Jízda zručnosti-Bechyně

Podzimní sraz v Bechyni 1.10. 2005

Moderátor: Moderátoři

Uspořádat jízdu zručnosti v Bechyni?

Jsem pro.
18
95%
Je mi to jedno.
1
5%
Takový věci mě neberou.
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 19

Příspěvekod capodrak » pát srp 26, 2005 17:43

Flipper Tom píše:kemp není daleko, tak předpokládám že by se mohli najít nějaký dobrý duše (střízlivý) který by tam unavený závodníky a jejich auta odvezli, a pohlídali jim do rána klíčky !
Ja si rahraju na dobrákak pak vás leche doženu v kempu :wink: :twisted: prože za volant vořralej nelezu !!! (vlastní skušenosti ze silnice s alkholem v krvi )
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod dmatej » pát srp 26, 2005 21:38

Luděk Musil píše:Hele, beru vozejk. Pro odvážný (a samozřejmě s koulí na zadku) by se dal ještě udělat jeden test. L.


Tak tohle beru ;-) Snad budu mít čím. S vozejkem něco najeto mám, ale můžu říct, že s prázdným je couvání docela maso. To je jednodušší ho hodit do strany ručně :oops: (ale na to jsem línej).

Chlast: žádnej objektivní test není - citlivost na alkohol je subjektivní věc, u každýho to dopadne jinak. A riskovat, že někdo něco podělá, asi nemá cenu.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » pát srp 26, 2005 21:44

dmatej píše:
Tak tohle beru ;-) Snad budu mít čím. S vozejkem něco najeto mám, ale můžu říct, že s prázdným je couvání docela maso. To je jednodušší ho hodit do strany ručně :oops: (ale na to jsem línej).


Kdyžtak ti půjčím auto i s vozejkem a pokud budeš chtít,tak ten vozejk naložíme(třeba lidma :lol: :lol: )
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod capodrak » pát srp 26, 2005 23:16

Ctirad Vyskočil píše:
dmatej píše:Tak tohle beru ;-) Snad budu mít čím. S vozejkem něco najeto mám, ale můžu říct, že s prázdným je couvání docela maso. To je jednodušší ho hodit do strany ručně :oops: (ale na to jsem línej).

Kdyžtak ti půjčím auto i s vozejkem a pokud budeš chtít,tak ten vozejk naložíme(třeba lidma :lol: :lol: )
Chudáci lidi :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod SalWador » sob srp 27, 2005 10:14

Pátrač píše:
Drobek81 píše:Chlapi neblbnete aby to nedopadlo jak s tim vymastencem co na tom tuning srazu najel do toho stanku...A nebo nedejboze Stenly(?) ma opraveny auto.

já to myslel ze srandy.

Jestli na srazu uvidim nekoho, jak nachcanej leze za (pod) volant, tak mu urazim pazoury. :D Prinejmensim u me skonci.
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Tomáš » sob srp 27, 2005 18:40

jo couvání s vozejkem to je testík..já když v autoškole musel couvat u náklaďáku z vlekem,tak mi to z prvu dělalo značný potíže ..pak jsem chvilku jezdíl a dneska z vozejkem taky zacouvám,..na ten vlek bych si,ale asi hned napoprví netroufl...obdivoval jsem vždycky tatu,kterej dokázal s návěsem couvnout do průjezdu,kde by byl problém najed popředu.a ještě to bylo do zatáčky
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod BA3 » sob srp 27, 2005 23:16

:iroc: Jízda zručnosti.To bude super už se těším. :iroc:
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
BA3
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob srp 27, 2005 23:20

Tomáš píše:jo couvání s vozejkem to je testík..já když v autoškole musel couvat u náklaďáku z vlekem,tak mi to z prvu dělalo značný potíže ..pak jsem chvilku jezdíl a dneska z vozejkem taky zacouvám,..na ten vlek bych si,ale asi hned napoprví netroufl...obdivoval jsem vždycky tatu,kterej dokázal s návěsem couvnout do průjezdu,kde by byl problém najed popředu.a ještě to bylo do zatáčky


jo jo řidič,ten tvrdej chleba má.
Taky jsem takhle obdivoval chlapíky s návěsem.A co potom,když jsem viděl couvat do skulinky maníka se soupravou(náklaďák+dvouosý vlek).To jsem čuměl,po obou stranách by člověk neprošel a on se tam vešel.Mezi dva baráky a do pravýho úhlu ze silnice.Do dneška nechápu,jak to udělal. :shock: :shock:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod BA3 » sob srp 27, 2005 23:30

Ctirad Vyskočil píše:
Tomáš píše:jo couvání s vozejkem to je testík..já když v autoškole musel couvat u náklaďáku z vlekem,tak mi to z prvu dělalo značný potíže ..pak jsem chvilku jezdíl a dneska z vozejkem taky zacouvám,..na ten vlek bych si,ale asi hned napoprví netroufl...obdivoval jsem vždycky tatu,kterej dokázal s návěsem couvnout do průjezdu,kde by byl problém najed popředu.a ještě to bylo do zatáčky


jo jo řidič,ten tvrdej chleba má.
Taky jsem takhle obdivoval chlapíky s návěsem.A co potom,když jsem viděl couvat do skulinky maníka se soupravou(náklaďák+dvouosý vlek).To jsem čuměl,po obou stranách by člověk neprošel a on se tam vešel.Mezi dva baráky a do pravýho úhlu ze silnice.Do dneška nechápu,jak to udělal. :shock: :shock:


Já dělám ve skladě a takových aut k nám jezdí honě a taky třeba čekám 10 15 minut než se ten šofér trefí na rampu.
A pak jsou tací jak říkáš ty hned na poprvé.
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
BA3
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob srp 27, 2005 23:46

BA3
Jo jo,jsou i tací,co tam couvaj ještě dýl.
Ale mám kámoše,co umí zaparkovat zapřaženej vlek vedle auta.
Vono je to ale taky dost o praxi.Když to děláš každej den,tak se to holt musíš naučit. :)
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod BA3 » sob srp 27, 2005 23:53

Ctirad Vyskočil píše:BA3
Jo jo,jsou i tací,co tam couvaj ještě dýl.
Ale mám kámoše,co umí zaparkovat zapřaženej vlek vedle auta.
Vono je to ale taky dost o praxi.Když to děláš každej den,tak se to holt musíš naučit. :)

To ti budu oponovat jezdí k nám šoféři (co se vleku týče ) stále ti samí a je to bída a běs.
Já jsem to zkoušel v areálu a není to nic jednoduchého.
Někdo se to holt nenaučí.
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
BA3
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned srp 28, 2005 00:00

BA3
Jo to je fakt.Jsou i takový,co po letech praxe zlomí oj o jednoosýho vleku na rovině.Holt někdo to má v krvi a někomu nepomůže ani svěcená voda.
Ale každej nemůže umět všechno.Holt lidi už jsou takový. :lol:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Předchozí

Zpět na Bechyně 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků