Kolony na místo srazu

Jarní sraz v Bechyni 21.5. 2005

Moderátor: Moderátoři

Kolony na místo srazu

Příspěvekod Luděk Musil » pon dub 11, 2005 08:57

Sraz v Bechyni se nám blíží a slyšel jsem již několik ohlasů, že by bylo pěkné dojet do Bechyně v koloně (bude nás víc, nebudeme se bát . . . . nic).
Brněnská kolona (resp. její sraz a odjezd) by se měl sladit s příjezdem kolony od Slovenska. Proto slovenští chlapci řekněte, kdy zhruba v pátek přijedete do Brna.
Brněnská kolona bude mít dvě podoby. Ta první musí vyrazit cca hodinu před příjezdem Slováků - budou to vozy bez dálniční známky a na místo srazu nad starým Pelhřimovem ji dovedu já. Druhá kolona vyrazí společně se Slováky z Brna a pojede po dálnici až na exit Pelhřimov, kde odbočí a setkáme se nad starým Pelhřimovem. Na tento čas by se měla přidat kolona z východních Čech (povede Stenly nebo SWDr).
Takže, prosím, časové údaje. Telefonní kontakty si do té doby vyměníme formou SZ nebo e-mailů. L.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10469
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod dmatej » pon dub 11, 2005 12:04

V tom případě nadhazuji Plzeňskou kolonu :-). Nejspíš v ní budu sám....nebo ne? Marek pojede asi přes Plzeň, jinak ale nevím....no, kdyby něco, hlaste se!
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Patrac » pon dub 11, 2005 12:09

Já můžu vyrazit z Brna po dálnici asi mezi čtvrtou a pátou.To bych viděl jako optimum, ale klidně i dříve. Jak budete chtít.Teď jsem testoval jízdu po dálnici a nechci aut moc honit takže počítám že se pojede kilo, kilo deset plus mínus. Pokud hodláte jet rychleji, připojuji se ke koloně co pojede po okreskách.. Pátrač
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Standa » pon dub 11, 2005 18:19

Jsem připraven se podřídit.Ale plán byl takový že vyjedeme z Holic okolo druhé.To znamená že Salw a jeho navigator budou muset odjet z Podbřezí nejdéle v jednu.Myslím že kolem čtvrté je welmi reálné že dojedeme do Pelhřímova.Dávám si schválně fora protože se múže stát cokoliv.Třeba víčko rozdělovače,nebo kouř z palubky atd. :D Asi pojedeme ve třech.To jest já Salw a Petr.Mio podle posledních správ nejede a Pajin s Koljou to řešej až sobotou.Pakliže se chcete přidat k nám.Někdo.Tak neváhejte a napište mi SZ.Nevim nevim Luďku nevim jak slovenští braťja ale nejní na ně ta pátá dost šibeniční.To by znamenalo že vyjedou v poledne.Ta Plzeň to asi reálné je.Bude nás víc a nebudem se bát poldů nic.


Stenly :angel13:
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Majo » pon dub 11, 2005 18:21

A zo Slovenska pojdeme ako, kedy a kadial :?:
Ja nic netusim, no prisposobim sa akokolvek, stejne v piatok musime mat obaja so Stevom dovolenky. Asi sa pripojime v Nitre k Jaanovi a spol, ale potom dalej neviem. Inak chlapi z vychodu SR, idete niekto? Ak hej, mohli by sme ist aj z NR spolu(a ak sa chce niekto zviest, mam dve volne miesta, tak pripadne SZ)...
Super, to vyzera, ze do Bechynne dorazime fakt v hojnom pocte :D
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Flipper Tom » pon dub 11, 2005 19:03

jak pojedou pražáci ? a pojede někdo ze severu (liberec - praha po dálnici) ?
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod Myso » pon dub 11, 2005 19:37

ja sa pripajam k prazskej piatkovej kolone, existuje taka?:mrgreen:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod SalWador » pon dub 11, 2005 21:03

Standa píše:Múže se stát cokoliv.Třeba víčko rozdělovače...
Snad se letos nic nezčuří. :lol:
Standa píše:Mio podle posledních správ nejede...
Mio jede, jen o tom ještě neví. :-)
Standa píše:SalWador a jeho navigator budou muset odjet z Podbřezí nejdéle v jednu.
Tak nějak s tím počítám. Snad pustěj navigátora z práce dřív. :?:
Standa píše:Bude nás víc a nebudem se bát poldů nic.
A i wo tom to je. 8)

Kua ta velká kolona se mi líbí. Musíme to hlavně doladit do konce...
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod dmatej » pon dub 11, 2005 21:19

Já jsem hlavně zvědavej na slovenskou kolonu - co jsem vidělv září, auta v docela dobrým stavu....ale hlavně bych chtěl vidět výraz celníků, když se jim tam přiřítí invaze žigulíků :-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Marek » pon dub 11, 2005 21:23

Já pojedu přes Plzeň. Podle všeho tam budu projíždět v sobotu někdy okolo půl sedmé ráno. Ale i kdybychom jeli spolu, dvě auta nejsou kolona, to jsou dvě auta!!! :lol: :lol: :lol: Leda by se ještě někdo přidal.................. :wink:
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod dmatej » pon dub 11, 2005 21:28

Uvidím, kolik lidí se dostaví v sobotu kolem 16h ke Kauflandu :wink: . Zatím to vypadá bledě - krom mě asi 2 auta. (z toho jeden pražák :? )

Navíc Boženka se nějak dlouho na fóru neobjevila, tak nevím....jestli tam nakonec nebudu sám s Hanzem 8) .

Jináč do Bech, pojedu asi už v pátek, ale ještě nevím, jak to vyjde se školou....(moc práce).

Nemohl bych v rámci propagace dostat samolepku předem? :D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Števo » pon dub 11, 2005 22:20

To aby uz bola Bechyne. Uz sa na nu tesim.

Dmatej. Tak si mal vydiet vyraz colnikov. Ked sa nas opytali , ze kde to ideme a my s Majom, ze na Ladasraz. Iba nechapavo pozerali. A teraz , ked im tam dofrci zopar zigulov.To bude sranda :lol: :lol: :lol:
Ta kolona ako citam bude HEZKA, HEZKA. Tolik zigulov :lol: :lol: :lol:
Števo
 
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš

Příspěvekod Patrac » úte dub 12, 2005 06:36

Števo píše:To aby uz bola Bechyne. Uz sa na nu tesim.

Dmatej. Tak si mal vydiet vyraz colnikov. Ked sa nas opytali , ze kde to ideme a my s Majom, ze na Ladasraz. Iba nechapavo pozerali. A teraz , ked im tam dofrci zopar zigulov.To bude sranda :lol: :lol: :lol:
Ta kolona ako citam bude HEZKA, HEZKA. Tolik zigulov :lol: :lol: :lol:

Števo a to ze slovenska pojedete tři, čtyři a teď si představ jak budou čumět až k vám do Trnavy pojede aut třeba patnáct :lol: :lol:
Jinak kluci Slovenští dejte vědít, v kolik budete nebo resp. můžete bejt v Brně. Vzhledem k tomu že kolona co pojede po okreskách hodlá vyrážet kolem čtvrtý?? tak my můžeme cca o 3/4 hodinu později. Aby jsme se v Pelhřimově sešli všichni nějak dohromady, a nemuselo se tam zbytečně třeba hodinu čekat.TZN třeba kolem pátý někde u Brna??? Kde.Co třeba Benzinka Aral na dálnici u nájezdu z Brna Bohunice. Jo a co Brňáci dáme někde tak 20 minut před odjezdem sraz??? Jsem třeba pro parkoviště před výstavištěm 5 brána (mám to blízko :lol: :lol: ) ale hlavně je to asi nejbližší místo kde se sejít směrem u dálnice. Všichni asi víte kde to je, a pak už jen projet tunelem a jsme na dálnici. :wink:Nebo se slezeme taky na tom Aralu??
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Majo » úte dub 12, 2005 19:39

ja by som mohol byt v Brne kedykolvek v piatok. Teda vyzera to tak, ze idem doobeda do Nitry, Jaano ma povolava k autu za mechanika :wink: ked skoncime frcime do TT a tam to zavisi od Cmela, Andreja a potom od Blavakov - tak sa hlaste :)
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod čmelák » stř dub 13, 2005 10:18

no ja neviem ktory patek to bude ci budem kvasit a robit bordel v skole do pol jednej alebo do pol tretej ale tak o tretej najneskor teda mozeme z TT vypadnut? Pokusim sa aj skor ale neviem ako sa to cele vyvynie dufam ze ma nenechate doma kua :( chalani aj ja chcem ist saq ma mate aspon trochu radi vsak? ja som dobry chlapec ja nerobim bordel neprdim poslucham :shock:
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Další

Zpět na Bechyně 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron