Hodnocení srazu

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Tomáš » pon kvě 22, 2006 09:10

tak se konečně taky připojuju,byl to myslím ten nej sraz co jsem zažil..hodně nám k tomu přispěla celková organizace srazu..hlavní zásluhou ovšem nesmím upřít Pátračovi a všem co se na celé akci tak dokonale podíleli,pač bez nich sme mohli být...na louce...poděkování,ale samozřejmě patří i všem účastníkům..protože bez žigulů to nebyl lada sraz...v neděli jsem se dokonale seznámil s Estonskou posádkou :lol: ..a ti byli úplně uchvácení celou akcí....pak co se týče ND p.Vašenkov...byl naprosto dojatý .mockrát mi pak přišel velmi poděkovat,za tak perfektní akci..není se čemu divit udělal kšeft za skoro 70tis...jo a abych nezapoměl omlouvá se všem co měli u mě ty objednávky pokud něco nedostali....strašně se na tom podepsala jeho porucha Iveka v rusku...vše ale dodá a první várka už může být v červnu....jinak domluvil jsem i kšeft pro pana Blahouta,takže se stanu hlavním zásobovačem Blahout týmu...pač oni si taky na kvalitu některých ND stěžují. a tak originály z Ruska jistě přispějí k lepším výkonům....jinak v srpnu s ním jedu do Togliatti...takže to vš omrknu a řeknu vám co a jak...jak se říká v arábii...co by to bylo za Muslima kdyby nedorazil do Meky....tak já říkám co by to bylo za ladistu,kdyby nebyl v Togliati
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod spunt » pon kvě 22, 2006 09:36

Cogdybysme přikúpili nějakého neoplána ( nebo něco skromnějšího např: http://tipcar.cz/karta/Karosa/114828686 ... 630311.htm ) a jeli do té naší Mekky fšeci... ?

PS: Kuknite na ten nápis na té káře nahoře...
Tak už zase v žižulu!
Uživatelský avatar
spunt
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř kvě 18, 2005 19:37
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod dusin » pon kvě 22, 2006 09:50

Byl to mazec.Děkuji všem a moc.Od pátku sem se bezva bavil a zjevně sem nebyl sám.Organizátorům ještě větší dík za kompletní ohlídání a olítání srazu.Nic se nestalo,tak snad zase na podzim.I když takovouhle monstrózní účast se jen těžko povede překonat.Škoda,že nedorazila ta televize,byla by to dobrá reklama pro lidi,co nemaj internet.Pokusim se co nejdříve dodat fotky.
PS:Dojel sem naštěstí bez defektů,totálně utahanej,ale šťastnej.
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Příspěvekod Honza 21061 » pon kvě 22, 2006 10:46

Teepee: To jsi vystihl skvěle!!! Cítím to úplně stejně! :wink: Příště v každém případě taky zůstanu až do úplného konce. V sobotu cestou domů jsem dokonce jednu chvíli vážně přemýšlel, jestli nemám vzít za volant a otočit to zpět na Bechyni, doma mě taky přepadla taková :roll: nálada... S tím spaním si to příště oba určitě zařídíme lépe a snad bude i trochu vlídnější počasí! :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Myso » pon kvě 22, 2006 10:53

no ja nebudem opakovat to co uz tu na 4 stranach je, kazdopadne zraz sa vydaril nad moje ocakavania, bol perfektny, organizacia super, takze vdaka vsetkym ktori do toho vlozili cas a usilie.

tak ma napada, mali by sme asi zalozit znova nejaky anglicky topic, kde by si mohli cudzinci vylievat duse, a nejak to znova rozhodit na ich fora, proste musi tu byt miesto na feedback, nemozme to len tak utat...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Teepee » pon kvě 22, 2006 11:46

Myso píše:tak ma napada, mali by sme asi zalozit znova nejaky anglicky topic, kde by si mohli cudzinci vylievat duse, a nejak to znova rozhodit na ich fora, proste musi tu byt miesto na feedback, nemozme to len tak utat...

To souhlasím, mělo by to tu být. Jen si na některé příspěvky budeme muset počkat,. Kdepak teď asi jsou třeba angličani? Budou už za půlkou cesty? :D Neskutečný, 2000km jedna cesta! Jsou to borci. Obzvláště to pronikavé anglické Buérnsý (Burnsy) mi zní v hlavě doteď.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Hurikán » pon kvě 22, 2006 14:41

Vzhledem k tomu, že už tu bylo napsáno téměř vše, tak to vezmu stručně.

Sraz se zcela určitě vydařil - zatím czela jednoznačně nejlepší. Počasí vyšlo také téměř na 1 s *, ubytování i strava taktéž na nejlepší úrovni, jaká kdy byla. My organizátoři a ti co pomáhali si sice sraz jako takový až tak moc neužili, ale poděkování na místě samém a čtení výše napsaných řádků mě opravdu neskutečně těší a dojímá až k slzám.

Za všechny organizátory a lidi kteří jakýmkoliv způsobem pomohli při přípravě a organizaci srazu bych chtěl opravdu velmi poděkovat všem účastníkům za hojnou účast - zvláště zahraničním -, za vytvoření super atmosféry a hlavně za to jakým způsobem dbali všech pokynů, čímž vydatně pomohli k tak skvělému průběhu celé akce, která tak proběhla bez sebemenších problémů. (Uf - to je ale věta. :) ) Také patří velký dík všem účastníkům s CB vybavením za obětavou pomoc během Spanilé jízdy.

[center]D Í K Y V Š E M ! ! ![/center]
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » pon kvě 22, 2006 15:20

Teepee píše:
Asi půl hodiny po příjezdu mi to došlo, že je prostě po všem, že Hnědý LADA v podstatě naplnil mé očekávání a všechny ty jarní přípravy dělané jen kvůli srazu už splnily svůj účel, bylo mi smutno, manželka povídá, co ti je co se stalo. Když jsem se pokusil jí to říct, hrkly mi slzy do očí.
No comment, nestydím se za to, tak nádherný to bylo, za celej rok 2006 už nic lepšího pravděpodobně nezažiju.



Velice podobně jsem se cítil,když jsem z kempu mával na poslední odjíždějící Ladu.


Už se na vás kluci zase těším. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod utia » pon kvě 22, 2006 15:31

Tak to lituju ze mi to nevyslo, mohlo to byt super... Mimochodem, alespon jsem se dival v sobotu vecer na Novu na zpravy... ale (pokud jsem nic neprehlid) o ladach tam nic nebylo! Davali tam sraz Trabi klubu (asi ho meli ve stejnym terminu). Vcera jsem se nedival tak nevim, zahlidl nekdo neco v TV? :oops:
Uživatelský avatar
utia
 
Příspěvky: 405
Registrován: úte pro 13, 2005 14:57
Bydliště: Praha

Příspěvekod Chettak » pon kvě 22, 2006 16:05

radek mb píše:Jen mam strach,že jsme laťku nasadili moc vysoko a nic podobného se už nezopakuje.Díky všem .

Neboj, urcite zopakujem... a navic uz ted mame zkusenosti s tim frmolem kolem organizace a tim chaosem kolem, takze priste uz by to melo behat jako na dratkach..
jinak Salwador team uz chysta novy karticky a novy diplomy :wink:
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Flipper Tom » pon kvě 22, 2006 16:05

utia: sprostě nás vyměnili za dvoutakty :(

jo a musím si veřejně teda postěžovat na pátrače, kterej při rozdávání cen neřekl wéwéwésamarawézetcézet a to mě teda nasral (only joke :) )
Naposledy upravil Flipper Tom dne pon kvě 22, 2006 16:08, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Chettak » pon kvě 22, 2006 16:07

Honza 21061 píše:Spanilá jízda neměla chybu, hlavně reakce mnohých kolemjdoucích lidí, kteří se po průjezdu 3-5 auta zastavili a nevěřícně zírali na tu záplavu žigulů! :)

pamatujete nekdo ty maly deti v tom kempu pred tou prehradou?? Jak tam chudinky maly staly zarazeny jak vidle v hnoji na ty veliky louce a tupe mavaly s neskryvanou radosti???
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Chettak » pon kvě 22, 2006 16:10

Ctirad Vyskočil píše:Vyhlášení vítězů bylo super a večerní zábava se nedá ani popsat. :lol: :lol: Užili jsme si tolik srandy,jako snad nikdy před tím (snad nemluvím jen za sebe). :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

nejdyl na to asi bude vzpominat ten chudera anglican, kdyz jsem k nemu prisel, sebral mu pivo, polozil na bar a navliknul ho do kabatu.... :lol: :P
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Chettak » pon kvě 22, 2006 16:24

Ctirad Vyskočil píše:
Teepee píše:
Asi půl hodiny po příjezdu mi to došlo, že je prostě po všem, že Hnědý LADA v podstatě naplnil mé očekávání a všechny ty jarní přípravy dělané jen kvůli srazu už splnily svůj účel, bylo mi smutno, manželka povídá, co ti je co se stalo. Když jsem se pokusil jí to říct, hrkly mi slzy do očí.
No comment, nestydím se za to, tak nádherný to bylo, za celej rok 2006 už nic lepšího pravděpodobně nezažiju.



Velice podobně jsem se cítil,když jsem z kempu mával na poslední odjíždějící Ladu.


Už se na vás kluci zase těším. :wink:

A myslis, ze SalWador teamu nebylo smutno, kdyz vas tam zanechaval samotinky a opusteny?? Ale to louceni se mi libilo... chvilema se mi zdalo, ze i ten vas Ladapes maval tlapkama :D
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod SalWador » pon kvě 22, 2006 17:43

Ctirad Vyskočil píše:Majitelé kempu byli spokojeni a neměli žádné zásadní připomínky k našemu chování i když nějaká ta prkotinka se našla.
Můžeš být prosím konkrétní? Zajímalo by mě třeba, zda-li se vše v restauraci zaplatilo (zda-li sme nezůstali dlužni). Jinak k obsluze zadne pripominky. Snad jen s tim pivem by si mohli vice "pohrat", ale me se to moc netykalo, za cely vikend jsem dal jen dva kousky.

Hurikán píše:Čtení výše napsaných řádků mě opravdu neskutečně těší a dojímá až k slzám.
Mám podobný "problém". :oops:

Chettak píše:Nejdyl na to asi bude vzpominat ten chudera anglican, kdyz jsem k nemu prisel, sebral mu pivo a navliknul ho do kabatu...
Jojo, to byl kolik jak cip. Nejvic me dostalo, jak libal sovetskou vlajku. Pátračův kozáček taky neměl chybu.

PS: Doufam, ze neustale pouzivani meho protivneho klaksonu nekomu nelezlo na nervy. :P
Naposledy upravil SalWador dne úte kvě 23, 2006 06:39, celkově upraveno 2
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků