Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Teepee » úte kvě 16, 2006 06:17

tavri píše:Samolepky a prezenčka při vjezdu. Samolepky jsou menší, ty velké jsem nenašel.

Tavri, kdy přijedeš, budou tyto materiály k dispozici už v pátek navečer?
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Patrac » úte kvě 16, 2006 06:20

Marcel píše:dne jsem se přez sms ptal herce Siebera na jak dlouho plánuje přiet (kvůli ubitování a tak )odpověděl že v sobotu ráno přijede a večer zase pojede domů .
to jen abyste neřekli že mám tajnosti

Hele možná jsem někde něco zasklil ale jak padl nápad ho vůbec na ladaklub dotáhnout. ne že by mi to vadilo jen zvědavost. on totiž hrál v XXX, Hartova válka, Čert ví proč a dalších filmech... sice nikde nic velkého takové vedlejší role ale už jenm pro ty XXX a Hartovu válku to sou moje oblíbený filmy :D
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Teepee » úte kvě 16, 2006 08:19

Flipper Tom a další, sesmolil jsem něco, z čeho by měli vycházet pro televizní reportáž. Prosím připomínky.
Naposledy upravil Teepee dne úte kvě 16, 2006 13:00, celkově upraveno 4
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Wolf » úte kvě 16, 2006 08:38

Teepee píše:... Prosím připomínky.

Ja tam nevidim chybu, lec bohuzel si myslim, ze Nova v ramci "akcnosti" to upravi a nazve nas nenapravitelnymi ..... (radeji to nedokoncim) :( . W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod tavri » úte kvě 16, 2006 08:42

Teepee: Jasně, dorazíme již v pátek večer.
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Teepee » úte kvě 16, 2006 08:44

Wolf píše:Ja tam nevidim chybu, lec bohuzel si myslim, ze Nova v ramci "akcnosti" to upravi a nazve nas nenapravitelnymi ..... (radeji to nedokoncim) :( . W.

Ale dokonči, nenapravitelnými LADIsty. :wink:
Měl jsem trochu problém s těmi počty modelů, dovážené do ČSSR se ještě snad dají spočítat, ale všechny produkované (jen ty základní) to je horší, vycházel jsem z této stránky: http://history.vaz.ru Ale ono je to hlavně pro ilustraci, že LADA není jen tak něco (jako Trabant)
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Teepee » úte kvě 16, 2006 08:45

tavri píše:Teepee: Jasně, dorazíme již v pátek večer.

Super, hlavně nezapoměň ty materiály, bez nich jsme takřka zcela v prd... no úplně tam.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Teepee » úte kvě 16, 2006 09:03

Prosím prosím, na co jsem zapoměl? Teda, kromě překladu do angličtiny na druhou stranu, který sám ale nezvládnu (zvládl bych, ale bude to lámané až ostudné, dlouho jsem angličtinu nepoužíval), pomůže někdo?

Soubor je již aktualizován na základě níže uvedených připomínek.
Naposledy upravil Teepee dne úte kvě 16, 2006 13:10, celkově upraveno 3
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Wolf » úte kvě 16, 2006 09:32

Teepee píše:Prosím prosím, na co jsem zapoměl? Teda, kromě překladu do angličtiny na druhou stranu, který sám ale nezvládnu (zvládl bych, ale bude to lámané až ostudné, dlouho jsem angličtinu nepoužíval), pomůže někdo?

Teepee dobry, jenom nevim, jestli lze dodrzet pravidla silnicniho provozu pri sprintu :) .
Jeste jsme o tom nemluvili, ale nebyla by vhodna i nejaka dalsi disciplina? Doufam, ze mne kolegove z Niva klubu neukamenuji, ale napriklad hod pneumatikou do dalky (nebo na cil), vymena svicek na cas ap. ? W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod Teepee » úte kvě 16, 2006 09:41

Wolf píše:Teepee dobry, jenom nevim, jestli lze dodrzet pravidla silnicniho provozu pri sprintu :) .

No vidíš, díky za připomínku, v podstatě lze připustit překročení maximální povolené rychlosti při sprintu, nic víc. :wink:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Vašátor » úte kvě 16, 2006 09:42

Pátrač píše:
Marcel píše:dne jsem se přez sms ptal herce Siebera na jak dlouho plánuje přiet (kvůli ubitování a tak )odpověděl že v sobotu ráno přijede a večer zase pojede domů .
to jen abyste neřekli že mám tajnosti

Hele možná jsem někde něco zasklil ale jak padl nápad ho vůbec na ladaklub dotáhnout. ne že by mi to vadilo jen zvědavost. on totiž hrál v XXX, Hartova válka, Čert ví proč a dalších filmech... sice nikde nic velkého takové vedlejší role ale už jenm pro ty XXX a Hartovu válku to sou moje oblíbený filmy :D


Přišlo se na něj takto: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=1973
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9303
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Myso » úte kvě 16, 2006 10:08

Teepee píše:No vidíš, díky za připomínku, v podstatě lze připustit překročení maximální povolené rychlosti při sprintu, nic víc.
no po skusenosti z mimone by som poveddal ze letisko neni cestna komunikacia, cize tam neplatia pravidla toho zakona blablabla, cize ked sa tam vyburas neplatia na to ziadne poistky ani nic, nevolaju sa policajti ale organizatori... len neviem to nase letisko neni ani cesta ani letisko, zo vsetkeho tak polovica... co vy nato?
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod dusin » úte kvě 16, 2006 10:36

Nevim.Snažit se maximálně hlídat tu silnici,která to protíná a usměrňovat lidi,ať nedivočej.Víc se s tim asi dělat nedá.Odkuď se vlastně budou startovat sprinty?
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Příspěvekod Marcel » úte kvě 16, 2006 10:45

Vašátor píše:
Pátrač píše:
Marcel píše:dne jsem se přez sms ptal herce Siebera na jak dlouho plánuje přiet (kvůli ubitování a tak )odpověděl že v sobotu ráno přijede a večer zase pojede domů .
to jen abyste neřekli že mám tajnosti

Hele možná jsem někde něco zasklil ale jak padl nápad ho vůbec na ladaklub dotáhnout. ne že by mi to vadilo jen zvědavost. on totiž hrál v XXX, Hartova válka, Čert ví proč a dalších filmech... sice nikde nic velkého takové vedlejší role ale už jenm pro ty XXX a Hartovu válku to sou moje oblíbený filmy :D


Přišlo se na něj takto: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=1973

asi tak nějak začal o tom mluvit Salwádor hlavní důvod je joho vůz VB který mezy náma nesmí chybět podívej se na jeho stránky a uvidíš
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Teepee » úte kvě 16, 2006 11:52

Teepee píše:Zítra se chystám do CSAutoLADA pro pár věcí, můžu se jim tam vnucovat se srazem, ale bude na ně už pozdě. Ale vzhledem k tomu co jsme už říkali, bude to tak akorát, abychom je neopomenuli a zároveň aby nepřipravili něco fakt velkolepého co by nám udělalo zásadní čáru přes organizaci (která i tak může mít drobné trhlinky).

Tak jsem tam právě byl, no otrávili mně, že jen stěží nebudu sprostej.
Šel jsem tam pro pár dílů, čímž jsem si asi dovolil narušit poklidný běh dne a rozhovor dvou prodavačů dílů, výsledkem bylo že jsem šup šup dostal co jsem chtěl a už abych se pakoval. Vnutil jsem jim Wolfův plakátek, jestli ho někde vylepí a zeptal se za kým bych měl jít "nahoru". Poradili s tím, že teď tam ale nebudou (oběd). Načež vylepili plakátek do prodejny nových aut. Já jsem ještě okukoval, co jsem zapoměl, co kolik stojí (asi to znáte) a mezitím z prodejny slyším: "Co mi to tam lepíte za opičárnu?" Tak mu povídají, to je pozvánka na sraz. Nic ticho. Tak přidávám do přechytřelého prodavače nových aut: "LADAsraz není žádná opičárna, přijeďte se podívat". Nic ticho, ani za dobrý den jsem mu nestál. Vypad jsem otamtuď, na nashledanou jsem slyšel jen zamručení, abych se ještě doprošoval a otravoval tím, že budu čekat na někoho než přijde z oběda, kdopak mi na to řekne maximálně "hm" tak to ne, náš zájem jejich účast není. Na netu si toho můžou najít dost.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron