CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod TO MI NESMRDI » sob říj 15, 2016 20:09

Zdravím vás, klubáci :-)

rád bych vám nabídl intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu pro vaše auto, dům, byt nebo kancelář od americké společnosti California Scents. Vůně jsou ekologické, biologicky odbouratelné a vyrobené ze 100% organických přírodních vonných olejů.

Více informací o této společnosti, jejich ekologickém závazku a výrobních procesech jsem sepsal zde:
PŘÍBĚH SPOLEČNOSTI CALIFORNIA SCENTS
EKOLOGICKÝ PRODUKT
100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

Věřím, že Vás tyto vůně okouzlí :)

POŠTOVNÉ:
dobírka: 100,-Kč
platba předem: 50,-Kč
osobní předání: Úvaly u Prahy

OBJEDNÁVKU můžete zaslat přes soukromou zprávu přímo tady na klubu nebo ji vytvořit na e-shopu TO MI NESMRDÍ | California Scents


Vybírat můžete z TĚCHTO PRODUKTOVÝCH ŘAD:


VŮNĚ DO AUTA

CAR SCENTS
Intenzivní a dlouhotrvající osvěžovače vzduchu California Scents - CAR SCENTS jsou vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují lisovaný a parfémovaný přírodní materiál a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity krásně provoní vaše auto, a to až po dobu 60+ dní.

VENT CLIP
Originální řada vůní VENT CLIP z produkce California Scents jsou plastové osvěžovače vzduchu do ventilace automobilů vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do výdechu ventilace ve vašem voze poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 30+ dní.

XTREME
Scents Xtreme jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Xtreme obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, která poskytuje silné osvěžění a vyplňuje kabinu auta dobu 45+ dní.

HANGING PALMS
Žhavá novinka z produkce California Scents "palmičky" HANGING PALMS, jsou 3D plastové vůně do auta vyrobené přímo v USA, které obsahují zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě s novou patentovanou technologií postupného uvolňování, které po otevření a umístění do vašeho automobilu poskytnou extra silnou a dlouhotrvající vůni, a to po dobu 45+ dní.

VENT STICKS
California Scents - VENT STICKS jsou malinkaté vonné palmičky do výdechů ventilace, které promění kabinu vašeho vozu v tropický ráj, a to po dobu 30+ dní. Kombinujte veselé barvy a podmanivé vůně a vytvořte si vlastní mix, díky kterému se na každou cestu budete těšit.


VŮNĚ DO BYTU

SOLID FRAGRANCE OIL
Osvěžovače vzduchu California Scents - SOLID FRAGRANCE OIL jsou intenzivní vůně do bytů a kanceláří balené v dekorativní skleněné dóze, která obsahuje zářivý gel složený z 90% přírodního vonného oleje v pevné formě, který provoní opravdu velké prostory, a to až po dobu 90+ dní.

CRYSTALS
California Scents Crystals jsou osvěžovače vzduchu obsahující gelové krystaly, které jsou napuštěny originálním parfémovým olejem. Ideální uplatnění naleznou v domácnosti, bytě či kanceláři, které tyto luxusní krystaly provoní podmanivou vůní až na 60 dnů!
Každá vůně z edice Crystals nabízí také specifickou barvu krystalů. Chcete Crystals přeměnit ve voňavý dekorační prvek do Vašeho domova? Přesypte různé druhy krystalů v několika vrstvách do jedné skleničky a nechte je v interiéru rozehrát hru plnou barev a vůní!
Kombinujte, experimentujte a užívejte si pohodu s vůněmi California Scents Crystals!
Co dělat, když Vám vůně přestane vonět a krystaly vyschnou? Máme jednoduchý trik: Zalijte krystaly vodou! Krystaly se opět nasáknou a rozvoní do své původní síly!

ODOR ELIMINATING MIST
Luxusní, intenzivní a podmanivé vůně California Scents, to nejsou jenom plechovky s lisovaným lnem. K provonění jakéhokoli prostoru můžete využít také tyto šikovné rozprašovače Odor Eliminating Mist. Díky nim rozptýlíte vonnou esenci cíleně a přesně tam, kde potřebujete vytvořit příjemnou atmosféru.
Vonná esence navíc účinně likviduje jakékoli nežádoucí pachy, takže nepříjemný zápach se už nevrátí!
Rozprašovače California Scents můžete použít v autě, bytě, kanceláři nebo jakémkoli dalším prostoru, který si přejete provonět smyslnou vůní ze slunné Kalifornie.

TROPICAL SCENTS
Vůně pro váš dům, byt nebo kancelář California Scents - TROPICAL SCENTS jsou nejnovějším produktem využívajícím průlomové technologie, která dovoluje, aby každý osvěžovač vzduchu Tropical Scents obsahoval 20g čistého přírodního vonného oleje a přesto zůstal v pevné/gelové formě, bez rizika rozlití, kdy po otevření a kontaktu se vzduchem dochází k procesu postupného, rovnoměrného odpařování a uvolňování značného množství vůně, a to až po dobu 30+ dní.

MINI TINS
Mini Tins je nová řada kompaktních osvěžovačů vzduchu California Scents pro váš dům, byt nebo kancelář v barevné plechové krabičce s pevnou gelovou náplní. Jsou malé, ale efektivní a snadno použitelné. Pro okamžité osvěžení vzduchu jen vysuňte víčko krabičky, položte kamkoliv vás napadne a užijte si decentní svěží vůní po dobu 30+ dní. Následně můžete krabičku použít na cokoliv drobného, co chcete mít stále u sebe.


POHLCOVAČE PACHU ELIMINUJÍCÍ ZVÍŘECÍ PACHY

PET SCENTS ODOR ELIMINATOR
Osvěžovače vzduchu California Pet Scents - ODOR ELIMINATOR jsou pohlcovače pachů do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gel na vodní bázi a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 45+ dní.

PET SCENTS CANISTER
Osvěžovače vzduchu California Scents - Pet Scents Canister jsou vůně do domácnosti vyrobené přímo v USA, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný obsah tvořený 3 bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem z přírodních esencí a které po otevření a nasazení speciálního regulátoru intenzity účinně neutralizují zvířecí pachy a zanechávají svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní.

PET SCENTS LITTER BOX
Pohlcovače pachu California Pet Scents Litter Box jsou vůně pro váš dům nebo byt, které obsahují k domácím mazlíčkům šetrný gelový parfém na vodní bázi z přírodních vonných esencí, který účinně neutralizuje zvířecí pachy a zanechává svěží vůni, a to až po dobu 60+ dní. Stačí jen sejmout plastové víčko, zacvaknout do přiloženého plastového stojánku a pomocí oboustranné lepící pásky umístit poblíž pelíšku, klece či terária Vašeho zvířecího miláčka.

JELLY BELLY
Znáte americké cukrovinky Jelly Belly? A co takhle provonět si jedním takovým bonbónkem Váš vůz? Jestli Vám to stále nepřijde dost šílené, tak se podívejte na jednotlivé druhy vůní. Vůně je závěsná.


REFERENCE:

Podívejte se také na náš profil na:

video:
http://www.youtube.com/watch?v=srPwLZ008vg
Naposledy upravil TO MI NESMRDI dne sob říj 15, 2016 20:13, celkově upraveno 1
Podívejte se také na náš profil na:
FACEBOOK
GOOGLE+
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 13, 2016 14:01
Bydliště: Úvaly u Prahy

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod TO MI NESMRDI » sob říj 15, 2016 20:10

NOVINKY

Kdo by chtěl vyzkoušet některou z novinek jako je například celá nová produktová řada -->ZDE<-- nebo -->ZDE<-- a -->ZDE<-- nebo do auta šoupnout jednu z osvědčených klasik jako je CAR SCENTS - VIŠEŇ, CAR SCENTS - BRUSINKA a CAR SCENTS - ŽVÝKAČKA, tak níže přikládám slevový kupon pro nejrychlejší z Vás :)

20% slevový kupon č.: NOVINKA

(platnost kuponu je omezena do konce října a platí pouze pro prvních 10 objednávek,
pak se kupon automaticky zneplatní)
Podívejte se také na náš profil na:
FACEBOOK
GOOGLE+
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 13, 2016 14:01
Bydliště: Úvaly u Prahy

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod Jelen » ned říj 16, 2016 04:53

Tato reklama JE povolena vedením klubu.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod Yellow01 » ned říj 16, 2016 08:40

Vůně Car Scents používám už několik let a jsou super. V kamených prodejnách stávají 100-120 Kč, takže s platbou předem je to výborná cena.
Uživatelský avatar
Yellow01
 
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

CALIFORNIA SCENTS - vůně podzimu jen za 89,-Kč

Příspěvekod TO MI NESMRDI » ned lis 06, 2016 23:21

25 % sleva na vybrané vůně California Scents
- Car Scents - BRUSINKA
- Car Scents - JABLEČNÝ ŠTRŮDL

nyní po celý podzim za sníženou cenu 89,-Kč.


Obrázek
Podívejte se také na náš profil na:
FACEBOOK
GOOGLE+
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 13, 2016 14:01
Bydliště: Úvaly u Prahy

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod TO MI NESMRDI » ned lis 13, 2016 23:35

TÝDEN DOPRAVY ZDARMA

- u každého nákupu v hodnotě minimálně 300,-Kč máte dopravu zdarma
- akce bude probíhat v týdnu od 14. do 20. listopadu
- lze kombinovat s předchozí akcí

Obrázek
Podívejte se také na náš profil na:
FACEBOOK
GOOGLE+
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 13, 2016 14:01
Bydliště: Úvaly u Prahy

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod Petr HC » pon lis 14, 2016 13:20

Sice tenhle "Tominesmrdí" má nějakou vyjímku (nikdo nezdůvodnil proč a proto mi i ta vyjímka "smrdí"). Už kdysi jsem zde psal, že smradlavé stromečky ze služebních aut přicvaknu pod sponku filtru a pokud filtr nemá sponku, rovnou je vyhodím. Mně všechny tyto syntetické vůně/smrady SMRDÍ. Jsem sám nebo to smrdí také ještě někomu jinému?
Если бы автомобили Лада были безпроблематичными, я бы определенно русский язык забыл.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod Křečík Barbuška » pon lis 14, 2016 16:22

Smrdí, smrdí.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11021
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod Jelen » pon lis 14, 2016 17:10

Veškeré své dotazy směřujte, prosím, na Pátrače a Luďka, kteří tuto reklamu povolili. BTW nejsme náhodou v sekci Firmy a Kontakty, kde je pro toto přímo prostor?
Například toto: viewtopic.php?f=28&t=15872 nikomu nevadí a prošlo to zdejší user-police kontrolou bez povšimnutí?
Divné, to zas smrdí mně.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod TO MI NESMRDI » ned pro 04, 2016 23:58

ROZDÁVÁME 1500 VZORKŮ + SLEVA AŽ 32% + DOPRAVA ZDARMA

- akce bude probíhat v týdnu od 5. do 11. prosince nebo do rozdání všech vzorků

Nakupte za 199,-Kč a ušetřete 5% + 5 vzorků - Použijte kód: USETRI_5%
Nakupte za 399,-Kč a ušetřete 10% + 10 vzorků - Použijte kód: USETRI_10%
Nakupte za 699,-Kč a ušetřete 15% + 15 vzorků + doprava zdarma - Použijte kód: USETRI_15%

LZE KOMBINOVAT SE SLEVAMI AŽ 17% (https://www.tominesmrdi.com/vyhodny-nakup/)

Obrázek
Podívejte se také na náš profil na:
FACEBOOK
GOOGLE+
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 13, 2016 14:01
Bydliště: Úvaly u Prahy

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod TO MI NESMRDI » sob pro 17, 2016 19:28

akce roku | VOŇAVÝ VÍKEND

- sleva 30% na veškerý sortiment California Scents vůní
- platí celý víkend až do neděle do 23:59 hod.
- objednávky expedujeme hned v pondělí
- levnější už to nebude (minimálně do příštích Vánoc) :)

Obrázek
Podívejte se také na náš profil na:
FACEBOOK
GOOGLE+
INSTAGRAM
Uživatelský avatar
TO MI NESMRDI
 
Příspěvky: 13
Registrován: čtv říj 13, 2016 14:01
Bydliště: Úvaly u Prahy

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod jacek » sob pro 17, 2016 21:38

A jak je ta reklama placená? Těším se, že snad už ani nebudeme muset na příštím srazu vybírat poplatek. :mrgreen: Možná by to chtělo taky nějakou jednotnou user si policii ee user-policy, jak tady setnul Jelen :wink: I když sklo je pro auto o dost důležitější, než nějaký odér v interieuru. J.

P.S.: :idea: Co takhle zpřístupnit všem sponsorskou sekci a spojit to s placenou reklamou - chtějí prodávat, tak ať přispějí. Tak se to v obchodě dělá, ne?
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod Jelen » ned pro 18, 2016 21:30

Divné, porovnávat reklamu -jestli tu může, či nemůže být podle míry důležitosti na autě. To frčelo tak před revolucí... Mělo by to být rovnocenné. Produkt-reklama, ať jsou to smradlavé stromečky do aut, nebo motorový olej, by měly mít své místo vedle sebe. O to jde v reklamě. Každý si vybere dle svého, v tom by měla být volnost podnikání. A znovu dodám, kontaktuj Luďka a nebo Pátrače. Jakékoliv ostatní výkřiky jsou dobré tak pro své zviditelnění, i když i to se dá považovat za právoplatný cíl.

Na jednu stranu se dá ptát, jaký to má přínos pro fórum, ale pro uživatele je jednoznačný. Vidí, že je zde produkt a vědí o akcích. Tudíž je to pro zdejší členy, co by měli zájem o vůni do auta, přínosné. Ostatním to neškodí, číst to nemusejí a témata se dají ignorovat a nebudou se zobrazovat.
Ale to se sponzorskou sekcí je zajímavá úvaha.
Kolik ale inzerentů tady je, aby se vyplatilo tím se zabývat? Jeden? Dva?
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod jacek » pon pro 19, 2016 00:22

Obávám se, že s tímhle přístupem i tři, čtyři, stoosm.........až nekonečno. A snad tu časem najdeme i pampersky - kdyby to třeba náhodou někdo v autě neudržel :idea:

P.S.: Jelene, když už je po té "revoluci", tak za inzerci se snad normálně platí, třeba takový sponzorský dar klubu. Sám píšeš o podnikání, ne? Takže oni podnikají a my jsme v socíku? Nebo už jsme zase někde jinde? :confused2:

Pátrač i Luděk si to tady klidně mohou přečíst. Je to celé OT, takže moje omluva :prayer: a končím, ale co třeba založit na to hlasovací téma? Když s tím bude většina souhlasit a nebudou chtít třeba levnější sraz, tak se tady holt už nebudu "zviditelňovat". Je asi lépe býti na fóru neviditelný. Not bad! 8) J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: CALIFORNIA SCENTS - vůně nejen do auta - AKCE

Příspěvekod Jelen » pon pro 19, 2016 06:07

Demagogie. :-)
Nejsme náhodou nevýdělečná organizace?
A tahat do toho dokola poplatky za sraz? Ten si platíme přeci sami pro sebe, platíme letiště, občerstvení... Kolik dáváme hasičům a zdravotníkům za to, že tam jsou a vybíráme vstupné? Založ anketu, sám jsem zvědav. Ale ne na tolik, abych se v tom šťoural.
A zviditelnění není jistě na škodu, na fóru, ale asi půjde i o způsob. Pokud se někdo zviditelní tím, že někomu v nouzi pomůže, proč ne. :-) ale takhle... Good luck ;-)
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Další

Zpět na Firmy a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron