Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Patrac » čtv led 12, 2006 11:58

Marek píše: Ale přesto si myslím, že pořádek musí být a zejména v případě, že se má sejít taková spousta lidí.

Nehodlám organizovat sraz od pátku od 5ti do neděle do 12 hod ale prostě jen organizovaně provést sobotu od cca 9 00 do třeba 18 00 oficiálně ukončenou vyhlášením výsledků. pak už bych bral jako volnou zábavu. stejně tak i neděli dopoledne. Pokud někdo pojede dělat voloviny na letiště tak na vlastní triko. v sobotu se prostě budem muset podřídit pravidlům aby nebyl průšvih a nic se nestalo a zbytek už je na lidech. :wink: a k organizátorům je mi jedno kolik se sekcí udělá ale viděl bych to tak max na 5-7 lidí tzn 5-7 sekcí. tihle lidi si budou tak nějak zodpovídat za svoje "ovečky" a dohromady budou dělat organizátory toho sobotního podujatia :lol:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Standa » čtv led 12, 2006 12:34

Doufám že se do 14ti dnů dizvíme že je tento můj příspěvek zcela druhokolejnej,ale nerad dělám něco co nemá plán B.
Zvažme tedy že se prostě stane něco,cokoliv co přesvědčí naši AČR že se jim do toho nechce,nebo že jsme prostě rozjívenci kterejm se nedá věřít a nebo tak.
Mám na mysli ten stav kam potom.Napadají mně dvě osvědčené destinace.To jest ATC Rozkoš a Rekreační zařízení Radost Horní Jelení na Rozkoši není problém vůbec v ničem akurát tam nejní dráha tak dlouhá aby se dalo říct že je to dobrý na sprinty.Ale je tam dost velký parkoviště kde by se určitě dalo organizovat jízdu zručnosti,slalom a tak.Zato je tam výborný zázemí co se týče sociálek,ubytování,hospy a tak.Jsou tam na tydle akce dost zvyklí,několikrát do roka se tam slejzaj motorkáři a jiná verbež.Navíc se dá předpokládat obrovská účast poláků protože je to do polska asi 20km.

To Horní Jelení je obec blízko Holic to jest mojeho CITY.Je to obrovskej areál uprostřed lesa.Co se týče zázemí pro pohodu a pařbičky je to dokonalý.Na nějaký závodění by se ale muselo objet okolí a vybrat vhodnej kus silnice.tam jsou taky na srazy tak nějak zvyklí,protože se tam rok co rok slejzaj majitelé škodovek 1203.
No a potom ještě obec Veliny mají tam nepoužívaný areál koupaliště znám se velice dobře se starostou.Nic by tam nebyl problém ale zase jen ta trať.No a pak letiště v Mejtě(Vysoké Mýto)

Chtěl jsem moc poprosit Vás kterejm osud toho kjetnovýho srazu nejní lhostejnej,bohužel to pozoruju že nás je dost málo aby stejným způsobem seskenovaly svoje okolí a třeba i napsaly svoje nápady sem a nebo třeba i někam jinam pakliže by to tady zavadzelo.A přispěly tak rychlejší reakci na nějakej nečekanej problém.Opět opakuji že pevně věřím že to nebude potřeba.Ale život mi naučil že když kolikrát udělám něco navíc tak potom nemám v krizový situaci tý práce tolik.Děkuji

Stenly
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Chettak » čtv led 12, 2006 13:09

repete..Standa - naprostý souhlas.
No, spousta lidi se jeste doted bavi na ucet jednoho ridice Nivy(jejiz zadni nazraznik se mozna stale bimba na radlici jakehosi buldozeru), ktery provedl "infarktakovi v cerveny Felicii" kompletni reorganizaci bramborovych radku, ne-li pokus o jejich sklizen.
Jako doufat v to, ze se umime chovat slusne (o coz se cca 98,3 - 99,7% lidi na Bechynskym sraze snazi) uz tu byl.. a jak to dopadlo? Brambory byly az u bunkru:) Proto by nebyl spatnej napad treba zapichat do urcity vzdalenosti sem tam nejakou tycku a ty posleze pospojovat takovou tou dvoubarevnou paskou od Telecomu, bo cehosi jinyho. Trucktrialisti tomu rikaj "mliko" (drive se pouzivala folie na mliko..urcite si ty mlika v pytliku pamatujete). Proste ze by se udelala jakasi, byt chatrna, ale opticky viditelna zabrana. Aby zase nejakyho rally jezdce nenapadl jalovej napad, ze bude fusovat do prace mistnimu JZD.
A proto se chci zeptat, esli by to nemohl treba nekdo sehnat. Jo, jinak co rikate na ty barevny spreje? Mohla by se nalajnovat startovni cara a tak podobne..co vy na to?? Treba sprint na 100...200...500metru? (teda maximalni vzdalenost, kam az uvidi casomeric) Ja myslim, ze by ty lajny nemusely na tom asfaltu potom vadit..nebo jestli to jde pak nejak smyt, nebo osoupat?

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod radek mb » čtv led 12, 2006 13:37

Je to teď malinko mimo,ale sehnal jsem ty poháry,zkusim vyfotit a vokázat je tady.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » čtv led 12, 2006 19:26

Asi tak 30-50m pásky mám.Další zkusím sehnat.
Jinak mám pocit,že jsou i barvy ve spreji,které se časem smejou a jsou reflexní.Ukazovali nám to na videu na školení řidičů.Měli to tam na označení nehody.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod BA3 » čtv led 12, 2006 23:04

Ctirad Vyskočil píše:Asi tak 30-50m pásky mám.Další zkusím sehnat.
Jinak mám pocit,že jsou i barvy ve spreji,které se časem smejou a jsou reflexní.Ukazovali nám to na videu na školení řidičů.Měli to tam na označení nehody.


Já se dostanu akorát páskám jednostranné lepící.Ale to by neměl bít problém ba naopak lepící stranou se to přiloží k silnici aspoň to nebude tak plandat.A zas tak nelepí :lol:
A mám to v jumbo což znamená pár set metrů :wink:
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
BA3
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod JmJ » pát led 13, 2006 15:12

kuzely

30 klasickych nereflexnich kuzelu nam/vam bude zapujceno

podminky ze strany pujcovatele jsou:
nesesrotovat jich vic jak 2 - 3
za kazdy sesrotovany navic je cena cca 300 CZK.

sesrotovatelnost:
kuzel by mel vydrzet normalni prejeti. smyk provedeny na kuzelu uz vede k jeho poskozeni. Kazdopadne opakovane prejizdeni jim take nedela dobre.

doprava:
kuzely mam slibene na konec dubna. pak bych je predal nekomu z Brna, pravdepodobne bych je dal Ludkovi ve Vyskove.

osobni dodatek:
4 kuzely na srot bych asi jeste ukecal flaskou, kterou pujcovateli koupim kazdopadne, pripadne 5 bych taky nejak zvladl (si to u pujcovatele odpracuju), ale zbytek uz by to chtelo vazne zaplatit.

kdybych nahodou zahynul, nebo si zlomil obe ruce naraz, tak kuzely nam slibil pujcit majitel firmy http://www.vydoz.cz/ pan Frantisek Sindelar.

OK. Píšu si do kalendáře. L.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6483
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob led 14, 2006 00:11

JMJ
Seš borec a patří ti veliké díky. :thumbright: :notworthy:
Budu je opatrovat jako vlastní a sám doufám,že se nezničí ani jeden.No kdyžtak mi nezbyde nic jinýho,než si urvat vod huby a zaplatit je :? ,což doufám,že se nestane,jinak mě ta moje pěkně prožene. :axe: A až mě dostane,tak blbě skončim. :gib: :cry:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod JmJ » sob led 14, 2006 15:28

Jeste nedekujte jeste ty kuzely nemate :-)

Verim ze to s kuzely dobre dopadne ve vsech smerech a ze nebude tedy nutne si rvat neco od ust.

btw ja bych pres vsechny sliby nesazel na kuzely jako na 100% jistotu a nejakou zasobu neupravenych pet lahvi bych si udelal ;-).
Naposledy upravil JmJ dne ned led 15, 2006 09:51, celkově upraveno 1
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6483
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod dmatej » ned led 15, 2006 00:13

K tý organizaci - plzeňáky si klidně vezmu na starosti já - 3 lidi včetně sebe snad zvládnu :lol: :lol: :lol: .

Někdy mi musíte říct, co že se to tam v neděli dělo. Do května to počká ;-)

Kužely budou špica!

Jakýkoliv malůvky na letišti by se asi armádě moc nelíbily :(
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Kamil Teplárek » ned led 15, 2006 10:09

:salute: Nazdar pánové organizátoři.
Pročítal jsem tuto debatu,a můžu poskytnout,Kužely od Ostravských komunikací,dále červenobílou pásku na ohraničení nějakého useku ( stojánky bych vyrobil u nás ve firmě,není problém ) a hlavně co se týká elektro,tak rozvaděčové antoníčky,kábel na přitažení k místu setkání + celé rozvody elektriky ( toto není opravdu problém ) ale musel bych přijet bez Ivana ale s firemní dodou.Kdyby jste něco ještě potřebovali,tak sem dejte vědět. :salute:
LAĎA 2102(1992-2002)LAĎA 2104 (Ivan)(2002-) a taky modrá Laďa 2101 (Nataša)
Uživatelský avatar
Kamil Teplárek
 
Příspěvky: 162
Registrován: ned říj 16, 2005 19:50
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka

Příspěvekod Patrac » ned led 15, 2006 20:45

Kamil Teplárek píše::salute: Nazdar pánové organizátoři.
Pročítal jsem tuto debatu,a můžu poskytnout,Kužely od Ostravských komunikací,dále červenobílou pásku na ohraničení nějakého useku ( stojánky bych vyrobil u nás ve firmě,není problém ) a hlavně co se týká elektro,tak rozvaděčové antoníčky,kábel na přitažení k místu setkání + celé rozvody elektriky ( toto není opravdu problém ) ale musel bych přijet bez Ivana ale s firemní dodou.Kdyby jste něco ještě potřebovali,tak sem dejte vědět. :salute:
Dobrá to je dobré dobré konečně pořádný nápad a slovo do pranice. Kužely se šiknou určo, možná i ta páska ale nehrotil bych to.elektřina taky není problém ale slečny si posledně stěžovaly že trovhu chybělo WC my chlapi s tím problém nemáme ale hoky těžší to maj...
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod akos51 » pon led 16, 2006 12:45

Zdravim,

dozvedel jsem se, ze jste posilali pozvanku i do Madarska. Jeste nevim kolik lidi dorazi, zatim vim o 6ti - 2 auta (urcite jich bude vic), ale jestli bude potreba, klidne pomuzu s komunikaci. Ja jsem momentalne bez zigula, takze muzu pomoci treba se zapisovanim a vyhodnocenim casu, "blokovat provoz" pri spanile jizde atd. Par srazu jiz za sebou mam.

Aki
ex 2101 ´78
Uživatelský avatar
akos51
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 16, 2006 12:22
Bydliště: SR-CR

Příspěvekod Patrac » pon led 16, 2006 14:02

Takže pánové další vývoj událostí je následující. Právě jsem dostal vyrozumění o naší žádosti. viz přiložený soubor tak si počtěte: :!:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Patrac » úte led 17, 2006 07:47

Krwel píše:Uf clovek tu chvili neni a pak aby to cetl dva dny. Jak koukam, tak uz je hodne veci v reseni. Jen jsem jeste nepostrehl, ze by nekdo resil spanilou jizdu, nebo se mylim? Jestli se toho jeste nekdo neujal, tak bych si to vzal na bedra, aby byla nejaka primerene dlouha a zajimava trasa. A celkove naplanovani, aby nedochazelo k velkemu trhani kolony a vmesovani ostatnich ucastniku provozu do kolony.

Máš to mít. když se o to tak rveš :lol: mmj jen takova perla možná bude reálné uspořádat sraz i na druhé startovací dráze tzn na té větší a využít i odstavné plochy pro upřesnění posílám foto s vyznačením drah. červená je tam kde bejváváme a modrá tam kde by jsme mohli být. celkem zajímavá představa... :D když porovnáte šířku dráhy, odstavné dráhy a to že dráha je o 500 m delší :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků