Seznam účastníků - List of Participiants

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Seznam účastníků - List of Participiants

Příspěvekod Hurikán » pon kvě 22, 2006 17:45

Takže na srazu bylo oficiálně 79 vozidel!!!! K tomu je třeba připočíst auta týmu Blahout, Vašenkova, Mušketýra, jejich doprovodu a vozidla která zůstala stát v křižovatce a aktivně se srazu neúčastnila. Po započítání i těchto vozidel se tohoto srazu zúčastnilo celkem cca95 automobilů !!!!!

Zde je téměř kompletní seznam všech zůčastněných vozidel. Auta týmu Blahout, Vašenkov, Mušketýr a pod. v něm nejsou. Jedná se pouze o seznam návštěvníků.

PS: v případě zjištění chyby mě prosím napište a já chybu v seznamu odstraním. Omlouvám se za případné zkomolení jména. Přepisoval jsem to z papírů, které se vyplňovaly ve ztížených podmínkách což způsobilo zhoršenou čitelnost některých písmen.


Here is complete list of all participiants of this 1 -st international LadaMeeting. List does not include cars of Blahout Racing Team, spare parts saler Mr. Vashenkow, etc. In list are participiants - visitors only.

PS: If you find some mistakes, please write me. I shall correct it. I am sorry if some names were corrupted.[/b]
Naposledy upravil Hurikán dne úte kvě 23, 2006 19:33, celkově upraveno 1
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod dmatej » úte kvě 23, 2006 13:24

čili 79? Ty ikska jsou omylem zrušený čísla - Angličani se pokoušeli na letišti zaplatit podruhý :D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Hurikán » úte kvě 23, 2006 19:30

dmatej píše:čili 79? Ty ikska jsou omylem zrušený čísla - Angličani se pokoušeli na letišti zaplatit podruhý :D


Jo jasně. Ty x-ka jsou zrušená čísla. Právě od těch angličanů. :) Celkový počet je samozřejmě 79. Nějak jsem to v tom fofru když jsem to psal zapoměl odečíst. :oops:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno


Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron