poruchy na zraze

Podzimní sraz v Bechyni 1.10. 2005

Moderátor: Moderátoři

poruchy na zraze

Příspěvekod Myso » stř říj 05, 2005 11:02

tak ja tiez nie som "cisty", rozsypalo sa mi v bechyni mekano...konkretne ta debilina o ktoru sa opiera lozisko, ta ktora na sachs-mekanach nie je...asi vedia preco to tam nedavaju...
prejavuje sa to tak ze sa mi spojka pri ceste "naspat" zadiera, co je pri jazde velmi prijemne...autoskola jazdi lepsie...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod čmelák » stř říj 05, 2005 12:57

predam ti sachs mekano :P
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Majo » stř říj 05, 2005 19:37

vidim, ze sme teda viaceri zle obisli. Ja som este dodatocne zistil, ze okrem vodnej pumpy a altika mi nieco blbne aj pod vikom ventilov - presnejsie rachoce tam retaz. A dost brutalne. Nakolko som chory jak prasa(dnes som bol v praci s teplotou 39,7st. C), tak to ani tak skoro nezistim. Bud to bude urvany napinak alebo len extremne vytahana retaz :?
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod BA3 » stř říj 05, 2005 23:12

Majo píše:vidim, ze sme teda viaceri zle obisli. Ja som este dodatocne zistil, ze okrem vodnej pumpy a altika mi nieco blbne aj pod vikom ventilov - presnejsie rachoce tam retaz. A dost brutalne. Nakolko som chory jak prasa(dnes som bol v praci s teplotou 39,7st. C), tak to ani tak skoro nezistim. Bud to bude urvany napinak alebo len extremne vytahana retaz :?

Řetěz to by jsi poznal už dřív že ti v tom rachotí to bude asi ten napínák.Já měl to samí a jezdil jsem ztím dost dlouho. :x
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
BA3
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod dusin » čtv říj 06, 2005 06:58

Chlapci,nemáte pocit,že tento sraz byl tak nějak destruktivní pro naše vozy?Přiznejte se,komu se co po...lo.Myšo už se přiznal.Mně se cestou do bechyně rozletěl vejfuk.Jak dopadl Luďa Ondrůch už taky všichni víme.Co se tam ještě komu stalo?
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » čtv říj 06, 2005 08:53

dusin píše:Chlapci,nemáte pocit,že tento sraz byl tak nějak destruktivní pro naše vozy?Přiznejte se,komu se co po...lo.Myšo už se přiznal.Mně se cestou do bechyně rozletěl vejfuk.Jak dopadl Luďa Ondrůch už taky všichni víme.Co se tam ještě komu stalo?


A jak to tu tak pročítám,tak ne jen pro naše vozy.Dost to zanechalo i na zdraví účastníků. :wink: (na mě taky)
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Teepee » čtv říj 06, 2005 09:16

No a jedna taková humánitární porucha. Má manželka s dětmi se byla projít v nedalekých Hodonicích, kde se k nim přidal neodbytný černý pes menšího vzrůstu s obojkem, kříženec, nevypadal zanedbaně.
Než jsme odjížděli, pokusili jsme se cestou přes pole psa odvézt zpátky, on nás asi o 50 metrů předběhl, začal čmuchat hlodavce a tak jsme se otočili, že se zabaví a šli zpátky a za chvíli pes na letišti zase zpátky. Když jsme odjížděli říkal jsem to Květošovi a Alešovi, včera Radek z Prahy, říkal, že ho na sprintu málem přejel.
Nevíte někdo jak to se psem dopadlo, bylo mi ho líto, ale mám dvě malé děti a na psa ani pomyšlení s sebou jsem ho prostě vzít nemohl navíc kdyby byl z nedalekého okolí, byla by to pěkná hloupost. I když, kdyby byl z Hodonic tak nechápu, proč se nedal odradit a přilepil se k jemu neznámým lidem.
Co ten kdo odjížděl poslední, nevíte něco. :?:
PS: přišlo mi ho strašně líto, fakt rozbít hubu tomu, kdo si tu nevinou tvář pořídí a pak takhle uvede do rozpaků psa i mně. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » čtv říj 06, 2005 09:29

Tak na toho pejska si vzpomínám.
Když pobíhal mezi autama při sprintu,tak jsem se snažil ho zahnat domů.Takovým tím stylem-Huš jdi domu,huš. Nabral kurz směrem k vesnici,ale nevím už jestli se neobrátil a nešel spátky.
Vypadal dost bojácně,tak jestli ho Tvoje rodina nenalákala na vlídné a milé chování.Bůh ví,co s ním majitel provádí. :evil:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Teepee » čtv říj 06, 2005 09:41

Ctirad Vyskočil píše:Tak na toho pejska si vzpomínám.
Když pobíhal mezi autama při sprintu,tak jsem se snažil ho zahnat domů.Takovým tím stylem-Huš jdi domu,huš. Nabral kurz směrem k vesnici,ale nevím už jestli se neobrátil a nešel spátky.
Vypadal dost bojácně,tak jestli ho Tvoje rodina nenalákala na vlídné a milé chování.Bůh ví,co s ním majitel provádí. :evil:


No já už pak byl kvůli psovi vytočenej a huš ty blbče mazej domu vůbec nepomáhalo. Hrouda hlíny dopadnuvší mu před čumák ho strašně zajímala, zahnat se tím rozhodně nenechal. Jiné prostředky k odehnání si radší ani nepředstavuji. Každopádně jsem zavrhnul myšlenku vzít ho do auta a ve vesnici ho vyhodit tam kde se přidal, hnedle bych byl ten co vyhazuje němé tváře napospas osudu... :evil: :(
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod dmatej » čtv říj 06, 2005 14:55

Jo se psama (i kočkama) je to zlý - jak se jim zalíbíte, prostě vás adoptujou. A boj s vlastním svědomím je děsnej... z vlastní zkušenosti.... :(
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Hurikán » pát říj 07, 2005 12:49

Teepee píše:Co ten kdo odjížděl poslední, nevíte něco. :?:


Já jsem si toho psa v sobotu taky všiml. Ale myslel jsem že k někomu patří, nebo tam je s někým z vesnice. Z plochy jsme odjížděli až za tmy a to tam už nebyl. V neděli bylo počasí, že by ani "psa nevyhnal", takže ani on na letišti nebyl. Narozdíl od nás. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Teepee » pát říj 07, 2005 12:53

Hurikán píše: Z plochy jsme odjížděli až za tmy a to tam už nebyl.


... z čehož plyne, že ho nikdo nepřejel, toho jsem se strašně bál.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4248
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod čmelák » pát říj 07, 2005 13:35

boze jeden pes palicu dat mu cez chrbat a on uz pojde kade lahsie!
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod BA3 » pát říj 07, 2005 20:11

Hurikán píše:
Teepee píše:Co ten kdo odjížděl poslední, nevíte něco. :?:


Já jsem si toho psa v sobotu taky všiml. Ale myslel jsem že k někomu patří, nebo tam je s někým z vesnice. Z plochy jsme odjížděli až za tmy a to tam už nebyl. V neděli bylo počasí, že by ani "psa nevyhnal", takže ani on na letišti nebyl. Narozdíl od nás. :D


No já jsem si myslel taky že někomu patří a celkem nešikovně se mě pletl okolo auta když jsem najížděl na startovní čaru.Celkem mě to pohoršilo že ho tam někdo nechal jen tak pobíhat. A pak jsem se dozvěděl že je to nějakej tuláček. :cry:
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
BA3
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod Chettak » pát říj 07, 2005 21:46

Ctirad Vyskočil píše:
dusin píše:Chlapci,nemáte pocit,že tento sraz byl tak nějak destruktivní pro naše vozy?Přiznejte se,komu se co po...lo.Myšo už se přiznal.Mně se cestou do bechyně rozletěl vejfuk.Jak dopadl Luďa Ondrůch už taky všichni víme.Co se tam ještě komu stalo?


A jak to tu tak pročítám,tak ne jen pro naše vozy.Dost to zanechalo i na zdraví účastníků. :wink: (na mě taky)


Na me mozna taky...protoze mam horecky...cca asi 38 ve stinu, chodim do prace a vubec me to nebavi... dalo by se to nazvat pobechynska depréze..aj :partyman: :violent1: 8)
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Další

Zpět na Bechyně 6

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron