Kolony na místo srazu

Jarní sraz v Bechyni 21.5. 2005

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Standa » pát kvě 13, 2005 06:29

Výýýýýýýýýýýýýýýýýýborně nebezpečí zažehnáno.Bylo mi divné že by se braťja zo Slovače nedohodli nějak rozumně a nechali čmeláka doma.
Takže dobré dobré..


Bechyně Lets GO Stenly-
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Wolf » pát kvě 13, 2005 06:35

To jsem taky rad, ze se takhle vyresilo :) . W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod Patrac » pát kvě 13, 2005 07:03

Já bych ho mohl vzít celkem v pohodě. Je jediný problém. Nevím jestli se mnou nepojede Drobek. Má ale v pátek zkoušku a neví jeslti pojede nebo ne. Když by nejel tak mě něčiní problémy Čmeláka a Janku vyzvedbout na Zvonařce. Když by jel tak nevím jestli by jsme se všichni 4 vlezli.Povezu dost věcí a k tomu kytaru. Pokud by někomu nevadilo že bude mít třeba batoh pod nohama či kytaru :wink: , tak klidně vezmu všechny tři. Tedy kdyby zase něco kixlo... :D Pátrač
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Tomáš » pát kvě 13, 2005 07:44

No tak kdyby se náhodou něco změnilo,tak tě tam vemu taky ...dáme si sraz na Zvonařce v 17:00...budem mít skluz 30minut....trošku žigulovi šlápnu na krk a za chvilku je máme :lol: :lol: ...kdyby ne tak ty už si v Bechyni byl takže cestu znáš
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod Patrac » pát kvě 13, 2005 07:56

Tomáš píše:No tak kdyby se náhodou něco změnilo,tak tě tam vemu taky ...dáme si sraz na Zvonařce v 17:00...budem mít skluz 30minut....trošku žigulovi šlápnu na krk a za chvilku je máme :lol: :lol: ...kdyby ne tak ty už si v Bechyni byl takže cestu znáš

Tome nemá smysl aby si zbytečně tvrdnul do pěti v Brně. A pak se honil Čmelo pojede s klukama ze Slovače a kdyby to náhodou kixlo tak se do auta nějak vmáčknem s těma věcma i kdyb jel Drobek. Jedeme až p pátý hodině a jedeme po dálnici takže v pohodě. :wink:
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Tomáš » pát kvě 13, 2005 07:59

Pátrač píše:
Tomáš píše:No tak kdyby se náhodou něco změnilo,tak tě tam vemu taky ...dáme si sraz na Zvonařce v 17:00...budem mít skluz 30minut....trošku žigulovi šlápnu na krk a za chvilku je máme :lol: :lol: ...kdyby ne tak ty už si v Bechyni byl takže cestu znáš

Tome nemá smysl aby si zbytečně tvrdnul do pěti v Brně. A pak se honil Čmelo pojede s klukama ze Slovače a kdyby to náhodou kixlo tak se do auta nějak vmáčknem s těma věcma i kdyb jel Drobek. Jedeme až p pátý hodině a jedeme po dálnici takže v pohodě. :wink:


jak tě tak poslouchám (čtu) nechceš pořídit kombíka?? :lol: :lol: ..nechceš něco k někomu přeložit když vás jede tolik..myslím věci
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod Patrac » pát kvě 13, 2005 08:10

Tomáš píše:
Pátrač píše:
Tomáš píše:No tak kdyby se náhodou něco změnilo,tak tě tam vemu taky ...dáme si sraz na Zvonařce v 17:00...budem mít skluz 30minut....trošku žigulovi šlápnu na krk a za chvilku je máme :lol: :lol: ...kdyby ne tak ty už si v Bechyni byl takže cestu znáš

Tome nemá smysl aby si zbytečně tvrdnul do pěti v Brně. A pak se honil Čmelo pojede s klukama ze Slovače a kdyby to náhodou kixlo tak se do auta nějak vmáčknem s těma věcma i kdyb jel Drobek. Jedeme až p pátý hodině a jedeme po dálnici takže v pohodě. :wink:


jak tě tak poslouchám (čtu) nechceš pořídit kombíka?? :lol: :lol: ..nechceš něco k někomu přeložit když vás jede tolik..myslím věci

To je zatím předčasné... Čmelo psal že pojede s MAjem nebo se Števem. Se mnou jedině, kdyby mu to nevyšlo. Takže nakonec pojedu možná sám, když nepojede Drobek. kombíka nechci nedá se přestavět na LPG. Teda nedá se Inteligentně přestavět na LPG
Naposledy upravil Patrac dne pát kvě 13, 2005 10:20, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Tomáš » pát kvě 13, 2005 08:15

tak to jó :lol:
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod čmelák » pát kvě 13, 2005 09:36

patraci diky super!
zatial to vyzera ze ma vezme majo tak to dufam vyde teda musi. ak by nahodou nie tak urcite na zvonarce ale myslim ze neni treba a prijedem s majom dufam
:P sa tak tesim
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Tomáš » pát kvě 13, 2005 19:47

čmelák píše:patraci diky super!
zatial to vyzera ze ma vezme majo tak to dufam vyde teda musi. ak by nahodou nie tak urcite na zvonarce ale myslim ze neni treba a prijedem s majom dufam
:P sa tak tesim


dyť já ti taky nabízel že tě vemu...i s tou tvou
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod čmelák » sob kvě 14, 2005 16:58

Tomáš píše:
čmelák píše:patraci diky super!
zatial to vyzera ze ma vezme majo tak to dufam vyde teda musi. ak by nahodou nie tak urcite na zvonarce ale myslim ze neni treba a prijedem s majom dufam
:P sa tak tesim


dyť já ti taky nabízel že tě vemu...i s tou tvou

ja som rad ze jedu nemam vlastne problem sa to vyriesilo uplne elegantne
tomasi i tobe diky :)
mne docela prekvapilo proste ste mi super kamarati vsichni ze ste se o mne tak hezky postarali velmi si to cenim
v lete zato spravim super zraz !
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod dulik » pon kvě 16, 2005 13:43

Takže piatok a sobotu mám v robote voľno, ale mám trochu menší-väčší problém: Zatial som sám ešte sa spýtam kamoša či by nešiel so mnou lebo akosi sa mi nechce ísť samému. Takže ked máte ešte niekto záujem tak mi dajte vediet že by som niekoho zobral.
a ešte: Teraz budem vkuse robiť utorok, streda, štvrtok 12-ky, takže asi nebudem mať čas dať Ladenku do poriadku-SORRY :(
Uživatelský avatar
dulik
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte srp 03, 2004 20:27
Bydliště: Levoča

Příspěvekod Majo » pon kvě 16, 2005 18:22

dulik píše:a ešte: Teraz budem vkuse robiť utorok, streda, štvrtok 12-ky, takže asi nebudem mať čas dať Ladenku do poriadku-SORRY :(

to neries, takych je nas tu vela :wink: Nejdeme tam predsa preto aby sme predvadzali svoje dokonale kary, Ladazraz je o niecom inom :wink: Tiez mam plno veci, co som nestihol a ani nestihnem. Co nie je zivotne dolezite(este stale brzdy - uz mam vzadu kotuce) neriesim. Napr. - mam zlezenu farbu pod vikon nadrze az na zakladnu farbu, kapotu, co som vylomil a uz sa neda zavriet a je cela doohynana a popraskana atd, atd.......
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod SalWador » pon kvě 16, 2005 20:48

:!: :!:
Cas od casu mi prijde email od ladystu, kteri se chteji v patek pridat do nektere kolony, ktera smeruje na LADA sraz. Ovsem ne vzdy je dokazu dobre nasmerovat. Ted jsem treba narazil na partu (nejmene 3 auta) z Olomouce. Jede nekdo z Moravy aby se k vam pripojili? Pokud ano, tak odkud? Nebo kde a kdy by se mohli pripojit ke Slovenske kolone?
Kdyztak napiste info sem nebo mi poslete na SZ cislo mobilniho telefonu, ktery bych jim mohl predat.
:!: :!:

Musime drzet pohromade a navzajem si pomoci. 8) Prece je nenechame bloudit pres celou republiku. :wink: Diky.
KOLONA TO BUDE FAMOZNI!!!!
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod dmatej » pon kvě 16, 2005 21:10

Proč to nehoděj sem na fórum? :roll:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků