II.LETNÝ LADAZRAZ -TRNAVA-VlČKOVCE-stará cesta

Stará cesta Vlčkovce, okres Trnava 6.8. 2005

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Myso » pon srp 08, 2005 12:33

BA3 píše:
Roman píše:Dalsie fotky z Trnavy prave Myso nahrava na http://www.ladaklub.com/myso/zrazy/trnava2


Jseš nechutně rychlej.Já to dávám teprve do kompla a rozesílám mailem a na veb to dám časem.V co nejkradčí době.


uhm, 42MB v mailovej schranke potesi snad kazdeho.... :roll:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Křečík Barbuška » pon srp 08, 2005 14:17

To Expa je mi lúto, ale asi ti nemůže chodit, konzultoval jsem to s člověkem co tomu lehce rozumí, přikládám diskuzi.

xxxxxxxx (15:12) :
Jako je to prasecsky napsany, nemas tam nic dle platnych pravidel....divim se ze to jede pod explorerem
Bulánek (15:13) :
Jak prasecky napsal jsem to ve Wordu.
xxxxxxxx (15:13) :
To je od Gatesa a to je sam o sobe prasopes

Takže si nainstaluj IE a zařaď se k většině pod vlajku Microsoftu :lol:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11022
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Honza » pon srp 08, 2005 15:25

Honza
Uživatelský avatar
Honza
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř kvě 26, 2004 12:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Hurikán » pon srp 08, 2005 17:15

Já se taktéž připojuji s poděkováním za vydařený sraz. Počasí nám přálo, i když by mohlo být v noci i o něco tepleji. Závěrečná spanilá jízda byla naprosto dokonalá (ještě jednou díky Myšovi za zastavení provozu :D ). Ubytování v kempu taktéž nemělo chybu až na "menší problémy se zásobováním proviantem", což se do příštího roku určitě zlepší. Takže ještě jednou děkuji Čmelovi a všem zůčastněným za vytvoření super atmosféry a již se těším na další sraz, který bude určitě ještě lepší, než ten právě skončený.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Marek » pon srp 08, 2005 18:17

I já bych se rád připojil s poděkováním za velmi zdařilý sraz v Trnavě.

Rád jsem poznal nové tváře, ze jmen si vzpomínám na Hurikána, expu a Drobka (ostatní prominou :lol: ), protože co je platné, že se známe po drátě - osobně je osobně.

Jinak já jsem na sraz dorazil krátce po půlnoci (s čímž jsem původně nepočítal, myslel jsem, že po cestě někde zastavím na krátký spánek a dojedu až k ránu). Trasa Sokolov - Trnava mi trvala 5 hodin a 28 minut, což považuji za výkon téměř na hranici možností (průměrná rychlost téměř 90 km/h). To celé s průměrnou spotřebou 9,3l LPG na 100 km. I tento údaj je až k neuvěření, uvážím-li, že po dálnici mi tachometr neklesl pod 140 km/h, místy přelézal 170-ku.

Zpět jsem měl spotřebu o poznání vyšší, stejně jako loni - mám dojem, že slovenský plyn mému Laduškovi prostě nechutná (loni 16l / 100 km, letos 14,5l / 100 km). Z Trnavy jsem vyjel asi v 19 hodin a okolo půl desáté jsem byl na dálniční oáze Devět křížů (asi 30 km od Brna směr Praha). Tam jsem usnul a jako miminko hajal až do bílého rána. Z Devíti křížů jsem vyjel přesně v 6:00 ráno a v 9:10 jsem již seděl pěkně doma v Chodově u Sokolova na dvoře a pil kávu. Takže jsem opět hnal jak když mi hoří koudel u řiti!!! :D :D :D

Opomenu-li skutečnost, že mi cestou na sraz odešel nově implantovaný diferenciál 3,9:1, který mám ve voze cca měsíc (sorry, Stando, ale nevydržel, lotr jeden :lol: ), sraz pro mne byl mimořádně vydařený, a to včetně cesty tam i zpět (úhrnem přes 1000 km) - takhle prázdnou D1 a i jiné silnice jsem ještě nikdy nezažil.

Děkuji za příjemnou atmosféru, vřelé a upřímné přivítání na místě konání :lol: , za samotný průběh i za finanční a hmotné ocenění mé práce na vašich mašinách (toho si fakt cením velice).

Jinak doufám, že se v hojném počtu sejdeme 1.10.2005 na VI. srazu LADA v Bechyni, kam jste přirozeně všichni srdečně zváni :) .
Těším se na vás..............................
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5266
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod BA3 » pon srp 08, 2005 19:04

Myso píše:
BA3 píše:
Roman píše:Dalsie fotky z Trnavy prave Myso nahrava na http://www.ladaklub.com/myso/zrazy/trnava2


Jseš nechutně rychlej.Já to dávám teprve do kompla a rozesílám mailem a na veb to dám časem.V co nejkradčí době.


uhm, 42MB v mailovej schranke potesi snad kazdeho.... :roll:


Myšo sorry ale měl jsem za to že těch pár fotek a to malé video udělá všem těm co jsem to poslal RASDOST.Ale nepočítal jsem že má někdo ještě vytáčený modem :oops: To bych se taky divil tak ještě jednou sorry a když tak to smažte přímo na mailu.Jinak v Trnavě bylo hrozně moc fajn a moc se mě tam líbilo prostě to nemělo chybu. :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz:
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
BA3
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno

fotky od SalWadora

Příspěvekod SalWador » pon srp 08, 2005 21:58

Moje galerie fotek z druhého srazu v Trnavě je na adrese
http://ladasraz-trnava2.wz.cz
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Ondrej » pon srp 08, 2005 22:27

Joj, to jsem zase někde chyběl :lol:
Už jsem myslel, že je náš Fiatklub jediný, kde se na akcích pravidelně ladí a provádí rozborka nejrůznějších dílů... :wink: ... ovšem generálkuje se zatím opravdu jen u nás :lol: :lol:

Koukal jsem ze Salwových snímků, že asi bylo večer hodně veselo :D

Velice se mi líbilo to béžovo-černé čalounění, jestli jsem dobře pochopil, tak z té modré asi Andrejovy 03 (?!). To se tak dělalo originál, nebo je to přečalouněné :?:
Uživatelský avatar
Ondrej
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 01, 2004 22:20
Bydliště: Zb.

Příspěvekod Ondrej » pon srp 08, 2005 22:31

Standa píše:Moje auto jde na lak až v pondělí a navíc kačenek nezbývá.
No jo, ale ber to z té lepší stránky, škůdce tedy aspoň opravdu platí, ne?!

Mně minulý týden do vozu, který potřebuju prodat, najel kombajn a neuvidím ani korunu... :Hangman:
Uživatelský avatar
Ondrej
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 01, 2004 22:20
Bydliště: Zb.

Příspěvekod Myso » úte srp 09, 2005 12:24

Hurikán píše:ještě jednou díky Myšovi za zastavení provozu :D ).

uz vsetci nedakujte a nabuduce mi s tym pomozte.jediny kto sa pripojil bol Paja, pochopte ze ked ide spanila jazda tak nemoze kazde z aut na STOPke pred seba pustit nejakeho tajtrlika...vzdy treba 2 auta na jednu krizovatku...na kruhovy objazd rovnako.
inak bolo fajn.uz sa tesim do bechyne, esteze to bude zakratko!!! :wink:
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Myso » úte srp 09, 2005 12:27

BA3 píše:Myšo sorry ale měl jsem za to že těch pár fotek a to malé video udělá všem těm co jsem to poslal RASDOST.Ale nepočítal jsem že má někdo ještě vytáčený modem :oops: To bych se taky divil tak ještě jednou sorry a když tak to smažte přímo na mailu.Jinak v Trnavě bylo hrozně moc fajn a moc se mě tam líbilo prostě to nemělo chybu. :supz: :supz: :supz: :supz: :supz: :supz:


radost mam, ale az teraz ked sa mi fotky podarilo stiahnut. a este vacsiu radost budem mat ked sa dostanem do mailovej schranky, ktora sa zjavne zosypala...(ale nie ta na ladaklube-mam to vselijak previazane...)

a cuduj sa svete, su borci ktori si nemozu dovolit domov DSL alebo podobne vymozenosti...

Myso
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Křečík Barbuška » úte srp 09, 2005 13:36

Prosím pěkně v kempu jste prý dělali nějaký blbiny u grilu, něco ve stylu dvě sedačky, převodovka mezi ně do ruky volant a brm brm. Pokud jste to někdo nějak zaznamenával tak mi pošlete foto nebo odkaz na foto či video. Já to propásl neb jsem se tou dobou lehce podnapilý brodil strouhou napříč kempem. :lol: Díky.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11022
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Drobek81 » úte srp 09, 2005 16:06

Koko Loko píše:Prosím pěkně v kempu jste prý dělali nějaký blbiny u grilu, něco ve stylu dvě sedačky, převodovka mezi ně do ruky volant a brm brm. Pokud jste to někdo nějak zaznamenával tak mi pošlete foto nebo odkaz na foto či video. Já to propásl neb jsem se tou dobou lehce podnapilý brodil strouhou napříč kempem. :lol: Díky.


Tou strouhou jsi se brodil jeste pred tim :lol: :lol: :lol:
Jak ste sli pak do te hospody tak se to stalo...
Luda s Tomem se byli projet a fotky z toho ma na webu SalWador...
S dovolenim odkaz na jeho stranku http://ladasraz-trnava2.wz.cz
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Křečík Barbuška » úte srp 09, 2005 16:10

Ha, už to vidím, jak jsem to mohl přehlédnout? :oops:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11022
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod čmelák » stř srp 10, 2005 07:16

Ondrej píše:
Velice se mi líbilo to béžovo-černé čalounění, jestli jsem dobře pochopil, tak z té modré asi Andrejovy 03 (?!). To se tak dělalo originál, nebo je to přečalouněné :?:


hej ma to precalunene:)
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

PředchozíDalší

Zpět na Trnava 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků