5. jarní sraz Bechyně 2005

Jarní sraz v Bechyni 21.5. 2005

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Števo » úte kvě 17, 2005 21:43

V sobotu na vychode vraj bude brutal prsat. Aspon to mi vravela zabka v pohary. Tak nak ju prelozia. Aby si mohol prist :lol:
Števo
 
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš

Příspěvekod Křečík Barbuška » úte kvě 17, 2005 21:58

Kdyz uz jste u toho pocasí, tak pátek má být ze zacátku destivý, ale k veceru bez prehánek, sobota slunecná, nedele od východu dést. Otázkou je jestli si rosnicka nedelala jako vzdy prdel. :lol:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Števo » úte kvě 17, 2005 22:38

Ja predpovediam velmy neverim. Totiz byvam v takom kraji , kde napr.: radio hlasy na celom uzemi Slovenska prsi. Vyndem vonka a nic proste nadherne prazi slnko.Radsej sa nechame prekvapkat. Ale bol by som rad keby cele tri dni pekne svietilo slnko :wink:
Števo
 
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš

Příspěvekod čmelák » stř kvě 18, 2005 04:52

se serete, kdyz bude chcat spravim Flipperov back up system :lol: vsichni v autech stazeny okinka Fernet a cigo a budeme sa nahanat po drahe :lol: pohodicka :twisted:
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod petrzelam » stř kvě 18, 2005 17:49

Ahoj, jsem vcelku čerstvý majitel "žigula". Stařičká 2101. Chtěl bych s vámi na sraz, ale mam velký problém. Rozbil se mi karburátor. Drží vysoký otáčky na volnoběh = nevrací se mi plyn. Něco se mi tam seklo a prý je to na výměnu... Novej karbec mam, ale nemá mi ho do pátka kdo vyměnit a na servis nemam :(
Jsem z Českých Budějovic, takže bych tam dojel, ale asi bych si tam s Vazem moc neužil. Nenašel by se nějaký dobrák co by mi to tam vyměnil??????? Nejlépe už v pátek.
Byl bych hroooozně vděčnej.....
petrzelam
 

Příspěvekod Tomáš » stř kvě 18, 2005 17:57

petrzelam píše:Ahoj, jsem vcelku čerstvý majitel "žigula". Stařičká 2101. Chtěl bych s vámi na sraz, ale mam velký problém. Rozbil se mi karburátor. Drží vysoký otáčky na volnoběh = nevrací se mi plyn. Něco se mi tam seklo a prý je to na výměnu... Novej karbec mam, ale nemá mi ho do pátka kdo vyměnit a na servis nemam :(
Jsem z Českých Budějovic, takže bych tam dojel, ale asi bych si tam s Vazem moc neužil. Nenašel by se nějaký dobrák co by mi to tam vyměnil??????? Nejlépe už v pátek.
Byl bych hroooozně vděčnej.....
...

určitě ti někdo pomůže...já s sebou beru tak 5 karbeců takže určitě něco vymyslíme dojeď...ale v ten pátek to vidím zle
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod petrzelam » stř kvě 18, 2005 18:07

Jo? tak to by bylo v pohodě. Tak do soboty bych to nějak vydržel. Kdyžtak až uvidíš žigula asi v pěti odstínech šedivý tak jsem to já. Mam ho chvíli a maturuju, takže na nějaký upravy jsem se nedostal... Ale ten karbec mě vážně štve. Jezdí mi to ve městě za 15litrů!!!! Na dálky se to tolik nepozná tak já dorazim a uvidíme tam. Díky moc...
petrzelam
 

Příspěvekod Marek » stř kvě 18, 2005 19:30

S radostí si Tě vezmu do parády. Patnáctilitrová spotřeba je u Lady běžná - ale na 200 kilometrů !!! :lol: :lol: :lol:
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Patrac » čtv kvě 19, 2005 07:47

Marek píše:S radostí si Tě vezmu do parády. Patnáctilitrová spotřeba je u Lady běžná - ale na 200 kilometrů !!! :lol: :lol: :lol:

No chtěl jsem napsat vezmi flašku ferneta a marek tri ho určitě rád vymění a seřídí. Jinak náhradních dílů tam bude asi přehršle. Beru ssebou hromadu rozdělovačů plus hromadu dílů na prodej. Pokud se mi vlezou do auta.
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod petrzelam » čtv kvě 19, 2005 13:12

Marek píše:S radostí si Tě vezmu do parády. Patnáctilitrová spotřeba je u Lady běžná - ale na 200 kilometrů !!! :lol: :lol: :lol:



Díky moc, ale jak to tu tak sleduju,tak stejně ti asi nezbyde moc času. Dneska se nabíd kámík, že by mi to nejspíš udělal, takže VAZ by měl být v cajku.
Už se tam těšim. rád poznám lidi se stejnym zájmem. U nás v čb jsem se nějak nesetkal s pochopenim pro Žigula..... Prý mam tu starou plechovku hodit ze skály.... Blbci........
petrzelam
 

Příspěvekod Flipper Tom » čtv kvě 19, 2005 15:38

Tak lada sraz je pro mě snad zachráněn :) tak jsem provedl dnes jediný předstartovní zásah - tj docentroval jsem přední kolo aby se samarka při kilu nechovala jako vybrátor :) a taky jsem trochu opucoval ráfky :)

a mám pro vás další tuningovou píčovinku - neonovej (modrá barva) rámeček pod RZ docela pěkný - kdyby někdo chtěl ! za 500 :)
Ostatně jsem zcela dutej (nezaměstanej) tak beru skoro všechny cajky, serepetičky, tuningy a trička ... tak doufám že si aspoň někdo vyšetříte nějakou kačku na tyhle věci abych měl večer aspoň na pivo :)

www.samara.wz.cz
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

Příspěvekod čmelák » čtv kvě 19, 2005 16:33

ja si nejaku pícovinu urcite kupim :wink:
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod dmatej » čtv kvě 19, 2005 18:02

Já beru taky co poberu - dokonce má 1500 hlavu - stav si ale posuďte sami a cenu taky. Kdyžtak udělám aukci :D
Uvidíme, co najdu, nechte se překvapit ;-). Nic moc to ale nebude - co si kdo vezme, má to mít za nějakej skromnej smluvní poplatek, zbytek asi vyhodim.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Standa » čtv kvě 19, 2005 22:05

Tak to já kdybych mněl brát všechno co doma najdu,tak pojedu minimálně se soupravou.

To Tom:Doufám že vezeš kwalitní zboží a za velmi rozumné a smluvní ceny.Pak budu tvůj první zákazník.

Stenly
Uživatelský avatar
Standa
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř črc 28, 2004 21:42
Bydliště: Holice

Příspěvekod Flipper Tom » čtv kvě 19, 2005 22:40

Standa píše:Tak to já kdybych mněl brát všechno co doma najdu,tak pojedu minimálně se soupravou.

To Tom:Doufám že vezeš kwalitní zboží a za velmi rozumné a smluvní ceny.Pak budu tvůj první zákazník.

Stenly


kvalitní zboží za rozumné ceny jistě... smluvní si rozmyslím až v podvečer pokud se ukáže že nemám na pivo :)

ne, seriozně, některý věci se mi tak líběj že to přece kurwa nemůžu bohajeho prodat za míň než jsem to koupil - a tak mi tu ležej 3 regály věcí :)

ale o některejch věcech bude jistě možno se dohadovat :)
tedy doufám že nikdo se nebude chtít dohadovat o čepičkách ventiků za 60 korun - to by mě nasral :)

sorry za OT :)
Uživatelský avatar
Flipper Tom
 
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec

PředchozíDalší

Zpět na Bechyně 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků