Prodejna a servis LADA Mělník

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Maysner » sob čer 05, 2010 08:04

Tommel píše:
Raduz píše:Mechanika soudit mohu akorát podle toho jak se cca 3 hodiny snažil vyměnit lana RB


:shock: tak to je huste, vyměna lanka ručni brzdy na Samare ( ten samej system ) trvala 30 minut ? :lol: :lol:


moc dlouho pod tim majo nelezel :P :lol:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod dmatej » sob čer 19, 2010 21:34

zelvotron píše:Dmatej promiň ale to je jejich problém a měli by si uvědomit, že je rok 2009 a nikoliv 1979 a ten pán rozhodně jako odborník tedy moc na mě nezapůsobil (mechoši jo, ty jsou v pohodě). To je opravdu názor jako poď mě jebat, proč sis vlastně Kalinu nekoupil na Mělníku/Koněvce pak bys asi mluvil jinak ;) Sice si možná jejich chování zanalyzoval správně, nicméně to není žádná omluva a takovýho člověka by pokud né vyrazit měli někam uklidit, aby nebyl veřejnosti na očích.


Po čase reakce :)
No dyť říkám, že mě to jako zákazníka nezajímá - tj. je to neomlouvá. Ale tím, že si to uvědomuju, jsem ve výhodě a můžu se s tím nějak "vyrovnat".
Moje poslední zkušenost z Koněvky ... no, tu popíšu jinde ... a hlavně si to s pány ještě při další příležitosti vyříkám.

Luďku, správně se píše "byste", ne "by jste" - říkaj tomu hyperkorektní tvar. Já jen, že mi to vrtalo hlavou, tak jsem to kdysi hledal a teď šířím osvětu :D

Ládík je na omylu, ta povinnost 10 let byla někdy kdysi dávno podle nějaké EHS, která je už ale asi 10 let neplatná :-( . Nedávno probublala kauza s Renaultem, kdy někomu na 3letém autě po záruce odešla převodovka a výsledek byl, že i výrobce konstatoval, že nové už nemají a dělat nebudou.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod radek mb » ned čer 20, 2010 09:46

plavec píše:
zelvotron píše:
Jelen píše:Jen tak mimochodem, pokud nejste pan Burian a nemáte s tím nic společného, tak proč jste se zde registroval a reagoval právě na toto?


No asi tak...

Jo To by mě taky docela zajímalo, proč se škodovkář registruje na Ladaforu. :roll:


Taky nechápu,kdo z nás tu krtizuje prodejny a servisy škodovky na škodováckých forech?Příspěvky Ládíka mi připadají trochu jako úlet,navíc nazývat Vojtu blbečkem,tím si mě Ladíku docela drsně namíchnul,neznáš ho,nevíš o koho jde a mě se to nelíbí.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Jelen » ned čer 20, 2010 18:14

Od té doby se tu už neukázal, tak pochybuju, že se ještě objeví.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod plavec » ned čer 20, 2010 18:37

Jelen píše:Od té doby se tu už neukázal, tak pochybuju, že se ještě objeví.

Leda až bude mít náladu na to vytáčet "cizí" lidi.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Fišer Jiří » pát čer 25, 2010 22:06

Dneska jsem byl na Mělníku se podívat na kombíky Priory,měl jsem to domluvený,že prej se mám přihlásit u pana BURANAst.(ne opravdu jsem se nespletl v pojmenování tohoto ignoranta) a ten nám ukáže námi požadovaného kombíka černé barvy s tím že se rozhodnu zda si jí vemu či nikoliv.Těšil jsem se na to jak malej kluk,tak jsme si s rodinou udělali výlet vláčkem na Mělník!Natěšenej jsem se setkal s BURANEM a bylo po euforii!
Že o ničem neví,že s ním nikdo nemluvil,že jí tady nemaj,že je teď na lakovně ve městě kvuli barvě,vše v dosti nevybíraným tonu.Tak jsem hned volal k nám do Mostu,ti že to zařídí.Tak mu volal Loskot,že prej mu to říkal že příjdem a on něco v tom stylu je pátek já se neposeru(přišli jsme tam v 9:30 jen tak mimichodem).Nakonec že prej ho zachvíli přivezou jestli počkám,tak mě zatím kupodivu nechali svést v druhým kombiku co byl na place.Měl jsm na seznamu připravených spoustu otázek na co jsem se chtěl při té příležitosti zeptat,nakonec jsem seznam vyhodil a jediný co jse mi v kapse otevíralo byl nůž,protože BURAN na mě ividentně neměl ani čas ani náladu,protože veškerá jeho činnost po celou dobu naší návštěvy (cca40min.) byla leštění své černé Priory na dílně!!Mezitím přivezli tu černou tak jsme ji obhlídli a pak jsme se dosti jadrným způsobem rozloučili.
Když jsme odcházeli musel jsem si ulevit a zvolal jsem jak už znělo v prvním příspěvku tohoto tématu BUZERANTI Z MĚLNIKA!!!!!!!!!!!!!!bez odezvy.Ještě jsem zapomněl,že mu náramě sekundoval jeden mladej jestli to byl jeho syn tak jablko opravdu nepadá daleko od stromu! :( :( :( :( :( :( :( :( :evil: :twisted: :shock:
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvekod Křečík Barbuška » sob čer 26, 2010 04:59

Moc pěkné, tam si koupit auto a nebo jej tam dokonce jezdit servisovat ... :puke: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Raduz » sob čer 26, 2010 12:45

Fišer Jiří píše:vše v dosti nevybíraným tonu.

To je jeho standartní vyjadřovací způsob, bohužel!
Já se divím, že si toho ještě nikdo z pražského ústředí nevšiml a nevyhoděj ho, protože to je dle mého soudu také jeden důvod proč se tak málo prodává!!!
Nebýt člověk znalý a fanda tak vykulí oči a jde radši pro Dáčku!
Chování pana B. je opravdu strašné!
Nebo si vemte příklad že si auto koupíte v Praze na Koněvce v autosalónu, kde mi přijdou velice pohodový, a jedeš na první garančku do Mělníka, věřím tomu že to bude u 99% zákazníků i poslední návštěva Mělnicka!
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod plavec » sob čer 26, 2010 15:43

Raduz píše:Nebo si vemte příklad že si auto koupíte v Praze na Koněvce v autosalónu, kde mi přijdou velice pohodový, a jedeš na první garančku do Mělníka, věřím tomu že to bude u 99% zákazníků i poslední návštěva Mělnicka!

Proto zastávám názor, na Koněvce nový nekupovat,ale radši v Sadské.
Raduz píše:Já se divím, že si toho ještě nikdo z pražského ústředí nevšiml a nevyhoděj ho,
Asi nezájem a neochota něco řešit, jak smutné.Taky je otázka jestli si někdo (a jak moc) v Praze na něj stěžoval.Kdyby si totiž stěžovalo víc zákazníků, tak už by s tím museli něco udělat, a musí jim bejt pak jasný, že to lidem vadí.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod JmJ » sob čer 26, 2010 23:09

Doporucuju napsat stiznost prave na CS AutoLada. Nerikat si, ze to nema cenu a ze se nic nestane atd. Proste to napsat a to co nejdriv, dokud je to cerstve. A rovnou bych jim napsal, ze bych se jako zakaznik nezlobil, kdyby za tohle extempore nejak obchodne omluvili. A to i pres to, ze to kupujes v Moste. At to pekne zaridi. Tvrde do nich, zadny srani s tim.
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6480
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod Raduz » ned čer 27, 2010 07:46

plavec píše:Proto zastávám názor, na Koněvce nový nekupovat,ale radši v Sadské.

Když jsme v roce 2001 s tatíkem kupovali 2112, tak nám dali papír se servisy kde dělaji záruční kontroly, v Mělníku byl otec tuším pouze jednou nebo dvakrát, v Praze je také servis na Průběžné, ale před tím nás na Koněvce varovali, byl servis také v Radlicích tuším někde u Kříže, tam nakonec otec ke své spokojenosti jezdil, ale vše trvalo trochu déle neboť oni pro vše jezdili do Mělníka, ale splnilo to účel - nepřijít s B do osobního kontaktu. V radlicích je to, ale zrušené, kam se přestěhoval nevím, takže jezdí do Sadské.
Servisů na Ladu je jak šafránu tak není divu že se B uživí. A hlavně jej živí ten sklad ND jak mi říkal, protože jsou sklad pro celou EVROPU.
®; Člen LKCS
Uživatelský avatar
Raduz
 
Příspěvky: 4069
Registrován: úte pro 04, 2007 09:22
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod Nulašestka » ned čer 27, 2010 10:32

Raduz píše:A hlavně jej živí ten sklad ND

Vzhledem k jejich cenové politice se není čemu divit, na druhou stranu nechápu, jak mohou vůbec něco prodat.
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod plavec » ned čer 27, 2010 18:30

Raduz píše: protože jsou sklad pro celou EVROPU.

To jsem už taky slyšel, že jsou pro celou Evropu.Tady ve městě má jeden Slovák taky 111ku a co sme se bavili , tak spíš sežene díly na Mělníce než doma na SK. To ale mělníkovce neomlouvá a nemaj se chovat jako "pán velkomožný"
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Fišer Jiří » čtv črc 01, 2010 19:55

Doporucuju napsat stiznost prave na CS AutoLada

O návštěvě na Mělníku jsem okamžitě imformoval Most a než jsem dojel domu měl jsem od nich na meilu návrh dopisu se stížností adresovaný přímo řediteli!
Byli by moc rádi,kdybych napsal stížnost panu řediteli,že to má hned jinou váhu,když je to přímo od zákazníka,než tlumočení přes dealera!Vidíte všude je to o lidech i u Lady a toho BURANA si Lada nezaslouží a proto taky tu stížnost napíšu a zeptam se i na ostatní dealery po republice!
Lada 2171

LADA JE Můj Život
Uživatelský avatar
Fišer Jiří
 
Příspěvky: 312
Registrován: čtv dub 09, 2009 06:06
Bydliště: Litvínov

Příspěvekod plavec » čtv črc 01, 2010 21:10

Tomu říkám odvážný hoch :D
Myslím si, že když si takhle postěžuje víc lidí tak se něco hne, ale když jim dojde jen jedna stížnost tak ho možná tak na chvíli uklidněj a pak po čase zase do starých kolejí. Ale uvidímež.
Ono taky je tu hlavní otázka: Chce CS Lada prodávat a servisovat auta, nebo ne?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

PředchozíDalší

Zpět na Firmy a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron