6. sraz BECHYNĚ - podzim 2005

Podzimní sraz v Bechyni 1.10. 2005

Moderátor: Moderátoři

Souhlasíte s nabídnutým termínem srazu?

Anketa končí za úte říj 11, 2005 21:50

Ano, vyhovuje mi
21
58%
Ne, zdá se mi to pozdě
1
3%
Ne, zdá se mi to brzy
1
3%
Termín srazu mě nezajímá, neboť nepřijedu
3
8%
Na termínu mi nezáleží, přijedu kdykoli
10
28%
 
Celkem hlasů : 36

Příspěvekod zdeněk mejstřík » sob říj 01, 2005 08:04

Z toho si nic nedělej já jsem včera zvětšoval lemy kvuli 195/65/15 a ted nevidím na levé oko 8) .Takže jsem také doma :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
zdeněk mejstřík
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob črc 23, 2005 08:50
Bydliště: Světlá

Příspěvekod zeek » ned říj 02, 2005 15:23

Tak jsem akorát přijel z Bechyně....
Ač všichni hlásily strašné počasí, tak bylo krásně....
No...nemůžu si tento sraz vynachválit....
A děkuji Markovi za skvělé seřízení autíčka...to teď jede...síla!
Lada 2103 rok 2004 - 2006(bouračka). Lada 21061 rok 2006 až 2007 prostě chudinka umřela...budiš jí vrakoviště lehké...
současnost..felda v kombiku kvůli psu.
Uživatelský avatar
zeek
 
Příspěvky: 118
Registrován: sob zář 18, 2004 14:48
Bydliště: Praha 10 - Strašnice

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned říj 02, 2005 15:44

zeek píše:Ač všichni hlásily strašné počasí, tak bylo krásně....
No...nemůžu si tento sraz vynachválit....



Sraz se opravdu vyved a já prostě nemám slov.
Už se těším na další....
Klucííííííííí,všem vám děkujůůůůůůůůů.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod dmatej » ned říj 02, 2005 16:46

Kruci, jen mě mrzí, že jsem nestihl jízdu zručnosti.

Tři hodiny jsem seřizoval ventily - na obroušený vačce je to fakt paráda, zvlášť když to člověk dělá poprvý v životě - a hned pětkrát na vlastním autě.

Pak jsem si ještě vyměnil horní čep a nakonec byla tma a čas vyrazit dom. Snad příště - bohužel momentálně nemám dost času, abych jezdil na sraz na celý víkend :cry:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned říj 02, 2005 17:00

Nic si z toho nedělej.Já jsem jízdu zručnosti taky nestihl.(a to jsem jí pořádal :lol: )
Ale to vůbec nevadí.Důležitý je,že byla účast a že se dařilo.Příště vám to předvedu i já :lol: :lol: .
Jinak to byl opravdu PRIMA SRAZ:
Prostě to byla BOMBÁÁÁÁÁÁÁÁ.... :thumbright: :thumbright: :thumbright:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Pšenda » ned říj 02, 2005 19:25

Všem co na mě čekali na srazu se omlouvám, protože mě skolila chřipka. V pátek ráno mě začalo pálet v krku jako blázen, večer už jsem smrkal ve třiceti vteřinových intervalech a ráno mě začala bolet hlava a vše ostatní a ještě k tomu docela slušná teplota. Nechtělo se mě ani být vzhůru. Prostě mě to pěkně nakrklo.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » ned říj 02, 2005 19:29

Pšenda píše:Všem co na mě čekali na srazu se omlouvám, protože mě skolila chřipka. V pátek ráno mě začalo pálet v krku jako blázen, večer už jsem smrkal ve třiceti vteřinových intervalech a ráno mě začala bolet hlava a vše ostatní a ještě k tomu docela slušná teplota. Nechtělo se mě ani být vzhůru. Prostě mě to pěkně nakrklo.


To mě mrzí.Dost dlouho jsem Tě v sobotu vyhlížel.Ale zdraví je přednější.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

hodnoceni

Příspěvekod SalWador » ned říj 02, 2005 21:59

Tak já jsem se dnes v 19:00 dokodrcal domů (najel jsem 630 km). Auta nezklamala a celý SalWador Team štastně dorazil. I když místama to bylo hustý: ŠediWák pernamentně nemaže, Petrova kára po ránu nestartovala a v neděli ráno jsem z auta sundával prázdnou pneumatiku. K tomu všemu se mi při zpáteční jízdě na mokrém asfaltu podařilo udělat se Šwestkou 360° hodiny (pár minut jsem to pak rozdejchával).
Jinak sraz byl epesní. Jsem opět pln zážitků, ste prostě super!
Počasí bylo v sobotu nádherné, byl jsem mile překvapen. Účast nebyla valná, ale uspokojivá - na jaře zase musíme trhnout rekord. Spanilá jízda k Temelínu a poté i do města Bechyně mě potěšila (škoda jen, že nemohli jet všichni). Příště by to chtělo jet dříve, aby na ulicích bylo více diváků. Děkuji všem, kteří se srazu účastnili a speciálně bych chtěl poděkovat:
Markovi, že přijel i přes svůj neuspokojivý zdravotní stav a opět ladil naše přibližovadla.
Luďkovi za výborné kralování.
Ctiradovi a jeho rodině za zorganizování jízdy zručnosti.
CS AutoLada za dárky a hlavně za super vlajku.
DaWeRovi za to, že na sraz přivezl ŠediWáka. Snad jsem první ladysta, který na sraz přijel dvěma auty.
Luďkovi, Dušínovi a Pátračovi za hru na harmoniku a kytaru.
Stenlymu a majitelům Kempu nad Jezem za ubytování.
Chettakovi za to, že to i tentokrát přežil bez úrazu.


Fotky dodám co nejdříve. :wink: A doufám, že i něco málo videa se povedlo. :roll:
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod ARMAN » ned říj 02, 2005 22:07

K tomu všemu se mi při zpáteční jízdě na mokrém asfaltu podařilo udělat se Šwestkou 360° hodiny (pár minut jsem to pak rozdejchával).


:shock: pravě proto jsem chtěl předohrab, ještě že se nic nestalo

Škoda že jsem se taky nemoh zučastnit :( Přiště :P
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

hodiny

Příspěvekod SalWador » ned říj 02, 2005 22:15

ARMAN píše:pravě proto jsem chtěl předohrab, ještě že se nic nestalo
Na vině byla jistě i plná 80ti litrová nádrž na LPG, která je umístěna úplně vzadu. Jeli jsme v koloně, pravotočivá zatáčka z kopce (plynový pedál nebyl sešlápnutý), nejel jsem ryhleji než ostatní. Ještě že nejelo nic v protisměru, trefil jsem se mezi patníky a ostatní v koloně do mě nenarazili.

Zpátky k tématu: co ostatní a jejich reakce na sraz? 8)
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Re: hodiny

Příspěvekod Marek » pon říj 03, 2005 18:49

SalWador píše: co ostatní a jejich reakce na sraz? 8)



Asi bych se opakoval, kdybych psal to, co vždycky, nicméně stále to platí - sraz byl aspoň pro mě výborný jako vždy, ač mi nebylo zrovna nejlépe (chřipka a teplota mi dávaly dost pod wocas), nicméně složilo mě to až cestou zpátky, tedy mé poslání bylo naplněno (a teď můžu klidně chcípnout ve škarpě :wink: ). Poznal jsem fajn nové lidi a rád se pozdravil se starými známými. Počasí nemělo chybu, ač jsem mu až do poledních hodin moc nevěřil.

Prostě za mě - SUPER!!!
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Majo » pon říj 03, 2005 19:15

parada, krasa, nadhera :D co via dodat k tomuto zrazu :D
Moje auto to prezilo bez ujmy na zdravi, na moje prekvapenie to skutocne vydrzalo(4 ludi a plny kufor nakupenych veci a k tomu slusnu dlzku trasy). Po dorazeni domov stala na tachometri cifra 1430km! Zaujimave je, ze cesta priamo tam bola "len" 620km, to sme sa asi dost navozili mimo planu. Akurat cestou tam mi odislo dobijanie(nastastie 15km od domu), tak som sa musel vratit a vymenit alternator i regler. A postupne dodychala aj vodna pumpa, ktora uz pri odjazde z domu pisakala(loziska), no cestu po povoleni klinoveho remena(na uroven presmykovania) prezila a zacala tiect az dnes rano :D
Napriek poctu prejdenych km a znacnej unavy z cesty som v noci ani nemohol spat, co som mal plnu hlavu zazitkov :D

PS:Sorry za tolko smajlov, ale co uz ked som este stale verry hapy :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

video

Příspěvekod SalWador » pon říj 03, 2005 19:29

Majo píše:Napriek poctu prejdenych km a znacnej unavy z cesty som v noci ani nemohol spat, co som mal plnu hlavu zazitkov
Presne vim, o cem mluvis, ja jsem taky planoval ze pujdu unavenej brzo spat abych rano vstal do prace. Nakonec jsem v jednu hodinuu v noci koukal na video ze srazu. :wink:
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod dusin » úte říj 04, 2005 07:21

Sraz byl super.Dík Markovi za změření tlaků ve válcích.Dík Vám všem za super veekend.Dík celýmu Salwador teamu,že jeli se mnou přez zruč.(Salwadorovi hodiny sem jako jedinej neviděl :( bo sem jel první.Ale klouzlo mi to tam taky.)Majkle,seš borec,žes to udržel na silnici.Ale jinak cesta domů byla pekelná :twisted:La lada da da lada dáááááááá
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

dusin forever

Příspěvekod SalWador » úte říj 04, 2005 21:17

dusin píše:Dík celýmu Salwador teamu,že jeli se mnou přez zruč
Bylo mi potesenim s tebou jet v kolone 8)
dusin píše:La lada da da lada dáááááááá
To bylo hustý, ještě teď se chlámu. :D
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků