepee » pát kvě 11, 2007 07:55

Marcel píše:no tak to opravdu nevim napřiklad já se dokážu stratit uplně všude tak si myslim že si ani pohledy přihližejicich nijak neužiju a budu si hlidat kam mam jet a kde odbočit :(

Taky je možnost se neůčastnit orientační jízdy.
Taky je možnost domluvit spanilou jízdu na letišti. Je to náš sraz a nám se má líbit. Pokud by většině spanilá jízda chyběla, tak Ti kteří s ní mají již patřičné zkušenosti, nechť to prosím vymyslí, nechají vyhlásit moderátora srazu :wink: a tradá na to.

Myslím že mottem tohoto srazu by mohlo být ono: Je to náš sraz a nám se má líbit.
Neb organizace není záležitostí jednotlivce ba dokonce je to organizace tak decentralizovaná až z toho mám trošku nepřijemný pocity. Jsem zvědav co vybouchne, kdo co nepřiveze a přivézt měl, nebo kdo měl něco přivézt a vůbec nepřijel.
A pak jsem zvědav, kdo se otočí proti mně, protože jsem udělal soupis toho co je třeba zařídit, dovézt a někdo by si pak mohl myslet, že jsem za to všechno zodpovědný.

Jenže já mám zase jiné osobní motto: LADA hrou. Tenhle sraz je doufám vyjímka potvrzující pravidlo. Jinak mi asi nezbyde, než si zjednodušit život a komplikovanou hru poslat k šípku, což v takové situaci s radostí (hlavně mé nejbližší rodiny) klidně udělám.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Ziko » pát kvě 11, 2007 08:14

Uvidíme podle zájmu, kdyžtak bude klidně minispanilka.. A klidně se o to postarám,
iI když nebudu svým, o tuto atrakci se nehodlám připravit.. A i v tom Srbsku ta spanilka byla nádherná..

P.S. TeePee: Nemělo by se proti tobě otáčet nic, myslím si, že zrovna ty jsi toho udělal až moc.. Tak dneska pánové, zatím ahoj:)
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Ziko
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec

Příspěvekod Marcel » pát kvě 11, 2007 08:20

Teepee píše:Jinak mi asi nezbyde, než si zjednodušit život a komplikovanou hru poslat k šípku
nee to opravdu ne ten nápad je dobrej ale copak to nejde obojí? nejdřive soutěže a ke konci jako obvykle dat spanilou jizdu všech vozu najednou ?
omlouvam se jestli jsem to tady ted někomu znepřijemnil už radši bude mlčet
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Teepee » pát kvě 11, 2007 08:31

Marcel píše:nee to opravdu ne ten nápad je dobrej ale copak to nejde obojí? nejdřive soutěže a ke konci jako obvykle dat spanilou jizdu všech vozu najednou ?
omlouvam se jestli jsem to tady ted někomu znepřijemnil už radši bude mlčet

Není třeba raději mlčet, jsem v takovém rozpoložení, že jsem začal pochybovat jestli mi to auto a ty nervy kolem LADAdění které teď kvůli srazu a občasným neshodám jsou, za to stojí. Já osobně si oddechnu až bude neděle večer a nic zásadního se nepodělá. I přesto, že to organizuje celá pražská skupina, ne já.
Pokud je spanilá jízda opravdu žádaná, jak jsem už navrhnul, není problém jí domluvit a naplánovat na srazu a udělat obojí. Ani náznakem jsem nechtěl udělat dojem, že je třeba nic neříkat, nerýt atp. Je to náš sraz a nám se má líbit.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Janička » pát kvě 11, 2007 09:04

Marcel píše:no tak to opravdu nevim napřiklad já se dokážu stratit uplně všude tak si myslim že si ani pohledy přihližejicich nijak neužiju a budu si hlidat kam mam jet a kde odbočit :(


taky to nevidím moc dobře, s mým orientačním nesmyslem dojedu úplně jinam - ještě že sem doma po celý republice :lol:
Uživatelský avatar
Janička
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv lis 16, 2006 13:46
Bydliště: Kolín/Brno/Hulín

Příspěvekod Petra » pát kvě 11, 2007 10:37

O to bych se nebála já vás někde najdu. Ještě nedávno jsme hráli naschovku. A navíc z toho bude nová soutěž kdo najde Marcela a Jáňu. :mrgreen:
Petra
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha

Příspěvekod Laďuša » pát kvě 11, 2007 10:56

Teda, nevim přesně, jak je ta orientační jízda myšlená, ale jsem pro.....Sranda musí bejt a představa bloudících žigulů kolem Příbrami mě málem smíchy srazila do kolen :D :D
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Maysner » pát kvě 11, 2007 10:57

hmm. na jedny krizovatce se pak budou mijet ziguliky ve vsech smerech :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Teepee » pát kvě 11, 2007 11:09

Janička píše:taky to nevidím moc dobře, s mým orientačním nesmyslem dojedu úplně jinam - ještě že sem doma po celý republice :lol:

Mapky jsou tady v tom tématu: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=4448&start=0
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Teepee » pát kvě 11, 2007 11:11

I pro mě je Orientační jízda trochu tajemstvím, organizuje jí jeden z členů přípravného výboru. Smyslem je projet určitou trať za určitý čas. Čas kratší a čas delší zhoršuje skore, stejně tak neprojetí vytyčených míst. Ale jak to bude v reálu vypadat nevím jsem taky zvědav.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Křečík Barbuška » pát kvě 11, 2007 11:18

Aby se pak laškovná soutěž nezměnila ve víkendové drama, kdy budou záchranáři a dobrovolníci hledat zmizelé, včetně nasazení vrtulníků a termovize :lol: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Luděk Musil » pát kvě 11, 2007 11:21

Koko Loko píše:... kdy budou záchranáři a dobrovolníci hledat zmizelé ...

aby se sami posléze ztratili taktéž ...... :D :D . L.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10469
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Marcel » pát kvě 11, 2007 11:26

no tak u mně je to že se stratím docela dost možné tak hledám dobrovoklniky kteři mně budou hledat za coš předem dekuji
:D
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Laďuša » pát kvě 11, 2007 11:28

Koko Loko píše:Aby se pak laškovná soutěž nezměnila ve víkendové drama, kdy budou záchranáři a dobrovolníci hledat zmizelé, včetně nasazení vrtulníků a termovize :lol: .


:lol: :lol: :lol: No výhoda by byla, že do televize by se to určo dostalo
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Petra » pát kvě 11, 2007 12:06

No jak to bude vypadat. Kdo jste jezdil na tábor je to jasný akorád nebudete běhat po svých nohách ale po kolech. A tak trochu kombinace závodů koní když se maj projet trať v určitým čase a když jsou rychlejší a pomalejší je to špatně. Takže stopky sebou :mrgreen: .
Marceli doufám, že budeš mít CB, kvůli tobě si ho tam na tu chvilku hodím. Tak vysílej SOS v morseovce. 8)
Petra
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Příbram

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků