Jarní sraz 2007 - organizace

Jarní sraz na letišti Dlouhá lhota u Příbrami 11.-13.5. 2007

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

Jeste jedna vec: Zalozi se english topic 2nd international meeting?
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Já jako obvykle: Přijímám/navrhuji veškeré požadavky, stížnosti, rady a porady, připomínky co se týče kolon a jejich setkání (hlavně v okolí Prahy a poté finální odjezd) výjezd směr Příbram mám totiž téměř pod nosem.

Pavel04: Asi Ti zkazím radost, ale já bych to řazení podle typu nedělal, jenom třeba při závěrečném focení aut, nebo při řazení na spanilou jízdu (tam bych to ale spíše udělal podle sekcí a nebo to úplně nechal volné, to vzájemné předjíždění je bezkonkurenční).
Jde o to, že na place téměř všichni během dne pojíždějí sem a tam, někdo také třeba chce být vedle svého lepšího známého, někdo tam bude mít rodinu avšak v jiném typu žigula a hledat to svoje parkovací místo striktně rozdělené podle typu by byl ještě větší rumrajch, než zajisté bude i tak. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9320
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Jen by se mohl udělat spešl plácek pro leštěnky (řadit je třebas na začátek).
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

nejake radenie podla cohokolvek nema vyznam, zbytocna moznost zmatku. Jedine ak Lady a neLady oddelit pri spanilke, ale aj toho nejak nevidim zmysel, ved sme vsetci Ladysti :twisted:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Vašátor píše:Jen by se mohl udělat spešl plácek pro leštěnky (řadit je třebas na začátek).
Nesmysl, pak se nakonec budeme řadit podle zasloužilosti členů a kdoví jakých blbin. Myslím, že jde o to, že jsme nadšeni pro tuto značku a je jedno jestli někdo přijede ve slepenci nebo luxusním slunečno-víkendovém vozu, není vhodné dělat jakékoliv rozdíly.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Malda
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvek od Malda »

Vašátor píše:Jen by se mohl udělat spešl plácek pro leštěnky (řadit je třebas na začátek).

To je diskriminace, to bysme se mohli radit taky podle vykonu ... :lol: Takze dvanactky hezky nakonec :mrgreen: Takze bych to asi taky nehrotil ...
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4261
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Mně je to jedno, 1600, relativní leštěnky a nebo spoluorganizátoři, mně ty vyjde vždycky docela dobře :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D :P
Joo a taky nejošklivější. nejšpinavější, nejvýkonější, nejstarší a nejmladší, no a to bysme se z toho za chvíli asi zbláznili. (slovy pos...li)
Takže tohle je poslední příspěvek ke třídění aut. :idea:

[ Komentář přidal: Myso: út leden 16, 2007 16:29 ]
este sa mozme radit podla toho, kto kolkokrat v minulom roku stupil do hovna
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9320
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

Jen jsem si říkal, že pro případné kolemjdoucí by to mohlo být zajímavější. Něco na způsob, takhle to vypadalo, když to vyjelo z výrobní linky... Pokud si myslíte, že ten kdo má leštěnku je něco víc, já si to nemyslím. Stejně jako organizátoři či kolemčumící ... všichni jsme stejní člověci....
Koukám, že za můj nápad budu linčován davem zběsilých "neleštěnkářů" :D a nemilosrdně ukamenován. Budiž!! Tak si mě ZABIJTE! :P
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Vašátor píše:Koukám, že za můj nápad budu linčován davem zběsilých "neleštěnkářů"
Tohle mi teda :axe: vysvětli, to jako, že já nemám leštěnku? :P
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

a pak ti co přijedou s ošoupanějšim kchárem by si mohli připadat méněcenějš, když by jste je šoupli separé... Seřadil bych to jen podle typů a nazdar :-)
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6490
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

Koko Loko píše:
Vašátor píše:Koukám, že za můj nápad budu linčován davem zběsilých "neleštěnkářů"
Tohle mi teda :axe: vysvětli, to jako, že já nemám leštěnku? :P

ty a lestenku? kdyby si mel jeste Yellow Cab, tak mozna, ale s timhle... pche :wink: :P
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Petra
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petra »

Nechci vám do toho kecat, ale řadit auta je fakt na houby. Je to zbytečná práce navíc a myslím, že všichni maj hezký auta akorád některý i po dlouhým drhnutí nejdou nablejskat tak úplně do leskla. :mrgreen: :mrgreen:
meda.pu
Příspěvky: 81
Registrován: pon kvě 01, 2006 20:38
Bydliště: Přerov - Předmostí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od meda.pu »

razeni aut podle cehokoliv je podle me zbytecny a bylo by kolem toho dost zmatku, ale ty cedulky na clony se mi libi jako fajn napad
Lada Niva - Pelech, Škoda Fabia 1.9tdi
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 9320
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vašátor »

No dobře ... však to byl jen nápad, myšlenej a zaměřenej spíš pro lidi, kteří do Ladaklubu nepatří, Ladu nemají a přijedou spíš ze zajímavosti. Dle mého názoru by bylo hezký mít seřazený nablejskaný auta vedle sebe, aby jsme třeba i trošku nadchli širokou veřejnost. Jak tak koukám, všichni spíš myslíte na to, aby neutrpěla vaše hrdost... To je fuk.
Pokud chcete namítnout, že stejně nikdo jiný než ladablázni nepřijede, jo, je to možný. Já loni třeba dával upoutávku na I.Mezinárodní sraz do rádia Student ... mno ....

OK, dav je dav ... řadit auta se teda nebudou. Jste v přesile :? , podléhám :evil:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Já bych to shrnul- kdo se chce seřadit, ať se seřadí podle čeho chce a kdo nechce, ať si stoupne ke známému, ke svojí sekci, typu, nebo tam, kde bude místo. Nechci se dotknout Vašátora, ale kdyby se to řadilo podle leštěnek apod. tak si dovedu představit, jak budou případní kolemjdoucí naštosováni na začátku placu a ti ostatní vzadu budou sami. Možná pár lidí by bylo ještě u tuningu, ale to je tak vše.
Takhle ať si každý v řadě aut najde to, co se mu nejvíc líbí a u toho ať postojí a pak může jít dál na další. 8)
Stejně si myslím, že jsme se tak nějak řadili podle typu sami od sebe, nebo co nám přihrála náhoda. Alespoň na Bechyni to tak bylo. např. Téměř celý den jsme záměrně stáli vedle sebe Teepee, já a Nulašestka. Na Trnavě se to zase seřadilo tak nějak samo podle kolon (sekcí), takže bych to nechal i teď na volném výběru. :wink:

P.S. To Vašátor- nic si z toho nedělej, já jsem sice vyhrál Trnavskou leštěnku, ale nebráním se stoupnout mezi auta v nejhorším stavu (ostatně kdoví jak bude vypadat to moje v květnu že?) alespoň to takhle bude vyvážené když se rozprchneme a také myslím, že za tu dobu co znám lidi z Ladaklubu jsem přehnanou ctižádostivost a přemrštěnou hrdost potkal a potkávám všude jinde, ale ne v Ladaklubu, takže tím to určitě nebude. 8)
Honza
Osa Praha - Brno
Zamčeno

Zpět na „Příbram“