Hodnocení srazu

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned kvě 21, 2006 19:58

Sovaz píše::lurk: fotkyyyyyyyyy. :P


Zejtraaaaaaaa. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Laďuša » ned kvě 21, 2006 20:22

Hustý, koukam Blahoutova 21074... :D
škoda, že sem tam nebyl.... :(
Já se těšim, až taky dovalim
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod dmatej » ned kvě 21, 2006 21:20

BA3 píše:Já jsem taky už dorazil a teď odesílám foto a video co jsem pořídil.
Co se týče srazu tak jednoznačně :wink: BEST :wink:


Paráááádní fotky! Díky!
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Vašátor » ned kvě 21, 2006 21:30

Ctirad Vyskočil píše:
Vašátor píše:Jako jediné mínus bych snad dal poněkud málo místa v hospodě v kempu a pomalejší obsluhu. Tolik lidí najednou tam asi moc často nemívají :lol:



Myslím si,že tvoje kritika není na místě...


Pouze jsem vyjádřil svůj názor. Za to se snad nestřílí :D
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9310
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned kvě 21, 2006 21:30

Ctirad Vyskočil píše:
Little Red Riding Hood píše:sraz byl bez pochyb supr!!!! organizace fajn, pan vašenkov supr, nálada supr!! moje velké díky patří radkovy mb, pátračovi (a celé crew pořadatelů) a moc děkuju ivovy za to co pro mě za celej víkend udělal.. thanks ivo!! na podzim zdar!!


Proč jsi se nezastavil pro ty bílý sklíčka na blinkry???????????????? :wink:


jo řeknu ti že jsem na to myslel celej den.. ale v tom šrumci.. :cry: dostalo se ke mě že v brně se daj koupit funglovky a dokonce aj stříškové..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned kvě 21, 2006 21:41

Ctirad Vyskočil píše:Myslím si,že tvoje kritika není na místě.Za 1. byl kemp narychlo kvůli nám zprovozněn po povodních. Za 2. to zvládá jedna rodina a myslím si,že perfektně. Za 3. místo se doplňovalo několika dalšími stoly a dost velkým množstvím židlí,ža se ani neobsadily.
Kemp budu bránit,jelikož majitelé toho pro nás udělali tolik,že se ti o tom ani nezdá.
!!!Jinak pokud jsi tam byl v pátek,tak jistě víš,že s námi tvrdli na place do 4 hodin a v sobotu jsi měl k snídani čerstvý rohlíčky v 7 hodin.


kemp byl peknej.. hlavně obsluha v hospě byla velice pekná(to domluvil kdo??:. :wink: ).. jenom škoda té ceny za 1 noc docela pálka.. a ty rohlíčky tam byli připravený pro pronajimatelé, nebo jen tak pro toho kdo přišel si něco objednat??...


každpádně BECHYNĚ SPRING 2006 fakt supr!!!!!
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned kvě 21, 2006 21:47

Little Red Riding Hood píše:
Ctirad Vyskočil píše:Myslím si,že tvoje kritika není na místě.Za 1. byl kemp narychlo kvůli nám zprovozněn po povodních. Za 2. to zvládá jedna rodina a myslím si,že perfektně. Za 3. místo se doplňovalo několika dalšími stoly a dost velkým množstvím židlí,ža se ani neobsadily.
Kemp budu bránit,jelikož majitelé toho pro nás udělali tolik,že se ti o tom ani nezdá.
!!!Jinak pokud jsi tam byl v pátek,tak jistě víš,že s námi tvrdli na place do 4 hodin a v sobotu jsi měl k snídani čerstvý rohlíčky v 7 hodin.


kemp byl peknej.. hlavně obsluha v hospě byla velice pekná(to domluvil kdo??:. :wink: ).. jenom škoda té ceny za 1 noc docela pálka.. a ty rohlíčky tam byli připravený pro pronajimatelé, nebo jen tak pro toho kdo přišel si něco objednat??...


každpádně BECHYNĚ SPRING 2006 fakt supr!!!!!


Kdo měl snídani,tak papal čerstvé rohlíčky. :wink: :) Byly opravdu zvlášť vypečené. :wink:
Jinak obsluha byla opravdu velmi krásná.Asi kvůli mě. :wink: :lol: :lol:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod ARMAN » ned kvě 21, 2006 21:58

Hezke fotečky :P
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Trevor » ned kvě 21, 2006 22:34

Zraz bol az na par drobnosti super. Ak sa bude dat urcite prijidem aj nabuduce.
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Luděk Musil » pon kvě 22, 2006 07:45

Myslím si, že sraz byl opět o hromádku lepší než srazy předchozí.
Jako předchozí srazy, tak tento sraz jsem si opět příliš neužíl vlastního dění díky činnosti, ke které jsem se neprozřetelně propůjčil :D . Na druhou stranu mě těší, že auta, která odcházela zpod mých rukou byla o poznání tišší a klidnější. A bolesti mých zad během 2 - 3 dnů odezní :D .
Ještě jednou děkuji všem zúčastněným za slušné chování jak na letištní ploše, tak v kempu.
No a na podzim (s některými již v létě) opět na viděnou. L.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Majo » pon kvě 22, 2006 07:50

Zraz bol naozaj super, len tak dalej :D

Kolonu Estoncov som odprevadil az do Brna, kde sme sa uz rozisli inymi smermi. Nemalo to chybu, ked Zigul so slovenskymi znackami viedol skupinu dalsich s estonskymi po cestach necestach do Pelhrimova. No, v Sudomericiach som nejak spatne zabocil a uz to bolo :oops: Dvakrat som to musel aj otocit(ale vzdy sme sa vracali len tak 30m ku krizovatke :wink: ), je tam plno obchadzok. Z mojho vykoktaneho: "We going a wrong way" asi moc radost nemali, ale brali to s humorom(aspon myslim)... :wink:
Ja som potom dosiel domov vecer okolo 21:00 a na pocitadle kilometrov mi od piatku nakrutilo peknych 1250km. Ale co je to oproti zahranicnym ucastnikom. Len vyse polky jednej cesty. Naozaj ist tolko km len koli Ladazrazu, to uz chce srdce praveho Ladystu :prayer:
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod denis » pon kvě 22, 2006 08:04

Soudě dle fotek, muselo to být skvělé-nejlepší je ta fotka z auta na kolonu-to musí být pohled pro bohy! :lol: Příště jedu, ikdyby padaly tragače.
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Uživatelský avatar
denis
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava

Příspěvekod spunt » pon kvě 22, 2006 08:05

Že já sem lezl... Ani nevíte jak mě štve, že jsem tam nebyl. A to mi v pátek ještě Luděk volal, kde jako jsem a jak si to představuju. Musel jsem mu oznámit, že momentálně nemám sovětský stroj a že se posunuji poskakovadlem japonským, které mi naštěstí ani neříká pane. Jakmile ovšem dořeším jisté finanční závazky, vyřeším i nedostatek VAZu v naší uličce... Doufám, že se koná i podzim.
Tak už zase v žižulu!
Uživatelský avatar
spunt
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř kvě 18, 2005 19:37
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Teepee » pon kvě 22, 2006 08:43

Mám internet jen z práce, takže až teď mohu KONEČNĚ říci ke srazu svoje.

NESKUTEČNÉ, SKVĚLÉ, EXCELENTNÍ, BRILANTNÍ, VELMI NESTANDARDNÍ, VÝJIMEČNÉ ..........

Kdo nezažil nepochopí.

Škoda že jsem nebojoval o ubytování od prvopočátku, příště pojedu na oba dny, rodina to přestála úplně v pohodě, v kempu klouzačky... Byla-li sobotně nedělní noc lepší než ta skvělá páteční... :cry:
Auto ač nebylo vyzkoušené a jednoznačně má nějaký problém v diferenciálu (pod zátěží hučí, bez zátěže ticho, při brždění motorem hukot a trochu bouchání) nás spolehlivě povozilo, cesta probíhala klidně, žádné nerváky jak se to někdy stane.
Na letišti pohoda klídek.
Pan Vašenkov, no Comment, (pro srovnání u něj 180 korun za věci, které v CSAutolada stojí 685Kč!!!, klínky oken, kulák řízení) lituji, že jsem mu neudělal větší kšeft, aby příště zase určitě přijel.
Milan Blahout, Milane DÍKY, díky za to žes přijel, za to žes pomohl svým jménem s organizací, za to jak jsi mě povozil, doufám že ten se mnou utržený silentblok motoru je jen maličkost a auto jsi si za celou sobotu moc nezhuntoval a na Krumlov bude v pohodě.
Ostatní svépomocná organizace: díky díky díky všem těm kteří se na tom podíleli, Pátrači před Tebou obzvláště a vícekrát hluboce smekám.
Škoda té televize, když jsem v sobotu večer viděl reportáž o těch idiotských trabantech, které člověk už na silnici ani nepotká, málem jsem zanevřel na televizní obrazovku.
Zahraniční účast, klaním se všem, nejvíce těm nejvzdálenějším a postupně podle kilometrů méně.

No a na závěr?

Asi půl hodiny po příjezdu mi to došlo, že je prostě po všem, že Hnědý LADA v podstatě naplnil mé očekávání a všechny ty jarní přípravy dělané jen kvůli srazu už splnily svůj účel, bylo mi smutno, manželka povídá, co ti je co se stalo. Když jsem se pokusil jí to říct, hrkly mi slzy do očí.
No comment, nestydím se za to, tak nádherný to bylo, za celej rok 2006 už nic lepšího pravděpodobně nezažiju.

A co mi sraz ještě dal? Pochopil jsem že to nebudu dělat jen proto že se mi LADA líbí a rodina to toleruje, ale proto, že v tom nejsem sám, když při pohledu na auto sklouznu očima na nálepku www.LADAklub.com, jsem HRDÝ, že k tomu všemu taky patřím.
(pro ilustraci, na Sierra sraz, který se koná jednou za rok už ani nepojedu, měsíc před srazem bylo přihlášeno 10aut....)
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Acibuk » pon kvě 22, 2006 08:43

stejne jako spunt, me vozi cesky stroj a ted davam do kupy druhy cesky stroj, ale uz je rozhodnuto, ze vozovy park posili 2101(5,7?), ale na dalsi sraz se urcite dostavim, i kdyby treba vlakem. Maturita je holt svi*a..
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků