Proč jsem v klubu?

(jak vkládat příspěvky, plánované výpadky apod.)

Moderátor: Moderátoři

Proč jsem v klubu?

Příspěvekod Patrac » pát črc 25, 2008 07:56

Možná si ti z Vás kteří mne znají říkají že bych pro klub mohl dělat víc možná si někteří říkají že dělám dost a proč to vůbec dělám když za to nic nemám. Možná se spoustě z Vás zdá 250 kč za členství za rok moc. Ale taky si mnozí z Vás neuvědomují že nebýt právě těch 80ti lidí co ročně dá 250kč ze svých financí by tu klub nebyl. Nefungovalo by fórum, web protože by nebyl webový prostor na kterém by fórum jelo. Taky by asi nebyly srazy v takových měřítkách protože právě z peněz klubových se některé výdaje srazů hradí dopředu. Chtěl bych tímto poděkovat všem co se do klubu přihlásili a dokáží si vyčlenit těch " pár korun" a přispět tak na chod klubu a tím vlastně udržet v chodu místo kde se každodenně potkáváme. Místo kde se člověk může poradit a popovídat o svých problémech podělit se se starostí i s radostí..
Proto jsem v klubu proto se budu o klub starat. Protože v nich mám partu dobrých kamarádů kteří mne nenchají ve štychu.Včera mi přišel dopis na adresu klubu a to je další důvod proč se o klub budu starat. Dopis přikládám. Omluvte kvalitu foceno mobilem časem oscanuju.
Pátrač
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Vašátor » pát črc 25, 2008 19:01

Krásné! A proto se alespoň občas trošku snažím pomoci při organizaci srazů. Když si představím, co asi paní musela podstoupit, než se prokousala k našemu občanskému sdružení, zjistila adresu Pátrače a sepsala na psacím stroji tento dopis, vůbec nelituji námahy vynaložené při nějaké té srazové organizaci. Podobné dopisy vždy zahřejí na srdíčku :wink:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Patrac » pát říj 17, 2008 11:00

ani nechtějte vidsět co mi psaní odpověděla po odepsání.... odpověděl jsem jí mailem na mail její dcery. auto které nabízí jako rodinného miláčka je docela hoodně orezlé. cenu i s ND si představuje kolem 17 000kč... bez STK, emise, odhlášené z provozu značky v depozitu, auto 6 let nejelo. baterka šlus.. atp.. když jsem ji odpověděl že cena za takové auto tedy rozhodně není 17 000 ale tak maximálně 7 000 a to ještě s problémy tak mi doslova vynadala že co si vůbec myslím a co jsme to za lidi a pod.. holt první dojem není vše.. :(
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Hurikán » pát říj 17, 2008 14:12

Njn. Někteří lidé se holt těžce smiřují s realitou všedního dne. :? A to kdyby věděla, že po Novém roce to už nebude ani těch 7.000,- :|
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Patrac » pát říj 17, 2008 14:14

Hurikán píše:Njn. Někteří lidé se holt těžce smiřují s realitou všedního dne. :? A to kdyby věděla, že po Novém roce to už nebude ani těch 7.000,- :|

no to jsem ji taky psal...
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Jelen » pát říj 17, 2008 14:32

Měl jsi připojit i odkaz na nějakej bazar, aby věděla cenu, za kterou se taková auta prodávají. Někteří lidé neznají cenu věcí, nebo si je cení na tolik, že je to nepředstavitelné pro ostatní. Pokud je paní tak stará, tak už nemusí mít přehled o věci. Ty jsi viděl nějaké fotky? Protože podle toho, co píše v dopise (50 000km najeto, nejeto v soli ani ve sněhu...) by mělo být v perfektním stavu.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Patrac » pát říj 17, 2008 15:00

Jelen píše:Měl jsi připojit i odkaz na nějakej bazar, aby věděla cenu, za kterou se taková auta prodávají. Někteří lidé neznají cenu věcí, nebo si je cení na tolik, že je to nepředstavitelné pro ostatní. Pokud je paní tak stará, tak už nemusí mít přehled o věci. Ty jsi viděl nějaké fotky? Protože podle toho, co píše v dopise (50 000km najeto, nejeto v soli ani ve sněhu...) by mělo být v perfektním stavu.

Paní mi napsala ten dopis co je výše pak mi napsala druhý protože se to zdálo zajímavě a poslal mi fotky ( aktuální stav) k autu dávala všechny 4 blatníky dvoje prahy. protože to bylo samá tučka rzi. jenže i dveře byly rezavé. zadní čelo jak by smet.škoda že jsem fotky neoscanoval. Ale nebojte paní jsem odepsal a uvedl ji do problému. Jak s ekologickou daní tak jsem přiložil fotky Hurikánovy Jahody pro porovnání jak vypadá auto pro veterány a namátkou jsem tu vzal jednu 01 co je teď na bazaru v Brně za 7 000kč.. vydržte do popndělí dnes už to nestíhám ale po víkednu oscanuju dopis co mi poslal jako třetí. a pak co jsem ji odpověděl.
Postup byl takovýto paní nás kontaktovala dopisem který tu už je. Podle toho co psala se mělo jednat o auto v bezvadném stavu. Jenže nenapsala v jakém je skutečně stavu a podrobnosti ohledně proddeje. tak jsem ji odpověděl že by i byl zájemce ( luděk Musil) který mezitím začal komunikovat s její dcerou přes mail. na poslední mail už mu ale neodpověděla mezitím mi poslala fotky vytištěné na tiskárně a doplňující informace. ( fotky jsem již zaslal zpět le dopis oscanuju a dodám) Bylo to tou dobou kdy jsem začal dělat věci okolo srazu a Jitka byla v nemocnici na operaci. Protože mi ale bylo blbé neodpovědět ji vůbec napsal jsem ji odpověď na Mail její dcery kde jsem ji uvedl do reality. Jak s cenou tak s tím že tedy auto rozhodně není vhodné pro veterány s tím že fotky ji zašlu zpět pokud bude chtít. V pátek když byl sraz v Jedovnici mi přišel doporučený dopis ( opět oscanuju) kde mi celkem ne zrovna vybíravým způsobem vyčetla že o žádné komunikaci přes mail nebylo ani slovo a že jsme banda vyděračů a podvraťáků v podstatě. To mne celkem vytočilo a tak jsem ji odeslal dopis ve kterém jsem ji vrátil fotky a přiložil i fotografie Hurikánov auta a tý nulajedničky a k tomu dvoustránkový dopis kde jsem postupně odpovídal na její slovní napadání. s tím že jsem věc uzavřel že pokud nám hodlá nadávat ať už ani neodpeisuje... dopis opět přiložím... ale až v pondělí. Mám ho tu sice ve wordu ale nechci aby to bylo vytrženo z kontextu takže nejprve ty dopisy co přišly.. škoda jen že už nemám tu odpověď co jsem ji psal přes mail protože to šlo z klubovýho mailu a už to je v propadlišti času.. :?
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod JmJ » pát říj 17, 2008 17:57

A cim si ji "vydrel" a "podvratil"? sak ona nabizela, ty jsi rekl za jakou cenu bys to koupil. ona na cenu nechtela pristoupit, tak v cem je problem? :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Laďuša » sob pro 06, 2008 17:34

Proč jsem v klubu?


Taky občas někdo pošle milou pohlednici s pozdravem :)
Obrázek
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň


Zpět na Informace administrátorů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron