Žádosti a připomínky k moderátorům

(pište, co byste rádi či co se Vám nelíbí)

Moderátor: Moderátoři

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod dandy » úte led 03, 2012 15:52

:D na linku uloženom v záložkách mi to ukazuje #404 v rôznych podobách. Ešteže je ujo Goooogle šikovný. :D


Občas ma to prehodí aj na úvodnú stranu našej stránky a tam je ešte info o pripravovanom jarnom zraze 2011 !
Dá sa to dať nejako do poriadku? Nedávno som oslovil majiteľa jednej peknej 2105 (chlapík do 50r., neaktívny - iba občas čítal fórum keď ho auto neposlúchalo), a ten mi tvrdil, že pozná našu stránku, ale že je od jari umretá...


Ešte poznámka: občas sa pritrafí v odoslanom príspevku nejaká chybička, ktorú chcem opraviť (hoc aj minútu po odoslaní), ale neviem príspevok opraviť. Ak použijem tlačidlo UPRAVIŤ, objaví sa mi prázdne okno a nemám čo upravovať. Celý príspevok znova napíšem, ale zostane tam ten pôvodný príspevok. Tiež sa mi stalo, že som si dal náhľad napísaného príspevku a ten následne zmizol. Nebolo čo odoslať. Bude to niekedy fungovať podobne ako na starom fóre, kde sa dali opravovať a dopĺňať príspevky aj po dlhšom čase?

neviem koho, ale chválim možnosť rolovania, ďakujem :D :D
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod JmJ » stř led 04, 2012 08:41

Co se nedostupnosti fora tyka, tak ta by ted mela byt vyresena. Vsechno dulezite je presunuto na novy hosting. U puvodniho hostitele drzime jen domenu.

ted by tedy mely fungovat spravne adresy http://www.ladaklub.com a http://forum.ladaklub.com .

Ja jsem obetoval asi 3 hodiny temhle hruzam, tak by ted bylo vhodne, kdyby nekdo obetoval chvili a dal web do cajku. Zmenil stav srazu, novinky a konecne opravil sponzory. Pristupove udaje sdelim pres sz/mail/jabber/icq.

ty problemy s odesilanim prispevku prosim nekdo proverte.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Teepee » stř led 04, 2012 08:45

dandy píše:Občas ma to prehodí aj na úvodnú stranu našej stránky a tam je ešte info o pripravovanom jarnom zraze 2011 !
Dá sa to dať nejako do poriadku? Nedávno som oslovil majiteľa jednej peknej 2105 (chlapík do 50r., neaktívny - iba občas čítal fórum keď ho auto neposlúchalo), a ten mi tvrdil, že pozná našu stránku, ale že je od jari umretá...
Večer, z domova, to zkusím upravit. Teď už se začal diskutovat jarni sraz 2012, tak je tam co dát.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Teepee » stř led 04, 2012 20:36

Aktualizováno.

Nevíte někdo jak na seskupení vláken k Jedovnici 2011 do skupiny a celou tuto skupinu umístit do Uplynulých srazů? Já tam nic k založení skupiny nevidím. Posledně to snad mohl jen admin.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Štěpán » pát led 06, 2012 18:53

Nufunguje mi automatické přihlašování. I když zaškrtnu při přihlášení příslušný čtvereček, tak nefachčí. :cry:
Co s tím můžu dělat?

o jee. jake url pouzivas?
Štěpán
 

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Hurikán » pát led 06, 2012 19:20

Štěpáne, nejsi náhodou na foru, co je na oranžérii? Tam to nefunguje. Přejdi přímo na domovské forum.ladaklub.com ;)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Štěpán » pát led 06, 2012 22:36

Aha... Já už v tom mám zmatek.

Ono to funguje paralelně? To jsem z toho teda Sob...
Štěpán
 

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Hurikán » sob led 07, 2012 00:09

Neboj, nejsi v tom sám. :D Sice tomu prd rozumím, ale opravdu to funguje paralelně. :shock: Pokud ne dokonce serio-paralelně. :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod JmJ » sob led 07, 2012 00:59

Hurikán píše:Neboj, nejsi v tom sám. :D Sice tomu prd rozumím, ale opravdu to funguje paralelně. :shock: Pokud ne dokonce serio-paralelně. :lol:


jestli mate pocit, ze v tom mate chaos, tak forum zpristupnim jeste treba pres http://lecebnaprodusevnechore.barinka.net/ at mate o cem premyslet :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Petr HC » úte led 10, 2012 10:32

Ukázka jak by to nemělo být a návrh jak si to představuji:

Antonin00 píše:chcel by som sa spytat mam ladu 110 16V rok 2001 blbne mi zapalovanie.je tam zapalovaci modul a chcem sa spytat ci to dakto uz rozoberal je tam len elektronika alebo aj nejake pohyblive casti.

Problém je v tom, že na dotaz zapal* v "hledej" bys odpovědi na všechno okolo zapalování našel, ale je to po fóru tak rozptýleno, že se Ti vrátí 2401 odkazů (To je cca 100 hodin čtení odkaz/minuta). Proto bych chtěl znovu poprosit tvůrce fóra. Až se bude dělat nějaká větší změna -nezapomeňte uvážit to, co jsem zde již několikrát psal:

Citace citace: Kdysi jsem zde psal - cituji: >>>Chce to jenom trochu si prohlédnout fórum . Tvůj problém (včetně odpovědí na něj) je podrobně (včetně obrázků a výpočtů) rozebrán v sousedním tematu "hon na miliampéry" . Pravda - název tematu moc nenapovídá, ale temata okolo nabíjení (vč. alternátoru ,baterie a přechodových odporů) jsou po fóru bohužel naprosto chaoticky rozházena (už jsem to tady sice psal, ale tímto bych chtěl znovu poprosit adminy o sjednocení, aby nebyla stále zakládána nová a nová temata s různými názvy a stejnou problematikou u každého modelu vozu, přes "poklábosíme", až po FAQ) .Asi jsem se i já "zasloužil" o část těchto "zmatků", poněvadž jsem nechtěl pokračovat na toto téma v "poklábosíme", kam se to opravdu nehodí .Snad by bylo nejlepší někde otevřít vlákno "Zdroje a spotřebiče proudu v automobilech" a rozdělit na alternátor, akumulátor, žárovky, motory(dále dělit na starter, větráky topeni a chlazení čerpadla, krokové motory atd.), tepelné spotřebiče, řídící elektronika, sdělovací elektronika a ostatní. Jde o to, že se to týká ( a bohužel vyskytuje ) prakticky u všech typů automobilů <<<.
Если бы автомобили Лада были безпроблематичными, я бы определенно русский язык забыл.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod dandy » sob dub 21, 2012 09:56

Neviem komu adresovať dotaz: knižnica nefunguje? Po prihlásení sa menom a heslom mi to vypíše nejaký problém: Chyba spojeni s databazi:Access denied for user 'ladaklub.com'@'localhost' (using password: YES)
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Cory » pon čer 04, 2012 21:56

Kedysi pri registrácii na fórum bolo nutné zadať bydlisko. Dá sa to zaviesť aj teraz? Iritujú ma inzeráty, kde nie je uvedené miesto odberu a používateľ nemá vyplnenú kolonku "bydliště".
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Cory
 
Příspěvky: 11568
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Jelen » pon čer 04, 2012 22:04

To nevím, podívám se na to, ale prosím Honzu (JmJ), aby se na to mrknul taky. Každopádně když uvidíš někde takový inzerát, kde není zadáno místo, tak ho nahlaš a bude odstraněn moderátory. Kdysi jsme se na tom, tuším, dohodli.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod Teepee » úte čer 05, 2012 07:15

Pravidla inzerce zde:
viewtopic.php?f=18&t=7358

:|
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Re: Žádosti a připomínky k moderátorům

Příspěvekod plavec » pon čer 25, 2012 21:18

Prosím barevné, aby klábosení na téma porouchaného krompáče přesunuli jinam. Neb už to s tím rozvodovým řemenem moc nesouvisí. Děkuji.
viewtopic.php?f=81&t=8002&p=358669#p358669
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

PředchozíDalší

Zpět na Kniha přání a stížností

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků