Hodnocení srazu

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned kvě 21, 2006 14:48

Tak už jsem doma. :wink:
Z kempu jsem odjížděl poslední,takže jsem to uzavíral.Majitelé kempu byli spokojeni a neměli žádné zásadní připomínky k našemu chování i když nějaká ta prkotinka se našla. :wink: Rádi nás prý ubytují i příště.Líbilo se jim,jaká jsme prima banda. :wink: :lol:
Co se týká srazu jako takvého,tak mě moc potěšilo,když jsem slyšel ze všech stran chválu.Hlavně zahraniční účastníci chválou nešetřili.Milan Blahout nám sraz taky pochválil a říkal,že s námi rád bude spolupracovat i v budoucnu. :thumbright:
Mě osobně se sraz moc líbil.Měl jsem ze začátku obavy,jak to všechno dopadne,ale nakonec se vše podařilo líp,než jsem očekával.A doufám,že to není jen můj názor. :wink: Jenom mě trochu mrzí,že účast na jízdě zručnosti byla nízká.Snad si příště tu srandu nenechá nikdo ujít. :wink: :lol:
Vyhlášení vítězů bylo super a večerní zábava se nedá ani popsat. :lol: :lol: Užili jsme si tolik srandy,jako snad nikdy před tím (snad nemluvím jen za sebe). :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Závěrem bych chtěl jen dodat trochu mých pocitů.Sraz byl super a byl jsem opět moc rád mezi vámi. :wink: Škoda jen,že ty víkendy nejsou delší. :crybaby:
A tak se budu moc těšit na další setkání přátel z LADAklubu. :hello1:

Tímto všechny moc zdravím a zároveň všem moc děkuji. :wink:
Ahoj a ještě jednou díky. :wave: :hello2: :salute: :notworthy:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod dmatej » ned kvě 21, 2006 15:04

Tommel píše: a pak ta červená Niva co vyhrala spinty to byl mazec :D 8)


Ale málem jsem jí dostal - sjela mi ruka z řadičky, když jsem tam chtěl dát dvojku :evil: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod dmatej » ned kvě 21, 2006 15:20

Jízda zručnosti - příště pojedu s kufrem plným vody, aby náhodou nedošla 8) . Jízda zručnosti na jeden pokus není to pravý ořechvý, hrozně rád se sám zlepšuju. Nevim ale, čeho se lidi báli, mě se jízda zručnosti líbila (což Ctirade jistě víš, páč jsem se pokoušel jí jet ještě aspoň potřetí, ale už to holt nešlo...).

Jinak z kempu do Plzně jsem se dostal za hoďku a půl, nějak se mi ty sprinty zalíbily :D .
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Křečík Barbuška » ned kvě 21, 2006 16:09

Brněnští taktéž šťastně dorazili domů. Mě osobně se akce poměrně líbila, akorát jsem si nějak moc neužil dopolední program na hlavní ploše, ale je pravdou, že sprintíky byly super, překvapilo mě, že na 400 metrech se celkem mažou rozdíly mezi obsahy, respektive, že časy nejsou tak propastné jak jsem si myslel.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod BA3 » ned kvě 21, 2006 16:56

Já jsem taky už dorazil a teď odesílám foto a video co jsem pořídil.
Co se týče srazu tak jednoznačně :wink: BEST :wink:
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
BA3
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned kvě 21, 2006 17:28

sraz byl bez pochyb supr!!!! organizace fajn, pan vašenkov supr, nálada supr!! moje velké díky patří radkovy mb, pátračovi (a celé crew pořadatelů) a moc děkuju ivovy za to co pro mě za celej víkend udělal.. thanks ivo!! na podzim zdar!!
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

hodnoceni 1. mez. srazu

Příspěvekod SalWador » ned kvě 21, 2006 17:28

Tak i já jsem před pár minutami dorazil. SalWador team je tedy stastne doma. Petra z Prahy (fialova 2103) taktez dorazila v poradku. Jen doufam, ze i cestou zpet nemel Dusin defekt, pac rezervu nasadil na auto pri ceste na sraz. :-)

Sraz byl super. Pocasi vyslo, auto nezklamalo, ucast byla hojna. Par veci se nepovedlo tak jak bych si predstavoval, ale jsem velmi spokojen. Skoda, ze jsem chytil nejakou virozu a nedelni noc jsem stravil na caji. Omlouvam se vsem, kterym jsem se na letisti mohl venovat vice, ale diky nemoci jsem nemel naladu.

Timto dekuji vsem, kteri prijeli a hlavne vsem, kteri se jakymkoliv zpusobem podileli na organizaci. Specialni dik patri Patracovi, protoze bez nej bysme byly uplne v pr...

:hello1:

PS: Fotky se pokusime dodat co nejdrive. Budu informovat na foru.
Naposledy upravil SalWador dne ned kvě 21, 2006 17:47, celkově upraveno 2
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod ARMAN » ned kvě 21, 2006 17:29

Škoda že jsem nejel... :(

Hoďte všechny fotky do jendnoho topiku pleeez aby to nebylo moc rozhazeny :wink:
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned kvě 21, 2006 17:34

Little Red Riding Hood píše:sraz byl bez pochyb supr!!!! organizace fajn, pan vašenkov supr, nálada supr!! moje velké díky patří radkovy mb, pátračovi (a celé crew pořadatelů) a moc děkuju ivovy za to co pro mě za celej víkend udělal.. thanks ivo!! na podzim zdar!!


Proč jsi se nezastavil pro ty bílý sklíčka na blinkry???????????????? :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Vašátor » ned kvě 21, 2006 18:03

Tak já se taky musím přidat a chválit :D . Sraz byl naprosto úžasnej od začátku až do konce (u mě bohužel předčasného :( ). Už jen odjezd z Brna, kecání po vysílačkách, nabírání dalších a dalších žigulíků.... cesta do bechyně prostě probíhala v duchu přátelském a pohodovém. A jsem velice rád, že i na sraze tomu nebylo jinak. :D
V tak nádherný den jsem ani nedoufal. Sluníčko se usmívalo na naše naleštěné žigulíky :D, bylo dosti příležitostí k otestování našich vozů na sprintech a rovněž i našich dovedností za volantem na jízdě zručnosti. Bohužel díky organizaci sprintů jsem si dopolední program moc neužil, ale všechno to dohnala spanilá jízda. Kolona s koncem v nedohlednu, nechápající lidi okolo silnice a zablokovaná hráz přehrady....zážitek na hoooodně dlouhou dobu :D.
Jako jediné mínus bych snad dal poněkud málo místa v hospodě v kempu a pomalejší obsluhu. Tolik lidí najednou tam asi moc často nemívají :lol:

Děkuji všem za velice příjemnou atmosféru a už se moc těším na další setkání, ať již s auty nebo i bez nich. 8)
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9307
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned kvě 21, 2006 18:21

Vašátor píše:Jako jediné mínus bych snad dal poněkud málo místa v hospodě v kempu a pomalejší obsluhu. Tolik lidí najednou tam asi moc často nemívají :lol:



Myslím si,že tvoje kritika není na místě.Za 1. byl kemp narychlo kvůli nám zprovozněn po povodních. Za 2. to zvládá jedna rodina a myslím si,že perfektně. Za 3. místo se doplňovalo několika dalšími stoly a dost velkým množstvím židlí,ža se ani neobsadily.

Kemp budu bránit,jelikož majitelé toho pro nás udělali tolik,že se ti o tom ani nezdá.
!!!

Jinak pokud jsi tam byl v pátek,tak jistě víš,že s námi tvrdli na place do 4 hodin a v sobotu jsi měl k snídani čerstvý rohlíčky v 7 hodin.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Kamil Teplárek » ned kvě 21, 2006 18:48

Ahoj.Tímto děkuji Ctiradovi a Bulánkovi,že mi poskytli informace a foto o srazu.Jsem moc rád že se vám ten sraz povedl,i když jsem tam nebyl.
Taky bych chtěl poděkovat Pátračovi,Ctiradovi a ostatním,kteří tento sraz organizovali,že to dotáhli do takového konce. :hello2: :hello2: :hello2:
P.S. Držel jsem vám palce celé tři dny.
LAĎA 2102(1992-2002)LAĎA 2104 (Ivan)(2002-) a taky modrá Laďa 2101 (Nataša)
Uživatelský avatar
Kamil Teplárek
 
Příspěvky: 162
Registrován: ned říj 16, 2005 19:50
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned kvě 21, 2006 18:51

Kamil Teplárek píše:Ahoj.Tímto děkuji Ctiradovi a Bulánkovi,že mi poskytli informace a foto o srazu.Jsem moc rád že se vám ten sraz povedl,i když jsem tam nebyl.
Taky bych chtěl poděkovat Pátračovi,Ctiradovi a ostatním,kteří tento sraz organizovali,že to dotáhli do takového konce. :hello2: :hello2: :hello2:
P.S. Držel jsem vám palce celé tři dny.


Kamile,taky jsem na tebe moc myslel.
Jinak myslím,že velmi brzy se k tobě dostanou další fotky. :wink: Určitě ti kluci pošlou všechno,co budou moct.Tak doufám,že máš velkou schránku. :wink: :lol:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Ivo » ned kvě 21, 2006 18:58

Takže Ostrava taky dojela v pořádku domů. Děkuju všem organizátorům a všem účestníkům srazu. Bylo to prostě super. Skvělá auta, skvělí lide, skvělá atmosféra. Co víc k tomu mám dodat.
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Příspěvekod Sovaz » ned kvě 21, 2006 19:28

:lurk: fotkyyyyyyyyy. :P
Sovaz
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte dub 25, 2006 12:38
Bydliště: Trutnov

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron