Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Patrac » stř led 11, 2006 07:26

Takže pánové další pozitivum i torchy negativa. Práve jsem měl telefonický rozhovor s pplk Vačkařem. On sám nevidí problém s umístěním srazu na plochu Bechyňského kletiště. Zapůjčení plochy by mělo být provedeno za symbolickou cenu ( tedy počítám třeba do 1000 kč) i když kamarád má pronajatý bunkr v Orlických horách za symbolickou cenu 1 kč na rok :D ) Takže mám sepsat oficiální žádost a poslat ji jim na odsouhlasení. Nejlépe prý přijet osobně ale je možno poslat i faxem..Napsat pár slov o nás přiložit Webové odkazy na některé naše akce stálo by za to mu asi poslat odkyz na naše setkání v Trnavě, to by mohlo hodně pomoct když se o nás psalo v novinách... Takže nevím jestli někdo máte zájem a nebo jestli to mám nějak sepsat. Každopádně pak poslat nejdříve sem na korekturu a odsouhlasení.Problém ale může nastat v jedné věci teda tvrdil to alespoň p. Kaštánek klub ULL že na letiště by neměli mít přístup žádní cizinci?? nevím nějak to nechápu, protože jak chceš zabezpečit aby tam nepřišli na kouknutí třeba němci nebo kdokoliv jiný. tohle moc neberu.Obzvláště u nich kde to byla akce pro veřejnost. My to máme spíše uzavřené. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Teepee » stř led 11, 2006 07:46

Pátrači, dobrá práce.
Napadlo mně, není náhodou elektřina na letiště zavedená, a nedalo by se domluvit na nějaké sazbě za víkendový odběr (kolik propálíme, tolik připlatíme k nájmu). Jestli s ním budeš v kontaktu, tak se zkus optat.
Ale předesílám, že znám jen plochu kde bývá sraz a je dost možné, že má představa "strážního" domečku s elektrikou u letiště je zcela absurdní.

A ti cizinci, to je mi záhadou, vždyť i naši slovenští kolegové jsou cizinci! Bez cizinců by to nebyl LADAsraz, natož mezinárodní.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod radek mb » stř led 11, 2006 08:26

Pátrač píše:
radek mb píše:Co udělat např.soutěž o nejhezčí auto,pohár atd,bych si vzal na starost.
Vidíš to mne neanapadlo ale chtělo by toi alespoň tři kategorie. Nejpěknější stylove ( bez úprav) nejpěknější tuning a co já vím největší tuzing nebo ošklivé káčátko popřípadě největší objev od lońské bechyně nebo nejlepší technický skvost .. já nevím ale jen jeden pohár by asi bylo málo Možná by stálo za to zvážit i třeba pohár za sprinty a za jízdu zručnosti. Diplomy byly v loni super. ale tohle by to pozvedlo minimálně o 100% :D Nějaký peníze jsou v klubovní kapse. bude se teď hradit z toho doména ladaklubu a webovej prostor ale rozhodně tam něco zůstane. a kdyby se třeba na letišti vybíralo dobrovolný vstupný tak z toho by šlo taky leccos připlatit . Netvrdím dát 100 za osobu za vstup ale třeba symbolickou 20 kč za auto nebo nějak tak nebo to echat jako dobrovolné. myslím že 20 kč asi nikoho nezabije a mohlo by se z toho uhradit právě toto ( výroba pohárů a tak.) :?:

Ty poháry bych zajistil,aspoň bych něco pomoh.Jinak s tebou souhlasim rozdělit to na kategorie.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Chettak » stř led 11, 2006 08:43

by: Ctirad Vyskočil
Kužely by byly prima.

Jestli chces, tak muzu udelat kuzely z kartonu... u nas na firme ho mame takovy kvanta, ze se v tom pulka skladniku topi... A kdyz se nejakej kuzel znici...tak co.. zadna skoda..jde jen o papir.. co ty na to? Tak mam jich pripravit neco kolem 30 kousku? Nebo ty uz neco vyrabis??

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Patrac » stř led 11, 2006 08:53

Chettak píše:by: Ctirad Vyskočil
Kužely by byly prima.

Jestli chces, tak muzu udelat kuzely z kartonu... u nas na firme ho mame takovy kvanta, ze se v tom pulka skladniku topi... A kdyz se nejakej kuzel znici...tak co.. zadna skoda..jde jen o papir.. co ty na to? Tak mam jich pripravit neco kolem 30 kousku? Nebo ty uz neco vyrabis??

Chettak :munky2:

Skoro lepsi sou ty petky přeci jen vydrží víc. na druhou stranu kartony by šly nasunout do sebe a zabraly by na převoz málo místa. :idea: Dobrá napadá vás ještě něco co by šlo udělat???? Jsem pro vypsat nějaký hrubý orientační program co by se zhruba od kdy pořádalo. Možná budete proti ale já si myslím že by to stálo za to. Aby už dopředu každej věděl co se bude zhruba v kolik konat a o co má zájem. třeba od 9 00 do 12 00 jízda zručnosti ve stejnou dobu spriny ladění motoru 9 00až 18 00 nebo déle dle chuti plánovaný odjezd na spanilou jízdu třeba v 15 00 a tak jen hrubej nástřel aby se každej podle toho zařídil a neuteklo mu něco o co nechtěl přijít. Viz já při adění motoru mi utekla spanilá jízda. Motor nebyl ještě hotov. Nebo někdo třeba zaspal slaloma a tak... nepočítám že se to bude striktně dodržovat na minuty ale každej má možnost se zařídit tak aby se nečekalo na někoho kdo chce na spanilku ale jel do kempu na jídlo a pod... nechci aby všichni! šli od 9 jezdit spirnty od 12 třeba jízdu zručnosti... na dále bych tomu nechal volný průběh ale částečně oranizovaný. Co vy na to :?: :?:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Flipper Tom » stř led 11, 2006 10:31

pátrač: no nežli kuželi, tak spíš zjisti ty cizince, to je myslím klíčový
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Patrac » stř led 11, 2006 10:36

Pánové čas se chýlí. Nikdo se nějak nemá k tomu něco sesmolit a tak jsem se k tomu odhodlal já tady to posílám ke korektuře. Předem upozorňuji že nemá smysl nějak zastírat loňský srazy, naopak si myslím že by to mohla být naše vizitka že i v kempu i na letišti jsme byli bezproblémoví. takže tu to je:

Velitel brigády
Pplk. Jaroš Rostislav




V Brně 11.1.2005


Věc: Žádost o využití plochy bývalého vojenského letiště Bechyně

Dobrý den,

dle předchozí telefonické domluvy s p. Kaštánkem a s pplk. Vačkařem Vás žádám o možnost využití plochy bývalého vojenského letiště v Bechyni. Jednalo by se o termín 20.5.2006 tedy týden před srazem klubu ULL Bechyně v době cca mezi 9 00 a 20 00 hod.
Plocha Bechyňského letiště by byla využita pro sraz nadšenců a příznivců vozidel značky Vaz ( Lada). Plochu jsme neoficiálně využívali již několik předchozích let a vždy bez problémů. Protože se ale náš klub rozrůstá a příznivců těchto vozidel je více a více, rádi bychom plochu letiště využívali oficiální cestou dříve než by mohlo dojít k rozporu ať s okolním obyvatelstvem či AČR.V loňském roce na jaře se nás na letišti sešlo 46 aut a počítáme s tím že letos nás bude přibližně stejný počet.
Veškerou organizaci si provádíme sami. Sraz není nijak výdělečný jde jen o setkání příznivců aut Lada a nepočítáme s tím, že by se to mělo v budoucnu nějak změnit. Vlastní plocha bude využita prakticky pouze v sobotu a to právě k setkání osob, aut a jízdě zručnosti potom se majitelé aut přesunou i s vozy do kempu nad Jezem viz: http://kempnadjezem.webpark.cz/ , kde máme stejně jako několik předchozích let domluveno ubytování.
O činnosti a zájmu a dalších srazech našeho klubu a to nejen v ČR ale i na Slovensku je možno si přečíst na našich Webových stránkách :
http://www.ladaklub.com/

Věřím, že Vás naše webové stránky, jejich obsah, ale i především předchozí bezkonfliktní (neoficiální) ročníky srazu přesvědčí o kvalitě pořádané akce, ale především o dobrém úmyslu zúčastněných lidí. Budeme rádi, když budeme moci letiště využít pro náš klubový sraz stejně jako v minulých letech, jen již oficiálně a samozřejmě se těšíme na Vaši návštěvu.Očekávám v nejbližších dnech vaše vyjádření.
Na spolupráci se těší příznivci a fandové vozů značky LADA z České a Slovenské republiky.
.

S pozdravem



Drápal Radek
e-mail RDRAPAL@BVV.CZ
tel.: +420 602 557 331
fax.: +420 541 152 361
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Standa » stř led 11, 2006 11:05

doooooooooprdele hustýýýýýýýýýýýýýý.Nechal bych to tak.jen ty minulý léta ubytování v kempu bych zmněnil na minulé srazy nebo tak něco.Podotýkám že v campu jsme od jara.Jina jako mazec.

Z mého pohledu:
Koko Loko stanice PMR jsou pro naše účely mnohem lepší než stanice CB přece jen jejch provoz v čr není natolik rozšířen takže hrozí přece jen menší moznost místního rušení.Ty mužeš dodat tři!Pakliže by to bylo málo pokusil bych se poptat tady u nás.My jsme jich kupovali 6ks pro účely organizace setkání.
Pšenda:Pakliže by se podařilo někde sehnat centrálu natolik statečnou aby to unesla tak sestavu určitě vezmi(Ne sńad kvůli tvrdýmu rocku,i když by nebyl špatnej zvedá dost adrenalin)ale kvůli tomu mikrofonu.To je dobrá věc a přece jen už to bude nějaký.Jen je třeba zvážit kdo zaplatí pohon do centrály.Ale v tom asi nebude problém.V tom případě zober i 1203 protože pro zázemí hlasatele je to to neljepší.

Až odsouhlasej Pátračovi žádost tak zapikám celej ten kemp a zkusil bych se domluvit tam jestli by nic nenymítalo tak by se třaba dalo udělt ještě něco večerního přímo v kempu.Myslím s muzikou.Aď to nejní jednotvárný tak nějakej rock třeba
Jelikož letos bude pro mně Bechyně pouze inspirativní a kamarádskou cestou(i když skelet už jsem sehnal)jsem ochoten tam toho zastat uplně moc.Takže jen víc.
Co se týče rozvodu elektřiny po letišti,tak jestliže tam není někde nějakej podzemní rozvaděč tak jsem si jist že tam nikde žádnej elektrodomeček není.

Stenly
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Standa » stř led 11, 2006 12:04

Mám normálně nápad.Co kdyby se teda našel jeden vochotnej kdo se postará o komplet program,hlavní i doprovodnej.On bude ten kterej schválí co yo a co ne a postaví časovej plán celého srazu a bude se taktéž pokoušet o jeho dodržení.Mohl by taktéž naplánovat okružní spanilou jízdu a na večr v kempu by mohl zjistit kolik soudruhů ovládá jaký hudební nástroj a za jejich přispění by mohli až do rána bílého hrát k tanci a poslechu. :D :D :D ,
No prostě takovej kulturní referent.Co vy na to.

Stenly
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Patrac » stř led 11, 2006 12:20

Další info jen stručně protože na to tlačíme a nevím jak dlouho bude trvat vyřízení popřípadě zamítnutí žádosti, právě jsem odeslal fax s výše uvedeným zněním veliteli brigády pod kterého spadá Bechyňské letiště. :wink: Tak teď můžem jen čekat jak to dopadne. Snad dobře. :oops: :oops:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Pšenda » stř led 11, 2006 12:23

Ale je třeba nejdřív sehnat tu centrálu. Provoz by se mohl částečně zaplatit z dobrovolného vstupného o kterém se tady mluvilo. Spotřeba malé centrály není větší než Litr na hodinu. Většinou to bývá méně. A nebude se hlásat pořád. Tak nemusí pořád centrála běžet.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Patrac » stř led 11, 2006 12:25

Pšenda píše:Ale je třeba nejdřív sehnat tu centrálu. Provoz by se mohl částečně zaplatit z dobrovolného vstupného o kterém se tady mluvilo. Spotřeba malé centrály není větší než Litr na hodinu. Většinou to bývá méně. A nebude se hlásat pořád. Tak nemusí pořád centrála běžet.
Centrála je psal Luděk Ondrůch že by šla zapůjčit od nich z práce a ještě kdosi. to je asi bez problémů.. Luďku???
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Myso » stř led 11, 2006 12:26

no chlapi lubi sa mi to.len par pripomienok:

-treba odlisovat tu opustenu plochu kde sme boli mi a hlavnu letistnu plochu, o ktorej sa zrejme bavi ACR...uz to tu niekto spominal par stranok dozadu a tusim ste ho uspesne odignorovali :mrgreen:
-bude stacit ta sobota?cudzinci su zvyknuti na dlhsie zrazy(3-5dni), tak by mozno nebolo zle ratat aj s nedelou na letisku...
-s tym poctom aut to neviem odhadnut, tak sa k tomu nevyjadrujem :mrgreen:

inak sa vam do toho miesat nebudem, klasicky ak sa nieco organizujem prechadzam do rezimu pozorovatel/kecal/prudic :mrgreen:

aha tak nic ked uz si to odoslal, si rychly jak katastrofa
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Patrac » stř led 11, 2006 12:38

Myso píše:nene, je tam hned za plotom velka letistna plocha, ktoru ale vyuzivaju lietadla, tie co tam lietaju vo vzduchu, takze ta sa mozno neprenajima ked sa lieta...

no možná ale přez ni nevede silnice do z Bechyně do Hodonic. a pokud se využívá tak pro létání sportovní myslím že to možná ani nepatří do majetku AČR.
Navíc tedy aby nedošlo k mýlce teď jsem jim ještě volal. Obě plochy hlavní i vedlejší jsou stále majetkem AČR.
a) upřesnil jsem že nám jde o vedlejší dráhu nikoliv o hlavní startovací prostor tedy máme zájem využít neoplocenou dráhu přez kterou vede cesta do Hodonic. Ta druhá se celoročně využívá pro starty ULL a ML stejně tak ke startu SL a BML
b) nastínil jsem že bychom měli zájem o pronájem eventuelně od pátku odpoledne do neděle zhruba do oběda. cca. říkal že to už nehraje roli pokud to nekoliduje s někým jiným :lol: odpověď máme dle jeho slov čekat nejpozději do 14ti dnů. :? Takže ještě že už to tam mají. uffff. :D
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Martanasse » stř led 11, 2006 16:25

dusin píše:No heeeeeeezkyyyyyyyyyyyyyy.
Já můžu zkusit tak maximálně oslovit jeden crazy soubor,ve kterym účinkuju na fňuknu a pak punkovorockovej nářez Blikající miminko,ve kterym se dělim o basu s Datlem( http:\\blikajici.wz.cz )


Jestli chcete kapelu, tak nejni problém, znám jich dost, ale pár peněz to bude stát..
21011 :-) Zlomte VAZ
Uživatelský avatar
Martanasse
 
Příspěvky: 103
Registrován: sob zář 25, 2004 17:18
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron