Prodejna a servis LADA Mělník

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod zelvotron » pát zář 11, 2009 09:33

Dmatej promiň ale to je jejich problém a měli by si uvědomit, že je rok 2009 a nikoliv 1979 a ten pán rozhodně jako odborník tedy moc na mě nezapůsobil (mechoši jo, ty jsou v pohodě). To je opravdu názor jako poď mě jebat, proč sis vlastně Kalinu nekoupil na Mělníku/Koněvce pak bys asi mluvil jinak ;) Sice si možná jejich chování zanalyzoval správně, nicméně to není žádná omluva a takovýho člověka by pokud né vyrazit měli někam uklidit, aby nebyl veřejnosti na očích.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6273
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Wolf » pát zář 11, 2009 11:06

Před časem mi servisní technik z AMK Most, kterého si mimochodem jako jediného z celého servisu vážím a uznávám ho, vysvětlil, že existoval přípravek na seřízení diferáku starého žigula, ale v porevoluční době ho někdo "znárodnil" a buďto ho má někdo doma, nebo skončil na šrotišti, to prý nikdo neví. V každém případě prý už není šance na správné seřízení diferáku. Proto mi vyzkoušeli tři nové, než jsem jim i ten poslední vrátil a pustil se do toho sám metodou pokus omyl, nicméně dílo se po několikeré demontáži a montáži podařilo. Jinak doporučuji tam to papírové těsnění dát, třeba i se silikonem (ještě mám jedno nebo dvě doma nové díly na dif jsem kupoval po více kusech :) ). A hlavně je důležité použít samojistící tekutinu na šrouby, nemají jiné jištění, tak ať se nepovolí
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod Malda » pát zář 11, 2009 11:18

U nas je jeden borec, co dela diferaky. Marcel k nemu jezdi na servis, tak to muzete zkusit u nej.
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Malda
 
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvekod Hurikán » čtv zář 17, 2009 20:40

Letos na jaře, když jsem byl na přetestacích našeho klubu, jsem se potkal s jedním pánem, který tady Brně kdysi dělal dlouho v servisu. Lady zná do detailu. Říkal mi mnoho zajímavých fíglů atp. No a mezi řečí se zmínil, že on byl jediný v celém kraji, který uměl dokonale seřídit diferenciály. Ještě mě začal zpaměti popisovat co a jak. Jelikož je mu teď ale kolem 80, tak už nic nedělá a dělat nebude. Je to smutné, ale po odchodu těchto lidí si budeme moct o některých věcech nechat jen zdát. :?
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Laďuša » čtv zář 17, 2009 21:02

Hurikán píše:Jelikož je mu teď ale kolem 80, tak už nic nedělá a dělat nebude. Je to smutné, ale po odchodu těchto lidí si budeme moct o některých věcech nechat jen zdát.

Navštívit, vyprávění zapsat, popřípadě nahrát.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Prodejna a servis LADA Mělník

Příspěvekod Ládík » pát kvě 28, 2010 09:39

Nulašestka píše:Původně se to mělo jmenovat "buzeranti z Mělníka", ale proč prudit už v nadpisu, myslím, že to bude úplně stačit tady. :evil: Předesílám, že bych toto téma nezakládal, kdyby mě solidně nenasrali. :evil: Vtípky na adresu přístupu prodejců těhle popelnic nebo jejich dílů jsou jedna věc, ale tady se terčem vtipu stává zákazník. A co je moc, to je moc.
Protože v Liberci mají dovolenou a potřeboval jsem pár věcí, rozhodl jsem se navštívit centrální sklad CS Autolady v Mělníce. Kde jinde by měli ty věci mít než tam. Předem jsem tam nevolal - jednak proto, že mě nebaví poslouchat otrávenej hlas, kterej člověku stejně prd zjistí a pak, chtěl jsem na servis s diferákem.
Přijedu, hledám servis. Prej druhá hala. Nikde nic, žádnej nápis, žádný lidi. Prolezu skrz hnusný rezavý dveře a už jsem o 30 let zpátky v komunistický autodílně, která je horší jak z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje. Bezva. V celý mastný špinavý hale se spoustou bordelu je na zvedáku jedna kalina. Nějakej nerudnej dědek na mě nasraně řve.
"Co chcete?"
"Dobrý den, chtěl bych nechat vymezit vůli u diferáku na starýho žigulíka."
"Neděláme :!: "
"Aha, ale mám ten diferák vyndanej, támhle v bedýnce."
"To nejde dělat bez auta a stejně to neděláme, to si jako myslíte, že se vám s tim bude někdo dělat nebo co? To by hučelo ještě víc, to se vůbec nedělá!"
Profesionál jak z praku. Supr.
Tak jdu pro ty díly. Když si mě po pár minutách všimli, koukaj na mě otrávený ksichty a co teda chci.
"Chi asi 6 věcí, abych Vám usnadnil práci, vypsal jsem u toho katalogový čísla."
Výsledek byl ten, že jsem odešel akorát s papírovým těsněním pod dif, který je s stejnak k *****, protože se to zasilikonuje. Štít zadní brzdy za 350,-Kč, to už mi přišlo, že si ze mě dělaj regulérně prdel. :x :shock: Proboha kolik ten výlisek může mít výrobní náklady? Pětikorunu? Ještě 180 bych za to možná dal...Kontakty ke spínačce samostatný neměli, prej jen celou skříňku za 550. Tak jsem jim ukázal ty dvě, co jsem si vzal s sebou, abych si zkusil, že tam ty kontakty budou pasovat, řka, že tohle fakt sponzorovat nehodlám.
Těsnění na nápravu - nemáme.
Pružinky k paknám - nemáme.
? :? :x :o
To už jsem byl malinko vzteklej a řikám jim, jak si to jako představujou, že jsem kvůli tomu objel už bezpočet prodejen, nikde nic a v autě to mám místo toho přivázaný prasečím drátem. Fakt centrální sklad jak vyšitej. Tak je to donutilo zvednout telefon a prej že na Koněvce by nějaký měli. No, tak že bych kvůli tomu jel dalších 100 kiláků, to určitě, tůdle. Nakonec mě baba ještě sprdla, že prej jsem na začátku řikal, že mám vypsaný katalogový čísla (jako by to byla moje POVINNOST :shock: ) a ty štíty se musely hledat v katalogu, přitom jsem jim předtím vysvětloval, že číslo u těch štítů nemám, protože to mám předělaný na 05tkovej systém a katalog na pětku nevedu (to se se mnou ještě dohadovali, kde má co samostav, prd se v tom vyznali :butthead: ).

Takže abych to shrnul, byl jsem tam nejspíš naposled. S lidma jednají jak s dobytkem, na druhou stranu jim nedělá problém nastřelit ceny jak na západě. To už by ty věci vyšly kolikrát levněji z Ebaye i s poštovným. Najel jsem téměř zbytečně 200km, což jim je absolutně někde (nebejt tý kulturně-konzumační zastávky v MB, tak bych tam jel úplně zbytečně a asi bych je za ten přístup minimálně slovně napadl). Mám ten pocit, že až budu něco zase potřebovat, tak to vykochám z tý hranatý oranžový konzervy a bude to. :roll:



to bych chtěl vidět co by stebou dělali ve škodovce kdyby jsi tam přišel že chceš něco na škodu 100.Asi by tě poslali někam rovnou,když máš 30 let starý auto možná ještě víc.Hlavně že ty jsi z hulvátova BLBEčku
Ládík
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 28, 2010 09:28
Bydliště: Prag

Příspěvekod vintera » pát kvě 28, 2010 09:55

ladíku, nemáš docela pravdu, lady se stále vyrábějí na rozdíl od škody 100.
vintera
 
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvekod Luděk Musil » pát kvě 28, 2010 11:31

Ládík píše:to bych chtěl vidět co by stebou dělali ve škodovce kdyby jsi tam přišel že chceš něco na škodu 100.Asi by tě poslali někam rovnou,když máš 30 let starý auto možná ještě víc.Hlavně že ty jsi z hulvátova BLBEčku

Ládíku, vzhledem k tomu, že jsi zde čerstvý/nový, ocením tento Tvůj příspěvek pouze napomenutím!
Přečti si, prosím, pravidla fora úplně nahoře.
Asi budu muset pozorně sledovat Tvé příspěvky.
Moderátor Luděk
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10469
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod zelvotron » pát kvě 28, 2010 19:30

Ládík píše:to bych chtěl vidět co by stebou dělali ve škodovce kdyby jsi tam přišel že chceš něco na škodu 100.Asi by tě poslali někam rovnou,když máš 30 let starý auto možná ještě víc.Hlavně že ty jsi z hulvátova BLBEčku


Vítám Vás na fóru, pane Burian.
Je vidět, že jste to vůbec nepochopil, z toho, že nedovedete seřídit diferenciál na krabici nedělá nikdo neštěstí. Problémem je především Váš přístup k zákazníkům. Zároveň bych Vás požádal, aby jste se zde k ostatním uživatelům choval se vší slušností, tady nejste na Mělníku.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6273
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Luděk Musil » pát kvě 28, 2010 20:23

Moderátor:
Jestli je tohle pravda a jste ten, za koho jste byl označen, tak by jste se měl (minimálně) stydět!
Tohle není přístup profesionála! L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10469
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod peet2101 » sob kvě 29, 2010 07:41

Tak jestli je pán opravdu prodejce a nazívá zákazníky slovem
Ládík píše:BLBEčku
, tak bych k němu vůbec nešel. Jedno z 5ti P managementu je people a druhé promotion....takovéto jednání mi, ale nezapadá ani do podpoření vztahu s veřejností, ani do propagace výrobku :roll: .
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
peet2101
 
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvekod plavec » sob kvě 29, 2010 11:33

Tak tohle je fakt síla. :!:
peet2101 píše:tak bych k němu vůbec nešel.
Nojo on moc dobře ví, že je jeden z mála LADAservisů u nás a taky se podle toho chová.
Nebyl jsem nikdy na Mělníce ale znám z doslechu.V Sadské jsem zažil naprosto opačný přístup, tj. kladný.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Ládík » stř čer 02, 2010 13:28

zelvotron píše:
Ládík píše:to bych chtěl vidět co by stebou dělali ve škodovce kdyby jsi tam přišel že chceš něco na škodu 100.Asi by tě poslali někam rovnou,když máš 30 let starý auto možná ještě víc.Hlavně že ty jsi z hulvátova BLBEčku


Vítám Vás na fóru, pane Burian.
Je vidět, že jste to vůbec nepochopil, z toho, že nedovedete seřídit diferenciál na krabici nedělá nikdo neštěstí. Problémem je především Váš přístup k zákazníkům. Zároveň bych Vás požádal, aby jste se zde k ostatním uživatelům choval se vší slušností, tady nejste na Mělníku.


Nevím kdo je pan Burian já rozhodně ne a to že mě názíváte někým jiným je váš problém.Ale něměl by jste si něco takového ověřit než něco takového vypustíte s klávesnice.Mě je to osobně fuk.Neznám dotyčného
Ládík
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 28, 2010 09:28
Bydliště: Prag

Příspěvekod Ládík » stř čer 02, 2010 13:31

Ládík,
Luděk Musil píše:Moderátor:
Jestli je tohle pravda a jste ten, za koho jste byl označen, tak by jste se měl (minimálně) stydět!
Tohle není přístup profesionála! L.


Nejsem takže se stydět nemusím já myslel že forum je na základě názoru
Ládík
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát kvě 28, 2010 09:28
Bydliště: Prag

Příspěvekod Jelen » stř čer 02, 2010 13:50

Ano, fórum je na základě názoru a taky trochu slušnosti. Napadat se tu navzájem není úplně správné. Jen tak mimochodem, pokud nejste pan Burian a nemáte s tím nic společného, tak proč jste se zde registroval a reagoval právě na toto?
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

PředchozíDalší

Zpět na Firmy a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků