něco o nás

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Marcel » úte úno 20, 2007 23:21

Marcel Záruba "Marcel"
3.1.1982

Bydliště : Hajnice u Trutnova

vyučen : čalouník

Zaměstnání: 7 let strojírenský dělník u firmy HLF dříve PAL


záliby: asi hlavně jídlo :lol: i když to na mně není vidět

jsem svobodný
Naposledy upravil Marcel dne čtv říj 29, 2009 20:06, celkově upraveno 3
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Pšenda » stř úno 21, 2007 08:14

Jan Pšenička
12. Října 1980
Jsem vyučeným elektrikářem.

Po vyučení jsem jeden rok byl u jedné soukromé firmy na motáže zabezpečovacích zařízení. Pak jem nastoupil na civilní službu do Národního divadla a už jsem tu sedmým rokem jako Elektroúdržbář jevištní technologie.

Mezi mé zájmy patří: počitače, auta, motorky a v případě zvířátek Koníci.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod dandy » stř úno 21, 2007 11:42

Andrej D... "dandy"
1965
vodic z povolania

Po mature na strojnickej priemyslovke a vojencine v Terezine (1985-87) som vystriedal viacero podnikov a aut (od skody 105 a 1203 az po volgu, pred vojnou kratko Avia, Skoda 706 a Liaz 110). Po 89-tom sukromne taxi (Tatra 613, Mercedes 123, Skoda Forman aj Lada 21053), ale aby ma syn raz neprivital doma vo dverach slovami "dobry den ujo, oco je v robote..." som toho nechal a teraz 9-ty rok jazdim na Slovenskej sprave ciest (teraz VW Passat VR5).

K synovi (nar.1994) mam aj "prislusenstvo", t.j. fesnu manzelku.

Zaluby sa pri chlapcovi dost zmenili (aby som bol lepsi tato ako ten moj), takze teraz hlavne Lego (nesmejte sa!!!), PC hry a od jari do jesene bicykel (nakazil som aj chlapca,je to super!).

Materialne bohuzial nemam ako pomoct, jedine ak by bol niekto zberatelom firemnych prepisovaciek... statna administrativa.

P.S.:Zial,meno je politicky zname a kvoli anonymom (a inym hlupakom) to takto musi stacit, pretoze forum je verejne pristupne. Uzil som si svoje v 90-tych rokoch. Ale kedze je u taka tema a nikto ma nepozna lebo som tu novacik, chcel som dat o sebe co-to vediet. Ospravedlujem sa.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Martin Kalenda » stř úno 21, 2007 15:44

Martin Kalenda
rok výskytu 1982
Vyučený letecký mechanik s maturitou
Rok na vojně-ten mi fakt dal :roll:
Od tý doby pracuju ve firmě SEW která vyrábí průmyslový převodovky, dělám jako servisní technik.
Přístup mám k soustruhu, frézce, brusce, 200t lisu, k ohřevu-třeba ložisek, jeřáb.V práci si po šichtě můžu dělat co chci.

Záliby: mám fotbal, hokej a pivo.
Uživatelský avatar
Martin Kalenda
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte říj 31, 2006 20:09
Bydliště: Valdek

Příspěvekod Luděk Musil » stř úno 21, 2007 18:12

Jméno: Luděk Musil "Ladakrál, jeho Výsosti ....... :D :D "
*: 11/1965
Bydliště: Vyškov (jako Dušín nebo Dušín jako já? :D :D )
Vzdělání: ekonomka s maturitou v Bučovicích (čili manuálně totálně levej :oops: )
Stav: dosud neuloven (štastně? svobodný)
Povolání: ekonom-účetní v jedné nejmenované brněnské akciovce
Záliby: kdysi dávno (ale v poslední době se opět vracím) kniha, potom motorka (a to konkrétně Jawa 175), ke které bych se také měl vrátit. Práce není záliba :( - takže nevím, proč v ní trávím většinu dne. No a jednou z velkých zálib či spíše koníčkem je automobil jedne nejmenované východní značky :D
L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10477
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Lada Rider » stř úno 21, 2007 18:31

Adam Unger

Narodeny som: Jun 1989

Byvam v Liptovskom Mikulasi

Momentalne navstevujem SPŠ elektrotechnicku, som tretiak - odbor automatizacia

Viem pokazit aj zeleznu gulu, ale snazim sa vediet vsetko :D , mam pristup k sustruhu a frezke prostrednictvom otca.

Zaluby: mam zaluby - dobre jedlo a dobre pivo, rekracne futbal a hokej, internet, chodim do posilky, vsetko co ma motor a da sa na tom vozit a baby
СЕКТОР ГАЗА парты
Uživatelský avatar
Lada Rider
 
Příspěvky: 1067
Registrován: pon črc 03, 2006 21:39
Bydliště: Brno

Příspěvekod Nemo » stř úno 21, 2007 21:33

Jeroným Vorel
1971
bydliště Třebotov - kousek od Práglu

Vyučený elektromechanik
8let údržbářem, teď desátým rokem montážní technik u soukromníka, kde dělám teměř všechno:elektrikařina-slabo,silno, výškové práce, řidič, příležitostně tesař, zedník, svářeč,a kdovícoještě v jedné osobě.Prostě montáž BS pro mobilní telefony. Občas mám podezření, že v práci trávím až nápadně moc času!

Záliby kromě žigula: kolo, jeskyně, šťourání se v čemkoli mechanickém, dříve i lezení po skalách, ale to už teď jde ztuha kvůli změně hmotnosti tělesné schránky.
Posledních 6 let počítám mezi záliby i stavbu domu totální svépomocí. :lol:

Sehnat můžu jen kus koaxiálního kabelu v průměrech od 8mm do 13/8",
a nebo vypomoci horolezeckou technikou např. při kácení rizikového stromu.

Ženatý, dvě dcery, a dva kombíci.
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod dmatej » stř úno 21, 2007 22:32

David Matějček
1979
rodiště Planá-Tachov, bydliště nyní Plzeň
školy:ZŠ Zárečná Tachov, Gymnázium Tachov (v době největší slávy, mat. 1998), Fakulta aplikovaných věd ZČU, obor Softwareové inženýrství (abs. 2006).
Znalosti: VAZ210x, progressive+alternative rock, SQL (Oracle, Postgress, Informix), PL/SQL, Java, C, C#, Pascal, validní HTML a CSS, Velocity, Turbine, Torque, JSP, PHP, ...
Práce:Toho času zaměstnanec ICZ ve zkušební době, denně dojíždějící do práglu, ale na druhou stranu mám bohaté zkušenosti jako stavební dělník, kopáč, zedník, obsluha lisů plastických hmot, dělník u pásu, člověk, co nakládá u Odkolka vagóny 50 kg pytlema s moukou ...
Záliby: přítelkyně, pěší turistika, jízdní kolo, Laďka, vaření, hudba (překlady, kritika, poslech), vrrrtááááníííí - vrtám se ve všem, od ... až po ... prostě ve všem - většinou u toho působím jako diletant a jsem si toho vědom ;-) - ale pozor, zdání (někdy) klame.
Sehnat nemůžu nic moc, ale za zeptání nic nedáte. Když můžu, pomůžu.
Extrémista - nerad chodím s davem, rád si dělám svoje vlastní závěry a názory, takže (s prominutím) seru kdekoho.

Šťastně zadaný (konečně).
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Michal Pokorný » pát úno 23, 2007 01:30

Michal Pokorný - 27.5.1979
Bydliště: Siřejovice u Lovosic
Vzdělání : SOU spojů, mechanik-elektronik pro telekomunikační zařízení
Zaměstnání : 11/97-10/06 = telefonní technik+řidič Avie s HR (pevné linky - nedzemní vedení,sloupy)
01/07..... operátor-seřizovač (DELI Lovosice)
mezitím od 04/99 základní vojenská služba, 3 měsíce řidičský kurz VÚ3928 Stříbro potom 9 měsíců řidič-obsluha EC a velitel zásobovacího družstva VÚ 3215 Litoměřice
Stav : téměř svobodný :P
Záliby: !!autobusy Ikarus!! (nikdy jsem se řízením busu neživil a ani nechci) - opravdu jen koníček, potom určitě vysedávání v restauraci na nádraží v Roudnici n.L.(asi díky tomu mě poslední dobou začínají zajímat vláčky - motoráčky) a ještě můj skoropes (Pražský krysařík) a samozřejmě auta LADA
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
 
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvekod Pavel04 » pát úno 23, 2007 02:29

Pavel Marecek
1987
po gymplu sem sel na CZU - obor silnicni a mestska automobilova doprava a tam se ted tak nejak potloukam
Jinak pracuju jako nocni recepcni, takze az nebudete mit v Praze v noci co delat tak se muzute stavit na pokec :wink: , taky muzu sem tam neco vytisknout, bud CB laser nebo barevnej ingoust, popripade samolepky, ale nechtejte po me zazraky...
V soucasny dobe sem uz par mesicu ve vyberovym rizeni u Policie CR (nejradsi bych se casem dostal k vysetrovani dopravnich nehod, ale cokoliv u dopravni beru :) ) Zatim sem prosel psychotestama a na kondicni jdu za mesic, tak uvidime. K policii se hlasim mimo jine taky proto ze se budu za par mesicu zenit a potrebuju necim platit za byt atd.
Zajmy : Lada, automobily, fotografovani, vareni, cestovani, turistika, bezky(vlastne vetsina sportu), pokusy o pestovani :weedman: , a dalsi...
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Pavel04
 
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle

Příspěvekod Chaloupka » pát úno 23, 2007 08:43

Pavel Oščitaka "Chaloupka"
1984
Březhrad - Hradec Králové

školy:ZŠ Bezručova
SPŠ Stavební HK
Univerzita Pardubice - dopravní fak. DI-DC zatím nedokončil (ale Já se vrátím...)

Zaměstnání:Stavební firma Matex HK, projekce, příprava staveb, stavební technik

Vedlejší aktivity:Velitel jednotky požární ochrany HK - Březhrad
Vedoucí a rozhodčí mládeže SH ČMS
Člen zastupitelstva HK -Březhrad
Člen odborné rady mládeže okresního sdružení hasičů

Dopravní prostředky:VAZ 2103, Jawa 555, Jawa 23 Mustang, Aprilia 125 Tuareg

Zájmy:Hasiči, Obec, šipky, VAZ, Sport, Pivínko, kamarádi.
Blízká budoucnost: Dostudovat, spokojeně žít, jako do teď.
Jinak spokojený, takřka čtyři roky zadaný. Z vesnice mě nedostanou ani párem volů a to jich tu máme dost
VAZ 2103, "velitelský vůz", r.v. 1978, 5Q
Uživatelský avatar
Chaloupka
 
Příspěvky: 76
Registrován: úte črc 11, 2006 12:05
Bydliště: HK/Březhrad

Příspěvekod Křečík Barbuška » pát úno 23, 2007 15:54

...
Naposledy upravil Křečík Barbuška dne sob led 16, 2010 17:07, celkově upraveno 1
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod radek mb » ned úno 25, 2007 18:25

Radek "mb" Košvanec
*5/1979,momentálně žiju v díře nedaleko Mladé Boleslavi zvané Luštěnice
Vyučen jako mechanik elektronických zařízení (v podstatě jsem jako opravář radií a televizí téměř nepoužitelnej)
Nyní pracuji jako řidič TIR ( takže jsem uvažoval o změně nicku na RadekTIR :) )
ženáč a k tomu jedna malá princesna
zájmy?rodina,modely,Ukrajina,knížky a nemoc zvaná Lada
co mohu sehnat jsou zážitky z cest :P a taky mam vazby na mé bývalé zaměstnání,a to znamená hliníková kola,volanty atd. za velkoobchodní ceny
a pro Ladapřátele vždy otevřené dveře a pomocnou ruku v nesnázích :wink:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod SalWador » úte úno 27, 2007 21:11

Michal Verner
nar. 12/1982 v Brně
Bydliště: Podbřezí - nedaleko města Dobruška ve Východních Čechách
Vzděální:
Střední odborné učiliště řemesel a služeb Nové Město nad Metují, Studijní obor: Mechanik strojů a zařízení (nedokončeno)
Střední škola aplikované kybernetiky Hradec Králové, Studijní obor: Počítačová grafika
Zaměstnání: pokud nepočítám krátké úlety jako třeba metrolog či tiskař, tak nejvíce DTP operátor/počítačový grafik a administrativní pracovník. V současné době pracuji ve velkoskladu s nářadím, nástroji a brusivem. V rámci možností jsem schopen nakupovat za velkoobchodní ceny.
Co mě bere: krom LADY a aut vseobecne? Nic me nanapada. :-) Sranda, samozrejmne je toho moc: pocitace, cestovani, fotografovani, architektura, nove technologie, filmy, ...
S cim mohu, rad poradim ci pomuzu. Jinak jsem spise neschopnej. :-)
Naposledy upravil SalWador dne stř bře 28, 2007 16:16, celkově upraveno 1
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod trucker » stř úno 28, 2007 17:18

Roman Šimončič
2/1985
Bydlisko-Piešťany

Vzdelanie-SPŠ chemická Hlohovec odbor farmácia

Zamestnanie-11/04-4/05 som bol na vojne v Kežmarku a v Seredi ako vodič
Po vojne som pracoval ako vodič s povolania vo firme Radoma teraz HOPI SK
na mojej kráske 12 tonovej

Stav: Já su svobodný!!

Záujmy: Šoferčina, Pivo, Ženy,Festivaly, kamrádi...

Autá: VAZ 2103 rok 79, 150 tis. km, Scania P230 izoterm 12t, rok 2005 200 tis. km
žigulák je už legenda

Biodiesel production

LandRover Discovery I
Uživatelský avatar
trucker
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon úno 26, 2007 09:19
Bydliště: Piešťany-Mateja Bela

PředchozíDalší

Zpět na Firmy a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků