LADA-WELT letní sraz 2015

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod jacek » čtv bře 12, 2015 12:35

Oznamuji termín letního srazu německého LADA-WELT 2015:
31.07.-02.08.2015 JENA

Fotky a komentáře z minulých ročníků najdete ZDE:

- ročník 2014: http://www.cck-brno.com/2015/01/lada-so ... -jena-2014
- ročník 2011: http://www.cck-brno.com/2011/08/lada-so ... esden-2011
- ročník 2010: http://www.cck-brno.com/2010/08/lada-so ... esden-2010

Oficiální pozvánku a detailní info sem později připojí Jan (Sas), pokud si tedy na nás vzpomene. :)
Jde o to, kdyby měl někdo zájem se zúčastnit s námi (nebo bez nás :) ), ať má dost času na přemýšlení a přípravu. Trasu a zajímavé cíle po cestě tam i zpět zpracuji. J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod Sas » úte kvě 12, 2015 16:04

Ahoj přátelé auta LADA,

německý LADA klub "Lada-Welt" vás zve na letní sraz v termínu od 31.07.2015 do 02.08.2015 u Jeny. Hlavní program se uskuteční v sobotu 01.08.2015. Máme program pro mladé i staré, pro děti i stále mladé. :)

Během setkání nabízíme možnost ubytování na kempu Jena. Možno jsou stan, obytný přívěs, chata nebo bungalov.

Poplatek za účast na programu činí cca 50,- EUR za osobu. Pro děti budou slevy (ubytování a program).

Přihlašujte se prosím povinně do 05.06.2015 na email Sommertreffen@Lada-Welt.de s těmito informacemi:

  • příjmení, jméno
  • adresa
  • telefonní číslo (mobilní telefon)
  • Členství v LADA Klubu CS ano/ne
  • počet dospělých
  • počet a věk dětí
  • ubytování: způsob (stan, obytný přívěs, chata nebo bungalov), pátek až neděle, popř. další dny, nebo denní host

Jednodenní účast je také možná, ale je nutné se rovněž přihlásit. Místo informace o ubytování uveďte “denní host”.

Tam je informační téma ve fóru Lada-Welt.

Co dělali jsme v minulosti: 2010 (německy), 2010 (česky), 2010 (česky), 2011 (německy), 2011 (česky), 2012 (německy), 2013 (německy), 2014 (česky).

Moc zdravím z Drážďan
Jan
Uživatelský avatar
Sas
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod jacek » pát kvě 15, 2015 11:03

Ahoj Jane,

už jsem se lekl, žes na nás letos zapomněl :lol: Tak díky za pozvání, když to jen trochu půjde, tak rádi s Albertem přijedeme. Další osobně na srazu v Mnichově Hradišti.
Těšíme se na viděnou Ivan + Albert
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod Sas » pát kvě 15, 2015 18:00

Co myslíš?!?!?!?!? Uvidíme se v Mnichově Hradišti i u Jeny. :)

Moc zdravím z Drážďan
Jan
Uživatelský avatar
Sas
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod Sas » stř kvě 27, 2015 10:21

Ahoj přátelé auta LADA,

kontingent bungalovů je vyčerpáne. Možne jsou ještě stan, obytný přívěs nebo chata.

Moc zdravím z Drážďan
Jan
Uživatelský avatar
Sas
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod jacek » stř kvě 27, 2015 22:26

Chata - to je to, co jsme měli posledně? Jako byl "Hubert"?
Ahoj Ivan a Albert.

P.S.: Dnes jsme dorazili ze srazu :shock: . Wir haben ein bißchen mit Holger P., Oksana und Maria-Katharina gemeinsam gereist. Prosím předběžně rezervovat nejméně jednu chatku, další mailem.

Kdo má zájem, tak neváhejte, počet účastníků je omezen! J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod Sas » čtv kvě 28, 2015 09:42

Ano, to je, co jste méli minulý rok.

bungalov: koupelna, kuchyně atd.
chata: jenom postele a lednička

Ložní prádlo je včetně.

Moc zdravím z Drážďan
Jan
Uživatelský avatar
Sas
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod jacek » úte čer 02, 2015 16:38

Jen dodám, že cena za chatku je 10€/noc + 10€ za os./noc. Chatky jsou s jedním, dvěma nebo třemi lůžky.
Účastnický poplatek je sice poněkud vyšší, ale zato včetně jídla (večeře) a programu vč.případných vstupů. Program začíná obvykle společnou večeří již v pátek od 17:00h - tomu je nutno přizpůsobit čas příjezdu. Platba je možná až na místě.

:!: Všichni dosavadní (i potenciální) zájemci prosím co nejdříve potvrdit a upřesnit účast a požadavky: lůžka, od-do, a další - viz Sas zde v příspěvku z 12.5.t.r.

S Janem jsem v kontaktu, pište přímo mně, Hurikánovi nebo sem - budeme to postupně sumarizovat.
Cestu lze jet podle domluvy třeba společně, plánovaný odjezd z Brna v pátek ráno. To bychom snad stihli i něco málo uvidět cestou. :) Detaily přes SZ nebo email. J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod jacek » pát čer 12, 2015 12:43

jacek píše:
:!: :!: :!: Všichni dosavadní (i potenciální) zájemci: prosím co nejdříve potvrdit a upřesnit účast a požadavky: lůžka, od-do, a další - viz Sas zde v příspěvku z 12.5.t.r.

Detaily přes SZ nebo email.


Budeme zůstávat déle, tak kdyby si to někdo mohl a chtěl taky o den-dva prodloužit, bylo by to prima. J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod Sas » stř črc 29, 2015 12:36

Ahoj,

přeji vám dobrou cestu. Uvidíme se u Jeny, těsíme se!

Moc zdravím
Jan
Uživatelský avatar
Sas
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát kvě 07, 2010 06:58
Bydliště: Drážd'any

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod Vašátor » sob srp 01, 2015 17:40

Rony měl po cestě drobné potíže, ale nakonec vše dobře dopadlo :). Jeho i Danova posádka zdárně dojela až na místo ;-)
viewtopic.php?f=27&t=21672
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9303
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod jacek » stř srp 05, 2015 11:37

Sraz byl super! Rony a Dan zdárně dojeli nejen na místo, ale jak vidno tak i zpět. Viktor z Prahy taktéž. Podrobněji průběh popíši, jak se vybalím a vzpamatuji z cesty :mrgreen: Jinak ve zkratce - po technické stránce: tři vozy z Brna, jeden z Prahy. Nejvážnější potíž měl Rony se zničenou hardyspojkou, na dalších cestách pak každého něco trochu pozlobilo. Danovi 1.válec schroustl rozpadlý izolátor svíčky - koupil si holt ty nejdražší, jaké existují :) Naštěstí to snad včas vylétlo pod ventilem, a zdá se, že tedy beze škody. Nám se ke konci pobytu nepříjemně rozvrzal spodní, zánovní kuláč. Dost pomohl silikonový olej do prachovky a teď doma se s ním pro jistotu rozloučíme. No a jak Dan na výletě do Eisenachu věštecky pravil - každému už se něco stalo, zbývá jen Viktorova 2103, ale to bude asi nějaká maličkost. Inu - splnilo se do písmene: totálně ucpaná volnoběžná tryska.
V zásadě ale všechna autíčka poctivě šlapala, a ani na německých autobáhnech se neztratila. Podle reakcí mnohých řidičů soudě, byla naše výprava vítaným zpestřením dálničního provozu a mnohdy i objektem fotografování za jízdy. Díky za společnost na cestě i na místě všem našim spoluúčastníkům, bylo to fajn. Třeba sem Ron s Danem, případně Lucka a Pavel také napíší své dojmy z tohoto srazu, kde byli poprvé. J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod Rony » stř srp 05, 2015 13:07

Tak za mě,sraz byl krásnej ale nebýt tebe J.tak jazyková bariéra by asi dělala trošku potíže,takže děkujeme za překlady.Jinak samotný sraz, až na pár maličkostí byl hezký a proběhl v pohodě ale stejně se mi asi nejvíc líbili naše samotné výlety po Německu.Dost jsme toho viděli,krásně jsme se projeli,vlastním tempem.Po dálnici ,zkouška max.rychlosti-ručička tachometru opřená o 160km/h.S novou hardynou jsem si to už mohl dovolit.Takže za mě krásně strávené čtyři dny, se super lidma-kamarádama.Jsem rád,že se všichni vrátili v pořádku domů a budu se zase těšit na další sraz nebo výlet.Jo a mimochodem, návrat z Německých krásných dálnic,kde za celé čtyři dny a spoustu najetých km,nebyla ani jedna kolona či nehoda tak návrat na naši D1 byl teda opravdu krutý.Naklepaní jako šnycl a v deset večer, kolona asi 6 km a stání asi 1,5 hodky.Krásný návrat.Něco málo fotek: http://2101.rajce.idnes.cz/Lada_Welt K přístupu servisu Lada v Mostě, se už nebudu ani zmiňovat,už to tady bylo popsané.
Uživatelský avatar
Rony
 
Příspěvky: 109
Registrován: pon bře 12, 2012 12:38
Bydliště: Brno

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod csfousek » stř srp 05, 2015 17:07

Pěkné fotky muselo byt fajn.
Lada 2105 r.v. 1985
Lada 21044 1700i r.v.1996
Lada 112 1.6 16V r.v. 2006
Lada Vesta 1.6 16V r.v.2018


LADA-Krása a elegance,volnost a svoboda,odolnost a vytrvalost.
Uživatelský avatar
csfousek
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte dub 22, 2008 09:42
Bydliště: Orlová

Re: LADA-WELT letní sraz 2015

Příspěvekod D.A.N. » pát říj 23, 2015 14:27

Vím....bude to znít neuvěřitelně :shock: ....ale konečně jsem se "dokopal" ke komentáři a vložení fotek, ze srazu v Jeně, kterého jsem se zúčastnil se svou zelenádou :mrgreen:

Takže...bylo-nebylo....dávno tomu... :lol: ...nenene jinak...

Sraz...i po tak dlouhé době, hodnotím velice pozitivně (tedy až na pár situací, které se již probírali výše...popř. v jiných vláknech)!
Předně bych chtěl "vypíchnout", velice profesionální přístup našich Animátorů (toto slovo, je prý dnes hodně IN :wink: )...v podobě Jacka a Hurikána...kteří nám, z vlastní iniciativy, přichystali nezapomenutelné chvíle v podobě výletů po okolí Německa, a návštěvou zajímavých míst, čímž náš zážitek samotného Ladasrazu v Jeně o to víc znásobily....za což bych jim chtěl tímto od srdce poděkovat!!
Ze čtyřdenního výletu jsem si odnesl, cca 1500 najetých kilometrů se spotřebou kolem 7 litrů paliva (kdyby se mi "nešprajcl" sytič a nerupla svíčka...mohl jsem být, na svých oblíbených šesti :roll: )....odzkoušení maximální možné rychlosti mého vozu na německých dálnicích s neomezenou rychlostí (nikdy by mě nenapadlo, že se svezu, byť jen na chvíli, v jejich nejrychlejším pruhu :mrgreen: )....a samozřejmě, již zmiňované prožitky v podobě návštěv zajímavých míst...ať už to byla návštěva hradu Wartburg a přilehlého zbytku továrny s muzeem, kde se vozy stejnojmenné značky vyráběly.....nebo památníku bitvy národů v Lipsku, a neopakovatelných momentů, při večerním grilování, v pohodě a klidu.
Samozřejmě zážitků bylo daleko víc....ale to kdybych sepsal...tak už to musím vydat knižně...a to se mi moc nechce :lol:

Proto ať více řeknou fotky...kterých jsem, jak jsem teď zjistil, "naflákal" cca 1100ks...a vybral jen 330 nejzajímavějších.
(A pak se divte, že mi to trvalo tak dlouho :oops: )

No...a budu doufat (vzhledem k událostem, současných dní).....že se svět v "prdel" neobrátí....a moje časová i finanční situace to dovolí....že to nebyl poslední výlet za hranice ČR....a já se opět zúčastním.

Fotky zde: http://vagondesign.rajce.idnes.cz/Lada_sraz_-Jena_2015/
Jméno: ladasraz
Heslo: jena

S dovolením zde umístím jednu zajímavou fotografii....kde je krásně vidět, jak moc uvolněná nálada v našem kolektivu panovala!
Na obrázku můžete spatřit kolegu Ronyho, při návštěvě muzea Wartburgu, který když tam spatřil modrou "fenu", v podobě krásné Jawy 350....jal se ji očuchávat....a pak...pak?!....to už se nedalo ani fotit...prostě "Sodoma-Gomora" :mrgreen:
Přílohy
Rony a fena.jpg
Uživatelský avatar
D.A.N.
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned říj 02, 2011 18:31

Další

Zpět na Ostatní akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků