Jízda zručnosti - Skill Drive (results)

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Drobek81 » pon kvě 29, 2006 14:37

No tak to bude mazec teda...jestli tohle klapne tak co bude dalsi meta?Kelimek na kapote a jeden zas v ruce??? :lol: Chtelo by to i nejakej prejezd pres neco, aby to nebylo jen o toceni volantem...napada mne lavka...Neco navrhnete, dalo by se z toho urco vybrat a neco poskladat...ale zas aby to nebyly dostihy 8)
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Hurikán » pon kvě 29, 2006 17:26

:shock: :shock: :shock: Jak to tady tak zatím čtu, tak asi opravdu toužíte po nějaké sebevražedné jízdě zručnosti. Něco drsného na vás se Ctiradem určitě vymyslíme, to se můžete těšit. :twisted: :D Jen abyste si pak nestěžovali, že se to nedá projet. :D 8)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Křečík Barbuška » pon kvě 29, 2006 17:46

Neblázněte, má to být zábavné.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Myso » pon kvě 29, 2006 18:42

Koko Loko píše:Neblázněte, má to být zábavné
to len Honza sa nevie preniest cez to ze som ho utrel ;) (a oddrbal si pritom poloos :evil: )
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Honza 21061 » pon kvě 29, 2006 18:52

Sebevražedné ani ne, ale aby se nedalo sázet jenom na rychlost a aby zkušenější zručňáci nemohli čerpat ze zkušeností z loňských jízd, ale museli se adaptovat na nové podmínky provozu, reagovat na ně a přitom nezapomenout na cit a plynulost jízdy, jako v běžném provozu. :wink:

Myšo: Nalijme si čistého vína, po nahlédnutí do tabulky výsledků v tom něco takového je... :twisted: Kdybych byl v první trojce, tak bych se tolik neangažoval. :D
Naposledy upravil Honza 21061 dne pon kvě 29, 2006 19:03, celkově upraveno 1
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » pon kvě 29, 2006 19:20

Tak nevím,nevím.Nějak už mi tady z toho jde hlava kolem. :P
Pánové,přestaňte vymýšlet krkolomný a akrobatický výkony.Vždyť to pak nebude jízda zručnosti,ale kaskadérský cirkus.A na to jsou tu jiní. :lol: :wink:
Dobře,je to soutěž,ale hlavně je jízda zručnosti proto,aby si to každý zkusil a věděl,jestli má nějaké mezery v ovládání svého vozu.Jízdou s kelímkem na střeše toho nikdo asi moc nezjistí.Snad jen to,že neměl před srazem leštit auto. :wink:

Spíš bych byl pro natažení trati a přidání prvků,které odhalí zručnost řidiče.O tom,si myslím,jízda zručnosti je.Nebo se mýlím?
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Křečík Barbuška » pon kvě 29, 2006 19:52

Honza 21061 píše:... a aby zkušenější zručňáci nemohli čerpat ze zkušeností z loňských jízd...

To je myslím nesmysl, přece není takový problém si někde najít plac, postavit pár PETek a zablbnout si jen tak pro radost. Takhle můžeš trénovat každý týden a na příštím sraze všem vytřeš zrak.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Honza 21061 » pon kvě 29, 2006 20:34

Já nechci nikomu vytírat zrak, kelímkem taky nechci nikoho uzemnit, naopak, taky by se klidně mohlo stát, že bych třeba po téhle dráze skončil na úplně posledním místě. :roll: Rozhodně nemám pocit, že bych nějak neuměl ovládat auto, ani netrpím komplexem nezručnosti, jenom jsem navrhl prvek, který by prověřil zase jinou stránku u všech- rychlíků i pomalíků. V žádném případě se to nemusí realizovat, byl to nápad a i bez jeho realizace se příště přihlásím zase, klidně skončím poslední a znovu se nazvu kloboučníkem. Stačí mi, že jsem za celou svou řidičskou kariéru nic nezničil a nespálil, ze svojí viny nenaboural, nikoho nezranil a to je pro mě dostatečné vyhodnocení, jsou lidi, kteří mají nehod do roka celou řadu, zvláště v mém věku...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Křečík Barbuška » pon kvě 29, 2006 20:46

Mám pocit, že ten kelímek neřeší problém toho, že si někdo s čerstvejma papírama veme tatův dvoulitr a začne ohrožovat kdekoho, ale nepropadej beznaději, třeba ten kelímek na kapotě nakonec projde.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Honza 21061 » pon kvě 29, 2006 21:09

To jsem psal jenom pro ilustraci. V jízdě zručnosti bude mít body navíc ten, kdo pojede hodně rychle a přitom neporazí kužely- to jde natrénovat, ale kdyby tam byl ten kelímek, zvítězil by ten, kdo umí najít rovnováhu mezi rychlostí a nenásilným ovládáním auta, to už sahá na samé dno řidičské zručnosti a trénovat to lze jen dlouhodobě (v každodenním provozu). Na jednom místě by se muselo z dvojky přeřadit na jedničku- zase by měl navrch ten, kdo dobře ovládá meziplyn, takže nemusí zastavit a ztratit čas a auto mu neškubne, aby se voda vylila. 8)
Jasně, každý to vidíme jinak, je mi jasné, že na Ladasrazu nikdo nechce autoškolu, tak to necháme na Ctiradovi a Hurikánovi a kdo bude chtít, tak si po hlavní jízdě může dát tutéž dráhu s kelímkem... A je to!
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » pon kvě 29, 2006 21:30

Tak se Honzíku nečil. :wink:
Je to jenom o názorech.Víš,nerad bych,aby to dopadlo,jako letos.Když si budem jezdit polehoučku s kelímkem na střeše,tak si to zase sjede každej jenom jednou a bude hotovo.O tom to není.Né každej má možnost si to kroucení vlantem natrénovat.Takže hlavně z těchto důvodů by měli mít všichni víc možností.S kelímkem na střeše to bohužel nejde.A navíc bych řek,že v životě spíš využiješ tu rychlou jízdu s rychlým kroucením.Jinak nejsem proti kelímkům na střeše,ale viděl bych to spíš,jako další soutěž.Co ty na to? :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Honza 21061 » pon kvě 29, 2006 21:48

Já se nečílím! :) To jsem nakonec měl na mysli- po jízdě po normální dráze pro zájemce zařadit i jízdu s kelímkem, když většina, jak se zdá, je pro původní dráhu. :wink: Samozřejmě to zase nemám šanci ustát, protože nepojedu razantně, ale rád budu rovnocenným partnerem pro ty, kteří si budou chtít ověřit, nakolik umí být při řízení auta citliví na ovládání a přitom rychlí. (druhá disciplína s kelímkem) Tak si myslím, že se to vyřešilo a máme klid. 8)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod radek mb » úte kvě 30, 2006 06:12

Honza 21061 píše:Sebevražedné ani ne, ale aby se nedalo sázet jenom na rychlost ...

Myšo: Nalijme si čistého vína, po nahlédnutí do tabulky výsledků v tom něco takového je... :twisted: Kdybych byl v první trojce, tak bych se tolik neangažoval. :D

Já byl druhej a neangažuju se :twisted: Přitom je jasný,že z celý pražský kolony mam nejhorší motor,což potvrdila i soutěž sprintů.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Wolf » úte kvě 30, 2006 06:46

radek mb píše:Já byl druhej a neangažuju se :twisted: Přitom je jasný,že z celý pražský kolony mam nejhorší motor,což potvrdila i soutěž sprintů.

:D :D :D Je to pravda, ja mam z cely severocesky kolony nejhorsi potah na volantu, ktery skoro neumoznuje jet slalom s jednou rukou a taky se neangazuju :D :D :D . W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod Honza 21061 » úte kvě 30, 2006 08:16

No, když o těch technických problémech tak píšete, tak já mám zase velký volant, horší a těžší převodku (chystaná výměna) a ještě k tomu jsem levák- čili pravou ruku mám méně obratnou a slabší. Sečteno podtrženo, vlastně za moje "vítězství" mohou náhody a technika a teď mi také přijde divné, proč jsem se tolik angažoval, když já muzikant. :D :D
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků