Hodnocení srazu

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod dmatej » úte kvě 23, 2006 12:13

Pan Vašenkov - jojo, to musím taky pochválit - vzal jsem jen dva klíňáky po 34 kč, když jsem to chtěl zaokrouhlit na 70 kč, málem se urazil a řekl něco o družbě - nějak jsem se nestihl včas přepnout na ruštinu, ale dal jsem si dohromady "dobré účty dělají dobré přátele".

Prostě paráda - navíc podle toho, co jsem tam viděl, tak vozí fakt kvalitní díly... příště musím našetřit pořádnou sumu :D

Jinak k věcem, co zbyly v kempu - byly Maďarů, oni totiž ještě neodjížděli, slečny se byly projít a chlapi kamsi odjeli s autem. Díky tomu vznikl zmatek, v podstatě jsme jim v dobré vůli vykradli chatku (resp. majitelé kempu) - mysleli si, že tam totiž zapomněli věci...
Takže věci už cestují k majiteli poštou, Maďarům jsem se omluvil a vysvětlil jim, co se stalo. Snad nebudou moc nakrknutý ;-)

Jo a udělal jsem torrent na fotky, co mi přišly mailem - snad to půjde stáhnout....
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod dmatej » úte kvě 23, 2006 12:19

Myso píše:no ja nebudem opakovat to co uz tu na 4 stranach je, kazdopadne zraz sa vydaril nad moje ocakavania, bol perfektny, organizacia super, takze vdaka vsetkym ktori do toho vlozili cas a usilie.

tak ma napada, mali by sme asi zalozit znova nejaky anglicky topic, kde by si mohli cudzinci vylievat duse, a nejak to znova rozhodit na ich fora, proste musi tu byt miesto na feedback, nemozme to len tak utat...


Na co? Už jsem tam nadhodil, ať se vyjádří. A v sobotu máme rande na IRC kanále - akorát ještě budu muset přijít na to, kde. Ale tuším, že Pátrač si to psal ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Myso » úte kvě 23, 2006 12:25

dmatej píše: v sobotu máme rande na IRC kanále - akorát ještě budu muset přijít na to, kde. Ale tuším, že Pátrač si to psal
x-krat som to skusal a nikdy sa mi to nepodarilo, aj mi pisali madari navod, aj som sa tam pripojil a nikdy tam nikto nebol, pritom to asi bola chyba na mojej strane, takze poprosim potom ratajte so mnou a pekne my vysvetlite co a ako.
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod dmatej » úte kvě 23, 2006 12:47

Myso píše:
dmatej píše: v sobotu máme rande na IRC kanále - akorát ještě budu muset přijít na to, kde. Ale tuším, že Pátrač si to psal
x-krat som to skusal a nikdy sa mi to nepodarilo, aj mi pisali madari navod, aj som sa tam pripojil a nikdy tam nikto nebol, pritom to asi bola chyba na mojej strane, takze poprosim potom ratajte so mnou a pekne my vysvetlite co a ako.


Prej v sobotu kolem desátý. Ty víš kde, já vím kdy ... teda ještě záleží čího času, ale to je detail :D

Jinak jsem přelouskal Carstenovo hodnocení srazu a prej se těší na další a určitě přijede! Hrozně se mu líbila spanilá jízda :D

http://www.lada-fan.de/html/1_internati ... effen.html
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Little Red Riding Hood » úte kvě 23, 2006 13:58

dmatej píše:Pan Vašenkov - jojo, to musím taky pochválit


jj.. pan vašenkov supr (myslím že mušketýra už asi na příštím srazu neuvidíme).. :wink: akorád mě pán vašenkov zarazil se svojí šplouchajíci indukčkou.. :twisted:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Myso » úte kvě 23, 2006 14:12

mna prekvapili tesnenia pod hlavu ktore vyzerali horsie ako z pop-artu...celkom som zneistel co sa tyka kvality jeho dielov... tesnenie co som kupil pred 3 tyzdnami v CS autolada za 140,- vyzera o par kategorii lepsie... :evil:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod dmatej » úte kvě 23, 2006 14:42

Od Mušketýra jsem vzal termostat, byl taky dobrej. Záleží na nás, kdo si co vezme. Jak Vašenkov, tak Mušketýr jsou podle mě dobrý dodavatelé dílů.

LRRH - ... kolikátej že to byl tvůj sraz? Mám dojem, že máš o Mušketýrovi zkreslený informace :)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Roman » úte kvě 23, 2006 15:27

"splouchajici indukcka" nie je nic zvlastneho, je v nej namiesto zaliatia vinutia smolou, pouzity olej.
Roman
Uživatelský avatar
Roman
 
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr

Příspěvekod Tomáš » úte kvě 23, 2006 16:24

kdo chce ať od p.Vašenkova nakoupí kdo nechce..tak ať si.....Mě osobně se díly moc líbí hlavně ta lamela spojková byla krutá oproti jiným výrobkům...jinak zbytky ND co nedodal budou v červnu....a další obj..stále přijímám...skládky pro moravu Brno-pumpa rohlenka...čechy 1.pumpa za Prahou směr Brno
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod Majo » úte kvě 23, 2006 18:31

ja som s nakupom velice spokojny, nakupil som za nieco vyse 10 000Kc, kvalita dielov vyzera byt dobra, pripomienky by som mozno mal k tym tesneniam a nedoveru mam voci znacke Fenox, ale to je mozno uz vypestovane nekvalitnymi valcami. O kvalite veci, ktore som nakupil budem informovat az ked budem jazdit s kombikom, cize to este potrva. Ale voci Vasenkovi vsetka cest, je to skvely obchodnik 8)
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Pavel04 » úte kvě 23, 2006 18:39

Tomáš píše:skládky pro moravu Brno-pumpa rohlenka...čechy 1.pumpa za Prahou směr Brno


Meeting point pro Prahu je prvni pumpa smerem na Boleslav, aspon ja ho tam dvakrat mel - a on se tvaril ze ho tam ma vzdycky...
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Pavel04
 
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle

Příspěvekod Marcel » úte kvě 23, 2006 18:41

omlouvám se že se připojuji k děkování všem organyzátorům a hlavně Pátračovy až ted ale klekl mně internet takže všem moc dík . Bylo to super a těším se na další
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Petanek2101 » úte kvě 23, 2006 19:18

jj byl to muj prvni sraz a byl opravdu super,všem pořadatelum diky :D ,jen me stve ze jsem nemohl prijet svojim žigem :( ,ale musel jsem fildou
Mno a už je po bastlu,ať jsou mu hutě lehké.
Uživatelský avatar
Petanek2101
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod SalWador » úte kvě 23, 2006 19:21

Petanek2101 píše:jj byl to muj prvni sraz a byl opravdu super,všem pořadatelum diky :D ,jen me stve ze jsem nemohl prijet svojim žigem :( ,ale musel jsem fildou
No doufam, ze to myslis alespon trochu uprimne. Moc jsem te behem srazu nevidel. Velice me prekvapilo, kdyz jsem se vecer dozvedel, ze uz ste na ceste domu. Priste jiste prijedes svym super VAZem, ktery nyni peclive pripravujes, a bude to jiny kafe. Ale i ucast ve Felicii se ceni. Diky.
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Little Red Riding Hood » úte kvě 23, 2006 19:34

roman: záhada šplouchajicí indukčky je vyřešena.. šplouchá i ta stará, takže v pohodě.. ale dik za sovětu.. si první který mi to dokázal odůvodnit..
dmatej: na 3 bechyních sem byl.. mušketýra znám dobře.. obchodoval sem s nim kolikrát.. :wink: jak pan vašenko tak mušketýr je good job.. (akorát mám pocit že mušketýr už se s tím nes*re v jakým stavu to doveze).. no nic.. SUPER SRAZ!!!!!
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron