Ubytování Bechyně Podzim 2005

Podzimní sraz v Bechyni 1.10. 2005

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob zář 10, 2005 13:40

Standa píše:Tak jsem volal do toho campu.Podle požadavků je tam daná rezervace.Ale vypadáme respektive já sám vypadám totální debil.Ono je totiž strašně těžký napsat na forum já pojedu a chci jet pod stan nebo do auta nebo budu v chatce.Našlo se pár aktivistů který sice jedou na Ladasraz a vědí že se tady dělá hromadnej seznam na ubytování.Nicméně jedou asi tajně neba tak takže si volaj o rezervace přímo na camp.Jakkoliv mi připadá toto počínání debilní tak ho nebudu komentovat.Jen a pouze se ptám vás již zapsaných jestli se nejedná o něhoho z Vás.Potom nám budou přebejvat místa a budem tam ještě vypadat jako voly co neumněj do pěti počítat a hlavně jako voly co nejsou schopný se dohodnout.

Mluvil jsem s tou paní sparávcovou i o naší jarní návštěvě,nebyl jedinej problém až na neděli kdy prej naši ožralí členové začali demolovat zařízení campu a hračky pro děti.A to prej pomine to že byly dosti hluční.Prosím Vás o jedno.Když už je nutné se zechcat tak že ani nevim co dělám tak se alespoň ukliďte někam do prdele aď vás nikdo nevidí.Berte to tak že děláte ostudu i nám.Ti dotiční vědí ke komu se mluví takže nebude třeba jmenovat.


Děkuji a těšim se NAVI Stenly


To,co tady čtu je dost smutný a to hlavně proto,že se tu někdo angažuje a přesto se najdou lidi,který se snažej jít jinou cestou a ještě blbě.Kurňa chlapi,copak nejde jít jednou společnou cestou a nehrát si na soukromníky?Vždyť jsme všichni členové jednoho Ladaklubu(i když neoficiálního),tak proč takový kraviny!

K druhému odstavci:
Nejsem mezi vámi zase tak dlouho,ale docela by mě mrzelo,kdyby k našemu účinkování kdekoli začal patřit i strach místního obyvatelstva a nedej Bůh i účinkování pořádkové Policie.To jste na tom někteří tak špatně,že se neumíte ovládnout?Je opravdu hodně smutný,když se najde někdo,kdo dokáže ničit práci a radost druhých!!!

Myslím,že nám všem jde o jednu věc,tak se jí držte a pokud potřebuje někdo vybít energii,tak ať jí vybíjí při rozumné zábavě pro všechny-to si myslím,že bude lepší a nikomu to neublíží.
Omlouvám se,že jsem se tak rozepsal,ale muselo to ven.
Díky Ctirad.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Standa » sob zář 10, 2005 16:17

Když jsme se tady tak rozvášnily ohledně slušného chování tak si taky přisolím.Zajímalo by mně kterej KRYPL či KRYPLI považovali za nutné v půl druhý ráno pojezdit v kempu ten trávník i přes to že každýmu VOLU musí bejt jasný že když tam jsou udělaný závory tak se tam asi nesmí.

Každý se musí chovat tak jak ho doma naučily.A když je něgdo už od malička hňup tak jím taky zustane.Ale sám pro sebe.Pakliže se jedná o kolektivní akci je třeba se držet prostě zkrátka.Nebo ne!!!Co myslíte.Když si ten dědek vzpomene na ty brambory,tak si vybaví že to byla zelená niva s pražkou SPZ???Ne!Byl to jeden z těch ladystů co se tady slejzaj.ještě pár takovejch incidentů a garantuju Vám že jmse na letisku skončily.


Stenly
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob zář 10, 2005 17:01

Standa píše:Když jsme se tady tak rozvášnily ohledně slušného chování tak si taky přisolím.Zajímalo by mně kterej KRYPL či KRYPLI považovali za nutné v půl druhý ráno pojezdit v kempu ten trávník i přes to že každýmu VOLU musí bejt jasný že když tam jsou udělaný závory tak se tam asi nesmí.

Každý se musí chovat tak jak ho doma naučily.A když je něgdo už od malička hňup tak jím taky zustane.Ale sám pro sebe.Pakliže se jedná o kolektivní akci je třeba se držet prostě zkrátka.Nebo ne!!!Co myslíte.Když si ten dědek vzpomene na ty brambory,tak si vybaví že to byla zelená niva s pražkou SPZ???Ne!Byl to jeden z těch ladystů co se tady slejzaj.ještě pár takovejch incidentů a garantuju Vám že jmse na letisku skončily.


Stenly


Naprosto souhlasím se Standou.Takovýhle individua by bylo nejlepší poslat na vyšetření.Pokud se ještě najde někdo,kdo to bude ostatním kazit,tak se nakonec může stát,že budeme mít po srazech,jelikož špatný zprávy se šířej neskutečně rychle.Nechtěl bych se dočkat toho,že by se říkalo: Pozor,to jsou ty magoři v těch ruskejch křápech!
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod zeek » sob zář 10, 2005 17:10

Nechápu co se to vlastně na jarním srazu dělo...byly tam stejní lidé jako na podzim....a přitom vzniklo tolik problémů....
Snad už se poučily a bude to tentokrát v pohodě...
Byla by velká škoda přijít o Bechyni....
A obdivuji majitelku kempu že nás tam ještě chce...jinak kemp je super...dobrý ceny a dobrá hospůdka :D
Lada 2103 rok 2004 - 2006(bouračka). Lada 21061 rok 2006 až 2007 prostě chudinka umřela...budiš jí vrakoviště lehké...
současnost..felda v kombiku kvůli psu.
Uživatelský avatar
zeek
 
Příspěvky: 118
Registrován: sob zář 18, 2004 14:48
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Příspěvekod capodrak » sob zář 10, 2005 18:02

Panové jen tak čistě teoreticky není už po letní sezoně ? nebyla by možná sleva ... jinak se hlásím na ubytování Pa-Ne :wink: chatka + auto
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod dmatej » sob zář 10, 2005 20:56

Nojo, stačí jeden debil, a je vyděláno. Toho experta s nivou si vybavuju dobře, myslim, že nakonec pochopil, že "si svým výkonem ničí srdce nezískal".

O tom, co se dělo v neděli v kempu, ale nic nevím - možná proto, že jsem odjížděl v sobotu odpoledne.

Jo, on se nějakej kretén vždycky najde.... ale snad už se to nebude opakovat ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Pšenda » sob zář 10, 2005 21:19

No ono pár promile alkoholu v krvi udělá své......
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod capodrak » sob zář 10, 2005 21:48

Pšenda píše:No ono pár promile alkoholu v krvi udělá své......
Zlatá zasada s promilema nelez za volant :wink: ..vlastní skušenost lechce nabytá
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob zář 10, 2005 22:48

Pšenda píše:No ono pár promile alkoholu v krvi udělá své......


Dá se přeci pokecat,užít si a u toho nějakou srandu i popít,ale nemusí se člověk hned zchlastat do bezvědomí. :wink:

Jinak souhlasím s Capodrakem.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Standa » sob zář 10, 2005 23:12

capodrak píše:Panové jen tak čistě teoreticky není už po letní sezoně ? nebyla by možná sleva ... jinak se hlásím na ubytování Pa-Ne :wink: chatka + auto


Pánové,mám takovej pocit že jsme mněli mimosezoní slevy při naší první návštěvě.Vím určitě že mi ceny diktovala do telefonu jelikož se lišily od ceníku.Zase na druhou starnu si ale nemusíme nic nalhávat.jsme pro ně docela dobrej kejkl takhle koncem sezony.nebojíme se utrácet a nejsou s náma skoro žádný výdaje.Spousta u nás si doplácí prázdný lůžka,spousta z Vás je raději pro svůj spacák než povlečení,takže jen se hrnou kolečka.Ale hranice bejt musej.Nemůže se opakovat to co se dělo na jaře.Všechny už skoro na odjezdu,polovina lidí už uplně pryč a najednou si něgdo vzpomene že sraz ještě neskončil a sedne k pulitru kořky a začne dělat píčoviny.Vím dobře a nebyl jsem tam sám že ta majitelka nekecá.Ty projíždky na dětským elektromobilu,nebo kopaný s volejbalovým míčem jsem byl svědek.A to je klika že nikoho nenapadlo připojovat k nám ty lodičky který se náhodou dostaly v Nuzicích do vody a našly je asi až v Bechyni.No prostě zhovadilost nad zhovadilost.Pakliže by tyto osoby nedokázaly potačit v sobe tuto poněkud nestandartní metalitu tak bych skoro řekl že by mněli buď zůstat doma uplně a nebo jet večer domů.


TO Capodrak :Co znamená chatka+auto?Předpokládám že chceš spát v chatce a oznamuješ že jedeš autem!Nebo se pletu?????A chceš prostě ně´kam na chatku????Nebo potřebuješ celou chatku???Ještě napiš


Stenly
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob zář 10, 2005 23:28

Stando,možná by nebylo od věci v určitou hodinu zavelet odjezd.Vždyť by mohl být zajímavý i hromadný odjezd a za mohutného znění klaxonů se postupně oddělovat.Rozhodně by to působilo líp,než působení škod na cizím majetku.

Já tam nebyl,tak nevím přesně,jestli problémy byly večer nebo až v neděli(domnívám se že v neděli).Pokud vznikly tyto problémy už v sobotu večer,tak asi bude na ostatních,aby to tam nějakým způsobem usměrnili. :roll: :(
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Luděk Ondrůch » ned zář 11, 2005 17:09

S tím hromadným odjezdem to není vůbec špatnej nápad. A co takhle kolona směrem dom?
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod capodrak » ned zář 11, 2005 18:08

Standa píše:
capodrak píše:Panové jen tak čistě teoreticky není už po letní sezoně ? nebyla by možná sleva ... jinak se hlásím na ubytování Pa-Ne :wink: chatka + auto

TO Capodrak :Co znamená chatka+auto?Předpokládám že chceš spát v chatce a oznamuješ že jedeš autem!Nebo se pletu?????A chceš prostě ně´kam na chatku????Nebo potřebuješ celou chatku???Ještě napiš
Stenly
Pochopil si to správně chcni někam na chatku a auto že budu mít vuz sebou ... přepokládám cenu asi 300kč za víkend pokud se pletu tak mě oprav
Koukám že se na jaře děli zajímaví věci a doufám že v zájmu opakování srazá po dlouhá leta se to dít nebude :wink:

Sem taky pro hromadnej odjez...když už se tam všichni hormadně nahrnem tak se taky hroamdně zdekovat :wink:
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod radek mb » čtv zář 15, 2005 16:18

Opakuji,že jsem nic nezmněnil a chatku s manželkou,pražskym Radkem jednim menšim ladafandou bereme od pátku do neděle.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Majo » čtv zář 15, 2005 19:40

Stenly, tak si tam dopíš - Jaano, Majo, Števo a Marian
Tak predsa ideme a rovno silná zostava :D
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků