Bechyně jaro 2006

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Patrac » stř led 04, 2006 11:58

Marek píše:
Lubis píše:Diky vam moc obema za prijeti. doufam ze se uvidime akorat nevim jak mezi vas ve svejch 19 letech zapadnu?


To jsi teda přehnal, drzoune drzá!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Víš, kolik je mezi námi lidí mladších než Ty??? Přesně jak píše Majo - někteří ještě ani nemají řidičák. Minimálně polovině z nás je méně než 30 let (mám teď na mysli majitele vozů, nikoli vozy :D ).

:( no jo no furt já vím že patřím do tý druhý poloviny furt mi to nepřipomínej :roll:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Wolf » stř led 04, 2006 12:25

Marek píše:... Minimálně polovině z nás je méně než 30 let (mám teď na mysli majitele vozů, nikoli vozy :D ).

:D :D :D A minimalne 5 z nas je mene nez 50 letych :D :D :D . Ale niceho se neboj, hlavne, ze jsi z Rakovnika, tam to mam rad, jednou mi tam na parkovisti propichali qumy :D . W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř led 04, 2006 14:02

Pátrač píše:
Marek píše:
Lubis píše:Diky vam moc obema za prijeti. doufam ze se uvidime akorat nevim jak mezi vas ve svejch 19 letech zapadnu?


To jsi teda přehnal, drzoune drzá!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Víš, kolik je mezi námi lidí mladších než Ty??? Přesně jak píše Majo - někteří ještě ani nemají řidičák. Minimálně polovině z nás je méně než 30 let (mám teď na mysli majitele vozů, nikoli vozy :D ).

:( no jo no furt já vím že patřím do tý druhý poloviny furt mi to nepřipomínej :roll:


Hele,starouš se ozval. :lol: :lol: :lol: :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Luděk Ondrůch » stř led 04, 2006 15:44

Pátrač píše: :( no jo no furt já vím že patřím do tý druhý poloviny furt mi to nepřipomínej :roll:

Ty máš co mluvit :lol:
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod dmatej » sob led 07, 2006 18:58

Tak jste mě přivedli k jedný větě, kterou začnu říkat Laďce: "Aspoň ty bys už ve svým věku měla mít rozum, když ho nemám já!" :D :D :D
Laďka *1976
Já *1979.


Jinak s tou spanilou jízdou - určitě naplánovat a hlásit předem! Na podzim jsem měl rozdělaný ventily, najednou někdo přišel a říká "Jedeš?" a já na to "Kam?".... no, během 30s jsem to prostě zadeklovat nestihnul :lol: :lol: :lol:

No a na jaře už snad bude všechno hotový - seřizovat ventily umim, max. budu potřebovat přetryskovat karbec.

Brousit, tmelit, vařit a lakovat kastli asi na letišti nebudu :twisted:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Radek » sob led 07, 2006 20:22

dmatej píše:.... no, během 30s jsem to prostě zadeklovat nestihnul :lol: :lol: :lol:
Pokud se pamatuju, tak spanilá jízda se připravovala a vyvolávala asi půl hodiny, včetně toho, že se auta asi deset minut řadila k odjezdu do kolony, takže chce to jen koukat kolem sebe...
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvekod dmatej » sob led 07, 2006 23:36

To víš, když se 4 hodiny soustředíš s hlavou zabořenou kamsi pod kapotu, o okolí nemáš ponětí, pokud o sobě samo nedá vědět ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Standa » pon led 09, 2006 13:17

Hurikán píše:
Tomáš píše:pokud do tý doby neumřu a nebo mi nějaká zvěř neukradne žigula budu se snažit dojed... :lol: ...mimo jiné loni organizoval Stenli ubytování..jak tomu bude letos??


Letos budou s největší pravděpodobností ubytování zajišťovat ofic. organizátoři srazu.


Tenhle příspěvek mně dostal uplně do sraček.Tak sraz kterej se po sedm čísel organizoval sám a kterej není třeba jakkoliv omezovat či dokonce dirigovat má teda zřejmně oficielně stanovený organizátory.
A sraz kterej vzniká a již teď je zřejmé že se bez oraganizačního teamu asi ani nerozjede je ještě stále bez jakékoliv vlády či organizace.

Tak jestli je tohle pravda tak Vám patří mokrej hadr na palici(protože to prej postaví lid nohama na zem)podle ohlasů z minulé ´Bechyně na které jsem sice nebyl,ale jinak o ni vím skoro všechno byl jedinej kdo by se mněl stát tradicí je Ctirad a popřípadě jeho dcera(žejo Chechtaku).Vše ostaní bylo jako minule.Ostatní tradice zůstavají.Spanilka,Marek a jeho chirurgie SRO,a vše ostatní se organizovalo SAMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zazačátku mi něco jako organizace chyběla,ale když vidím kam vede částečná organizace fora tak Vás všechny kdo mají tendence něco ORGANIZOVAT prosím aby zamněřily svoji aktivitu na sraz v jiném tématu.tam je to třeba.Bechyni tak jak ji známe nechte tak jak je.

Děkuji

Tím odpovídám i na případné hlasování o tom zda spojit či nespojit.Z mého pohledu V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!!!!!Jeden důvod už tu zazněl.Bechyně je sice o autech ale taky o lidech.V mém případě už je to jen o lidech(některejch)nezkoušejte míchat něco co funguje s něčím o čem nikdo neví jestli fungovat bude.Ve finále se z toho ze všeho třeba taky může stát fraška.
Termín si zapíšu do kalednáře a budu doufat že Bechyně zůstane přesně taková jakou ji znám ze života,z videa a s fotek.


Stenly
VIVA ANARCHIA
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Chettak » čtv led 12, 2006 17:43

By Stenly: "....podle ohlasů z minulé ´Bechyně na které jsem sice nebyl,ale jinak o ni vím skoro všechno byl jedinej kdo by se mněl stát tradicí je Ctirad a popřípadě jeho dcera(žejo Chechtaku)..."
:supz: :thumbleft: :love4: :angel13:
Ale obavam se, ze tradici se to nestane... :oops:

Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Standa » čtv led 12, 2006 18:19

Chettak píše:By Stenly: "....podle ohlasů z minulé ´Bechyně na které jsem sice nebyl,ale jinak o ni vím skoro všechno byl jedinej kdo by se mněl stát tradicí je Ctirad a popřípadě jeho dcera(žejo Chechtaku)..."
:supz: :thumbleft: :love4: :angel13:
Ale obavam se, ze tradici se to nestane... :oops:

Chettak :munky2:


tak ho musíme přsvědčit.Každej musí pochopit že dcera Ladamaniaka musí bejt zase jen z Ladamaniakem aby spolu co nejdřív mněli malý ladamaniaky.Jak říkám co nejdřív!!!!!Ctirade to je výzva.


Stenly
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Tomáš » čtv led 12, 2006 18:30

Standa píše:
Chettak píše:By Stenly: "....podle ohlasů z minulé ´Bechyně na které jsem sice nebyl,ale jinak o ni vím skoro všechno byl jedinej kdo by se mněl stát tradicí je Ctirad a popřípadě jeho dcera(žejo Chechtaku)..."
:supz: :thumbleft: :love4: :angel13:
Ale obavam se, ze tradici se to nestane... :oops:

Chettak :munky2:


tak ho musíme přsvědčit.Každej musí pochopit že dcera Ladamaniaka musí bejt zase jen z Ladamaniakem aby spolu co nejdřív mněli malý ladamaniaky.Jak říkám co nejdřív!!!!!Ctirade to je výzva.

ty brďo víte co by to bylo za parádu spanilá jízda na radnici....nevěsta v namašlený 2103 se spoustou chrómů a ženich v nadupaný 2107...hm kdy se to bude konat :lol: :lol:


Stenly
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod 1.Myska » čtv led 12, 2006 18:39

:shock: :shock: :D
1.Myska
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon srp 22, 2005 22:11
Bydliště: Morašice (Znojmo)

Příspěvekod Ziko » čtv led 12, 2006 18:43

Tomáš píše:Ty brďo víte co by to bylo za parádu spanilá jízda na radnici....nevěsta v namašlený 2103 se spoustou chrómů a ženich v nadupaný 2107...hm kdy se to bude konat :lol: :lol:


Až si vemeš Ivanku:)
Sch 130(6/04 - 1/06) -- Sch 105 (10/04 - 3/05) -- VAZ 2101(3/05 - 2/06) -- Lada 2107 (2/06 - ) -- Opel Astra F (11/09 - )
East Runner Brigade
<STODOLNÍ II> <III>
Ziko
 
Příspěvky: 162
Registrován: stř bře 16, 2005 22:14
Bydliště: Brno - Oltec

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » čtv led 12, 2006 19:12

Tady chvilku člověk neni a hned je tu Sodoma a Gomora chuligáni. :evil:
Co mi tady strašíte dceru? :evil: :wink:
A jen tak mimochodem.Nemyslíš si Stando,že by se počet Ladistů spíš snižoval,kdyby se Ladisti začli pářit? :lol: Nebo si myslíš,že by jedna rodina jela na sraz několika vozy? :? :lol:

Ale jinak svatba Ladisty(Ladistky) by mohla bejt opravdu pěkná. :thumbright: To by asi nezkousli ani motorkáři. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Hurikán » čtv led 12, 2006 19:30

Ctirad Vyskočil píše:Ale jinak svatba Ladisty(Ladistky) by mohla bejt opravdu pěkná. :thumbright: To by asi nezkousli ani motorkáři. :wink:

jj To by bylo super. Před pár týdny byla u nás ve štatlu svatba, kde byly 3/4 vozů zn Tatra. Převážně typu 613-4, ale i pár špicových T 700 pro nevěstu a ženicha. Málem jsem jim ty auta poslintal, jak jsem záviděl. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron