Prodejna a servis LADA Mělník

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

Prodejna a servis LADA Mělník

Příspěvekod Nulašestka » čtv srp 20, 2009 11:59

Původně se to mělo jmenovat "buzeranti z Mělníka", ale proč prudit už v nadpisu, myslím, že to bude úplně stačit tady. :evil: Předesílám, že bych toto téma nezakládal, kdyby mě solidně nenasrali. :evil: Vtípky na adresu přístupu prodejců těhle popelnic nebo jejich dílů jsou jedna věc, ale tady se terčem vtipu stává zákazník. A co je moc, to je moc.
Protože v Liberci mají dovolenou a potřeboval jsem pár věcí, rozhodl jsem se navštívit centrální sklad CS Autolady v Mělníce. Kde jinde by měli ty věci mít než tam. Předem jsem tam nevolal - jednak proto, že mě nebaví poslouchat otrávenej hlas, kterej člověku stejně prd zjistí a pak, chtěl jsem na servis s diferákem.
Přijedu, hledám servis. Prej druhá hala. Nikde nic, žádnej nápis, žádný lidi. Prolezu skrz hnusný rezavý dveře a už jsem o 30 let zpátky v komunistický autodílně, která je horší jak z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje. Bezva. V celý mastný špinavý hale se spoustou bordelu je na zvedáku jedna kalina. Nějakej nerudnej dědek na mě nasraně řve.
"Co chcete?"
"Dobrý den, chtěl bych nechat vymezit vůli u diferáku na starýho žigulíka."
"Neděláme :!: "
"Aha, ale mám ten diferák vyndanej, támhle v bedýnce."
"To nejde dělat bez auta a stejně to neděláme, to si jako myslíte, že se vám s tim bude někdo dělat nebo co? To by hučelo ještě víc, to se vůbec nedělá!"
Profesionál jak z praku. Supr.
Tak jdu pro ty díly. Když si mě po pár minutách všimli, koukaj na mě otrávený ksichty a co teda chci.
"Chi asi 6 věcí, abych Vám usnadnil práci, vypsal jsem u toho katalogový čísla."
Výsledek byl ten, že jsem odešel akorát s papírovým těsněním pod dif, který je s stejnak k *****, protože se to zasilikonuje. Štít zadní brzdy za 350,-Kč, to už mi přišlo, že si ze mě dělaj regulérně prdel. :x :shock: Proboha kolik ten výlisek může mít výrobní náklady? Pětikorunu? Ještě 180 bych za to možná dal...Kontakty ke spínačce samostatný neměli, prej jen celou skříňku za 550. Tak jsem jim ukázal ty dvě, co jsem si vzal s sebou, abych si zkusil, že tam ty kontakty budou pasovat, řka, že tohle fakt sponzorovat nehodlám.
Těsnění na nápravu - nemáme.
Pružinky k paknám - nemáme.
? :? :x :o
To už jsem byl malinko vzteklej a řikám jim, jak si to jako představujou, že jsem kvůli tomu objel už bezpočet prodejen, nikde nic a v autě to mám místo toho přivázaný prasečím drátem. Fakt centrální sklad jak vyšitej. Tak je to donutilo zvednout telefon a prej že na Koněvce by nějaký měli. No, tak že bych kvůli tomu jel dalších 100 kiláků, to určitě, tůdle. Nakonec mě baba ještě sprdla, že prej jsem na začátku řikal, že mám vypsaný katalogový čísla (jako by to byla moje POVINNOST :shock: ) a ty štíty se musely hledat v katalogu, přitom jsem jim předtím vysvětloval, že číslo u těch štítů nemám, protože to mám předělaný na 05tkovej systém a katalog na pětku nevedu (to se se mnou ještě dohadovali, kde má co samostav, prd se v tom vyznali :butthead: ).

Takže abych to shrnul, byl jsem tam nejspíš naposled. S lidma jednají jak s dobytkem, na druhou stranu jim nedělá problém nastřelit ceny jak na západě. To už by ty věci vyšly kolikrát levněji z Ebaye i s poštovným. Najel jsem téměř zbytečně 200km, což jim je absolutně někde (nebejt tý kulturně-konzumační zastávky v MB, tak bych tam jel úplně zbytečně a asi bych je za ten přístup minimálně slovně napadl). Mám ten pocit, že až budu něco zase potřebovat, tak to vykochám z tý hranatý oranžový konzervy a bude to. :roll:
Naposledy upravil Nulašestka dne čtv srp 20, 2009 19:28, celkově upraveno 2
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Drobek81 » čtv srp 20, 2009 12:07

proc jsi nezkusil Pop-art? staci mrknout do ceniku a vic kolik to orientacne stoji...
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod zelvotron » čtv srp 20, 2009 12:12

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vítej v realitě, a teď si představ, že s tím pánem řešíš reklamační záležitosti :D :P
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6273
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Drobek81 » čtv srp 20, 2009 12:18

zelvotron píše:Vítej v realitě, a teď si představ, že s tím pánem řešíš reklamační záležitosti :D :P

to moc resis ;-)
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod radek mb » čtv srp 20, 2009 12:46

No,kupovat věci na Mělníku pro mě taky nebývá zážitek,o kterém se mi v noci snívá.

Jsou to paka,no.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod zelvotron » čtv srp 20, 2009 12:52

Drobek: Já už to neřeším vůbec, do Mělníka mě stejně nikdo nedostane, dokud tam to hovado bude. Dřív by se mi při čtení tohodle zážitku otvírala kudla v kapse, no teď už se tomu jen směju, 06ka to vylíčil dokonale, úplně toho napuchnutýho bubáka vidím jak hudruje... :D
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6273
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nulašestka » čtv srp 20, 2009 12:59

Takže něco jsem objednal po netu a s difem zkusím zajet ještě zejtra jinam, co mi řeknou. Víte ale když člověk dělá několikrát přípravy auditu autorizovanýho dealera VW a ví, jak to má vypadat a jaký jsou požadvky (kolikrát nesmyslný) na kvalitu služeb a celkový fungovaní firmy v tomhle odvětví a pak vidí tohle...já bych tam normálně dělal exkurze, který by sloužily jako odstrašující případ toho, jak se to dělat nemá.
zelvotron píše:toho napuchnutýho bubáka

Tak to byl určitě on. :lol:
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Křečík Barbuška » čtv srp 20, 2009 13:17

:mrgreen: ... Osobně bych diferák dával na papírové těsnění a na celý silikon se vybodl.

Drobku, stránky pop-artu nějak změnili k "lepšímu", mášli ten jejich ceník někde stažený, bylo by od tebe milé, kdyby si mi jej poslal, děkuji.

Edit Přes vyhledávač jsem jej našel :) http://www.pop-art.cz/download/CENIK_LADA_2009_MO.xls .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11022
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod tavri » čtv srp 20, 2009 13:44

v PRAZE (Koněvova) jsou celkem v klidu a ještě se mi nestalo, že by něco neměli...
Dodge Avenger 2.0 VVT
Uživatelský avatar
tavri
 
Příspěvky: 1393
Registrován: pát čer 24, 2005 12:43
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Malda » čtv srp 20, 2009 13:46

Jo, ale hlavni technik je kokot na n-tou.
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Malda
 
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvekod plavec » čtv srp 20, 2009 13:51

radek mb píše:No,kupovat věci na Mělníku pro mě taky nebývá zážitek,o kterém se mi v noci snívá.

Jsou to paka,no.

Po přečtení pár řádků a témat co se píše zde o Mělníce, jsem již z počátku vastnictví hradní třely zvolil cestu shánět věci přes Sadskou nebo Koněvku.Panu N, když brnknu tak to sežene a já si pro to zajedu k němu, jak beztarostné. :wink:
úplně toho napuchnutýho bubáka vidím jak hudruje... :D

Naštěstí jsem to nezažil a netoužím po tom.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Jelen » čtv srp 20, 2009 14:05

Vzhledem k tomu, že je to reference o prodejně a servisu, přesunul jsem to do příslušné sekce. Pěkná reklama.
Mimochodem, Saša tam snad nakupoval ve velkym a nestěžoval si, dokonce snad dostal i množstevní slevu, pokud si pamatuju, což je zase +. Je to o lidech, jako všechno ostatní.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Saša » čtv srp 20, 2009 15:57

Tak tak . Můj nákup dokonce proběhl těsně před zavíračkou a ještě pár minut po ní . Je pravdou že jsem tam nechal docela slušný obnos , ale sleva byla značná (cca 6 000) . Paní mi také řekla až příště pudu něco kupovat (něco nemněli) mám ukázat výdejku a že mi dají slevu i na ten druhý nákup . Navíc jsem si plechy vybíral osobně a kontroloval je . Možná se kemně chovali hezky páč se těšili na oslavu "dobrého" kševtu .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Saša
 
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod plavec » čtv srp 20, 2009 16:29

Saša píše:Možná se kemně chovali hezky páč se těšili na oslavu "dobrého" kševtu .
To asi jo, ale hlavně se těšili na vánoce, tak už byli příjemně naladěni.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod dmatej » pát srp 28, 2009 17:05

No, ruku na srdce, ono je to i o xichtu z druhé strany.

Ty "dědky" neuvěřitelně prudí, když si nějakej "smrad" co prd ví o práci přijede pro "pár" dílů. Po letech sraní se se servisem a sháněním dílů už ztratili nadhled a chuť něco řešit. Takovej syndrom vyhoření ...
Skoro bych řekl, že to rozhoduje víc než "obnos". Saša působí jako člověk, kterej se v tom vyzná tam a zpátky, my ne, jsme jen otravové.

Což mě samozřejmě jako zákazníka vůbec nezajímá ...

Jediný, co jsem se ale naučil z návštěv krámů, nedůvěřovat jakýmkoliv doporučením ...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Další

Zpět na Firmy a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků