predaj - servis Galanta

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

predaj - servis Galanta

Příspěvekod dandy » ned zář 30, 2018 08:35

http://www.petrocars.sk/

Tento servis je už niekde na našom fóre spomínaný, ale myslím, že tu to bude v správnom "chlieviku" :D

Bol som u nich na doporučenie zo Slovlady na Poliankach (dovozca) a Stana 112. Prvý krát "len tak" pozrieť sa odborným okom servisáka (šikovný a ochotný chalanisko) čo som to vlastne kúpil a hneď zbadal dva roky starú zvolávačku, neodstránenú pri predaji a prvej servisnej prehliadke v Michalovciach. Po obhliadke a nastavení svetiel sme si dohodli montáž gule. Druhý krát na montáž ťažného. Žiaľ dodali im gulu na Kalinu I, takže ten deň som odišiel na prázdno, ale po dodaní toho správneho hneď volali a dohodli nový termín. Keďže som už nechcel míňať ďalší deň dovolenky, po dohode som tam nechal vazidlo do druhého dňa a odviezol sa domov a do práce reklamne polepenou oranžovou Vestou. To krikľavé auto v robote každý okukoval a ktosi cudzí (chlap po 50-tke) si opisoval kontakt z auta. Ktovie či z toho niečo bolo - bude :D . Samozrejme odstránená zvolávačka a aj osvetlenie EČV už svieti.
Priestor pre čakajúceho zákazníka je síce skromnejší, ale pohodlný (možno až moc mäkká je tá pohovka). Je to takmer v centre Galanty (10 minút pešo aj s pajdavým kolenom), takže pre "cezpoľných" nie je problém odskočiť si na obed, či inak stráviť čas.

Jednoduché zhrnutie: šikovný mechanik, príjemný majiteľ a celkovo dobrý dojem.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Uživatelský avatar
dandy
 
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Re: predaj - servis Galanta

Příspěvekod Georgius » ned zář 30, 2018 09:33

Ehm, za ČR můžu říct jen jedno: tichá závist ;-) Ale ne, přeju ti to ...
VAZ nemá kaz (2107 1990-2005, 21113 (2005-2017, 2019 RIP),GFL (Červená Vesta Lux) r. 2017 na prodej někdy kolem roku 2030, Tátova Priora r.v. 2009 od 2021)
:wave: YOUTUBE kanál #ladavestacz - dejte odběr :love10:
Vokativ (5.pad, oslovujeme volame) je Georgie (2. deklinace, vzor populus, ze :) )
Uživatelský avatar
Georgius
 
Příspěvky: 3997
Registrován: čtv kvě 12, 2005 18:01
Bydliště: Praha

Re: predaj - servis Galanta

Příspěvekod tajga » ned úno 23, 2020 01:21

Idem tam na prvu garancku zaciatkom marca, tak napisem skusenosti.
Uživatelský avatar
tajga
 
Příspěvky: 640
Registrován: ned srp 19, 2018 16:47


Zpět na Firmy a kontakty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků