Nekvalitní inzeráty - tolerance a řešení problémů

(pište, co byste rádi či co se Vám nelíbí)

Moderátor: Moderátoři

Nekvalitní inzeráty - tolerance a řešení problémů

Příspěvekod MartasBrno » pát dub 19, 2013 20:18

Zrovna mě silně rozesmál a posléze nazlobil inzerát zde: viewtopic.php?f=18&t=18975
Kolega uha co dostal BAN měl trefný názor si myslím, tak bych spíš dal pojeb inzerentovi - a to klidně současně s BANem nebo jiným pokáráním diskutéra. V bazaru diskutovat nemáme, ale i já to občas udělám - a nebýt té tvrdé hrozby, udělal bych to bez váhání zase. Je to případ od případu jiné - a tenhle by myslím potřeboval mírně pročistit. Třeba od neseriozních prodejců.

Takže za mně kárat ano, BAN je tvrdý, ale taky určitě možný. Ale zásadně oběma stranám nějaký výchovný prvek uložit, protože ty reakce nebyly na nic, bezdůvodně. Tak a už zase budu chvílu ticho :-)

Nakonec dík všem moderátorům za jejich těžkou službu. Věřím, že není jednoduché v takovém zvěřinci udržet pořádek, navíc zadarmo ve svém volném čase.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Nekvalitní inzeráty - tolerance a řešení problémů

Příspěvekod radek mb » sob dub 20, 2013 08:01

Kvalita inzerátu nepatří k těm nejskvělejším, nicméně diskutovat se tam nemá, navíc se mi zdá, že zigul 01 byl zbytečně terčem posměchu kvůli tomu inzerátu, ač k tomu dal tak trochu důvod. To na věci nic nemění, všichni si tu máme být rovni, takže jsem kolegovi Uhovi dal BAN na jeden den a za tím si stojím.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Re: Nekvalitní inzeráty - tolerance a řešení problémů

Příspěvekod Hurikán » sob dub 20, 2013 11:10

Přasně tak. A proto stojím za Radkem.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: Nekvalitní inzeráty - tolerance a řešení problémů

Příspěvekod dvk » pon dub 22, 2013 11:23

A to já bych zase diskuzi u inzerátů naopak povolil. Pokud je něco OK, tak to vůči věcným argumentům vždy obstojí a prodej to naopak podpoří (potenciální kupec vidí kladné ohlasy a roste důvěryhodnost). Naopak pokud něco stojí zahouby, proč to neříct otevřeně. Neříkám kecy typu "je to drahé, tuhle barvu bych vživotě nechtěl, levé zadní kolo je šišaté chcu XXtisíc slevu", ale věcné argumenty typu kde, co, proč a jak.
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
dvk
 
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Nekvalitní inzeráty - tolerance a řešení problémů

Příspěvekod Laďuša » pon dub 22, 2013 11:40

Z varování si nikdo nic nedělá, ban mi někdy příde až moc... Prostě bludišťák je bludišťák, no. Nevim. Kdysi, tak 3 - 4 roky zpátky, za vlády inkvizice, byly ty pravidla celkem jasný a celkem striktně vyžadovaný. Úplně ideální cesta to taky nebyla, jak si asi vzpomínáte. Ale tu ideální jsem eště nevymyslel. V bazaru byl pak klid, konečně, můžou se vyhlásit diskuzní inzeráty. Ale morálka postupně zase uvadá, vidim to, že upravuju, přesouvam a varuju častějš a častějš. Ale jednou to přeteče a zase přituhne. Ale dost jsem to ve srovnání s dřívějškem povolil, komentáře věcný a k věci beru, můžou mít fakt přínos. Ale pokud někdo vydá upozornění, ať se bazaruje a ne kecá a hned následující příspěvek je typu kombíka bych nikdy nechtěl, tak to prostě ne.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Nekvalitní inzeráty - tolerance a řešení problémů

Příspěvekod radek mb » úte dub 23, 2013 18:22

dvk píše:A to já bych zase diskuzi u inzerátů naopak povolil.



Ono je diskuse a "diskuse". Co se týká zde řešeného inzerátu, tak to nebyla diskuse, ale posměšky. To byl hlavní důvod BANu, který by si zasloužilo více lidí, nejen uha.
Jinak souhlasím s Laďušou, morálka v bazaru jae jako na houpačce, a proto je občas třeba přitáhnout opratě.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB


Zpět na Kniha přání a stížností

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků