Adam III

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Raduz » čtv dub 03, 2008 19:11

Honza 21061 píše:JEDU a společně se mnou ještě Ladalover!! :hello1:
P.S. Měl by se Ti ozvat Radůz z Prahy, také prý pojede i se synem a 2110. :)


Zdar, já se hlásím i s potomkem. Jestli se mužeme přidat tak rádi přijedeme, ale s 2111 (Honza mlží). :D Dostali jsme od mámy volno, ráda si od nás odpočine. Mám jednu prosbu, vzhledem k tomu, že nemáme vlastní NIVU tak se potřebujeme někam vetřít a to i s dětskou sedačkou, aby Ondra(6) v terénu nelítal po autě jak nudle v bandě. :blob5:
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod stav » čtv dub 03, 2008 23:34

raduz. na rovinu: tak to teda nevím, jestli je to dobrý nápad s tím děckem, sedačkou a Nivou. nejde o žádné drsňáctví, nevím jak kdo , ale já osobně si to na triko nevezmu, takovou soudnost ještě mám.
Uživatelský avatar
stav
 
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod stav » pát dub 04, 2008 11:02

takže vážení přátelé , budu na vás čekat a těšit se, přijeďte v pohodě a beze ztrát. Pravděpodobně už nebudu u PC takže kdyby něco, dejte znamení na mobil. nashledanou.
Uživatelský avatar
stav
 
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod Raduz » pát dub 04, 2008 17:52

OK, v tom případě nás nečekejte a Zlomte VAZ :)
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod Laďuša » sob dub 05, 2008 21:38

Laďuša píše:Já vypínam poněkud jinýma způsobama.... :P 8) A právě tuten víkend se vypínat nebude, až pak :mrgreen: :wink:


Hm, tak jsem se nakonec vypínal, do KT jsem se dostal v 7 ráno a vstával jsem v jednu odpoledne..... Takže jsem vás ani neviděl... :P I když to asi ani jinak, přece bych nestál u silnice a nevyhlížel... :mrgreen:

Doufam, že se vam akce vydařila (daří) :wink:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Honza 21061 » sob dub 05, 2008 22:36

Část expedice hlásí návrat domů bez provozních škod a následků na zdraví! :)

Jednoznačně hodnotím Adama III. jako nejvydařenějšího ze všech. Nejen počtem celkově najetých kilometrů v terénu, ale i vším okolo!
Zdeňkovi a jeho rodině patří největší možný dík za bezkonkurenční pohoštění a občerstvení po "akci" a všem dalším za to, že se zúčastnili a vytvořili další srazový moment, na které se nezapomíná! :wink:
Druhá část expedice si stále ještě užívá večera na základně, Nivy odpočívají zaparkované u louky s výhledem a jistě se tam všem dobře daří! :)

Terénní vložka si zaslouží vlastní pasáž, ale nelze příliš popisovat, kdo to nezažil, stejně si to nikdy nedokáže představit. Řekl bych, že dnes si Nivy sáhly na vrchol své průchodnosti a všichni šoféři na vrchol dovedností. Na obou stranách do toho bylo vloženo naprosté maximum!
Pokud mi ještě někdy někdo bude tvrdit, že existuje lepší automobil vhodný do terénu stejné kategorie, váhy a koncepce, nebudu volit žádná opatrná slova, kterými mu odpovím. Niva je zkrátka predátor!
Můžou dřít nápravy o kameny, můžou být klády a větve narvané mezi nápravy, v kardanu, padat keře, lítat zástěrky, mlhovky, plasty, může být voda v kabině, motor v té vodě zcela ponořený, může se jet doslova bokem, vyjíždět téměř kolmé převýšení- NIVA ZKRÁTKA JEDE!!!
Není to žádné sci-fi, protože toto vše a ještě mnohem více, jsme dnes zažili a zážitky to jsou jedinečné!
Občas nastaly chvíle plné obav (přelití vody přes kapotu a 1/3 čelního skla při průjezdu hlubokou louží), beznaděje (dvě Nivy ze čtyř uvíznuté na rozbahněné cestě, mezi větvemi a loužemi) občas bylo nutné i kapitulovat, couvat zpět přes výmoly a bahnité koleje, ale o to příjemnější byly pocity vítězství po nějakém takovém prožitku!
Jak říkám, nelze popsat slovy praktické zjištění, že Niva je víceméně nezničitelná a hranice jejích možností jsou skutečně velmi a velice vysoko!!
Taktéž i samotné motory a převodovky Lada zasluhují uznání- o podmínkách a režimech, v jakých se dnes jezdilo, se málokterému "sedanistovi" a už vůbec ne leštěnkáři zdálo, a pokud ano, vzbudil by se hrůzou a politý potem, že to snad ani není možné! JE a všechno to přežije! :twisted:

O to smutnější byl potom zase návrat, ale na palubě naší "bílé(červené) vrány" jsem měl Ladalovera, takže cesta lépe a veseleji ubíhala.
Díky všem ještě jednou!! :)

P.S. Až zpracuji svoje fotky, dodám.
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Honza 21061
 
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod ladalover » sob dub 05, 2008 23:53

:wink:

UFFF! Tak to bylo mega!!!!!! M:E:G:A:!!!

Tak dokonalý zážitek jsem ještě neměl. Můžu za něj poděkovat mým skvělým Lada přátelům, jmenovitě: Honza 21061, Radek K., Marty, Luděk + Jana a především Stav!! :wink: s rodinou, který nejen že se neuvěřitelně dobře ujal role hostitele, ale pasoval mě do role řidiče NIVY!! :twisted: Na což rozhodně jen tak nezapomenu. Neuvěřitelné, co tyto stroje dokážou!

LADA NIVA RESPECT :!:

Ještě jednou díky všem!!!
:wink:
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
ladalover
 
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvekod stav » ned dub 06, 2008 15:50

TAK! děkuji za super sestavu, pohodu, účast, pochvaly aatd. bylo to zkrátka super mega setkání, poježdění, pokecání.
Přílohy
expedice_adamIII_050407_010.jpg
expedice_adamIII_050407_019.jpg
Uživatelský avatar
stav
 
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod stav » ned dub 06, 2008 16:04

jinak, kdyby někdo potřeboval umýt auto, tak Marty našel docela dobrou přírodní myčku, všimněte si toho vyblejskaného předku
Přílohy
expedice_adamIII_050407_050.jpg
Uživatelský avatar
stav
 
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod stav » ned dub 06, 2008 16:15

a takto ,,meje ,, Radek
Přílohy
expedice_adamIII_050407_052.jpg
Uživatelský avatar
stav
 
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod marty » ned dub 06, 2008 17:55

zdendo bylo to supr a strašně dík za poskytnutý zázemý který bylo dokonalý.
jo at se daří a koule ti nevisý :wink: (kdo tam byl vý a kdo ne tak stejně nepochopý)a vopravdu mě přístě nekopejte do hlavy :mrgreen:
Uživatelský avatar
marty
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned říj 17, 2004 19:37
Bydliště: kosoř

Příspěvekod stav » ned dub 06, 2008 18:08

koule je OK, ten kurt něco zmákne, kdyby někdo měl zájem o odborně odmontovanou kouli.... za symbolickou cenu přenechám nebo vyměním za rovnější panhardku na Nivu. ono na fakt takové zbytečnost jako tažný, mlhovky, plasty není zrovna místo :D
Přílohy
střelnice.jpg
koule.jpg
Uživatelský avatar
stav
 
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod EMI » ned dub 06, 2008 20:16

koukam že jste řádili :wink:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
EMI
 
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI

Příspěvekod stav » ned dub 06, 2008 20:41

marty píše:zdendo bylo to supr a strašně dík za poskytnutý zázemý který bylo dokonalý.
jo at se daří a koule ti nevisý :wink: (kdo tam byl vý a kdo ne tak stejně nepochopý)a vopravdu mě přístě nekopejte do hlavy :mrgreen:


když von Marty si taky ustele na těch nejzajímavějších místech
Přílohy
marty.jpg
Uživatelský avatar
stav
 
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy

Příspěvekod marty » ned dub 06, 2008 20:44

to výš u kamen to bylo nejlepší bylo tam teploučko
Uživatelský avatar
marty
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned říj 17, 2004 19:37
Bydliště: kosoř

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků