Hodnocení srazu

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Hurikán » sob kvě 27, 2006 15:47

Ad "značení":
kritika zcela jistě 100% oprávněná. I já, kdybych nikdy na srazu nebyl a jel sám, bych správnou cestu hledal dosti těžce (zejména v závěrečné fázi). Jak tu vyplynulo, několik lidí na to mysleli (včetně mě), někteří pro to něco i udělali, ale výsledek byl bohužel 0 :oops: Zcela jistě to chce na příště zlepšit! Bude se muset obětovat někdo, kdo vyrazí podstatně dřív a celou oblast označí značkami. Uvažuji o tom, že si příště zařídím dovolenou už v pátek a hned ráno vyrazím a křižovatky označím. Stratím tím sice část poezie srazu spočívající v jízdě v koloně, ale někdo to holt udělat musí. Hlavní je, aby všichni dojeli tam, kam chtějí a nemuseli dlouhé hodiny bloudit v cizí zemi po okreskách.

ad "Spanilka":
SalWador s Krwelem trasu sice naplánovali a Krwel i projel dopředu, za což si jistě zaslouží poděkování, její závěrečná trochu chaotická část po focení u Temelína ale bohužel dost negativně ovlivnila předchozí dojem. Zastávka v Týně a v Bechyni by byla zcela jistě vhodná.To že se převážná část jela po okreskách bylo hlavně jak z důvodu ohleduplnosti k ostatním účastníkům na hlavních tazích, tak i kvůli naší vlastní bezpečnosti. Na hlavních tazích by hrozilo riskantní předjíždění a narušování naší kolony ze strany cizích řidičů. Průjezd přes zablokované křižovatky by měl být rozhodně rychlejší. Nejžhavější okamžiky nastaly při vyjíždění od JTE doleva na hlavní silnici, kdy to někteří řidiči již nervově nevydrželi a na prase se prodírali mezerami v jedoucí koloně.

ad "program na letišti":
ten zcela jistě bude pro příště v některých věcech upraven. Doufám, že k větší spokojenosti všech.

Shrnutí:
Byl to zatím náš největší sraz a to i s mezinárodní účastí. Chyby a nedostatky tu samozřejmě byly. Nejdůležitěší dvě věci jsou ale tyto:
1. aspoň trochu spokojení účastníci - což se podle Vašich reakcí podařilo
2. vzít si ponaučení z chyb a nedostatků a při příštích srazech se snažit o jejich odstranění

Omlouvám se za dlouhý příspěvek. Snad mě nebudete :axe: :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Patrac » sob kvě 27, 2006 18:16

Tak Pánové právě jsem se vrátil z dovolené. Teprve teď si v klidu po týdnu pročítám reakce a vaše názory připomínky. Děkuji všem zůčastněným za organizaci za pomoc i jen za to že jste vůbec přijeli. Jste všichni super parta a jsem rád že jsem v tom s Váma. Ta " Vánoční " nálada jak by řekl Mirek Dušín a jak napsal TeePee mne postihla už v neděli dopoledne kdy se všichni účastníci tak nějak rozprchli domů. Strašně rád jsem poznal spoustu lidí a ikdyž už teď si stejně nedokážu vybavit jména k obličejům, protože jich bylo strašně moc.
Jsem si vědom nedostatků v organizaci a kritika za to je plně oprávněná a neomlouvá nás ani to že to byl sraz první.Prostě jsme to tak trochu neuřídili. Moc mne dojalo to když v neděli ke mě přišla Doris a ptala se jestli příští rok budeme dělat mezinárodní sraz opět. To jsou ty nejhezčí okamžiky ze srazu. Ty pohledy, spokojené tváře nadšené výkřiky. To je to nejlepší co může být. Po přečtení těchto příspěvků jsem tak jaxi na měkko a utírám slzičku v oku. Takže díky. Pátrač.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Marcel » sob kvě 27, 2006 18:22

Pátrači mislím že největší dík patří tobě, bez tebe by se asi nic nekonalo tím nechci urazyt ostatní
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod dmatej » sob kvě 27, 2006 21:53

Kdo aspoň trošku láme angličtinu, hurá na IRC! Máme malej ladasraz!!!
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod dmatej » sob kvě 27, 2006 21:59

Přesně! Já když si přečetl, že si cizincí nemyslí, že přijeli zbytečně, hrozně se mi ulevilo. Bylo to fajn. Skoro přemejšlim, jestli by ty srazy neměly být týdenní :D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Krwel » sob kvě 27, 2006 23:09

Uf konecne jsem se prokousal az nakonec. Taky skladam diky vsem, kteri se podileli na organizaci, zabvu a udrzbu nasich milacku.

Dale bych rad verejne podekoval prazske posadce s 06kou, ktera me i pres problemy s chlazenim pritahla na letiste a pak se otocila a jela zpatky do kempu uklidit ten bordel, co ze me vytek. Takze kdyz jsem to dal dokupy a jel zpatky do kempu, tak uz bylo vse uklizene.

Spanilka byla z meho pohledu velice pekna, jen skoda, ze skoncila vlastne ve sve polovine. Sice pro mnozstvi aut nebyl planovany prujezd centrem Tynce, ale byla planovany jeste namesti v Bechyni s prujezdem pod zamkem. Me samotneho trochu zarazilo oznameni konce srazu u temelina. Jinak blokovani krizovatek snad probihalo v poklidu, nemuzu to moc posoudit, jelikoz jsem byl vpredu, ale urcite patri i dik tem, kteri se na tom podileli.
A na zaver: Priste to bude jeste lepsi!!!
Uživatelský avatar
Krwel
 
Příspěvky: 128
Registrován: stř čer 02, 2004 07:40
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvekod Brandy » ned kvě 28, 2006 09:44

Krwel píše:Dale bych rad verejne podekoval prazske posadce s 06kou, ktera me i pres problemy s chlazenim pritahla na letiste a pak se otocila a jela zpatky do kempu uklidit ten bordel, co ze me vytek.

Neni zac. :wink: Jinak v kempu jsme uklizeli s dmatejem. Byli jsme tedy castecne plzenska posadka. :)
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Brandy
 
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Chettak » pon kvě 29, 2006 06:35

SalWador píše:
Wolf píše:
dmatej píše:Žralo mě to od začátku - chtěl jsem udělat nějaký cedule aspoň na papundekl, ale zapomněl jsem na to :evil: . No, naštěstí nakonec všichni trefili, ale tohle je kritika oprávněná :?

To ja jsem byl dal, ja jsem mel smernicky s sebou a muj zamer byl to od Tabora oznacit, ale nakonec jsem na jih dorazil proti memu predpokladu mnohem pozdeji, nez jsem mel v planu a tak k oznaceni nedoslo :( . W.
Cedule sme skutecne mohli udelat. Take jmsem na to myslel. Ale jen myslet nestaci... Priste se polepsime.

Uz jsem o tom mluvil se Ctiradem, SalWador team ty cedule udela... :wink:
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Patrac » pon kvě 29, 2006 08:25

Ještě tak trochu ex post. Nechtěl jsem to původně ani psát ale nakonec mi to nedá takže na vstupným na letišti se vybralo asi 16 000 kč. 6000 šlo na letiště, 5000 podpora Milana Blahouta a dík za to že to vzal na sebe, 1000 kč Flipperovi za věci pro vítěze a dary pro spřátelené kluby, cca 500 na benzín do centrály a nějaký drobnosti. Zůstalo pak asi 3200 kč tyto přikládám dnes k dobrovolným příspěvkům na provoz domény ladaklubu. tedy 4200 + 3200 = 7400 kč a protože 5000 kč je u nás minimum pro založení terminovaného vkladu, což už teď splňujeme, tak peníze v banze na rok uložím. Protože na rok to dělá 6,5% což je 481 kč a to nám už v podstatě pokrývá potřebu ročního nájmu. Tedy pokud zůstanu na BVV a nebudeme si připlácet další prostor, jsme schopni provoz fóra pokrýt z úroků již vybraných peněz. :D
Co se týče toho co kdo dělal. No možná jsem se postaral o to že jsme měli letiště a že to proběhlo dobře ale baz ostatních co se starali o sprinty, jízdu zručnosti, organizaci prodeje dílů, ubytování spanilou jízdu a tak.. bych to nezvládl. Jsem moc rád že jsme taková super parta, která má motivaci a dělá něco pro druhý i když z toho nemáme nikdo nic. Jen dobrý pocit. a vo tom to je. Jde o lidi a o to že jsme se dobře bavili a že se to líbilo a že se třeba příští rok sejdeme zase v mezinárdní účasti a to třeba na Příbramským letišti ( kvůli velikosti) či kdekoliv jinde třeba v Polsku Maďarsku Německu...Každopádně pokud budeme organizovat či se jako spoluorganizovatelé podílet, tak jsme o zkušenosti bohatší. a víme na co si dát pozor.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Flipper Tom » pon kvě 29, 2006 15:52

když jsme u těch děkovaček na otevřené scéně :) velmi by jsem chtěl poděkovat těm dvěma co se bez nároku na odměnu spolu s mojí polámanou rukou vrtali v útrobách mý samarky a taky markovi kterej se to snažil (žel ne moc úspěšně) to jakštakš seštelovat
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod JmJ » pon kvě 29, 2006 16:49

Flipper Tom píše:když jsme u těch děkovaček na otevřené scéně :) velmi by jsem chtěl poděkovat těm dvěma co se bez nároku na odměnu spolu s mojí polámanou rukou vrtali v útrobách mý samarky a taky markovi kterej se to snažil (žel ne moc úspěšně) to jakštakš seštelovat

inu nemas zac :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Ondrej » čtv čer 08, 2006 21:14

Probírám se tou hromadou fotek a koukám, že první mezinárodní Ladasraz asi pěkně vyšel :D
Gratuluji!

Majo píše:Kolonu Estoncov som odprevadil az do Brna, kde sme sa uz rozisli inymi smermi.
Ty Estonce jsem pak potkal někde u Lipníku nad Bečvou, když jsem se vracel z akce, kvůli které jsem nejel do Bechyně. Velký respekt před nimi, ovšem platí to i pro ty angličany.

Co jsem koukal na odkazy, i Carsten je velice spokojen s akcí a prý na příštím mezinárodním Ladasrazu na viděnou, ať už kdekoliv :D To je hozená rukavice :D

Jenom jsem se nikde nedočetl, kolik vůbec přijelo těch Poláků? Když už s tou myšlenkou internacionálního Ladasrazu přišli!? :)
Uživatelský avatar
Ondrej
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 01, 2004 22:20
Bydliště: Zb.

Příspěvekod Patrac » pát čer 09, 2006 06:21

Ondrej píše:Probírám se tou hromadou fotek a koukám, že první mezinárodní Ladasraz asi pěkně vyšel :D
Gratuluji!

Majo píše:Kolonu Estoncov som odprevadil az do Brna, kde sme sa uz rozisli inymi smermi.
Ty Estonce jsem pak potkal někde u Lipníku nad Bečvou, když jsem se vracel z akce, kvůli které jsem nejel do Bechyně. Velký respekt před nimi, ovšem platí to i pro ty angličany.

Co jsem koukal na odkazy, i Carsten je velice spokojen s akcí a prý na příštím mezinárodním Ladasrazu na viděnou, ať už kdekoliv :D To je hozená rukavice :D

Jenom jsem se nikde nedočetl, kolik vůbec přijelo těch Poláků? Když už s tou myšlenkou internacionálního Ladasrazu přišli!? :)

Zklamu tě nápad tio byl jejich ale tuším že v loni a nevyšlo to. Letos jsme si to vzali za svý My a málem to taky nevyšlo.. :lol:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Marcel » pát čer 09, 2006 14:58

ale vyšlo to , a to je hlavní a bylo to moooc super :wink:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod radek mb » ned čer 11, 2006 20:43

Abych se teda přiznal,ten nápad byl původně můj,jen jsem to hodil na polský forum,jestli se poláci chytěj.Že to potom převzal Pátrač je jedině dobře.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron