Kolony na místo srazu

Jarní sraz v Bechyni 21.5. 2005

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Cmelo , ze by si sa tak polepsil :D :D :D .
A nepoznas taktyku. Nezapiste ma ja musim ist CAUTE :lol: :lol: .
My s Majom sme sa dohodli pojdeme o deviatej rano. Tak ja na cestu vyrazam vo stvrtok.
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

No,já ještě nevim,jestli pojedu z Vyškova nebo z Kutný Hory.Stando,kudy jedet z holic?Že bych se kdyžtak přidal
Uživatelský avatar
Standa
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa »

Pakliže jedeš z Kutný Hory tak to máš nejlepší do Chrudimy a pak do Slatiňan tam se sjedeme mi s tou silnicí na Havl.Brod.Takže by bylo nejlepší se sejít tam.Řekněte v kolik pojedete z Brna.Všichni.Podle toho já postavím plan na cestu.Ale vyjíždět ze slovače ve tři hodiny(čmeldo)se mi zdá opravdu docela dost pozdě.V kolik myslíš že v tomto případě budeš v Brně(budete).Na tom to totiž všechno dře.



Stenly :angel13:
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

jestli pojdem z tt o tretej tak pred patou jsem pred hypernovou :P to je neskoro?
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

čmelák píše:jestli pojdem z tt o tretej tak pred patou jsem pred hypernovou :P to je neskoro?

Není ale už se nějak na slovensku dohodněte v kolik teda pojedete. Protože to máte nejdál. Ostatní se budou postupně připojovat.
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

tak yo no ale ja rikam ze mam do druhej skolu takze najskor o pol tretej inak ani ked sa poserem jedine ze by mi neco odpadlo :D ale na to srat aj tak myslim ze to je akurat ved prideme vecer a mozeme lejt :lol:
ci nejake ine navrhy? aj tak to zavisi este aj od dalsich veci a ked sa daco posere tak pojdeme z TT samy a hotovo ja trafim aj bez mapy :shock: :lol:
ale radsej budem ked pojdeme spolu ze ano :)
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Dobře takže se domluvíme že plus mínus kolem pátý ( jestli to stíháte) tak na benzince ARAL na výjezdu Brno Bohunice?? Počítám že pojedete všichni po dálnici. Pokud ne tak by jsme si museli dát sraz někde jinde abychom se mohli rozdělit.
Pokud máte někdo z Brňáků a okolních co pojedou po dálnici jinej nápad dejte vědět. :idea:
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

No Cmelo, neviem - vy sa zase chcete drbkat po tych polnych cestickach co ste nas viedli minule? Lebo ja som jednoznacne rozhodnuty, ze idem cez Blavu, pekne stale po dialnici. V Bratislave mozme spojit nejaku kolonu, kto stadial pojde. Ja by som na piatu do Brna stihal, ovsem bol by som za, keby sa to prisposobilo Cmelakovi a spol. A Cmelo, Ty by si sa mohol vypytat skor(za mojich skolskych cias to fungovalo) aby ste mohli po druhej padat z TT. :wink:
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

pici jake polne cesty? ved z TT na hranicu je super cesta a ide to cez bielu horu fasa kopec aj zakruty co riesis? a cez blavu si nadchadzas je hlupost pre teba ist tadial vazne... ty len pekne po dialnici do tt pre nas a z TT na hranice je to kusok a sme v brne...
no skusim teda o druhej i ked no uvidim ale hadam to tam dako povarim...
zatial serus
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

no som to pocital robi to rozdiel 50 km nadchadzania cez Blavu. V prepocte aspon pri mojom aute to robi menej nez 100Sk(na dialnici pri 130 stabilnej mam ovela mensiu spotrebu nez pri tom co hovoris kopec a zakruty) a stavim sa ze budem v Brne skor nez po polnych a este sa aj v Ikei stihnem zastavit :lol:
čmelák
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čmelák »

nemachruj
dulik
Příspěvky: 8
Registrován: úte srp 03, 2004 20:27
Bydliště: Levoča
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dulik »

Tak pánové počítal som si že v piatok a sobotu mám voľno takže asi pôjdem aj ja!!!
Rád by som sa pripojil aj ja do kolony ale mne sa neoplatí isť spodkom, ja pôjdem pekne LE-PP-LM-RK-MT-ZA a dalej na hranice asi cez Púchov ešte sa mrnknem do mapy. Takže neviem kde by sme sa mohli stretnúť.
To žeby sce nerečovaľi že vyhodňare nejdu :D
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Dobře Majo takže jsme domluveni.Jelikož se tady nikdo není schopný vykváknout a dát rozhodný slovo tak to udám já :twisted: Mezi pátou a půl šestou na té Benzince na Aralu já čekám na slovenský kolegy.
pro Brňáky a okolní co pojedou po dálnici to platí taktéž. Pokud máte chuť jet v koloně tak mezi pátou a půl šestou na místě viz mapa výše.Pokud se někdo budete připojovat cestou dejte vědět kde a v kolik vás máme vyzvednout. Pro ty co pojedou po okreskách je to tím pádem daný. To v kolik pojedete si rozhodne Luděk, aby jsme se pak potkali za sjezdem z dálnice.
Telefon na mne je +420 602 557 331.To pro případ že by jste se někdo někde zapoměl nebo nestíhal.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10490
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Takže dodám i slovo já.
Slovenští bratři, bude dobře, když z toho ARALu vyrazíte opravdu i s brněnskou kolonou nahotovo nejpozději o 17,15 lépe však v 17,00 , takže nad starým Pelhřimovem můžete být v 18,30 - 18,45.
Tím pádem 2. brněnská kolona musí vyrazit nejpozději v 16,30 z nějakého sraziště. Navrhoval bych odstavnou plochu na začátku Bosonoh (200 m za startem staré VC).
Nad starým Pelhřimovem se potkáme s kolonou z východních Čech a dále již jedeme společně do Bechyně. Po telefonickém rozhovoru se Standou bych doporučoval (a bude to vhodné - neboť do Bechyně dojedem, když to dobře půjde ve 20,30), abychom jeli rovnou do kempu. Protože ubytovávat se potmě, případně po tmě stavět stan není zase až taková sranda. A ještě se velmi rychle - nejlépe ještě dnes vymáčkněte na téma ubytování v kempu - kdo budete chtít chatku, kdo si vezmete stan, příp. kdo budete spát v autě . . . ..
Případné dotazy na mě (SZ, e-mail, mobil +420 605 977 595 nebo +420 608 784 879)
Eeeeech, zase tak dlouhej proslov. Kdo to má číst. :D :D L.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

A s kym pojedu v kolone ja :?: :cry: :cry: :cry: . Uz vim, jako obycejne. W.
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 5“