Sháním staré oblečení a jiné krámy

Prodám, Koupím, Daruji, Vyměním - vše, co se netýka Lady

Moderátor: Moderátoři

Sháním staré oblečení a jiné krámy

Příspěvekod Hurikán » čtv srp 26, 2010 21:20

Vkládám dlouhodobou poptávku na staré dobové krámy, jako oblečení a různé doplňky. Pokud bude někdo z vás nebo vašeho okolí uklízet, dědit, vyhazovat..., tak než něco hodíte do smetí, vzpomeňte si na tuto poptávku a nabídněte mě to!!! Zejména sháním oblečení ze šedesátých a sedmdesátých let. Úplně největší zájem mám o košile s dlouhými límci, těsná trička, široké kravaty, starobní manžetové knoflíčky, různé příšerné svetry a pulovry, sluneční brýle, čepice, boty, publikace, mapy, rádia, hodinky a jiné drobnosti. Nepohrdnu ani starými lampami, propiskami a jinými drobnostmi nejen do domácnosti.

Platí stále až do odvolání.


Jo a ještě jedno doplnění: Beru i dámské věci, jako třeba šaty (zejména letní), sukně, halenky, různé plastové čelenky a sponky do vlasů, náramky, široké pásky, ...

Obecně upřednostňuju letní (jarní/podzimní) věci. U dámského oblečení věci, hodící se pro mladší osoby. Tedy různé hedvábné, saténové nebo krimplenové šaty atp.
Naposledy upravil Hurikán dne pát srp 27, 2010 18:34, celkově upraveno 3
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Křečík Barbuška » čtv srp 26, 2010 21:24

Brzo jsi se ozval :? ... co myslíš, že asi viselo na těch ramínkách co jsem rozdával ... .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hurikán » čtv srp 26, 2010 21:26

To snad .......... NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :axe:

:cry:

Tak hybaj ke kontejneru a všechno ven. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Křečík Barbuška » čtv srp 26, 2010 21:30

Mno, místní mají ve zvyku ty kontejnery tu a tam podpalovat :mrgreen: a navíc již je to delší dobu co došlo k expedici. Jak pojedu na Slovensko, tak se ještě mrknu jestli tam nezůstaly takové ty brutální kravaty, ale mám pocit, že jsem jimi stahoval balíky :roll: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Michal Pokorný » pát srp 27, 2010 06:37

Jak hodně dlouhodobá tato poptávka je ?
Jelikož jsem ložnici zarovnal nábytkem z obýváku a část i z kuchyně, tak se k dědovému šatníku dostanu nejdříve tak za rok :roll:
Z oblečení tam zcela jistě něco je, určitě takové ty rádoby polokošile z nějakého hrozného materiálu a hrozných barev, dále takové ty "svetrové vestičky" taktéž děsivých barevných variací.
Bohužel pokud jde o běžné košile a kravaty, tak to asi neposloužím, neb děda až někdy do konce 80.let neustále modernizoval, neb jako předseda národního výboru to dosti nosil. Tudíž to již vypadá normálně.
Něco si samozřejmě ponechám, třeba takovou beranici "Gotwaldovku" nedám ani za zlaté prase :mrgreen:
Ale jak říkám (píšu) , dříve jak za rok to nebude, budeš to i v tu dobu chtít? Ten nábytek teď už nemám kam přerovnat, protože už i chodbu k ložnici mám v dosti rozbouraném stavu a hned před šatníkem je nastrčen ten největší díl z obývákové stěny, tudíž bez šance se tam dostat :?
Také si se mohl ozvat dříve, než jsem to tak zarovnal :P
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
 
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvekod Luděk Ondrůch » pát srp 27, 2010 08:52

Mám po otci nějaké odznaky a řády stylu "budovatel energetiky" a pod. Jestli je chceš, tak je můžu vzít na schůzi.
VAZ 1117
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod vintera » pát srp 27, 2010 12:08

a to budeš nosit? abych věděl jakou velikost :lol: , nebo zakládáš muzeum starejch dobrejch časů? dej mi zprávou nějakou adresu, přeberu svůj poděděný šatník a půdu, sklep, garáž a stodoly a co mi bude malý, tak ti pošlu v balíku. :lol: Ale nerad se s tím budu loučit, už od malička mi tatínek říkával nic nevyhazuj, jednou bochník chleba za to bude, a je to tu, měl pravdu.
PS: boty, pláště, obleky taky? abych věděl jestli poštou, nebo PPL.

A teď vážně, něco se určitě najde, kolik toho může být?
vintera
 
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvekod Hurikán » pát srp 27, 2010 13:18

Michal Pokorný píše:Jak hodně dlouhodobá tato poptávka je ?

Hurikán píše:Platí stále až do odvolání.


;) V zásadě to platí pořád. Komplikace chápu a ani na Tebe nijak netlačím. Když to bude příští rok, tak to bude příští rok. Pochopitelně čím dřív a víc toho seženu, tím budu radši. :D

Luděk Ondrůch, OX, dones, mrknu, uvidíme, domluvíme :D

vintera, No, to zní slibně. Obleky, saka, pláště, samozřejmě beru taky. :) Přebírej důkladně, ať o něco nepřijdu. :D Věci chci samozřejmě nosit, :lol: takže velikost musí být +/- v normě. Větší velikosti většinou nejsou problém. Ty se dají bezproblému upravit a přešít. Malé věci se ale neroztáhnou. :? Pokud bys toho vybral víc, tak bych se pro to třeba i zastavil. Až tedy něco najdeš, tak dej vědět a domluvíme podrobnosti.

Jo a ještě jedno doplnění: Beru i dámské věci, jako třeba šaty (zejména letní), sukně, halenky, různé plastové čelenky a sponky do vlasů, náramky, široké pásky, ... Pokud jste znervózněli, tak můžete být v klidu. Tohle už já osobně nosit nebudu. :mrgreen: :lol: :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod vintera » pát srp 27, 2010 13:33

fuj, to se mi ulevilo, dám ti všechno samo zadara, velikost bude určitě dost široká, ale s výškou si nejsem tak jist. Nedávno jsem zateploval na půdě expanzku krásnejma pletenejma sukněma po tetičce, jako bych to cítil, že nedělám dobře, ale manželka byla zcela jiného mínění. Budem usilovně a důkladně hledat, konečně se naplní otcovo přání "podaruj chudého, který na dveře klepe, zastřel bohatého, který do nich kope." Až to bude pohromadě dám tu vědět.
vintera
 
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvekod radek mb » pát srp 27, 2010 13:37

vintera píše: "podaruj chudého, který na dveře klepe, zastřel bohatého, který do nich kope."

Super motto,řadím si ho do složky oblíbené citáty(bez ironie)
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Křečík Barbuška » pát srp 27, 2010 13:47

Hurikán píše: ... Beru i dámské věci, jako třeba šaty (zejména letní), sukně, halenky, různé plastové čelenky a sponky do vlasů, náramky, široké pásky, ... Pokud jste znervózněli, tak můžete být v klidu. Tohle už já osobně nosit nebudu.
No, jen aby :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hurikán » pát srp 27, 2010 14:03

vintera, Ztrátu pletených sukní asi přežiju. :D Obecně upřednostňuju letní (jarní/podzimní) věci. U dámského oblečení věci, hodící se pro mladší osoby. Tedy různé hedvábné, saténové nebo krimplenové šaty (viz obr.) atp.

Obrázek
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Štěpán » pát srp 27, 2010 21:10

Aaaa, tady někdo bude soutěžit s autem a dobovým oblečením na veteránských akcích... :wink:
Štěpán
 

Příspěvekod Laďuša » sob srp 28, 2010 11:59

A nebo se v Albertovi projevil jakejsi fetišismus :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Hurikán » ned zář 12, 2010 19:43

Oživuji toto téma, resp. moji poptávku. Sraz v Jedovnicích se nám blíží, takže jestliže někdo z vás něco našel, můžete to dovést. Rád si dotyčné věci osobně převezmu. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků