Nova verze fora

(jak vkládat příspěvky, plánované výpadky apod.)

Moderátor: Moderátoři

Re: Nova verze fora

Příspěvekod minosk » sob srp 20, 2011 13:33

miro263 píše:Mne vadi toto:
http://rose.orangeline.cz/~ladaklub/

Ladaklub ma vlastnu domenu, tak preco take mapovanie?

Ak, tak som schopny/ochotny poskytnut web priestor ... Za daaku flasku piva/rok

viz:
JmJ píše:...
A toz tak. Pokud se rozhodnete, tak neni problem se vratit ke staremu foru. Prijdete o par prispevku z poslednich dni, ale stare forum je stale tam kde bylo. Jen si dokupte vetsi db za par korun mesicne a muzete smele pokracovat.
...


Je to tak proto, ze forum nema vlastni infrastrukturu nybrz hostovanou bez moznosti extenzivniho verzionovani. Nejlepsim resenim bylo stare forum nechat online a pouze udelat nekde jinde(za coz patri soucasnemu hostiteli OBROVSKA VDEKA!) novou instanci PHPBB3 do ktere se naimportuje obsah stareho fora.

Kdyz bude tato nova instance adekvatne stabilni/funkcni, pak se puvodni verze smazne a nahradi touhle novou.

Tot v zkratce co jsem pochopil z cetby tohoto threadu. Necht me nas pan svoritel opravi jestli jsem neco spatne popsal. :P

Jo, a k tematu - kdo mlci ten svedci, na to prosim JmJ nezapominej. Drtiva vetsina lidi ti sice nepodekuje pri prilezitosti upgradu - proste proto ze netusi co takove neco obnasi. Ovsem to neznamena ze nejsou vdecni za to ze nam forum udrzujete pri zivote. :drinkers:
21044i, 1999-2010 :(
minosk
 
Příspěvky: 84
Registrován: pon čer 18, 2007 19:59

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Petr HC » sob srp 20, 2011 14:36

minosk píše:...Jo, a k tematu - kdo mlci ten svedci, na to prosim JmJ nezapominej. Drtiva vetsina lidi ti sice nepodekuje pri prilezitosti upgradu - proste proto ze netusi co takove neco obnasi. Ovsem to neznamena ze nejsou vdecni za to ze nam forum udrzujete pri zivote. :drinkers:

Velice výstižně napsáno. Myslím si, že mezi námi (Ladisty) několik programátorů je, takže za sebe – velký dík za upgrade fóra .
Sám jsem napsal a udržoval jen několik databází v makrech Excelu , tedy ve VisualBasicu a umím si tedy představit rozsah práce na úpravách PHPBB .
Doménou mojí programátorské činnosti však byly zdrojáky a jejich úpravy v Pascalu, C++, Assembleru 8080,Z80, 8051 a částečně v modernějších mikroprocesorech. Dnes se mi ale už z toho nafukuje hlava. :compress:
P.S. Jediné, co mi v novém fóru vadí (ale to je asi můj problém), je to, že některé přílohy si musím před přečtením (prohlédnutím) někam zkopírovat .
Если бы автомобили Лада были безпроблематичными, я бы определенно русский язык забыл.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Teepee » sob srp 20, 2011 17:25

Teepee píše:Je možné, že dělám nějakou chybu a nebo to doopravdy ve starém (importovaném) obsahu neumí VYHLEDÁVAT. Marně hledám příspěvky na téma Brutus :cry:

Na Avatary vlevo jsme byli zvyklí, pokud je to jen trochu možné, prosím přendat (v nastavení vzhledu mám jen "prosilver").

S ostatním se tak nějak už snad vyrovnám(e), hlavně že to chodí, DÍKY za zprovoznění.
minosk píše:Jo, a k tematu - kdo mlci ten svedci, na to prosim JmJ nezapominej. Drtiva vetsina lidi ti sice nepodekuje pri prilezitosti upgradu - proste proto ze netusi co takove neco obnasi. Ovsem to neznamena ze nejsou vdecni za to ze nam forum udrzujete pri zivote. :drinkers:
Já jsem už děkoval.
Avataři jsou na svém místě, to je PARÁDA. Prostě nejdřív koukám kdo píše, pak čtu co píše (nebo to už ani nečtu, protože vím kdo to psal).
Bez vyhledávání by to snad ani nešlo, je SUPER, že nám zase funguje.
Ještě jednou díky, já si té práce vážím, rozhodně jsem neměl a nemám v úmyslu nic kritizovat, jen jsem myslel, že uživatelský názor je důležitý. V tomto stavu už nemá nové forum chybu.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Re: Nova verze fora

Příspěvekod JmJ » ned srp 21, 2011 00:06

Mi neslo o to, aby mi nekdo dekoval a ja z toho mel pocit, jaky sem borec. Slo mi o to, abych nemusel cist "blbe kecy".

btw prave sedim ve vazu nekde v polsku u ceske hranice pobliz dobrusky. kamaradi pobihaji po mistnim hrbitove a hledaji kod pro dalsi pokracovano ve hre. inu http://www.viribusunitis.cz/index2.html

btw vaz dnes prodelal takove tereni cviceni, jake asi jen tak zase nepozna.

kolem auta jsou divne zvuky... asi me tu neco zozere a bude te mit klid... ;-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Marek89 » ned srp 21, 2011 06:28

Je realne spravit zobrazenie noveho prispevku po kliknuti na nazov temy ?
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Marek89
 
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Veverka » ned srp 21, 2011 15:07

JmJ píše:
btw prave sedim ve vazu nekde v polsku u ceske hranice pobliz dobrusky. kamaradi pobihaji po mistnim hrbitove a hledaji kod pro dalsi pokracovano ve hre. inu http://www.viribusunitis.cz/index2.html
)

Mmch,docela zajímavé,učastnit se hry od lidí z nejmenovaného weblogu :mrgreen: .
Veverka
 

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Křečík Barbuška » stř srp 24, 2011 22:32

Nešlo by výhledově poupravit zobrazování nalinkovaných obrázků, aby to fachčilo v rozumné velikosti jako na starém fóru? viewtopic.php?f=56&t=9650&p=334847#p334847
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Nova verze fora

Příspěvekod dusin » pon srp 29, 2011 13:15

Ahoj,
jsem jenom slepej,nebo opravdu zmizelo tlačítk-možnost "označit všechna föra jako přečtená" ?...
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Luděk Musil » pon srp 29, 2011 13:18

dusin píše:Ahoj,
jsem jenom slepej,nebo opravdu zmizelo tlačítk-možnost "označit všechna föra jako přečtená" ?...

Tlačítko _Označit ... jako přečtené_ se obecně neztratilo. Ale nezobrazuje se v hlavní nabídce, ale až v jednotlivých sekcích. L.
Edit: takže blbě .. sorry. Funkce "Označit všechna fora jako přečtená" je v pravém horním rohu, kousek pod funkcí "Zobrazit nepřečtené příspěvky". Je v šedém poli modře, po nájezdu myší zčervená. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Raduz » úte srp 30, 2011 07:52

Ono nejde opravit svůj příspěvek? Nebo je v tom nějaký háček a dělá se to v nějakém nastavení, kde jsem to, ale nenašel.
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Nova verze fora

Příspěvekod dusin » úte srp 30, 2011 09:32

Luděk Musil píše:
dusin píše:Ahoj,
jsem jenom slepej,nebo opravdu zmizelo tlačítk-možnost "označit všechna föra jako přečtená" ?...

Tlačítko _Označit ... jako přečtené_ se obecně neztratilo. Ale nezobrazuje se v hlavní nabídce, ale až v jednotlivých sekcích. L.
Edit: takže blbě .. sorry. Funkce "Označit všechna fora jako přečtená" je v pravém horním rohu, kousek pod funkcí "Zobrazit nepřečtené příspěvky". Je v šedém poli modře, po nájezdu myší zčervená. L.


No,ale ve "starém" vzhledu toto není....Asi sem moc konzerva,ale ten starý vzhled mám prostě zažitej a neche se mi se ho vzdát...
2103 - красное октябрь
21061 - экспедиционной машине/էքսպեդիցիոն մեքենա/საექსპედიციო მანქანა
2101 - Lahváček (Echt veterán 1975)
Uživatelský avatar
dusin
 
Příspěvky: 1022
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Laďuša » úte srp 30, 2011 09:47

Raduz píše:Ono nejde opravit svůj příspěvek? Nebo je v tom nějaký háček a dělá se to v nějakém nastavení, kde jsem to, ale nenašel.

Svuj příspěvek upravit lze, ale pouze ve lhůtě 24 hodin od odeslání.

Dušín píše:No,ale ve "starém" vzhledu toto není....Asi sem moc konzerva,ale ten starý vzhled mám prostě zažitej a neche se mi se ho vzdát...

Ale je. Hned na titulní stránce fóra nahoře vpravo ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Král » úte srp 30, 2011 09:52

První "řádek" vpravo nahoře: FAQ Hledat Členové Uživatelský panel
Druhý ................................. : Právě je 30 srp 2011, o 09:48
Třetí .................................... : Zobrazit nepřečtené příspěvky | Zobrazit nové příspěvky | Zobrazit vaše příspěvky
Čtvrý .......................: Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Pátý řádek je: Označit všechna fóra jako přečtená

A nesmíš to hledat v "otevřeném příspěvku". L.
Král
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 05, 2008 10:35
Bydliště: Vyškov

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Raduz » úte srp 30, 2011 11:00

Laďuša píše:
Raduz píše:Ono nejde opravit svůj příspěvek? Nebo je v tom nějaký háček a dělá se to v nějakém nastavení, kde jsem to, ale nenašel.

Svuj příspěvek upravit lze, ale pouze ve lhůtě 24 hodin od odeslání.



To je tedy blbý, já jsem chtěl upravit nadpis na vláknu které jsem založil: Jedovnice 2011 - volné klábosení, přidat datum,
doufám, že se tato možnost časem taky upraví, já vím je toho hodně dostat to na tu samou úroveň co bylo původní fórum.....
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Nova verze fora

Příspěvekod Jelen » úte srp 30, 2011 11:31

Raduz: tuhle vlastnost mělo i staré fórum, zavedli jsme ji záměrně. Toto se měnit nebude. Pokud chceš něco upravit, napiš nějakému moderátorovi, on to udělá.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

PředchozíDalší

Zpět na Informace administrátorů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků