II.LETNÝ LADAZRAZ -TRNAVA-VlČKOVCE-stará cesta

Stará cesta Vlčkovce, okres Trnava 6.8. 2005

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod čmelák » čtv čer 30, 2005 15:02

30km? neviem tak nejako, jako ked sa vas najde viacej vybavime prespanie v nejakej ubytovni alebo co... len sa musim dohodnut povedat mi pocet a ja uz vybavim
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod SalWador » čtv čer 30, 2005 17:35

Pátrač píše:se mi nechce jet v sobotu brzo ráno abych tam byl třeba na osmou. Sakra to se tam u vás nedá někde přechrápat v kempu za inteligentní love?
Minule jsme z pátka na sobotu chrápali na zemi pár metrů od dálnice. Paradoxně to bylo pohodlnější než kemp a kroucení v malém stanu. :-)
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Marek » sob črc 02, 2005 21:07

Když už jsme byli u toho přespávání - já jsem loni vyjel na sraz v pátek odpoledne a spal jsem pořádně až doma v neděli večer. A to to mám v součtu skoro 1400 km!!! :lol: :lol: :lol: Jinak za mě - spokojím se i se sedadlem v autě, jsem na to zvyklý.

S účastí polské výpravy na srazu v Trnavě to vypadá velmi reálně - zatím mám neoficiálně přislíbeno cca 8-10 vozů. Nicméně chtějí se zdržet do neděle, protože když už pojedou takovou dálku, ať jim to za to stojí, takže organizátoři musejí připravit program i na neděli :D :D :D . A druhá věc - zajímá je přespání v kempu, ale nechtějí se válet ve stanech, raději by nějaké chatky nebo tak něco (jestli jsou fajnoví nebo co???). Takže od organizátorů potřebuju info o tomto, abych jim to přeposlal.

Díky................
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod JmJ » ned črc 03, 2005 10:47

Kdyz bude prat pocasi, tak to resi spani venku a kdyz bude prset, tak auto. Oboji se da provezt v miste srazu myslim.

btw vcera jsem ukazoval znamenu, jak nase ladusky nabizi moznost sklopit predni operadlo do jedne roviny se zadnim sedadlem a vznikne tak slusny prostor pro spani. chudak se chytil za hlavu a prohlasil, ze 350K za jeho C3 byly vyhozeny penize :-).
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Majo » ned črc 03, 2005 15:04

hmm, tu by som asi navrhoval v piatok spat priamo na mieste zrazu - teda stany, auta, ci pod sirakom - snad to tam nikomu nebude vadit. A v sobotu vsetci co budu ostavat do nedele pekne do kempu. Na dvakrat je dost od ruky a v piatok bude zrejme vacsinou individualny prichod, tak by bol problem zorganizovat aby tam vsetci trafili, no v sobotu tam mozme vsetci pekne v jednej kolone(INVAZIA!) V kempe bolo super, ja osobne budem chrnet v aute - na stare sedadla si fakt nemozem stazovat.
Ja budem na mieste v piatok okolo 18:00. Nemam to sice tak daleko, ze by som nedosiel v sobotu rano - no ja nerad rano vstavam - a okrem toho verim, ze sa opat raz zide skvela partia ludi a bude super. Takze ja som tam od piatka az do nedele a verim, ze nebudem sam :D
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod čmelák » ned črc 03, 2005 16:56

takze takto: ja nemam ani cas ani nic co by som mohol lozit po neviem kade a zhanal ubytko...
sobotu rano do takej 4tej sme vo vlckoviach potom ideme do kempu bukova kde sme v nedelu... kto pride kedy pride mna nezaujima mozem dat akurat nejake kontakty na ubytko ale nemam kedy behat a vybavvat alebo robim kazdy den...
dalej sa chcem opytat ci by ste boli ochotni dat nejakych tych 40 mozno 50 korun za auto...mam v plane dotiahnut elektriku stanok s obcerstvenim chladene napje budu super na tom slnku myslim... co vy na to? taktiez chcem nejake ceny sutaz a tak lenze ak to bude tak ze na sprint pojdu 4auta tak to mozeme viete co :!:
tak isto kolko nas pride odhadom? ak nas bude 30aut ziadny stanok,...
ale rad by som bude to lepsie myslim lenze by sme museli vybrat vstupne jako nemienim sa na tom nejako obohacovat penizky co ostanu mozeme dat na pravazdku fora alebo neviem co proste ostane to tu...
len teda ci mam kupovat nejake veci, vybavat stanok, hudbu a tak aby som neostal chudobny no... co by na to? ked nas bude par aut tak nerobim nic...
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Majo » ned črc 03, 2005 19:15

no ja neviem Cmelo, ci je to dobry napad. Jak zacnes za ucast na zraze vyberat uz to nebude ono. Ako pre mna osobne by nebol problem dat tych 40-50Sk, lenze moj nazor je, ze niektorych by to mohlo odradit. Ten moj nazor - nechajme to tak ako to bolo doteraz - volna atmosfera, vsetko v pohodicke, ked si niekto chce nieco kupit tak obchodik nie je az tak daleko - vlani som tam bol par krat kupovat jedlo a pitie. Stanok podla mna staci tak ako byva - nech niekto donesie aby Markovi nezhorel chrbat pri cumakovani do motorov. A ceny - sutaz - no tak asi ak niekto chce zavodit - nech zavodi(Cmelo mozes startovat) a odmenou nech je dobry pocit z vitazstva - to musi stacit. Asi tolko...
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Pšenda » ned črc 03, 2005 20:35

Už se nemůžu dočkat Sprintů.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod čmelák » pon črc 04, 2005 05:40

dobre bol to len navrh. ono sa bojim aby to nebolo ako v behyni o jednej hodine na obed... kade som chodil som pocul iba pici to je nuda, kurva co tu mam delat,a takto...
oki volna zabava :)
ale na jazdu a tak vyrazim skor ratam okolo 16:00 :wink:
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Majo » pon črc 04, 2005 21:31

Pšenda píše:Už se nemůžu dočkat Sprintů.

s kym chces zavodit? Myslis, ze sa niekto odvazi???
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Števo » pon črc 04, 2005 22:56

Ja mam zlu spravu. Totiz ako som pocital volny vykend mi vychadza o tyzden pozdejsie. A mam P..U veducu tak neviem ci mi to prelozi :evil: . Ale okolo 14.00 isto dorazim a ostavam do nedele. Takze ak pridu daaky madari co sa zatial nic neozvali , ale este im este raz napisem. Tak prekladatel bude len poobede :D
Števo
 
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš

Příspěvekod Pšenda » úte črc 05, 2005 05:42

Majo píše:
Pšenda píše:Už se nemůžu dočkat Sprintů.

s kym chces zavodit? Myslis, ze sa niekto odvazi???

No já doufám.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod čmelák » úte črc 05, 2005 13:36

jasne a este neco, hlave koho pozyvate tak nezabudnte povedat ze zraz je stretnutie nema stanoveny program a kazdy sa zabava sam lebo sa neda nic viacej urobit kvoli neochote zucastnenych, takze aj Poliakom treba Marek povedat aby nic necakali, lebo oni mavaju urcite kvalitnejsie zrazy :? nie iba tlachanie nad kapotami a cumenie na auta ze ano :roll:
takze potom aby nikto nevravel ze ten cmelak mal aj tak hovno zraz bola tam nuda a neviem co este :x ak sa dopocujem jednu taku hlasku tak balim kseft :!:
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Marek » stř črc 06, 2005 18:51

Čmelo, klid, jak to vypadá, tak Poláci asi nakonec nebudou, protože jsou zvyklí na delší srazy (3-5 dní) a prý se jim na jeden den nevyplatí jet takovou dálku. A my, kteří známe "naše" srazy, Tě určitě kritizovat nebudeme. Můžeš klidně spát!!! :lol:
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod čmelák » čtv črc 07, 2005 17:18

to mi odlahlo...
ale i tak mi rekni jako moze byt zraz 5 dni? to je hovadina ako mraky...
maximalne byva zraz tak ze piatok vecer sobota nedela a domov presne tak ako to byva...
ale i tak dobre mne je jedno :lol: hlavne ze sa uvidime co sa pozname 8)
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

PředchozíDalší

Zpět na Trnava 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků