Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Příspěvekod Patrac » úte led 10, 2006 09:21

Tak pánové Vytvořil jsem toto nové téma a byl bych rád kdyby se tu opravdu řešili jen technické věci ohledně srazu. Dost mne mrzí zápal většiny lidí a jejich v podstatě neochota pomoct. Proto bych byl rád, kdyby se tayd řešili pouze otázky týkající se organizace mezinárodního srazu. Teď ke věcem.
Píšu o tom i trochu v mezináriodním srazu. Jde o to že letiště je možno si oficiálně pronajmout. Otázkou zůstává, co by to obnášelo. Aeroklub Bechyně konkrétně klub Ultra lehkých letadel dál jen (ULL) na Bechyňském letišti každoročně už 11 let pořádá svoje srazy ( slety) Mám kontakt na p. Josefa Kaštánka. Bohužel nebere teď telefon tak to zkusím odpoledne a třeba budu mít úspěch. Jejich sraz je sice čístečně zastřešován právě klubem Bechyně ale v klubu tvoří osazenstvo převážně důchodci a vysloužilí letci AČR. Vstupné na loňskou akci bylo dobrovolné z čehož usuzuju že pronájem letiště by nemusel být až tak drastický resp možná za symbolickou cenu. Kamp nad jezem máme předběžně zablokovaný. Naši účast ji potvrdím jakmile budu vědět, že bechyňské letiště je pro víkend 19-21.5 volné a bude reálaná šance jej oficiálně pronajmout. Pak bychom nemuseli mít obavu že nás od tam někdo vypere. Možná se motám trochu do věcí našeho " vůdce" :lol: ale asi ne všechno se dá zvládnout v jednom člověku. proto bych chtěl nadhodit. Kluci potřebuju tak tři čtyři ochotný lidi co mi pomůžou s organizací a to tak že pokud se na nich shodneme tak budou sraz řídit. A to tak že doslova. Nechtěl bych už žádný sprinty pas blind ale organizovaně třeba jeden dva lidi na jízdu zručnosti. jednoho co se bude věnovat sprintům zapisovat časy a tak. Dalšího co bude dělat servismana resp korigovat bordel před Markovým stanem. Chtěl bych kdyby se toho ujali takoví hlavní tahouni. Vím že ze srazu si tím pádem moc neužijou ale to už tak asi bude. Buď bude chaozz a všichni vše nebo organizace a může to stát za to. Každopádně se můžeme vrátit kdykoliv zpět k neorganizovanému srazu. proto se táži kdo chcete pomoct??? Napadaj mě spousty myšlenek toho co budemem potřebovat Jestli někdo je schopnej zajistit vysílačky čaasomíru nebo alespoň něco čím se dá měřit čas na sprintech. Co jízda zručnosti. V loni na podzim se toho ujal Ctirad. dá se s tím zase počítat??? Kdo jste ochoten zkusit se zeptat a eventuelně zajistit něco v CS autoladě??? Je ochoten někdo zkusit zavolat třeba někam do televize co já vím třeba do automotorevue nebo jak se to teď jmenuje??? Kurva lidi květen se blíží a my nemáme v podstatě nic. KDO je ochcoten pomoct tak sem pište konkrétní poznatky co jste zajistili co jste schopni zajistit. Požádal jsem moderátora aby tady striktně držel jen příspěvky které se opravdu budou týkat těchto a ne jiných věcí. Díky. Pátrač
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Pšenda » úte led 10, 2006 10:00

Co se týče CS Autolady, tak není pro mě problém tam zajet. A něco zařídit. Vysílačky též můžu nějaké poskytnout.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Re: Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Příspěvekod Chettak » úte led 10, 2006 10:06

Rad pomuzu.. A hodlam se Salwadorem tocit opet videa, at z toho taky neco mame. Letos budou dve kamery a spousta dalsich uprav.. pomalu ale jiste zacnu menit Swestku na "prenosovy" vuz:)) Jinak bodly by vysilacky... jestli chceme mit jako Ladaklub dobry zabery, ktery by o necem byly...(do ted byly jen nejaky ty sprinty, jizda zrucnosti, stojici auta...), budou se hodit. Hodlam natocit jizdu ve skupine a spoustu dalsich veci. Takze uz jen kvuli korigovani vozu by to bylo dobry. Taky by bodnul zase vozejk...co se tyce napadu, mam toho dost..kdyztak to sepisu a poslu ti to Radku v mejlu, jo?

Chettak :munky2:

Vozejk beru, ozvi se na emila nebo ICQ jaké máš úmysly. L.
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Patrac » úte led 10, 2006 10:09

Kluci beru vá za slovo. Pšendo pokud by si byl ochotný vzít si na staarost CS auto ladu bylo by to super. Já se ve čtvrtek uvidím s Vašenkovem. Dle předchozí domluvy je ochcotný přijet na letiště s tranzitem a může dělat Mušketýrovi konkurenci :-) Pokud by Flipper měl zájem a trochu to zorganizoval, tak by stálo za to mít na letišti takovou " prodejní sekci" kde by byl třeba Mušketýr, Flipper, Vašenkov, popřípadě zástupci CS autolady. bylo by to špica. :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Teepee » úte led 10, 2006 10:36

Pátrač píše:Kluci beru vá za slovo. Pšendo pokud by si byl ochotný vzít si na staarost CS auto ladu bylo by to super.


Jen Pšendo, až tam půjdeš, tak věz, že jsem se tam o srazu zmiňoval při vyřizování potvrzení o povolených pneumatikách před panem Čejchanem a jedním jeho kolegou (bohužel jméno nevím, ale byl to někdo přes novou řadu) a základní teze byly. Chtějí o tom vědět minimálně měsíc dopředu, a je to pro ně zajímavé hlavně jako odbytiště náhradních dílů na starší LADY.
Ale věřím, že kdybychom napochodovali do CSAutoLADA s nějakou jasnou vizí, ne spontáním chaosem, a vytvořili určitý tržní nátlak (apel), tak by jsme je mohli někam dostrkat.

Idelní se mi jeví spolupráce CSAutoLADA a LADAKLUBU ČR. Zbývá detail, nemáme LADAKLUB ČR.Doprdele snad CR+SR, ci mi nieco uniklo????

Pšendo, myslíže by nebylo marný, jít tam spolu, mám to z práce taky docela dostupný.

Na poslední Bechyni údajně (tušil jsem již na srazu z Ctiradových slov) byl zástupce sekce náhradních dílů, od něj byly ty bonbony a tužky....
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Flipper Tom » úte led 10, 2006 10:41

Pátrač: jen dvě věci - "letiště" je míněno asi opravdový letiště a nikoli ta opuštěná dráha kde jsme se doposud scházeli ?

prodejní sekce se rád ujmu ale nevim co na tom chceš organizovat ? - vyhradí se místo a kdo se mi (nebo jinýmu organizátorovi) přihlásí ten si tam postaví dodávku/auto/stan a vybalí co má pěknýho
moc víc bych to neřešil ? nebo jak si to představueš ty ?

taky jsem informoval amk most (nejůspěšnější prodejce lady v čr za rok 04) a ti by taky rádi přijeli (ale spíš neofiko - jen jako fandové)
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Pšenda » úte led 10, 2006 10:55

Teepee píše:
Pátrač píše:Kluci beru vá za slovo. Pšendo pokud by si byl ochotný vzít si na staarost CS auto ladu bylo by to super.

Pšendo, myslíže by nebylo marný, jít tam spolu, mám to z práce taky docela dostupný.

Na poslední Bechyni údajně (tušil jsem již na srazu z Ctiradových slov) byl zástupce sekce náhradních dílů, od něj byly ty bonbony a tužky....
TO beru, ve dvou se to lépe táhne.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Wolf » úte led 10, 2006 11:12

Flipper Tom píše:...taky jsem informoval amk most (nejůspěšnější prodejce lady v čr za rok 04) a ti by taky rádi přijeli (ale spíš neofiko - jen jako fandové)

Ja vim, ze na prodejne jsou fandove znacky, ale prave, spise jenom soukromne. Uz jsem drive zvazoval jestli je neoslovit s tim, jake by byly moznosti zorganizovat sraz v kempu Benedikt http://www.amk.cz/motel/ , nicmene jsem po zrale uvaze od toho upustil (Chanov je na dohled :D ). W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod Patrac » úte led 10, 2006 11:49

ano ať tam dojedou klidně s ND to je jedno. určitě se najdou lidi kteří koupí věci nebo by šlo i domluvit že kdo bude mít zájem ať se v jedné sekci napíše co by chtěli a ať to tam přivezou. a prodejem bylo právě myšleno to co si řekl vyhradit místo nějak to rozčlenit nejlépe někde na konci dráhy aby se tím nezužoval profil dráhy a je to. :wink: Dobrá zajděte do CS auto lady a zeptejte se jestli mají zájem.Mušketýr dojede určitě rád o to nemám strach. P. Vašenkov taky pokud nebude na cestě do togliatti ale když mu pozítří dám termín věřím že si čas najde. Kdo se hlasíte na ty stopky nebo organizaci zavodů zručnosti??? asi by to chtělo udělat ještě něco víc než jen kužely slalom a tak třeba nějaká lávka já nevím ( pro snížený auta to zase není úplně ono) dejte podněty víc hlav víc ví. Co ještě??? sprinty, jízda zručnosti. Co nějaký občerstvení??? myslím že by to stálo za to posledně tam spousta lidí jedla párky maso nabo jeli na jídlo do kampu??? Stačil by třeba nějaký maso na grilu nebo kuřata párky co já vím, možná nějaká sodovka rozhodně ne žádnej alkohol toho si můžem užít v Kampu a navíc k autům to nepatří. teda alespoň ne na letiště.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod radek mb » úte led 10, 2006 11:55

Co udělat např.soutěž o nejhezčí auto,pohár atd,bych si vzal na starost.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Patrac » úte led 10, 2006 12:01

radek mb píše:Co udělat např.soutěž o nejhezčí auto,pohár atd,bych si vzal na starost.
Vidíš to mne neanapadlo ale chtělo by toi alespoň tři kategorie. Nejpěknější stylove ( bez úprav) nejpěknější tuning a co já vím největší tuzing nebo ošklivé káčátko popřípadě největší objev od lońské bechyně nebo nejlepší technický skvost .. já nevím ale jen jeden pohár by asi bylo málo Možná by stálo za to zvážit i třeba pohár za sprinty a za jízdu zručnosti. Diplomy byly v loni super. ale tohle by to pozvedlo minimálně o 100% :D Nějaký peníze jsou v klubovní kapse. bude se teď hradit z toho doména ladaklubu a webovej prostor ale rozhodně tam něco zůstane. a kdyby se třeba na letišti vybíralo dobrovolný vstupný tak z toho by šlo taky leccos připlatit . Netvrdím dát 100 za osobu za vstup ale třeba symbolickou 20 kč za auto nebo nějak tak nebo to echat jako dobrovolné. myslím že 20 kč asi nikoho nezabije a mohlo by se z toho uhradit právě toto ( výroba pohárů a tak.) :?:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Standa » úte led 10, 2006 12:49

Vítám plodnou debatu.Vstupné dobrovolné je bezvadnej nápad.Jsem pro všema deseti.

jsem ochoten pomoci v oblasti toho ubytování,jsem ochoten si vzít na starost vešketrou agendu kolem kempu,v míře unosné tj(nemám obuch ani paralizer)jsem ochoten zajistit a postarat se o pořádek při ubytování a hlavně o klidné noci.Víme všichni o čem mluvím.
Pakliže toho na mně nebude moc tak přiložim ruku k dílu jako pořadatel čehokoliv při srazu samotném.

Vznáším dotaz!!!!!Kam se bude ubírat naše cesta v případě že se zjistí že letiště pro nás k nájmu nebude??????
Jak hodně to chceš Pátrači hrotit se zajištěním?Myslím tím ten bufet,případně sociálky.
Jeden podnět!!!!!!Chtělo by to asi nějak ošetřit případné stanování na ploše!Jednou se nám při setkání v Holicích usídlilo pár skopčáku přímo na parkovišti,někdo zavolal higienu a mněli jsme to za 10 000kč.

Stenly
Že by konečně........
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Flipper Tom » úte led 10, 2006 12:52

klidně kilo za auto, to se snad nikdo neposere ? dobrá študenti, vojsko a důchodci polovic :) a pokud by dorazila nějaká holka (sama) s ladou tak samozřejmě zadáčo a z tuning šopu samara.wz.cz by určitě dostala nějakej dárek :)

nějaký dárky z ťuňigšopu dám taky pro vítěze soutěží

jinak já můžu udělat taky ten ohňostroj, necelý 3 minuty výjdou asi na tisícovku

můžu vzít generátor bude li třeba
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Patrac » úte led 10, 2006 13:03

Pánové má pro vás první vlaštovku. :wink: Dovolal jsem se p. Kaštánkovi.(organiztor srazu ULL) dal mi číslo na ppl. Vačkaře :lol: :lol: příhodé jméno.který má na starosti oblast Bechyňského letiště. Teď jsem mu nastínil problém. Bohužel jsem se netrefil do správné doby jel na jednání. Mám mu zavolat zítr ráno po sedmé. A teď se držte pánové Bechyňské letiště je opět v provozu!!!!! ne celé pouze jeho zadní část hangáry obytné budovy. tzn. letiště je nadále k dispozici a pplk. Vačkař mi řekl že je možné na letové dráze být oficiálně!!!!!! Zítra mám zavolat a řekne mi za jakých podmínek je to možné. Takže zatím nejásejme předčasně ale možná se blíská na lepší časy a do Bechyně budeme třeba moct jezdit oficiálně :!: :!: každopádně na nějaký ohňostroj a výstřelky na letišti (driftování v hangárech) zapomeňte. Budeme se asi muset opravdu trochu ukáznit.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Patrac » úte led 10, 2006 13:22

Flipper Tom píše:ohňostroj snad není nic proti ničemu ? :) nebo teda přinejhorším aspoň tu striptérku ?:)
Pokud v kampu tak asi jo pokud to dovolí. ale na letišti??? no uvidíme co zítra třeba řeknou 50 000 za pronájem a jdeme hledat nový místo.mmj sraz ULL je v Bechyni v květnu 27.5. :oops: to vyšlo těsně že?
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Další

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron