Klubová účast na Masarykově okruhu 28.10.

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Vašátor » pon říj 11, 2010 09:25

Hurikáne, počítej semnou :!:
S Medvědem či klukama Pindryčovejma jsi mluvil? Bylo by výborné, kdyby se podařilo dát dohromady celou modelovou řadu.
Rovněž bysme se měli sejít a dát dohromady nějaké klubové předměty - hlavně nezapomenout na vlajku. Dále by se mi tam moooc líbil tvůj retro stoleček! No prostě by to chtělo urobit řádnou prezentaci, než jen holé postavení aut.

To Tommel: ty by jsi případně přijel 05kou nebo Priorou?
Nevím, jestli by nestálo za to prezentovat v klubu i modernější vozy, než jen modifikovanou "kopějku".

Hurikáne, nebylo by v Tvých možnostech tam dostat i Malinu? V případě že nás bude málo.

Rovněž bych poprosil všechny zúčastnění chtivé o malou prezentaci svého vozu. Počet najetých km, spotřebu, případně zvýšený výkon.... nějaké údaje co stojí za zmínku. U mě to bude např. cesta na kraj Turecka - nejvyšší a nejnižšší překonaná nadmořská výška apod.

Hurikáne, je tam možnost vypujčení nějakých věcí? Třeba takové ty plastové stojánky, do kterých se dávají letáčky s popisem vystavované věci?
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9316
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Luděk Musil » pon říj 11, 2010 09:50

Bohužel se budete muset obejít bez mé účasti. Jedu se "svými" děvčaty od středy 27. 10. do soboty 30.10. na skautskou výpravu do Kostelce nad Orlicí .... i když Bůh je mi svědkem, že bych se po Masarykově okruhu velmi rád projel. Takže možná za rok.
Přesto Vám přeji krásné počasí, skvělý zážitek z jízdy po autodromu a důstojnou reprezentaci Ladaklubu (v duši budu s Vámi). L.
PS: a abyste neřekli, že kecám, tak zde "moje" děvčata:
Přílohy
DSCN1841.jpg
Naposledy upravil Luděk Musil dne pon říj 11, 2010 10:01, celkově upraveno 1
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10486
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Tommel » pon říj 11, 2010 09:52

No rád bych jel 05kou, přeci jen s tou bych se po okruhu projel radši :mrgreen:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

Příspěvekod Hurikán » pon říj 11, 2010 10:23

S Medvědem a bratry P. budu mluvit, takže se jich optám. Jsem rád, že myslíš i na "doplňkovou" výstavku. Výstava určitě není jen o samotných autech, ale i o věcech okolo. ;) Malinu, mno nevím nevím. Teď má momentálně vadnou převodovku, takže se tam s ní nepotáhnu. Pokud se mě tedy nepodaří ji do té doby uschopnit. Nejsem si jist, že by tam v současném stavu vůbec dojela. :? Za sebe ještě musím dodat, že Jahodu tam povezu jen za suchého počasí. To je lehce omezující prvek. Doplňkovou výstavku ale klidně udělám, to není problém.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Maniac » pon říj 11, 2010 10:48

Jak už bylo proneseno pokud bude hezké a suché počasí jedu. :)

Přemýšlel sem i že bych ho jedno kolo potrápil na okruhu, uvidíme podle aut na trati. :)
Moje www stránky k nakouknutí:

http://www.ladavixen.com/

Její jméno je " Vixen " .
Uživatelský avatar
Maniac
 
Příspěvky: 227
Registrován: čtv zář 25, 2008 08:50
Bydliště: Uničov

Klubová účast na okruhu N E B U D E

Příspěvekod Hurikán » čtv říj 14, 2010 19:37

Vašátor v jiném tématu píše: A rovnou se tě zeptám ... co ědláš 28.10.? Jistě jsi už zaznamenal téma http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=14440&start=0 Zatím je nás totiž pěkně málo, takže zvažujeme, jestli se této akce vůbec účastnit....


V návaznosti nejen na tento příspěvek a po konzultaci s některými dalšími lidmi musím bohužel konstatovat, že se oficální klubová účast na této akci neuskuteční. :( Lidí, co by chtělo přijet je málo, těch s pěknými auty ještě méně a navíc je u nich účast podmíněna aspoň trochu slušným počasím, které tou dobou velmi pravděpodobně už nebude. Než se tedy jako klub blamovat účastí pouhých tří strojů, tak jsme se rozhodli od tohoto záměru ustoupit.

Jestli má někdo zájem se na akci podívat, nebo se projet po okruhu, tak klidně může. Okruh je otevřen i pro zájemce z řad široké veřejnosti.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vašátor » pát říj 15, 2010 07:57

Velice mne mrzí, že jako klub nejsme schopni dát dohromady alespoň pár hezkých vozů na prezentaci Ladaklubu CS. :? S Hurikánem jsme to celé probrali a opravdu v tomto vozovém složení nemá smysl se o něco snažit.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9316
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Freedom » úte říj 19, 2010 14:51

škoda před tou nehodou bych jel :( takhle bych se svou posvařovanou ladou akorát klubu uškodil a popíchnul jiné oči k posměchu Ladám, takže nedobrovolně se vzdávám šance se tam dopravit, tomu kdo jede přeji hezké počasí a hodně zábavy a hlavně aby nedošlo k nějaké poruše a všichni ste se vrátily pak v pořádku domu :wink:
2107 modro - bílá barva + do budoucna buď combi 1.7i nebo Niva 5dv. dle finanční situace
Uživatelský avatar
Freedom
 
Příspěvky: 287
Registrován: úte bře 21, 2006 23:24
Bydliště: Brno Kr.Pole

Příspěvekod Maysner » čtv říj 28, 2010 17:20

Jedinej koho jsem tam potkal byl Hrubi. a na draze se prohanela pouze upravena okruhova 05ka s VFTS plastama
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hurikán » čtv říj 28, 2010 18:28

To je dobře, že se tam byl někdo podívat. Šla by ale informace trošku rozvést? Nějaký popis dění, věcí kolem a tak. A ideálně doplnit pár fotkama. :)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Maysner » čtv říj 28, 2010 18:37

byla tam moznost nejaky exkurze po hlavni budove nebo tak
jinak vse jen o jezdeni po okruhu. ta jedna jizda byla malo. ale nemam slicky a tolik penez.
hrubi neco fotil, ja mrzl
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hrubi » čtv říj 28, 2010 19:00

Asi takhle, prezentovat se tam s žigulama, možná by to bylo zajímavější :wink: Akorát se mi zdálo teda dost málo lidí, zkrátka byla kosa (a taky jsem tam byl cca od desíti do dvanácti).

- jízdy po okruhu - dělá se pravidělně nekolikrát do roka, možná jsem přišel o pocit z projížďky po prestižním asfaltu, ale jinak jsou to se sériovou 01 asi dost vyhozený prachy
- škola smyku - leda prd, malej asfaltovej ovál, ktrerej byl asi z 1/3 kropenej vodou, pár kuželů a to je všechno. Vždycky někdo přijel, pustili ho tam, chvilku si tam sám (tudíž nevím moc, kde je ten "didaktický efekt") blbnul a jel pryč. Takhle si můžu zajezdit při každým dešti, nebo rovnou ještě líp na sněhu...
- sraz Corvett - pěkný, starý kousky (Stingray) sice všehovšudy dva, jinak převážně současná Z06, každopádně ale pěkný. Jen tu jejich jízdu jsem prošvihl...
- "klasické sportovní automobily" - to mě asi bralo nejvíc. Spousta starších bavoráků, MG, Lotus, okruhový schade, Fordy (Capri, GT!!!), jedno Mini, jeden vyladěnej Fiat 125, Maysnerem jmenovaná 05, zachovalá Octavia... Dál už nevím :)
No a jinak byla možnost volně se pohybovat v prostoru boxů (zde pár závodních Porsche, BMW a Lotus - jo a skákací hrad!!! :lol: ), na prohlídce v budově jsem nebyl...

Až nahraju fotky, třeba sem nějakou pěknou hodím :wink:
VAZ 2101, r.v. 1978 - Tajfun
VAZ 2103, r.v. 1978 - prostě a jednoduše Modrej
Uživatelský avatar
Hrubi
 
Příspěvky: 244
Registrován: pát led 02, 2009 19:38
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Ostatní akce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron