Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Rafan » stř led 11, 2006 16:36

Jeste nevim jestli pojedu, kazdopadne mi necini problem zavolat do AutoMotoRevue a par redakci internetovejch novin at o tom neco malo napisou. Pak se Salwadore bude mozna hodit i videodokumentace 8)
Rafan
 
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Chettak » stř led 11, 2006 17:28

Co se tyce vysilacek... cim vic, tim lip..
uz jenom z toho duvodu, aby se dala dobre organizovat spanila. Napriklad na podzim se kamerovy vuz (Salwadorova Swestka) dostala nekolikrat malem do maleru, kdyz se provadelo pri predjizdeni nataceni vsech jedoucich vozu a v protismeru se najednou vyritil kanec s Trabosem, kterej si to hasil maximalni rychlosti 60km/h a sam velky Salwador mel problemy, aby neprojel skrz jeho bakelitovou konstrukci a nezatlacil ty dve ohnuty trubky(motor) Trabikovi az do kufru.
Takze by bylo zahodno, kdyby prvni vozy v kolone mely vysilacky a davaly echo tem za nimi. A nebo v pripade trhani kolony a tak... secteno podtrzeno... korekce dopravy lada zacpy prosteeeeee..
Jinak ty kuzely.. jako je to jedno, jestli budou PETky, nebo kuzely...ale je fakt, ze kuzely by se lip skladovaly a hlavne mohly vy se delat i vetsi a vyssi... (ti co couvaj pozadu je muzou prehlidnout :lol: )

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Hurikán » stř led 11, 2006 18:47

Tak jsem se konečně prokousal až sem. :D
Klidně s organizací pomůžu. To není problém.
1. Můžu zajistit několik kusů rdst PMR (zhruba 3 - 6 dle momentálního vytížení u nás v práci).
2. Mám i pár nápadů k úpravě, resp. rozšíření jízdy zručnosti. Nejlepší asi bude, když to pošlu Ctiradovi. Ten ať si to eventuelně upraví a přizpůsobí. Hlavně ať neděláme každý všechno a ve výsledku by z toho nebylo nic.
3. Jsem ochoten pomáhat s organizací srazu na ploše částečně i na úkor svého vlastního úžití si srazu.
4. I spanilá jízda by měla být malinko organizovanější, (k čemuž pomůžou PMR-ka). Jak z důvodu zajištění lepších podmínek při natáčení, tak i kvůli bezpečnosti jak nás samotných, tak i ostatních účastníků sil. prov.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř led 11, 2006 20:08

Chettak píše:by: Ctirad Vyskočil
Kužely by byly prima.

Jestli chces, tak muzu udelat kuzely z kartonu... u nas na firme ho mame takovy kvanta, ze se v tom pulka skladniku topi... A kdyz se nejakej kuzel znici...tak co.. zadna skoda..jde jen o papir.. co ty na to? Tak mam jich pripravit neco kolem 30 kousku? Nebo ty uz neco vyrabis??

Chettak :munky2:


Nápad se cení.
Kužely z kartonu by byly prima,ale co když bude pršet? :?
Jinak zatím budu sbírat PETky a uvidím,jak dopadne JMJ s těma kuželama.Jinak zatím nic nevyrábím.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř led 11, 2006 20:16

Hurikán píše:2. Mám i pár nápadů k úpravě, resp. rozšíření jízdy zručnosti. Nejlepší asi bude, když to pošlu Ctiradovi. Ten ať si to eventuelně upraví a přizpůsobí. Hlavně ať neděláme každý všechno a ve výsledku by z toho nebylo nic.


Tak to do mě můžeš tlačit :wink: .Kdyžtak to hoď přes SZ,ICQ nebo mailem.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř led 11, 2006 20:20

dmatej :?: :wink:

Ujme se zase někdo diplomů za jízdu zručnosti? :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

diplomy

Příspěvekod SalWador » stř led 11, 2006 20:46

Ctirad Vyskočil píše:Ujme se zase někdo diplomů za jízdu zručnosti? :wink:
Safra, diplomy jsem zapomnel pripomenout (myslel jsem na to). Budou? Nebo se mame pokusit neco vytvorit?

Jinak sme se kdysi bavili o tom, ze nekdo (Ludek, Marek, ...) muze na srazu provadet ukazkove rozborky lada dilu (motor, diferak, spajz, ...). Mohu k pokusům darovat čtyřstupňovou převodovku.
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř led 11, 2006 20:57

SalWador

Dotaz byl směřován na dmateje.Dělal ty diplomy na podzim,tak jsem myslel,jestli by se toho opět neujal.Teda aspoň na jízdu zručnosti.Ale pokud bys měl chuť,tak se na to klidně vrhni.Asi budou potřeba i na jiné soutěže a nemusej být na všechno stejný. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod dmatej » stř led 11, 2006 21:37

Diplomy.... no, minule jsem tím ztratil docela dost času, záleží na tom, kolik druhů bude třeba udělat. Mám trošku problém se školou, ale snad to zvládnu.

Takže otázka - na co všechno diplomy budou, tj. kolik bude druhů a kolik bude celkový počet?

Snad to zvládnu. Každopádně na "svatou Ladu", co jsem udělal minule, jsem hrdej :twisted:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř led 11, 2006 23:01

Minule se diplomy opravdu povedly.
Kolik jich ale bude potřeba,to ještě nevím.Minimálně jako na podzim.Snad to dáme dohromady co nejdřív. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod dusin » čtv led 12, 2006 07:42

Hele,a co samolepky?S výrobou snad nebude problém,ale kolik a jakých?Mám to pobrat zase jako loni,nebo do nich mám vrznout něco ve smyslu "1. Internacional LADA meeting Bechyně 2006"
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Příspěvekod Patrac » čtv led 12, 2006 07:50

dusin píše:Hele,a co samolepky?S výrobou snad nebude problém,ale kolik a jakých?Mám to pobrat zase jako loni,nebo do nich mám vrznout něco ve smyslu "1. Internacional LADA meeting Bechyně 2006"


No já bych zatím počkal jsem sice optimista ale zatím nemám potvrzenou ještě ani plochu konání.. A vzhledem k tomu že v loni na podzim tam vojáci ještě nebyli tak letos by nás mohli opravdu vyhnat i kdyby jsme tam dělali jen sraz náš.Pokud to vyjde jsem rád že to tam bude oficiálně a beze strachu. Na druhou stranu bude potřeba 5-6 lidí jako organizátorů a jejich velení se budou muset všichni podřídit. Protože pokud Luděk, Já, Marek nebo kdokoliv jinej bude jako fyzická osoba odpovídat za to že na letišti nebudou problémy a bude s ním sepsaná smlouva o nájmu plochy tak nebude asi tolerovat nějaký ústřelky nebo chlast na letišti. Za ten průser to nestojí... Viz jiné srazy.. jinde. Je otázkou kdo chce dát hlavu do oprátky a čekat jestli se náhodou nestáhne... myšleno kdo za to bude zodpovídat. TZN budou se muset vydat nějaké pokyny které bude nutno dodržovat. mmj asi zákaz spaní na letišti, chlast na letišti a tak. asi by stálo za to domluvit se a rozdělit lidi do skupin podle měst (oblastí) a z každé skupiny vybrat jednoho který si za svoji bude ručit. vyšlo by to tak na 5-7 lidí si myslím Slovensko jedna sekce západ od prahy dál pražská sekce brněnská sekce sever a střed republiky a ti by se zároveň starali i o organizování. Myslím že to bude takhle fér. co vy na to?
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Chettak » čtv led 12, 2006 09:50

To CTIRAD
No, co kdyz bude prset.. holt proste pruhledna izolepa to jisti. Nebo pres kazdej kuzel muzu pretahnout nejakou pruhlednou folii, ci igelit.
Jj..petlavky jsou bytelnejsi...ale oproti kuzelum min skladny a hlavne vzpomen si, co jsi udelal vloni s petlavkama? Vyhodil..co taky s nima dalsi pulrok doma v garazi, ze jo? Zabira to misto. A ted se shanej novy.
To prave ty kuzely jsou skladnejsi(jestli budes mit doma v koute kominek kuzelu..moc mista to nezabere) a na pristi akci nemusis nic shanet a znova barvit.. holt..je to pro a proti... :roll:
Ok, pockame, az jak se to vyvrbi s tema kuzelama od JMJ
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Standa » čtv led 12, 2006 11:46

Pátrač píše:
dusin píše:Hele,a co samolepky?S výrobou snad nebude problém,ale kolik a jakých?Mám to pobrat zase jako loni,nebo do nich mám vrznout něco ve smyslu "1. Internacional LADA meeting Bechyně 2006"


No já bych zatím počkal jsem sice optimista ale zatím nemám potvrzenou ještě ani plochu konání.. A vzhledem k tomu že v loni na podzim tam vojáci ještě nebyli tak letos by nás mohli opravdu vyhnat i kdyby jsme tam dělali jen sraz náš.Pokud to vyjde jsem rád že to tam bude oficiálně a beze strachu. Na druhou stranu bude potřeba 5-6 lidí jako organizátorů a jejich velení se budou muset všichni podřídit. Protože pokud Luděk, Já, Marek nebo kdokoliv jinej bude jako fyzická osoba odpovídat za to že na letišti nebudou problémy a bude s ním sepsaná smlouva o nájmu plochy tak nebude asi tolerovat nějaký ústřelky nebo chlast na letišti. Za ten průser to nestojí... Viz jiné srazy.. jinde. Je otázkou kdo chce dát hlavu do oprátky a čekat jestli se náhodou nestáhne... myšleno kdo za to bude zodpovídat. TZN budou se muset vydat nějaké pokyny které bude nutno dodržovat. mmj asi zákaz spaní na letišti, chlast na letišti a tak. asi by stálo za to domluvit se a rozdělit lidi do skupin podle měst (oblastí) a z každé skupiny vybrat jednoho který si za svoji bude ručit. vyšlo by to tak na 5-7 lidí si myslím Slovensko jedna sekce západ od prahy dál pražská sekce brněnská sekce sever a střed republiky a ti by se zároveň starali i o organizování. Myslím že to bude takhle fér. co vy na to?


Normálně bych fakt asi počkal jak se to vyvrbí ze starny AČR.Ale každopádně jsem si všim jedný strašný vjeci.Nikdo nepodotkl kolonu východočeskou která po minulá čísla vždy takřka diktovala jak dupaly králíci.Ne ale vážně.Myslim že to nebude tak zlé,mám za to že nebude potřeba to jakoliv hrotit.Prostě snad spoléhám na to že jsme lidi a že když si řekneme že se po kytičkách šlapat nesmí a že se má jezdit jen po vyznačených cestách tak to asi bude každý respektovat.
Sraz bych udělal v pátek v kempu řekněme třeba na 18 večer.Tam bych oficielně za pomoci krále zahájil sraz a teprve potom bych určil jestli bude třeba zajet na letisko kvúli vizuelní kontrole a nebo kvůli přípravě čehokoliv.Stejně tak bych na sobotu stanovil odjezd na letiště a odjezd spět na kemp.tam by polde mně mnělo proběhnout oficielní královské zakončení oficielní části srazu a zahájení volné zábavy kde už jde každej jen na svoje triko.V ten okamžik se s pořadatelů stávají rovněž jen účastníci kteří zodpovídají jen sami za sebe.A jestliže se v mezidobý těchto časů stane něco co bude o hovně tak prostě neneseme odpovědnost.Podle mojeho názoru je nesmysl organizovat zábavu na celej wekend.Myslím že ta sobota je ažaž.Neříkám že se musí odjet,ale někteří pojedou.Ti co zbydou se po loňském vzoru sesednou kolem kotlíku u guláše.Nebo tak něco.Samozřejmně oraganizace a zajištění pořádku v kempu platí až do odjezdu smněr domov.Doufám že se už nikdy nebude opakovat to co se stalo v podání pražáků právě v neděli.

Toť můj názor.
Stenly
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Marek » čtv led 12, 2006 11:55

Standa - naprostý souhlas.

Pravdou je, že na předchozích srazech se, až na malé výjimky, nestalo nic tak zásadně "proti pravidlům". Nepočítám do toho onen ne úplně šťastný průjezd bramborovým záhumenkem jednoho usedlíka vozidlem Niva (majitel hříšník, který nám to celkem posral, se jistě pozná). Ale přesto si myslím, že pořádek musí být a zejména v případě, že se má sejít taková spousta lidí.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků